معجزه ی مثبت اندیشی

کتاب صوتی معجزه مثبت اندیشی اثر پائول مک کنا | موفقیت | داونلود رایگان

همرسانی کنید

زمان آن رسیده که زندگی خود را تغییر دهید و به چیزهایی که می­خواهید برسید!

  • می­خواهید ثروت بیشتری داشته باشید یا به عنوان یک ورزشکار، رتبه جهانی کسب کنید؟
  • به یک شخص قدرتمند­تر و خوشبخت­تر تبدیل شوید؟
  • چگونه بعضی از افراد به موفقیت می­رسند؟
  • آیا شانس در موفق شدن افراد دخیل است؟

زمان آن رسیده که زندگی خود را تغییر دهید و به چیزهایی که می­خواهید برسید!

می­خواهید ثروت بیشتری داشته باشید یا به عنوان یک ورزشکار، رتبه جهانی کسب کنید؟

به یک شخص قدرتمند­تر و خوشبخت­تر تبدیل شوید؟

چگونه بعضی از افراد به موفقیت می­رسند؟

آیا شانس در موفق شدن افراد دخیل است؟

افراد با استعداد زیادی را اطراف خود می بینید که در زندگی موفق نیستند. شایسته هر فرد است که به موفقیت های شغلی، اجتماعی و عاطفی دست پیدا کند، اما متاسفانه خیلی از افراد نمی توانند برای رسیدن به موفقیت راه درستی پیدا کنند و در نتیجه شکست می خورند. آن هم به این علت که نمی توانند هنگام وقوع مشکل بر احساسات خود مسلط شوند؛ همچنین در مورد آینده تصورات غلطی دارند.

هرگز فراموش نکنید که مثبت اندیشی بر تمامی جنبه های زندگی ما از جمله موفقیت های بزرگ شغلی، اجتماعی، روابط، کنترل احساسات و افزایش ثروت تاثیر گذار است.

مبارزه با احساسات و کنترل کردن تفکرات از نکاتی است که هر فرد باید آن را رعایت کند؛ از این رو پائول مک کنا در کتاب مثبت اندیشی با استفاده از تکنیک ها و روش هایی، تسلط بر ذهن و احساسات و کنترل امور زندگی را برای شما بیان می کند. او به تمام شنوندگان این کتاب قول می دهد مانند ستاره های فیلم هالیوود تا قهرمان های المپیک، اگر راهکارهای او را دنبال کنند اعتماد به نفس بیشتری خواهند داشت.

رادیو مثبت این کتاب صوتی فوق العاده را با استفاده از کلمات ساده و روان در اختیار شما قرار داده است. این کتاب صوتی یکی از راهبردی ترین و بهترین نمونه کتاب های موجود در  این مجموعه می باشد. در این اثر تمامی راهکارها و فنون مثبت اندیشی و زندگی شادتر به شما آموزش داده خواهد شد.

با استفاده از این تکنیک ها ، به شما کمک می شود که بفهمید در واقع چه چیزی میخواهید و بیشتر آن را در ذهن خود برنامه ریزی کرده و مثل اشعه لیزر روی آن تمرکز کنید. در نتیجه بعد از آن می توانید زندگی خود را کنترل کنید و آن را به سمتی که می خواهید پیش ببرید.

شما هم اکنون میتوانید کتاب صوتی معجزه مثبت اندیشی اثر پائول مک کنا رو از سایت BestieIdeas به صورت رایگان داونلود کرده یا به آن آنلاین گوش دهید.

قسمت اول
قسمت دوم
قسمت سوم
قسمت چهارم
قسمت پنجم
قسمت ششم
قسمت هفتم
قسمت هشتم
قسمت نهم
قسمت دهم
همرسانی کنید

2 دیدگاه دربارهٔ «کتاب صوتی معجزه مثبت اندیشی اثر پائول مک کنا | موفقیت | داونلود رایگان»

  1. سلام و عرض ادب من تازه با سایت شما آشنا شدم فقط میخواستم به کتابهای صوتی که گذاشتید گوش کنم دیدم فایلها را حذف کردید چطوری میتونم به اونها دسترسی پیدا کنم؟ از زحمات شما سپاسگزارم ممنون میشم راهنماییم بفرمایید یاعلی

  2. سلام و خدا قوت
    ضمن تشکر از شما بابت اینهمه لطف و زحمتتون، چرا فایلها رو حذف کردید؟ میشه مجددا باز کنید فایلها رو
    ممنون میشم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.