پارادایم

سمینار پارادایم شیفت از باب پراکتور – دانلود رایگان

همرسانی کنید

پارادایم چیست؟

سمینار پارادایم شیفت

 

سمینار پارادایم شیفت – پارادایم مجموعه ای از عادت های رفتاری و الگوهای ذهنی است که در ضمیرناخودآگاه شما تثبیت شده اند. بیش از 95 درصد از رفتارها و تصمیمات شما در طول زندگی بر اساس این پارادایم ها است. این پارادایم ‌ها بستگی به این دارند که از دوران کودکی ذهن شما به چه نحوی برنامه ریزی شده اند، اما خبر خوب این است که شما می توانید این الگوهای قدیمی را تغییر دهید.

پارادایم ها مانند نرم افزارهایی هستند که بر روی سخت افزار مغز و ذهن شما نصب شده اند، شما توانایی این را دارید که این نرم افزارها را پاک کنید و نرم افزارهای جدید را جایگزین آنها کنید. نیروی و قدرت بی‌انتهایی در درون هر یک از ما به ودیعه گذاشته شده است که با آن همه چیز امکان‌پذیر است. تنها با تغییر دادن بخش کوچکی از این پارادایم های قدیمی می‌توانید نتایج خود را به شکل قابل توجه ای تغییر دهید.

پارادایم و ضمیر ناخودآگاه

ذهن از دو بخش تشکیل می‌شود؛ ذهن خودآگاه(یا ذهن هوشیار) و ذهن ناخودآگاه( یا ضمیر ناخودآگاه یا ذهن احساسی). ضمیر ناخودآگاه منبع نیروی اصلی شما است. پارادایم‌ها برنامه‌های ذهنی هستند که از دوران کودکی در ضمیر ناخودآگاه شما ثبت شده اند و عادات رفتاری کنونی شما را کنترل می‌کنند. پارادایم مانند سیستم عاملی است که فرآیندهای ذهنی شما بر روی آن اجرا می‌شوند.

پارادایمی که کنترل شما را در اختیار دارد، همانند عینکی است که شما به واسطه آن جهان اطرافتان را درک می‌کنید. اگر پارادایم شما مثبت باشد، زندگی شاد و در حال رشدی خواهید داشت. از طرف دیگر، پارادایم‌ منفی شما را در افکار قدیمی و پوسیده که موجب محدودیت شما می‌شوند، گیر می‌اندازد. به بیان دیگر تا به امروز پارادایم های منفی شما علت اصلی تمام شکست ها و ناکامی های شما در زندگی بوده اند.

پارادایم و سطح ارتعاشی شما

آیا تا به حال با خود فکر کرده اید که چرا بعضی‌ها همواره موقعیت‌های منفی را به زندگی خود جذب می‌کنند و جمعی دیگر تنها موقعیت‌های مثبت را جذب می‌کنند؟ شما تنها می‌توانید آن‌چه را که با فرکانس شما هماهنگی دارد به خود جذب کنید.

هر چیزی در عالم هستی ارتعاش دارد و دارای فرکانس مشخصی است. ذهن و جسم شما هم از این قاعده مستثنی نیست. نود درصد جمعیت خواسته و آرزوهایی مثبت دارند؛ اما منفی فکر می‌کنند. اندیشه‌های منفی‌شان، آن‌ها را در ارتعاش منفی قرار می‌دهد. اما راه حل چیست؟

چگونه می توانیم از لحاظ ارتعاشی با خواسته هایمان هماهنگ شویم؟ حقیقت این است که این پارادایم ها هستند که سطح ارتعاش افکار شما را مشخص می کنند. این پارادایم ها هستند که فرکانسی که به جهان هستی ارسال می کنید را مشخص می کنند.

درباره سمینار پارادایم شیفت:

سمینار پارادایم شیفت به این منظور طراحی شده است تا به شما کمک کند که توانایی‌های ذاتی‌تان را توسعه دهید. توسعه این توانایی‌های درونی، به‌صورت موفقیت و ثروت در دنیای بیرونی شما نمود پیدا می‌کنند. ایده‌ها و تمرینات مطرح‌شده در این سمینار باید با جدیت تمام دنبال شوند.

هریک از تمرینات این برنامه، به این منظور طراحی شده‌اند که برنامه ضمیر ناخودآگاه شما را تغییر دهد؛ چراکه این ضمیر ناخودآگاه ما است که دنیای بیرونی ما را کنترل می‌کند. پاداشی که درنتیجه عمل کردن به تمرینات این سمینار و جدی گرفتن آن‌ها دریافت خواهید کرد، شما را شگفت‌زده خواهد کرد.

پس خودتان را متعهد کنید که ایده‌های مطرح‌شده در این برنامه را در زندگی‌تان به کار بگیرید، تا نتایج فوق‌العاده آن را با چشم خودتان ببینید. عمل کردن به سمینار پارادایم شیفت، سرآغاز یک سفر هیجان‌انگیز در زندگی شما خواهد بود. با خودتان عهد ببندید که کارهای لازم را انجام دهید، دستورالعمل‌های این سمینار را به‌دقت دنبال نمایید و تغییرات موردنیاز را در الگوهای رفتاری قدیمی‌تان ایجاد کنید.

این سمینار 12 ساعته طی مدت 18روز برگزار می شود بنابراین از زمان شروع این دوره هرروز زمان مشخصی را به دنبال کردن سمینار پارادایم شیفت اختصاص دهید، و حتی در روزهای تعطیل هم این برنامه را ترک نکنید. خودتان را وادار کنید که هرروز یک قسمت را به صورت کامل مشاهده کنید و تمرینات جزوه را به انجام برسانید و به آموزه های آن عمل کنید.

قبل از شروع این دوره نکات زیر را به دقت مطالعه کنید:

▪️ بعد از اتمام دوره‌ی 18روزه، طبق یک برنامه زمانی ماهیانه دوباره تمام کلیپ ها و آموزه ها را مرور کنید. همان‌طور که شما برای تغذیه بدنتان هرروز غذا می‌خورید، این سمینار هم به چشم غذایی مقوی برای ذهنتان نگاه کنید. بعد از اتمام این دوره هرروز پانزده یا سی دقیقه را به مشاهده کلیپ های تصویری این سمینار اختصاص دهید. تکرار یک مطلب، یادگیری شما را به میزان قابل‌توجهی بالا خواهد برد. به خواندن و گوش دادن ادامه دهید تا زمانی که ایده‌ها و دستورالعمل‌های مطرح‌شده در این برنامه، برایتان به‌صورت یک عادت دربیایند.

▪️ همیشه یک کاغذ و قلم دم دستتان باشد. مشاهده سمینار پارادایم شیفت، ذهن شما را تحریک خواهد کرد. ممکن است در هنگام مشاهده سمینار پارادایم شیفت ناگهان یک ایده ناب به ذهن تان خطور کند، ایده ای که زندگی شما را برای همیشه تغییر دهد. داشتن یک کاغذ و قلم به شما این امکان را می‌دهد تا ایده‌ها و راهکارهایی را که به ذهنتان می‌رسد، روی کاغذ بنویسد و مطمئن شوید که آن‌ها را فراموش نمی‌کنید.

▪️ هرگز، هرگز، هرگز تلاش نکنید که دیگران را وادار به استفاده از این سمینار کنید. از این راه به نتیجه‌ای نمی‌رسید. این برنامه را در زندگی خودتان به کار بگیرید، و مطمئن باشید دیگران هم پس‌ازاینکه نتایج آن را مشاهده کردند، راز موفقیت شما را خواهند پرسید و به آن عمل خواهند کرد.

▪️ اگر به هر دلیلی در طی برگزاری این دوره‌ی 18روزه، چند روز از اشتراک گذاری کلیپ های تصویری عقب افتادید هرگز چند قسمت را با هم در یک روز مشاهده نکنید. شما نباید  با عجله از جزوه و کلیپ های تصویری سمینار استفاده کنید. مفاهیمی که در هر قسمت این سمینار مطرح می شوند بسیار مهم هستند بنابراین تنهها در صورتی که مفاهیم مطرح شده در یک قسمت را به خوبی متوجه شدید و تمرینات جزوه را انجام دادید به سراغ قسمت بعدی بروید.

▪️ هنگامی‌که دارید این سمینار را مشاهده می کنید، اجازه ندهید که چیزی حواس شما را پرت کند. همچنین به دیگران اجازه ندهید که تمرکز شما را به هم بزنند. در هنگام مشاهده این سمینار گوشی موبایل خود را خاموش کنید و تمام تمرکز خود را به جمله هایی معطوف کنید که باب پراکتور مطرح می کند.

دوستانی که قدرت خرید دارید، لطفا دوره پارادایم شیفت رو از سایت رسمی رویال مایند تهیه کنید. برای تهیه این دوره به صورت قانونی از سایت رویال مایند کلیک کنید.

شما میتوانید دوره پارادایم شیفت از باب پراکتور را به صورت رایگان از سایت Bestieideas دانلود کرده یا به طور آنلاین به آن گوش دهید. به کانال تلگرام ما بپیوندید.

روز اول تا چهارم

روز پنجم تا هشتم

 

روز نهم تا یازدهم

روز دوازدهم تا پانزدهم

 

روز شانزدهم تا هیجدهم

 

جزوه ها و کتابچه تمرین دوره پارادایم شیفت:

Jozve Day (1)-Bestieideas.com

Jozve Day (2)-Bestieideas.com

Jozve Day (3)-Bestieideas.com

Jozve Day (4)-Bestieideas.com

Jozve Day (5)-Bestieideas.com

Jozve Day (6)-Bestieideas.com

Jozve Day (7)-Bestieideas.com

Jozve Day (8)-Bestieideas.com

Jozve Day (9)-Bestieideas.com

Jozve Day (10)-Bestieideas.com

Jozve Day (11)-Bestieideas.com

Jozve Day (12)-Bestieideas.com

Jozve Day (13)-Bestieideas.com

Jozve Day (14)-Bestieideas.com

Jozve Day (15)-Bestieideas.com

Jozve Day (16)-Bestieideas.com

Jozve Day (17)-Bestieideas.com

Jozve Day (18)-Bestieideas.com

همرسانی کنید

17 دیدگاه دربارهٔ «سمینار پارادایم شیفت از باب پراکتور – دانلود رایگان»

 1. درود بر شما
  جزوه های آموزشی پارادایم شیفت را نمیتوان دانلود کرد چه باید کرد فیلم را از تلگرام دیدم سپاس بسیار
  ?????

 2. سلام وقتتون بخیر خیلی ممنون از تمامی زحمات شما فقط اگه لطف بفرمایید دوره پارادایم رو دوباره بذارید ممنون میشم چون من تازه متوجه این دوره شدم تا به امروز دسترسی به این دوره نداشتم ونتونستم پیدا کنم ممنون میشم مرحمت بفرمایید وقرار بدین با تشکر

 3. سلام ممنون بابت فایل های خوبتون
  اگر امکانش هست دورهای تخصصی شبکه
  هک و اموزش برنامه نویسی پایتون و اموزش لینوکس و شبکه های وایرلس دوره های سیسکو و هرچی درباره شبکه هست هم بزارید ممنون میشم

 4. سلام
  حدود 20 روز قبل دوره پارادایم باب پراکتور رو دانلود کرده بودم 8 قسمت بود
  الان اتفاقی اومدم این صفحه میبینم 18 قسمته
  ایا این از اون دسته فایلهاست که بعدا فایلها رو اپلود کردین یا کلا متفاوته

  1. سلام، اگه دقت کرده باشید توی هر قسمت چند روز بود که اینجا به اسم روز گذاشته بودیم. هر دو تکمیل بودند.

   1. سلام خسته نباشید ،چرا من فایلها رو نمیتونم دانلود کنم ،،
    فقط جزوه ها رو میبینم و میشه دانلود کرد

 5. سلام مرسی از تمام زحماتتون عالی هستید
  میشه لطف کنید کتابچه تمرین هم بفرستید چون که من شروع کردم به اون احتیاج ممنون ??????

 6. ماندانا محبوب

  سلام به شما عزیزان سپاس از زحمت شما
  تازه دارم گوش میدم
  مطمعن استم مثل دیگر کتابهای که شما بخش میکنید این هم عالی است

 7. سلام
  با عرض تشکر. و ممنون از زحمات شما
  امکان داره. کتاب ها. دکتر محمود حقیقت طلب را بگذارید
  در مورد املاک هستش
  خودش هم به رحمت ایزدی رفتن
  یه زمانی با ماهان تیموری کار می کردند

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.