بیزینس کوچینگ - ماهان تیموری

بیزینس کوچینگ از ماهان تیموری | دانلود رایگان

همرسانی کنید

به درخواست رسمی سایت استاد ماهان تیموری این فایل ها از سایت برداشته شد.

بیزینس کوچینگ به انگلیسی (Business Coaching) نوعی رهبری کسب‌ وکار است که در آن یک فرد که کوچ یا مربی نامیده می‌شود و به صاحب کسب‌ و کار مهارت‌های رشد کسب‌وکار را آموزش می‌دهد و دوره بیزینس کوچینگ هم آموزش رشد مهارت ها به وسیله اساتید ماهر و با تجربه تلقی می شود.

اصلا فرقی نمی‌کند که یک آبنبات فروشی کوچک در خیابان تجریش داشته باشید یا یک شرکت تبلیغاتی بزرگ با بیش از صد پرسنل را مدیریت ‌کنید. در هر حالت مزایا و قابلیت‌های فوق‌العاده بیزینس کوچینگ قطعا به رشد کسب و کار شما کمک زیادی خواهد کرد.

راه اندازی کسب و کار شاید به نظر یک فرآیند انفرادی به نظر برسد. اما مانند تمام تجربه‌های دیگر زندگی، داشتن یک مربی که شما بتوانید به او اتکا کنید، یکی از ارزشمندترین منابع در دسترس برای صاحبان کسب و کار است؛ به خصوص که در این زمینه منابع بسیار کمی وجود دارد که واقعا بتوانند به پیشرفت شما کمک کنند.

البته که مقاله‌ها و ای‌بوک‌های بی‌شماری در مورد موفقیت در کسب و کارها نوشته شده است. اما دوره بیزینس کوچینگ حقیقت این است که داستان موفقیت برای هر کسب و کاری منحصر به فرد است و قابل تعمیم به سایر کسب وکارها (حتی در همان حوزه) نیست. هر بیزینسی شرایط، امکانات و وضعیت ویژۀ خود را دارد و روش‌هایی که باعث رشد یک شرکت شده، ممکن است در مورد کسب و کار شما جواب ندهد و بدتر از آن باعث صرف زمان و هزینه‌های بیهوده و بی‌بازگشت شود.

خوشبختانه این روزها بیزینس کوچینگ یا ( کوچینگ کسب و کار) می‌تواند با راهنمایی‌هایی که فقط و فقط مختص کسب و کار شماست و کاملا شخصی و انحصاری است، به کمک شما بیاید تا موفقیت در کسب و کار شما را رقم بزند. اما پیش از هر چیز اجازه بدهید که به شما توضیح بدهم که بیزینس کوچینگ دقیقا چیست

تفاوت کوچینگ با مشاوره :

مشاور به شخصی گفته می شود که با تحصیلات آکادمیک خود در زمینه ای تخصص گرفته. و برای مشکلات و مسائل افراد راهکاری را تجویز می کند. در این روش مراجع بدون هیچ تلاشی به راهکار رسیده است. و بسیاری از مسائل شخصیتی و سختی هایی که در این مسیر متحمل می شود را کاملا به عهده نمی گیرد. و این باعث اثر گذاری کمتر مشاوره می شود.

اما در فرآنید کوچینگ، کوچ هیچ نسخه ای برای مراجع تجویز نمی کند. بلکه با به کارگیری تکنیک ها و سوالات قدرتمندی که مطرح می کند کمک می کند که مراجع، خود جواب ها را پیدا کند و به راهکار برسد. یک کوچ در طول مسیر در کنار مراجع حرکت می کند و در برخورد با موانع او را حمایت می کند.

کوچ کیست؟

کوچ در فرآیند کوچینگ به مراجع خود کمک میکند تا از وضعیت کنونی خود به وضعیت مطلوب برسد. چگونه این روند پیش میرود که مراجع بتواند کیفیت زندگی خود را بهبود دهد. با مهارت هایی که او در آموزش های پایه کوچینگ بدست می آورد، کمک می کند تا چالشی که در جلسه بیان می شود شفاف شده و باعث آگاهی بیشتر برای مراجع شود. این مهارت ها شامل گوش شنوا، سوالات قدرتمند، تغییر دیدگاه، بازخورد و … می باشد.

در فرآیند کوچینگ یکی از اصل هایی که خیلی مهم است ارتباط موثر است. برای اینکه مراجع بتواند به راحتی با کوچ خود چالش هایش را مطرح کند و احساس امنیت داشته باشد باید ارتباطی موثر در فرآیند کوچینگ بین کوچ و کوچی ایجاد شود. کوچ با گوش شنوایی که دارد به حرف های مراجع با دقت تمام گوش میدهد. و با سوالات قدرتمندی که از مراجع خود میپرسد جلسه را پیش میبرد.

در کوچینگ به هیچ عنوان، کوچ به گذشته مراجع نمیرود مگر آنکه بخواهد دستاوردهای آن را آشکار کند. کوچ به هیچ عنوان در فرآیند کوچینگ راهکاری نمیدهد و مسیر را تعیین نمیکند. در جلسه کوچینگ تمام مسیر در دست مراجع میباشد و کوچ به عنوان همراه موفقیت در کنار مراجع است. کوچ با بازخوردهای خود به مراجع به صورت یک آینه عمل میکند

و با گوش شنوایی که دارد به مراجع خود بازخوردهایی میدهد که هر تکه از آینه را تکمیل می کند. مراجع در جلسه موضوعی را بیان می کند و با صحبت در مورد آن دیدگاهی خود را بازگو می کند و او میتواند با شنیدن فعالی که دارد به دیدگاه کوچی پی ببرد. و با سوالی قدرتمند باعث تغییر دیدگاه مراجع شود. تمام این فرآیندهایی که گفته شد باعث می شود که چالش مراجع با سوال ها، بازخوردها هرچه بیشتر شفاف تر شود. و باعث آگاهی بیشتر برای مراجع شود.

و در آخر جلسه با آگاهی هایی که بوجود آمده باعث اقدام مراجع به کاری می شود که در راستای بهبود زندگی خود است.

تفاوت کوچینگ با منتورینگ :

منتور به شخصی گفته می شود که در زمینه خاصی تجربه کسب کرده است. و تمایل دارد تجربه خود را به دیگران منتقل کند. مثلا تعمیرکاری را در نظر بگیرید که تجارب سی ساله خود را به شاگرد خود منتقل می کند تا او این مسیر را راحت تر و کوتاه تر طی کند. در این روش فرد از منتور خود تقاضای راهنمایی و نصیحت دارد. اما در فرآیند کوچینگ ، نصیحت کردن هیچ جایگاهی ندارد …

حتی اگر کوچ در آن زمینه تجربه های زیادی داشته باشد! کوچ معتقد است که مراجع فردی خلاق، توانمند و بی کم و کاست است. از این رو به مراجع کمک می کند که جواب سوالات را در خودش بیابد.

تفاوت کوچینگ با تراپی :

تراپیست یا درمانگر به معالجه افرادی که مشکلات روانی و شناختی دارند می پردازد. فرض تراپیست بر این است که فرد دارای مشکلات شناختی است. و کمک می کند تا نقطه ضعف های فرد شناسایی و برطرف شود. بنابراین فرآیند درمانگری نمی تواند در ایجاد تغییرات مثبت و لذت رسیدن به اهداف چندان کارآمد باشد. تمرکز تراپیست بر گذشته فرد و پیدا کردن حفره های آن است. اما تمرکز کوچ بر روی زمان حال فرد و رسیدن به نقطه ی مطلوبیست است. که مراجع می خواهد به آن برسد.

در کوچینگ به جای توجه به نقطه ضعف ها، تمرکز بر روی نقاط قوت فرد برای رسیدن به وضعیت مطلوب می باشد.

دوره بیزینس کوچینگ چیست ؟

بیزینس‌ کوچ‌ها معمولا کارآفرینان با تجربه‌ای هستند و بیشتر آنها خودشان صاحب کسب و کار هستند، این افراد با بهره‌گیری از هوش، استعداد و مجموعه ی تجاربشان مسیر موفقیت کسب و کارها را ترسیم می‌کنند و به آنها کمک می‌کنند تا موفق شوند و به اهداف تجاری خود برسند. به این فرآیند بیزینس کوچینگ می‌گویند.

اطلاعات و مقالات آنلاین زیادی در مورد موفقیت، پیشرفت شغلی و راه‌اندازی کسب و کار وجود دارد. اما هیچ کدام این موارد تا زمانی که فقط و فقط برای کسب و کار شما شخصی‌سازی نشده باشد، نمی‌تواند برای شما مفید واقع شود.

برای اینکه درک بهتری از بیزینس کوچینگ داشته باشید یک مثال می‌زنم. تصور کنید که می‌خواهید پیانو زدن را یاد بگیرید. آیا در کنار یک معلم بهتر، سریع‌تر و هدفمندتر پیانو را یاد می‌گیرید یا اینکه خودتان از روی جزوات و آموزش‌های آنلاین یاد بگیرید؟ مسلما با یک استاد کار را پیش ببرید هم سریع‌تر و هم بهتر جواب می‌گیرید. کسب و کار شما هم از این قاعده مستثنا نیست.

ما با تمام وجود به این باور داریم که سریع‌ترین و بهترین راه برای موفقیت و پیشرفت شغلی شما داشتن مربیان با تجربه و بزرگ است. این مهم‌ترین چیزی است که باعث رشد کسب و کار شما می‌شود. بیزینس کوچ به شما، تیم اجرایی و مدیران کمک می‌کند که اهداف خود را واضح‌تر بشناسید و تصویر درست‌تری از برند خود داشته باشید. در حقیقت بیزینس کوچینگ مجموعه‌ای از استراتژی‌هایی است که قدم به قدم شما را در مسیر موفقیت در کسب و کار قرار می‌دهد.

 

تونی رابینز بیل گیتس اریک اشمیت در بیزینس کوچینگ ، یک فرد که کوچ یا مربی نامیده می‌شود به صاحب کسب‌ و کار مهارت‌های رشد کسب‌ و کار را آموزش می‌دهد: 02143000203

دوره بیزینس کوچینگ / MBC

 

اولین دوره تخصصی بیزینس کوچینگ در آبان ماه سال ۹۷ توسط موسسه ماهان تیموری برگزار و اسفند ماه به پایان رسید. همچنین دومین دوره تخصصی بیزینس کوچینگ نیز فروردین ۹۸ آغاز ومهر ۹۸ به اتمام رسید.

سومین دوره تخصصی بیزینس کوچینگ نیز از آذر ماه ۹۸ شروع گردید.

چهارمین دوره تخصصی بیزینس کوچینگ نیز در شهر اهواز برگزار شد.

به طور کلی بیش از ۸۰۰ نفر در چهار دوره تا الان شرکت کرده اند که حدود ۹۰% آنها مدیران و یا صاحبان کسب و کار هستند. حدود ۱۰% شرکت کنندگان این دوره توانستند در طول دوره برای خود کسب درآمد کنند و یا درحال راه اندازی کسب و کار شخصی خود می باشند.

شرکت کنندگان از نقاط مختلف کشور کنار هم جمع شدند تا از مربی حسین عظیمی، و استاد ماهان تیموری و مربی ترابیان دوست داشتنی، اصول حرفه ای کوچینگ و بیزینس را یاد بگیرند .

در طول دو هفته بین جلسات توسط تیم حامی پیگیری و همراهی می شوند. تیم حامی متشکل از ۲۱ بیزینس کوچ می باشد که به مدت یکسال در مجموعه ماهان تیموری آموزش تخصصی دیده اند که وظیفه پیگیری اقدام به تمرین های رشد فردی و رشد کسب و کار و همچنین تشویق دانش پذیران به عملگرایی را بر عهده دارند.

بیزینس کوچینگ (Coaching Business) یا مربیگری کسب و کار یا کوچینگ کارآفرینی یکی از انواع کوچینگ است. در این نوع از کوچینگ، مربی به مراجعه کننده خود که ممکن است یک کارآفرین یا یک شرکت باشد کمک می کند تا به اهداف کسب وکاری خود برسد.

خرید این دوره به صورت قانونی

سرفصل های دوره تخصصی بیزینس کوچینگ

دانش بیزینس:

 • تحلیل کسب و کار
 • استراتژی کسب و کار
 • سیستم سازی کسب و کار
 • بازاریابی
 • برندسازی
 • تبلیغات
 • فروش

مهارت های کوچینگ:

 • شنیدن فعال
 • پرسشگری حرفه ای
 • بازخورد اثربخش
 • دعوت به اقدام
 • پیگیری و ارزیابی

توسعه فردی:

 • شبکه سازی
 • مدیریت اقدام
 • مدیریت زمان

کاربرد کوچینگ

کوچینگ کاربردهای بسیاری دارد. تفاوتی نمی کند که شما یک مشکل خانوادگی داشته باشید یا اینکه در کسب و کارتان به مشکل خورده باشید. کوچینگ برای همه این مسائل می تواند یک همراه خوب باشد. به این دلیل که شما اگر مهارت های کوچینگ را به خوبی بدانید میتوانید از کوچینگ در زندگی ، در کسب و کار و حتی برای کسب اهداف شخصی نیز از آن استفاده کنید.

بعنوان مثال بسیاری از مدیران ، معلمان ، والدین و حتی شخصیت های سیاسی در دنیا ، از فرآیند کوچینگ بهره می برند و معتقدند که کوچینگ توانسته است عملکرد آن ها را در زندگی بیش از 8 برابر کند. حتی بسیاری از ثروتمندان جهان نظیر بیل گیتس ، ایلان ماسک ، جف بوزس نیز از کوچینگ توسعه فردی استفاده می کنند ، چرا که کوچینگ منحصر به مشکلات نیست و می تواند راهگشای رشد در زندگی هر شخصی باشد.

کوچ کیست؟

کوچ ( Coach)، شخصی است که فرآیند کوچینگ را هدایت می کند. اگر به فرآیند کوچینگ نگاهی بیاندازیم ، به این نتیجه میرسیم که بزرگترین رسالت کوچینگ ، استفاده از پتانسیل های یک مراجع برای گذر از وضعیت موجود به وضعیت مطلوب است.

اما سوال اصلی این است که یک کوچ ، چگونه می تواند در پروسه کوچینگ ، پتانسیل های مراجع را با استفاده از مهارت های خود ، بیرون کشیده و آن ها را آزاد کند؟ هر کوچ چندین مهارت اصلی دارد. مهارت هایی نظیر سوال قدرتمند ، شنیدن موثر ، بازخورد و … ، که هر کدام می تواند آغازگر تحولی بزرگ در زندگی یک شخص باشند.

کوچ کیست؟

دغدغه های درونی ما ، از خواسته های ما نشات می گیرند. و خواسته های مبهم زندگی ما ، دغدغه های ما را ایجاد می کنند. اینجاست که یک سوال قدرتمند می تواند گره از دغدغه های ما باز کند. یکی دیگر از مشکلات ما در زندگی ، بحث عدم شناخت پتانسیل های درونی است. کوچ به ما کمک می کند که بتوانیم پتانسیل های خودمان را پیدا کرده و آن را گسترش دهیم.

علاوه بر این مسائل ، آموزش کوچینگ به ما این قدرت را میدهد که بتوانیم روی مهارت های شخصیتی خودمان کار کنیم و بیش از 26 مهارت شخصیتی از جمله ارتباط موثر ، اعتماد به نفس ، اعتماد سازی ، برنامه ریزی ، اقدام گرایی و … را بیاموزیم و آن را در فرآیند کوچینگ به عنوان یک کوچ یا حتی به صورت شخصی مورد استفاده قرار دهیم. در یک نگاه کلی می توان گفت که کوچ ، یک شتاب دهنده در فرآیند کوچینگ است و می تواند با درک وضعیت فعلی شما ، بدون هیچ قضاوتی ، شما را به وضعیت مطلوب خودتان با توانایی خودتان، برساند.

کاربرد کوچینگ چیست؟

کوچینگ شاخه های متعددی دارد ، کوچینگ فردی ، کوچینگ سازمانی ، بیزینس کوچینگ یا همان کوچینگ کسب و کار و لایف کوچینگ یا کوچینگ زندگی ، از شاخه های اصلی کوچینگ محسوب می شوند. اما روند آموزش کوچینگ در تیم استاد ماهان تیموری ، با تمرکز بر روی دو شاخه بیزینس کوچینگ و لایف کوچینگ صورت می پذیرد.

زندگینامه ماهان تیموری

اما باید به این نکته توجه کرد که علم کوچینگ به هیچ وجه مشاوره کسب و کار یا مشاوره خانواده نیست و تمامی شاخه های کوچینگ به جای تجویز راهکار و نسخه نویسی تلاش می کند که راهکار درونی خود شخص را یافته و او را در مسیر مطلوب خودش هدایت کند. در واقع کوچ ، یک آینه است و کاربرد کوچینگ ، انعکاس درونیات یک مراجع به خود اوست. از نگاه یک کوچ ، بهترین راه حل ، همیشه نزد مراجع است و کاربردی ترین خاصیت کوچینگ، کمک به یافتن یک راه حل توسط خود مراجع است چرا که هیچ کس جز خود مراجع به تمام زوایای شخصیت خویش آگاه نیست و هیچ کس نمی تواند با نسخه نویسی ، تجویز مناسبی برای دغدغه های شخصی یک شخص داشته باشد.

بیزینس کوچینگ چیست؟

بیزینس کوچینگ ( Business Coaching ) ، یا کوچینگ کسب و کار ، ساز و کاری بسیار گسترده در زمینه رهبری یک کسب و کار دارد. نگاهی ساده به سرفصل های اساسی بیزینس کوچینگ این دورنما را به ما میدهد  که کوچینگ کسب و کار می تواند مبانی راه اندازی ، توسعه و گسترش یک کسب و کار را به ما بیاموزد و در کنار آموزش ، سعی می کند تا تمام موانع کسب و کار را شناسایی کرده و آن ها را در طول دوره کوچینگ برطرف نماید.

نکته ای که در بیزینس کوچینگ، اهمیت فراوانی دارد ، بحث شناخت پتانسیل هاست. هر کسب و کاری در این دنیا ، پتانسیل های مخصوص به خود را دارد اما تنها کسانی از پتانسیل های واقعی کسب و کار خود آگاه می شوند که بتوانند از مهارت های کوچینگ و تکنیک های بازخورد در کسب و کارشان بهره ببرند. شاید فکر کنید که این یک دروغ بزرگ است اما این ادعای ما نیست.

راز افراد ثروتمند

همه ما انسان های بزرگی چون بیل گیتس ، مدیر و خالق کمپانی و برند بزرگ مایکروسافت ، جف بوزس ، مدیریت فروشگاه بین المللی آمازون ، ایلان ماسک ، ثروتمند ترین مرد دنیا را می شناسیم و بارها به دنبال راز موفقیت این بزرگان بوده ایم در حالی که این غول های اقتصادی بارها در مصاحبه ها و سخنرانی هایشان ، بیزینس کوچینگ را راز موفقیت کسب و کارشان دانسته اند.

در ایران تنها چند مجموعه در حوزه کوچینگ فعالیت می کنند که مرکز بیزینس کوچینگ، کوچینگ ویز ایران و کوچینگ مال از برترین های آن می باشند. اما هیچ مرکزی در ایران به طور تخصصی در حوزه بیزینس کوچینگ فعالیت نکرده است و این تنها تیم استاد ماهان تیموری است که به طور تخصصی این صنعت بزرگ و این انقلاب ارزشمند را در زمینه کوچینگ وارد ایران کرده است.

لایف کوچینگ

زندگی هر انسانی در این دنیا با یک سری از آرزوها ، اهداف و خواسته ها پیوند خورده است. دغدغه رسیدن به ثروت ، دغدغه داشتن یک شغل خوب ، دغدغه یک ازدواج عاشقانه و هزاران هزار خواسته و آرزوی دیگر همه بخشی از زندگی ماست. اما متاسفانه همیشه میان پتانسیل و عملکرد ما در زندگی فاصله های بسیاری وجود دارد که موانع اساسی در مسیر رشد و توسعه فردی ما محسوب می شوند.

اما راه حل اساسی در حل بحران های زندگی ، یقینا کوچینگ است. کوچینگ به شما قدرت شناخت وضعیت فعلی و موانع زندگی را میدهد و از سویی دیگر این امکان را به شما میدهد که مطلوب خود را از زندگی بشناسید و از سردرگمی ها در زندگی رها شوید. این رهایی از سردرگمی ، باعث می شود که شما مسیر خود را برای رسیدن به توسعه فردی ، توسعه شغلی ، توسعه در کسب و کار در زندگی پیدا کنید و بتوانید با پاهای خودتان به تصمیم های نا تمام زندگی ، جامه عمل بپوشانید.

شما میتوانید دوره بیزینس کوچینگ از ماهان تیموری را به صورت رایگان از کانال تلگرام سایت Bestieideas دانلود کرده یا به ان به طور آنلاین گوش دهید.

دانلود رایگان دوره بیزینس کوچینگ ماهان تیموری:

 

به زودی در کانال اختصاصی ماهان تیموری – رایگان

همرسانی کنید

63 دیدگاه دربارهٔ «بیزینس کوچینگ از ماهان تیموری | دانلود رایگان»

 1. ادمین عزیز درود برتو…خواهش میکنم ازت دوره ی بیزینس کوچینگ مسیح جوادی (که 10 میلیونه دورش فک کنم) رو به صورت تصویریش رو بزار برامون خییییلی دنبالشم به مولا یک سالو نیمه…عروسیت میام جبران میکنم به مولا

 2. سلام و عرض ادب
  لطفاً دوره جامع بیزینس کوچینگ آقای مسیح جوادی را در صورت امکان رو سایت بارگذاری کنید.
  با سپاس

 3. سلام و تشکر. لطفا دوره جهان بینی توحیدی استاد عباسمنش را برامون بزارید. و البته قانون تکامل ایشان را. خیلی لطف میکنید. ممنون از شما.

 4. سلام ادمین جان
  لطفا ادامه مهارت فردی یحیی علوی رو بزار تا وسطاش گذاشتی موندم تو خماری!!!!!!!

 5. سلام خیلی ممنون از سایت خوبتون
  میشه لطفا دوباره بزارید دوره ماهان تیموری تا نصقه دانلود کردم

 6. ادمین جان عزیز.
  تمنا میکنم تحلیل تکنیکال ماهان تیموی رو کامل بزارین
  ☆هوش سرمایه گذاری پلاس.☆بخش تحلیل تکنیکال.
  لطفا لطفا?????????

 7. حاجی دمت گرم سایتت عالیه منتها خیلی زود پاک میکنی هنوز میایم بسته بخریم و نت هم سرعتش ….تو ایران و…. من هر روز سایتتو چک میکردم چار روز یادم رفت جلسه های ۱۱و۱۲ رو از دست دادم
  میشه لینکشو برام ایمیل کنی؟ یا تو کانال تلگرامیتون بزارید؟
  راستی تبلیغات هم می پذیرید؟
  قیمت میدی بنری چند؟ تو ایمیلم بفرس سابسکرایب کردم با نام کاربری ary

 8. سلام.خسته نباشید ..اگه میشه بقیه قسمت های دوره بخش _/تحلیل تکنیکال/_ هوش سرمایه گذاری پلاس رو آپ کنید.ممنون از سایت بی نظیرتان

 9. سلام و درود
  ادمین گرامی من هم با تمام تمرکز ی که داشتم برای این دوره ولی متاسفانه قسمت 11و12را قبل از دانلود از سایت حذف کردید
  لطفا مجدد اگر مقدور است این دو قسمت را بذارید
  با سپاس فراوان

 10. سلام خسته نباشید ممنون بابت زحماتی که می‌کشید. میشه لطفاً این دوره رو از اول بارگذاری کنید . یا کلا یه امکانی بذارید که اگر از داخل سایت حذف میشه داخل تلگرام یا فضای دیگه قابل دسترسی و دانلود باشه مثل سایر دوره ها ممنون . لطفا اگر امکانش هست یه بار دیگه از اول این دوره رو بارگذاری کنید تشکر

 11. با سلام و خسته نباشید خدمت شما ادمین عزیز.
  دوره روانشناسی ثروت 3 رو لطفا یه بار دیگه بزارید برا چند ساعت هم که شده یا راهنمایی کنید چجوری میتونم دان کنم ممنون میشم ج بدید با سپاس از شما، ??

 12. سلام ادمین عزیز مرسی بابت دوری های ناب و این که دیگه لازم نیست دورهای گرون قیمت را می زارید ممنون میشم اگر امکان دار دوری تله پاتی پلاس ۱ امیر همتی را بگزاید ممنون میشم.

 13. واای تو رو خدا 1 تا6و یبار دیگه بذارین در به به در دنبال این دوره بودم 6 جلسه اولش نتونستم دانلود کنم

 14. سلام و عرض ادب و احترام خدمت مدیران دلسوز و بخشنده و مهربان سایت بی نظیر best خدا قوت و دستمریزاد

  من خیلی دیر با سایت بینظیرتون آشنا شدم متاسفانه و خیلی از دوره ها رو از دست دادم
  خیلیییی سپاسگزار و ممنون میشم دوره ها رو مجدد بذارید روی سایت یا اینکه در کانال لود کنید که هرتازه واردی مثل من دوستی قدیمی و دیرین با شما انسان های بزرگوار و بی نظیر رو کامل تجربه کنه و ممنون میشم این دوره رو هم از جلسه ۱ تا ۷ رو مجدد قرار بدید باز هم از تمام زحماتتون از گذشته تا کنون و زحماتتون در آینده بی نهایت سپاسگزارم و اجرتون با خدا که بی حد و بزرگ و وسیع می بخشه???????????

 15. سلام خدا قوت ممنون از زحمات شما ادمین عزیز .متاسفانه من یوتیوب ندارم وگرنه همراهیتون میکردم .موفق و موید باشید در پناه خدا

 16. آقا دست تون درد نکنه، خدا قوت خیلی زحمت میکشد. میشه بپرسم می دوباره این دوره را از اول روی سایت قرار میدید؟ چون خیلی موفق به دانلود همه جلسات نشدند وعملا این دوره با استفاده میشه! ممنونم.

 17. سلام ،وقتتون بخیر
  لطفا یک سری کتاب در مورد بیمه ،مثل مراقب بیمه ،قوانین ومقررات رشته های بیمه ای ،بازاریابی بیمه و…..بگذارید
  سپاس از لطفتون

 18. بی زحمت جلسه سوم و چهارم رو دوباره آپ کنید من بقیه جلسات رو دارم این دوتا رو یادم رفت دانلود کنم

 19. سلام ممنون از سایت بی نظیرتون شما فوق العاده هستین میشه بی زحمت دوباره دوره کوچینگ از قسمت 1 تا قسمت 4 رو بزارید بازم من تازه عضو شدم ممنون میشم

 20. سلام و خسته نباشید خدمت شما دارم.
  ممکنه یکبار دیگه جلسه ی دوم بیزینس کوچینگ از ماهان تیموری رو آپلود کنید.
  ممنونم

 21. سلام. لطفا اسلاید ها و جزوه های این دوره رو هم بزارید.
  دمتون گرم. من خیلی بهش احتیاج داشتم. دارم دوره رو گوش میدم. عالیه.

 22. سلام ممنون از سایت و مطالب خوبتون .لطفا دوره های آرش کهنگی و محمد هلاکویی رو بزارین دعای گوی شما هستیم

  1. سلام خسته نباشید استاد دوره مافیای نوسان گیری بورس از ماهان پهلوان رو اگه زحمت بکشید خیلی خوبه همه تو بورس تو ضرریم?

 23. لطفا مثل قدیم برای همیشه بزارید روی سایت بمونه لطفا پاک نکنید. اینجوری خیلی جذاب تر بود سایتتون

 24. سلام ادمین جان تورو خدا اگه امکانش هست فایلا رو یکم سریعتر بذار روزیی یه دونه خیلی کمه من بیست روز دیگ تاریخ اعزامه خدمتم هستش، میخام قبل از رفتن این چند تا فایلو بگیرم تا سر فرصت گوش کنم اگ رفتم یک ماه اموزشی هیچ گوشی در دسترسم نیست ،اگه امکانش هست این چند قدم باقی مونده ماشین پولسازی سوخت جتو بذار دانلود کنیم، خیلی دوست دارم ادمین عشقی

  1. ادامه معجزه نوسانگیریی بورس استاد محرابیم بذاریی لطف کردیی ، ادمین تو به زندگی امثال من امید دادی دمت گرم دوست داریم زیاد?❤

 25. سلام ادمین عزیز.ممنونم از زحمات شما وقعا دمتون گرم بابت کانال خوبتون…
  بی زحمت ادامه دوره پرایس اکشن امینو رو آپلود کنید.
  و اینکه یه سوال دارم:اگ وسی میدونه لطفا راهنماییم کنه: چند نفر از افرادی که این دوره رو خریدن بهم گفتن که با این فایل ها نمیشه موفق شد و حتما باید دوره رو بخریم، به نظرتون اینجوریه؟

 26. فرزاد جعفری بریس

  سلام چرا فایل تصویری دوره رو آپلود نمی کنید تو سایت اگه میشه اونم آپلود کنید ممنون ?

  1. فایل تصویری این دوره رو در اختیار نداریم.
   فایل صوتی رو هم یکی از عزیزان در اختیارمون گذاشته که از آپلیکیشن ضبط کرده.

 27. سلام
  لطفا دوره های محمد هلاکویی و ارش کهنگی رو هم بزارید
  دوستانی که تهیه کردن بدن به کانال تلگرام لطفا
  ممنون

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.