ماشین پولسازی

ماشین پولسازی از رنه سینانی – دانلود رایگان دوره سایت سوخت جت

همرسانی کنید

شرایط زیر رو تصور کن :

۳ ماه تابستون مسافرت خارج از کشور هستی و از بهترین فروشگاه‌های لباس خرید میکنی، بهترین غذاهارو میخوری و بهترین هتل شهر رو انتخاب میکنی و درحالی که کنار ساحل داری آفتاب میگیری گوشی موبایلت رو چک میکنی میبینی کل درآمد امروزت از تمام هزینه‌های بیشتر بوده و یک لبخند رضایتبخش میزنی و از افق دریا لذت میبری…

و یا تصور کن میخواهی یک خونه جدید بخری، میری چندتا خونه عالی میبینی توی محله دلخواهت و بلاخره یکیش همون گزینه عالی هستش که میخوای، با خانوادت صحبت میکنی همه ازین تصمیم جدیدت هیجان زده میشن و میری اون خونه دلخواهت رو میخری و بعد از چندماه حسابت رو چک میکنی میبینی تمام هزینه خونه رو در طول چندماه کار دوباره بدست آوردی.

 

این رویا چقدر برات شیرین و لذتبخشه؟

میخواهم بگم دیگه رویا نیست، میتونی تبدیل به حقیقتش کنی !

 

کافیه یک کسبوکار داشته باشی که بهش میگیم «ماشین پولسازی» و این کسبوکار به جای تو کار و پول تولید کنه و تو وقت صرف کنی برای بهبود و افزایش کارایی این ماشین و این ماشین هرروز پولدارترت کنه… دوست داری یادبگیری چطور؟

 

من رنه سینانی هستم، یک مهندس صنایع که عاشق دنیای کارآفینی است و در دوره ماشین پولسازی،
بهت آموزش میدم در عرض یک ماه با تمرینات عملی قدم به قدم یک ماشین پولسازی ایجاد کنی. من تاحالا چندین ماشین پولسازی ساختم و به بیش از یک میلیون نفر محصول و خدمات فروختم، کسبوکارهای زیادی داشتم هم در فضای آفلاین مثل کترینگ دایموند و تولیدی لباس و چه در فضای آنلاین مثل رسانه سوخت جت و استارتاپ تله‌واش.

و تصمیم گرفتم، تجربه ۱۰ ساله از راه‌اندازی و اداره کسبوکارهای آنلاین را در ۱۰ جلسه آموزش ویژه، کاملا کاربردی و اجرایی بهت آموزش بدهم تا در طول این مدت هم آموزش ببینی و هم یک ماشین پولسازی برای خودت درست کنی.

تا به امروز به هزاران نفر مشاوره کسبوکار دادم و با رسانه‌های مختلفی مصاحبه داشتم، با صدها کارآفرین موفق داخل و خارج از ایران مصاحبه کردم و تمام رمزهای موفقیت هرکارآفرین را در راه‌اندازی و اداره کسبوکار امتحان کردم که تصمیم داره بهترین و کاربردی‌ترین آنها را بهت آموزش بدهم.

یکبار تصمیم بگیر از حاشیه امن حقوق ثابت خلاص بشی،
تا به سمت زندگی رویاییت حرکت کنی !

تا کی میخوای یه زندگی معمولی با حقوق کارمندی یا بدون درآمد داشته باشی؟

 

تا کی میخوای یه زندگی معمولی با حقوق کارمندی یا بدون درآمد داشته باشی؟
هر روز دنیا داره زندگی رو برای افرادی که درآمد ندارن یا یه حقوق ثابت دارن سخت تر میکنه. توی همین ایران از پارسال همه قیمت‌ها ۳ برابر شد ولی درآمد تو چقدر افزایش پیدا کرد؟ میدونی اگه یه کسبوکار یا ماشین پولسازی داشتی میتونستی همگام با تورم و حتی چندین برابر اون رشد مالی رو توی زندگی تجربه کنی؟

پس منتظر چی هستی؟

در دوره ماشین پولسازی قدم به قدم کنارت هستم تا یک ذهنیت کارآفرین، یک شخصیت کارآفرین و یک کسبوکار حرفه‌ای کمکت کنم بسازی و این کسبوکار رو به درآمدزایی برسونی. با تمرین عملی و اجرایی که در عرض ۱۰ جلسه مطمئن باشی یک کسبوکار با بنیان فکری صحیح داری و میتونی روی کسبوکارت سرمایه‌گذاری کنی، رشد بدی و استقلال مالی رو تجربه کنی.

 

این دوره برای چه افرادی مناسب نیست؟

 • اگر رویای بزرگی ندارید و دنبال یک زندگی معمولی هستید
 • اگر فکر میکنید داشتن درآمدهای ۳ رقمی غیرممکنه
 • اگر انقدر پول دارید که هیچ دغدغه مالی ندارید

 

دانشجو هستی؟ سریع کسبوکاری برای خودت در بستر اینترنت راه‌اندازی میکنی هم خرج خودت رو درمیاری و هر برای اینده‌ت سرمایه‌گذاری میکنی

کارمند هستی؟ کنار شغل کارمندی یادمیگیری چطور یک کسبوکار بسازی و ساعات بعد از کارت رو اختصاص بدی به رشد این کسبوکار تا زمانی که شغل دوم و درآمد اولت بشه

خانم خانه دار هستی؟ عالیه، کافیست یادبگیری کسبوکار خانگی داشته باشی تا استقلال مالی رو درکنار کارهای خانه داشته باشی

بیکار هستی؟ هیچ اشکالی نداره، بلاخره شروع میکنی و یک کسبوکاری برای خودت میسازی و به درآمدزایی میرسونیش

خرید این دوره به صورت قانونی

دوره ماشین پولسازی شامل چه سرفصل‌هایی میشود؟

جلسه اول) باورهای مالی و تنظیم ذهنیت کارآفرینی

چرا هرآنچه از کارآفرینی به ما گفته‌اند سنتی و در دنیای امروزی جایی ندارد؟ سبک تفکر کارآفرین نوین چابک و سریع است. اینکه چطور فکر میکنید و چه دیدگاهی دارید، زیربنای موفقیت شما در کسبوکارتان خواهد بود پس در جلسه اول بنیان فکری درستی برای شما میسازم که این ذهنیت از شما را به یک کارآفرین موفق تبدیل کند.

جلسه دوم) انتخاب مدل کسبوکاری درست

آیا میدونستید انواع مدل‌های کسبوکاری داریم؟ و شما میتوانید متناسب با علاقه و شخصیت خودتان مدل دلخواه‌تان را انتخاب کنید؟ انواع مدل‌های کسبوکاری را در جلسه دوم باهم بررسی میکنیم تا تشخیص بدید کدام مدل کسبوکاری برای شما مناسب است تا در مدل دلخواه کسبوکارتان را بنیانگذاری کنید.

جلسه سوم) انتخاب ایده و مسیریابی

در این جلسه راهنمای عملی و قدرتمندی به شما اموزش میدهم که بتونید ایده‌های کسبوکارتان را تست کنید و مطمئن شوید به نتیجه میرسد. این جلسه کمک میکند از توهم کارآفرینی وارد دنیای واقعی کارآفرینی شوید و بتونید فرصت‌های حال حاضر و اطراف خودتان را شناسایی کنید.

جلسه چهارم) برندینگ و بازاریابی به زبان ساده

برندسازی و بازاریابی یکی از دو رکن اساسی موفقیت کسبوکارهاست؛ اما بسیاری از کتاب‌ها در این زمینه کتاب‌های قطور برای کسبوکارهای به بلوغ رسیده است و هیچ کتابی تقریبا این مفاهیم را برای کسبوکارهای نوپا و تازه شروع کرده آموزش نمیدهند. من طبق تجربه تمام آنچه یک کسبوکار نوپا برای بازاریابی، برندینگ و فروش احتیاج دارد در این جلسه کامل آموزش میدهم.

جلسه پنجم) استراتژی تبلیغات

یکی از جذاب ‌ترین جلسات، جلسه پنجم با استراتژی تبلیغات آشنا میشوید و یادمیگیریدچطور برای خودتان یک استراتژی مناسب برای تبلیغ ایجاد کنید. انواع راهکارهای تبلیغات رایگان، تبلیغات با بازدهی بالا و حتی محتواهای مناسب برای تبلیغ را آموزش میدهم.

جلسه ششم) پرسونال برندینگ یا برند شخصی

آیا میدانستید مردم اگر شما را بشناسند و ارائه خوبی از شما ببینند حتی اگر محصول یا خدمات خیلی خوبی نداشته باشید باز از شما خرید کنند؟ امروز برند شخصی یا Personal Branding به قدری اهمیت دارد که شرکت ‌های بزرگی مثل Nike و Amazon بنیانگذارانش را مجبور کرده در اظهار عمومی بیشتر حضور داشته باشند و این بخش از برندینگ را تکمیل کنند. من در این جلسه رشد ۸ برابری درآمد و توسعه کسبوکارم را با تمرین‌های برند شخصی که داشتم بهت آموزش میدهم خیلی خلاصه، کاربردی و قابل اجرا.

جلسه هفتم) انواع مشکلات کسبوکار و چگونگی حل مسئله

کسبوکارها بدون مشکل نیستند اما چطور از پس چالش‌ها و مشکلات کسبوکارها عبور کنیم؟ در این جلسه بهت آموزش میدهم در مواجه با مشکلات چطور تصمیم‌گیری در شرایط بحران داشته باشی؛ وقتی در شروع کسبوکارت باشی باید بدونی چطور با کمترین منابع بیشترین استفاده را داشته باشی.

جلسه هشتم) مدیریت منابع انسانی، استخدام و اخراج‌ها

یکی از سخت‌ترین بخش‌های هرکسبوکاری تیم سازی و مدیریت نیرو‌های انسانی است. چطور استخدام کنیم؟ چطور اخراج کنیم؟ چه زمانی استخدام کنیم؟ چه سوالاتی در زمان استخدام بپرسیم؟ چطور اخراج کنیم تا هم اخلاقی و هم حرفه‌ای باشد؟ چطور برای بهتر کار کردن کارمندانمان را مدیریت کنیم؟ تمام این سوالات را طبق تجربه مدیریت بیش از ۱۰۰ نیروی انسانی در طول ۱۰ سال فعالیت در کسبوکارهای مختلف را به شما آموزش میدهم، به دور از تئوری و کاملا واقعی متناسب با خلقیات ما ایرانی‌ها.

جلسه نهم) سیستم سازی و تبدیل اجزا به ماشین

مهم‌ترین جلسه، جلسه نهم خواهد بود. اینجا بهت برای اولین بار آموزشی میدهم که در هیچ دوره‌ای نیست و هیچکجا ساده و آسان با متد قابل اجرا درک مفاهیم تحلیل سیستمی را چون پیدا نکردم، تصمیم گرفتم برای اولین بار خودم آنرا پیاده سازی کنم و به شما آموزش بدهم. تحلیل سیستمی و دیدگاه سیستماتیک به شما کمک میکند ماشینی که برای شما درحال درآمدزایی است، خودران باشد و نیازی به شما نداشته باشد. اینجا همان مرحله طلایی است که یک کسبوکار از فاز خوداشتغالی وارد فاز کارآفرینی میشود.

جلسه دهم) رشد، توسعه و بهبود کسبوکار

تبریک میگم، شما در طول ۹ جلسه قبلی یادگرفتید یک کسبوکار سودآور و موفق ایجاد کنید. در این جلسه یادمیگیرید چطور این کسبوکار را رشد بدهید و به درآمدزایی چند برابری برسانید. در این جلسه مفاهیم تخصصی را به زبان ساده مرور میکنیم تا در کنار عملگرایی یک دید حرفه‌ای به کسبوکارتان برای آینده آن داشته باشید.

جلسه یازدهم) قدم یازدهم

ماه هدیه دوره ماشین پولسازی به اسم اینستاگرام پولساز:

همرسانی کنید

84 دیدگاه دربارهٔ «ماشین پولسازی از رنه سینانی – دانلود رایگان دوره سایت سوخت جت»

 1. محمد ابراهیمی

  سلام خداقوت محبت کنید دوره ها و پکیج های مهشید ریئسی و دوره های علی حاجی محمدی و گرگ اینستاگرام جاوید مقدم رو بگذارید .دمتون گرم

 2. سلام

  دوتا ویس آخری به نام قدم ۱۱ ام دانلود نمی شن و فقط میشه بهشون گوش داد

  بی زحمت رسیدگی کنین

 3. روزبه ایرانی

  ادمین جان دمت گرم یدونه باشی.خداییش من همش دعات می‌کنم.خیلی کمکم کردی خدا خیرت بده.امکانش هست این دوره رو تو تلگرام هم بزاری اینجا دانلود خیلی سخته.
  لطف میکنی دوره‌های آموزشی دکتر شیری رو هم بزارین.اگر دوره شخصیت شناسی دکتر شیری رو بزاری عالی میشه بی نظیره

 4. سلام
  شب شما بخیر ادمین عزیز
  سپاس و قدردانی بابت تمام محبت و لطف شما. خدا بهترینهارو به شما عطا کنه.
  لطفا ارتعاش ثروت سوخت جت رو هم در سایت بگذارید.
  با تشکر

 5. سلام ادمین جان بیشتر این فایل ها رو خو بر می داری حداقل داخل تلگرام بزارشون که اونجا استفاده کنیم

 6. خدا قوت ؛پیشاپیش سال نو مبارک انشاء الله قرن جدید بهترینها نصیب و قسمتتون بشه قرنی پر از سلامتی و زیبایی روح و جسم و ثروت و فراوانی و صلح و آرامش و عشق و محبت و صمیمیت برای شما و خانواده های عزیزتون باشه ایام ب کام سال نو مبارک

 7. دوره عالی بود
  اگر می شود دوره های زبانی انگلیسی استاد اعطایی را هم بگذارید هم عالی می شود

  1. سلام دوست عزیز
   دوره های منوچهرزاده رو که ادمین تو کانال گذاشتند رو کار کنید
   بعد سه ماه انگلیسیتون حرفه ای راه می افته…..به هیچی دیگه هم نیازی نیست….کیفیت پکیج های منوچهرزاده یه سر و گردن از بقیه بیشتره

 8. ادمین جان خیلی عزیزی خدا تورو واقعا سلامت داشته باشه خیلی گلیییییییییییییییییییییییییی
  قدم دهم و یازدهم دانلود نمیشه اینم یه لطفی بکن تا بشه دان کنیم

  1. سلام
   اموزش خوش نویسی های پولی توی اینستا زیاد تبلیغ میکنن
   دوره خوشنویسی اگه میتونین بزارین هم عالی میشه توی عید یکم خوش خط تر بشیم خسته شدم از خط دکتری??

 9. سلام و درود
  اگه سابلیمینال گیتار رو هم بزارید خیلی لطف میکنید
  واقعا ممنون بابت این سایت خوبت
  خدا خیرت بده

 10. سلام، از زحمات شما ممنونیم … عزیزان من و چندتا از دوستان استدعا میکنیم آموزش کمانچه سایت خنیاگر رو در همه سطوح و پکیج ها و کامل اگر امکان داره برای ما فراهم کنید. مبلغی رو به خیریه اختصاص میدیم … خیلی ممنون … خیلی مهم هست …

 11. من 11 ماه منتظر پکیج ویژه ی مانی ام اس هستم ، جون مادرت این پکیج را بگذار ، خیلی بهش نیاز دارم ، اگه بذاری به جون خودم حداقل صد هزار کمک مالی میکنم . جون هرکی یا دوست داری بگذارش . بابت تمامی فایل هایی که گذاشتی ازت سپاس گذارم .

  1. سلام ادمین جان
   واقعا ممنون
   اگ میشه دوره ارز دیجیتال از علی رضا محرابی هم بزارید
   ممنون،????

 12. سلام
  خسته نباشید

  لطفا سابلیمینال های (حجیم شدن باسن ، صدای زیبا، استایل ساعت شنی و… ) سایت hamysubliminal.ir رو هم بذارین
  خیلی عالیه
  یه دونه اید
  خیلی ممنونیم ازتون

 13. سلام خدمت ادمین عزیز
  واقعا دمتون گرم دوره خیلی با ارزشی با ارزشی بود.
  اگه ممکنه اون دو تا هدیه رو که به شرکت کنندگان دوره دادن رو هم محبت کنید بذارید عالی میشه.
  دوره های اینستاگرام پولساز و راه اندازی فروشگاه اینترنتی رو به عنوان هدیه قرار شد بدن.
  تشکر دوست عزیز

  1. من توی ۱ سال اخیر پادکست و آموزش زیاد دیدم و ۹۰ درصد این آموزش ها با این اساتید رنگارنگ یه کلیت رو داشتن یاد میدادن و به نظر من واقعا ارزش ندارن برای خیلی از اینا پول دادن اتفاقی که نیفته این میشه که همین آدم به جای اینکه کسب و کار خشکشویی خودش رو هندل کنه دوره بفروشه…به نظر من اگر یه آدم اینقدر ضعیفه و وقت اضافی داره که روزی یکی دو ساعت تمرکز کنه و پادکست گوش کنه یا یکی رو نیاز داشته باشه که بهش بگن تو میتونی واقعا کسب و کاری رو شروع نکنه بهتره

 14. سلام و درود و خسته نباشید خدمت ادمین محترم
  اقا دمتون گرم واقعا عالیه سایتتون
  فقط دوره ماشین پولسازی رنه سینانی تا قدم ششم میاره بقیش چرا فایل صوتیش نیست

 15. سلام ادمین و دوستان عزیز
  ادمین کارت حرف نداره عالی هستی
  من همیشه دوره ها رو از تلگرام دانلود میکردم الان این دوره رو از سایت چطوری دانلود کنم ؟

  1. دوره خوبیه بچه ها کسی دوره رو گوش داده
   نتیجه ؟؟؟؟؟
   ادمین دوره تاتو بدن به صورت حرفه ای نمیزاری بهروز جونز کامل نبود ادمین جان

 16. دمتون گرم خیلی عالی هستید همینطور پر قدرت پیش برید
  لطفا دوره بیزنس کوچینگ مسیح جوادی رو هم آپ کنید خیلی ممنونم
  باز میگم درجه یک و عالی هستید

 17. سلام دوستای عزیز و محترم، سپاسگزار تمام حمایتهایی هستم که در طول یکسال از شما دریافت کرده ام .میشه لطف بفرمائید دوره علم ثروت امیر خلعتبری رو هم در سایت قرار بدید .پیشاپیش یک دنیا تشکر می کنم و آرزوی موفقیت برای شما????

 18. سلام
  خسته نباشید
  دمتون گرم
  من برای اولین بار بعد از چند سال تونستم به کمک سایت شما یه دوره رو تا آخرش برم
  میخوام ازتون حواهش کنم آپدیت های آخر دوره جامع ارزهای دیجیتال محمد حسینی رو آپ کنید
  ممنون از لطفتون?

 19. سلام ممنون از جمع آوری آموزش های خوب در کتابخانه زیبایتان و عضویت رایگان این کتابخانه آموزشی پربار…
  من ترجیح میدم این سایت رو مشابه یک کتابخانه درنظر بگیرم به دو دلیل اول اینکه کتابخانه به نظر مکان اصلی کسانی است که به آموزش و آگاهی اهمیت زیادی می دهند
  و دوم اینکه کتابخانه ها هزاران نسخه کتاب های آموزشی را فقط با یک عضویت ساده در اختیار شما و هزاران نفر دیگر قرار میدهند و برخی معتقدند نقش مهمی در زنده نگه داشتن علم داشتن در طول تاریخ و فکر میکنم این در هیچ کجای دنیا کپی رایت محسوب نمی شود
  و به همین دو دلیل به نظرم کارما یا حلال و حرامی که اول هر فایل مطرح میشود غیر منطقی می باشد چون خیلی ها از منابع کتابخانه ای به موفقیت های بزرگی رسیده اند و کارمای ناشر کتاب تاثیری روی آنها نداشته است
  و همانطور که هرکسی به کتابخانه نمی رود برای مطالعه کتاب هر کسی هم قدر فایل موجود را نمی داند و به آموزش ها توجه نمی کند

 20. سلام به شما و مرسی برای همه دوره هایی که گذاشتین … واقعا دمتون گرم انشالله خیر ببینید … هرچی می خواید خدا بهتون بده?
  لطفا دوره شفای زنانگی از دکتر شیری رو هم بذارین.
  ممنون از لطف تون❤️

 21. سلام ادمین عزیز خسته نباشی اگه میشه دوره های امیر رضا دهقان مستر کار استارتر رو بیشتر بزارید

 22. سلام بنده دوره تابلو خوانی بورس از سایت دانشکده بورس را دارم برای ارسال فایل ها لطفا به من ایمیل دهید در عوض ازتون تقاضا دارم که دوره تحلیل تکنیکال از سایت دانشکده بورس را رو سایت قرار دهید مچکرم

 23. سلام مرسی از سایت خودتون خدا خیرتون بده و لطفا و خواهش دوره تحلیل تکنیکال دانشکده بورس هم قرار بدید خیلی ممنونم ♥️

 24. سلام دوستان ببخشید کسی آیدی ادمین رو داره من به مشکل بر خوردم گیر کردم
  تورو خدا هر کسی داره بفرسته برام

 25. وااااااااای دستت درد نکنه مرسی که هستی
  خداییش اشکم دراومده من میخاستم تو این دوره شرکت کنم اما وضع مالیم خوب نبود وقتی این دوره رو اینجا دیدم برامون گذاشتی از خوشحالی بال دراوردم ممنون ممنون ممنون نیدونم چه کشلی ازت تشکر کنم ایشالله هر چی از خدا میخای هم خودت هم تیمت خدا بهتون بده
  واقعا ممنون

 26. سلام.اگه میشه دوره سهیل شیوافر رو بزارید…تو پیجش رفتم نتایجو دیدم..پشمام ریخت تو یه روز ۳میلیون یکی ۲میلیون واقعا تعجب کردم این چه دوره ای…اگه میشه بزارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.