کتاب نیروی حال اثر اكهارت تول به ترجمه مسيحا برزگر | دانلود رایگان

همرسانی کنید

درباره کتاب نیروی حال

کتاب نیروی حال اثر اكهارت تول در سال 1997 منتشر شد. این اثر با محتوای معجزه‌گرش درباره‌ی حضور در لحظه‌ی حال توجه خوانندگان زیادی را به خود جلب کرد. این اثر برای افرادی نوشته شده است که می‌خواهند به درک و شناخت نیروی حال دست یابند و در لحظه‌ی حال احساس آرامش مطلق کنند.

 معمولا در زندگی موضوعاتی وجود دارد که باعث می‌شوند افراد نتوانند در لحظه زندگی کنند و از آن بهره ببرند. مسائل پیش آمده در گذشته و نگرانی از اتفافات رخ نداده در آینده؛ از جمله موضوعاتی است که افراد را از استفاده از زمان حال بازمی‌دارد. افراد با فکر کردن به گذشته و آینده درگیر افکار منفی می‌شوند و اضطراب و استرس را وارد زندگی‌شان می‌کنند. قدرت ذهن انسان این توانایی را دارد که خود را از این مسائل رها کند و به آرامش درونی برسد. کتاب نیروی حال نیز براساس این توانایی، راه‌کارهای معنوی برای بهره‌وری از زمان حال را ارائه می‌کند.

کتاب نیروی حال  نتیجه‌ی تلاش ده ساله‌ی اكهارت تول و تجربیات‌اش است که نشان می‌دهد بسیاری از افراد زندگی‌شان را قربانی آینده و گذشته می‌کنند درحالی که زمان حال راه رسیدن انسان‌ها به خوشبختی حقیقی است. تمام هدف کتاب نیروی حال آموزش درباره‌ی چگونگی زندگی در زمان حال است زیرا بسیاری از افراد خود را در زمانی غیر از زمان حال حبس کرده‌اند.

شما هم اکنون میتوانید کتاب نیروی حال اثر اکهارت تله را از سایت BestieIdeas به صورت رایگان داونلود کنید.

Niroye-Haal-ekarat-Bestieideas.com برای دانلود کلیک کنید.

همرسانی کنید

9 دیدگاه دربارهٔ «کتاب نیروی حال اثر اكهارت تول به ترجمه مسيحا برزگر | دانلود رایگان»

  1. سلام لطفا دوره فعالسازی و پاکسازی چشم سوم و دوره پیشرفته کشف راز درون از عرفان مطور رو بزارید?

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.