دانلود کتاب صوتی تفکر در سطحی بالاتر

دانلود رایگان کتاب صوتی تفکر در سطحی بالاتر از جول اوستین

همرسانی کنید

معرفی کتاب صوتی تفکر در سطحی بالاتر

کتاب صوتی تفکر در سطحی بالاتر اثر جول اوستین، 10 روش فکری قدرتمند را به شما ارائه می‌کند تا با عملی کردن آن بتوانید زندگی موفقی، برای خود به ارمغان بیاورید. با قدرت تفکر می‌توانید زندگی خود را دگرگون کنید و اهداف خود را ارزیابی و استقامت لازم برای رسیدن به آن‌ها را به دست آورید.

جول اوستین (Joel Osteen) در کتاب صوتی تفکر در سطحی بالاتر (Next Level Thinking)، اعتراف می‌کند که در بیشتر اوقات اشخاص به محیط و اطرافیان خود، اجازه می‌دهند تا محدودیت‌های زندگی‌شان را مشخص کنند. اگر بذر درخت بلوطی در گلدانی با ارتفاع 70 سانتی کاشته شود، آن بذر هر‌گز به چیزی که ماهیت وجودی آن است تبدیل نخواهد شد و هرگز یک درخت بلوط زاده نمی‌شود و مشکل از بذر نیست، بلکه مشکل از محیطی‌ست که بذر در آن قرار گرفته است.

پس از این مثال نتیجه می‌گیریم که هم‌رنگ جماعت شدن کار راحتی است، اما خداوند این را نمی‌خواهد، خداوند شما را آفریده تا برترین و درخشان‌ترین باشید، بالاتر از حد عادی پیش بروید و تاثیری مثبت از نسل خود به جای بگذارید. نکته اصلی که باید به ذهن بسپارید این است که: اگر خود را به عنوان یک معتاد، انسانی بدون عزت نفس، افسرده یا فقیر قبول کنید، از رسیدن به سرنوشت نهایی خود بی‌نصیب می‌شوید. هرگز اجازه ندهید هیچ یک از این موارد در ذهن شما عادی شوند.

شما به طرز حیرت‌آوری توانایی، قدرت، لطف و استعداد از بین بردن موانع و پیش رفتن را دارید تا موانع قبلی را در هم شکنید و بر عادات بد خود غلبه نمایید و از محدودیت‌های نسل اندر نسل رها شوید. در درون شما پتانسیلی وجود دارد که منتظر راهی برای بروز پیدا کردن است.

خرید این کتاب صوتی به صورت قانونی

جول اوستین، یکی از درخشان‌ترین روانشناسان انگیزشی و کشیش ارشد بزرگ‌ترین کلیسای دنیا به اسم لیکوود است. محتوای سخنان جول، طوری هست که بیشتر مانند جلسات مشاوره روانشناسی است تا موعظه دینی. او تا به حال کتاب‌های پرفروشی را چاپ کرده که به زبان‌های گوناگون ترجمه شده‌اند.

جملات برگزیده کتاب صوتی تفکر در سطحی بالاتر:

– اگر به راستی خواهان سدشکنی باشید، باید بهانه‌جویی‌ها را کنار بگذارید.
– وقتی مانعی را درهم می‌شکنید، کار را برای کسانی که بعد از شما می‌آیند راحت‌تر می‌کنید.
– به جای اندیشیدن به چیزهای منفی که دیگران در موردتان می‌گویند، ببینید خداوند چه گفته است.
– یادتان باشد تنها رقابتی که دارید با خودتان است؛ برای آنکه بهترین ِخودتان باشید رقابت می‌کنید.
– نباید اجازه دهید فشارهای بیرونی و دیگران قصد تبدیل شما را به کسی سازند که در واقع نیستید.
– اگر خود را دوست نداشته باشید بدانید که به مشکل برخواهید خورد، زیرا خود شخص تنها کسی است که تمام مدت عمر همراهش است. خودتان را هرگز نمی‌توانید ترک کنید.

در بخشی از کتاب صوتی تفکر در سطحی بالاتر می‌شنویم:

اجازه بدهید داستان مردی به نام جدعون را برایتان تعریف کنم. مردی که با ارتش مدیانی‌ها و دو ارتش دیگر مواجه شد. این ارتش‌ها قصد حمله به بنی اسرائیل را داشتند. جدعون پیکی به سوی مردان قوم خود فرستاد تا بیایند و در نبرد شرکت داشته باشند. سی و دو هزار جنگجو دعوت را پذیرفتند، اما دشمن صاحب صدوسی و پنج هزار مرد جنگی بود. می‌توان تصور کرد که جدعون از این بابت دلسرد شده بود. به ازای هر یک از نیروهای وی، در جبهه مقابل 5 نیرو وجود داشت، در این هنگام بود که خداوند به جدعون فرمان داد تا اجازه دهد هرکس هراسان شده به خانه بازگردد و 22 هزار نفر جنگجو باقی ماندند. جدعون تقریبا از هوش رفت. زیرا دو سوم از لشکر وی محل نبرد را ترک گفتند.

وی تاب و تحمل این شرایط ضد را نداشت. وقتی می‌اندیشید که دیگر از این بدتر ممکن نیست، خداوند به وی گفت، “جدعون، تو هنوز نیروهای بیشماری در فرمان داری”. خداوند به وی دستور داد باز هم تعداد بیشتری از افراد را معاف سازد، و در نهایت تعداد مردانی که برای جدعون باقی ماند صرفا 300 نفر بود که باید با لشکری متشکل از بیش از صد هزار نفر می‌جنگیدند. پیروزی در چنین شرایطی به نظر غیرممکن می‌رسید. انگار جدعون باید خود را برای تارومار شدن آماده می‌کرد. اما وی متوجه نبود قصد خداوند عقب انداختن وی نیست، بلکه دارد او را آماده می‌کند. خداوند می‌خواست قدرت خویش را در زندگی جدعون نشان بدهد.

نیمه شب جدعون به همراه سیصد نفر باقی‌مانده به اردوگاه دشمن هجوم بردند، شیپورهایشان را به صدا درآوردند و صدایی مهیب ایجاد کردند. مدیانی‌ها در تاریکی شب سردرگم شده و به اشتباه همدیگر را می‌زدند. بنی‌اسرائیل ایشان را شکست داده، و به این منظور هم تقریبا هیچ نیرویی صرف نکردند. آنچه در ظاهر عقب ماندن به نظر می‌رسید، در اصل آماده‌سازی جدعون از سوی خداوند بود. خداوند وی را در موقعیتی قرار داده بود که خویشتن را قدرتمند نشان دهد.

وقتی شرایط به نظر ضد شماست، و موانع پیش‌رویتان را بزرگتر، قدرتمندتر و حتی نیرومندتر از خویش می‌بینید، نگران نباشید. همانطور که برای جدعون رخ داد، این شرایط نوعی آماده‌سازی است. خداوند درصدد ظاهرسازی چیزهایی است که خود به تنهایی هرگز از عهده انجامشان برنمی‌آمدید. وی درصدد است تا آن شرایط را به شکلی دگرگون کند که شما مجبور به انجام هیچ نبردی نباشید. وی می‌خواهد شما را بدون به درازا کشیدن درمان و شفا دهد. وی می‌خواهد بدون نیاز به اثبات صلاحیت و شایستگی شما را به رتبه‌ای بالاتر ارتقا دهد. پس دیدگاه درست را در پیش بگیرید. آنگونه که قانون تفکر در سطحی بالاتر می‌گوید، همواره شرایط به نفع شماست.

دیگر کتاب های صوتی رایگان از جول اوستین در سایت BEstieideas

شما میتوانید کتاب صوتی تفکر در سطحی بالاتر از جول اوستین را به صورت رایگان از کانال تلگرام سایت Bestieideas دانلود کنید.

دانلود رایگان کتاب صوتی تفکر در سطحی بالاتر

همرسانی کنید

1 دیدگاه دربارهٔ «دانلود رایگان کتاب صوتی تفکر در سطحی بالاتر از جول اوستین»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.