دوره جامع پرایس اکشن حسینی فاینانس – دانلود رایگان

همرسانی کنید

اغلب استراتژی‌هایی که ما به عنوان معامله‌گر با آن‌ها کار می‌کنیم یا در سیستم‌های گوناگون تحلیل تکنیکال به آن‌ها می‌پردازیم، زمانی صورت می‌گیرد که قیمت شکل گرفته و خرید و فروش توسط معامله‌گران دیگر انجام شده است. در حقیقت می‌توان گفت که این استراتژی‌ها پس از بسته شدن کندل‌ها و بررسی الگو‌ها و اندیکاتور‌های گوناگون، کارآمد هستند.

دوره رمز ارز ها از حسینی

حال معامله‌گران برای جلوگیری از ضرر و به دست آوردن سودِ بیشتر، از شیوه‌های گوناگونی نظیر ایچیموکو، نئوویو و هارمونیک کمک می‌گیرند. ولی مشکل اصلی در این است که استفاده از سیستم‌های گوناگون برای ترید، معامله‌گر را دچار سردرگمی می‌کند و شرایط استرس‌زایی را به وجود می‌آورد که در انتها باعث می‌شود تصمیمات معامله‌گر ناشی از هیجان و نادرست باشد و دچار ضرر شود.

دوره پرایس اکشن حسینی فاینانس – دانلود رایگان

در چند سال گذشته، تحلیل‌گر‌های بسیاری در بازار‌های گوناگون مالی نظیر بازار سرمایه، بازار ارز، بورس جهانی و ارز‌های دیجیتال تمامی روش‌های تحلیل‌های تکنیکال را بررسی و آزمون و خطا کرده‌اند. اگر از آن‌ها سوال کنید که در نهایت کدام شیوه را بیشتر از سایر شیوه‌ها مطمئن‌تر، سود‌ده‌تر و جذاب‌تر می‌دانند، بی‌شک آن‌ها به شما شیوه‌ی پرایس اکشن را پیشنهاد می‌کنند. می‌توان گفت که در نهایت همه به‌سوی پرایس اکشن بازمی‌گردند، زیرا حرفه‌ای‌ترین، ساده‌ترین و کارآمد‌ترین سیستم استراتژی معاملاتی است که نه فقط در بازار ارز‌های دیجیتال بلکه در تمامی بازار‌های مالی کارآمد خواهد بود.

پرایس اکشن چیست؟

«پرایس اکشن» (Price Action)

یکی از شیوه‌های برتر معامله‌گری است که در آن داده‌های قیمت، مبنای تحلیل ارزهای دیجیتال قرار گرفته و باعث می‌شود معامله‌گر بتواند نقاط ورود و خروج را برای معامله شناسایی کند. در روش پرایس اکشن هیچ اندیکاتوری برای تحلیل استفاده نمی‌شود بلکه تحلیل‌ها بر روی نمودار قیمتی ساده انجام می‌گیرند. این شیوه کمک بزرگی به معامله‌گران می‌کند تا بتوانند حرکات قیمتی را  زنده و واقعی دنبال کرده و حواسشان پرت به اندیکاتور قیمت‌ها که اغلب از قیمت‌ها جا می‌مانند، نشود.

بیشتر اطلاعاتی که در نمودارها به نمایش گذاشته می‌شود به درد معامله‌گران نمی‌خورد و اکثرا آن‌ها را سردرگم می‌کند. در تحلیل پرایس اکشن تحلیل فاندامنتال و نوسانگرها نادیده گرفته شده و نمودارهای قیمت در ساده‌ترین حالتی که می‌توانند داشته باشند به نمایش گذاشته می‌شوند.

خرید این دوره به صورت قانونی

پرایس اکشن را می‌توان در قالب‌های متفاوت نموداری مثل کندل استیک به کار گرفت. در واقع در این نوع تحلیل کار تحلیل‌گران و تریدرها برای پیش‌بینی قیمت و تخمین درست آن به شدت آسان خواهد شد که در اینروزهایی که نوسانات ارزهای دیجیتال سر به فلک می‌گذارد،‌ می‌توان این شیوه را یکی از بهترین‌ها خواند. آموزش پرایس اکشن دارای نکات کلیدی و اصلی است که اگر دانشجوین و علاقمندان کوچک‌ترین نکته‌ای را از قلم بیندازند می‌توانند در تحلیل عملی خود با مشکل مواجه شوند؛ پس آموزش درست، ‌اصولی، کامل همراه با ارائه‌ی کوچک‌ترین جزئیات می‌تواند یکی از اساسی‌ترین رکن‌ها در این حوزه باشد.

مزیت‌های سیستم پرایس اکشن نسبت به سایر سیستم‌ها و استراتژی‌های معاملاتی:

 • پرایس اکشن یک استراتژی کارآمد است و نیاز به نرم‌افزار خاصی ندارد؛ تنها با یک چارت ساده در تمامی نرم‌افزار‌های تحلیلی می‌توان از این استراتژی استفاده کرد.
 • معامله با پرایس اکشن درصد موفقیت بسیار بسیار بالایی دارد؛ زیرا ما قبل از شکل‌گیری قیمت، با توجه به هیجانات و تصمیمات سایر معامله‌گر‌ها، کار خود را شروع کرده و معامله را باز می‌کنیم. درعین‌حال ما راه اکثر معامله‌گر‌های بازار را نمی‌رویم بلکه هنگامی که آن‌ها معامله‌ی خود را متوقف می‌کنند ما همچنان در حال کسب سود از بازه‌ای که در نظر گرفته‌ایم هستیم.
 • پرایس اکشن نه‌تنها در تمامی بازارهای مالی جواب می‌دهد، بلکه در تمامی بازه‌های زمانی از تایم‌فریم‌های بسیار کوچک (یک دقیقه یا چند دقیقه) تا تایم‌فریم‌های بزرگ نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد و کم‌خطر‌ترین شیوه‌ی معاملاتی محسوب می‌شود.
 • مهم‌ترین حسن سیستم پرایس اکشن این است که در حین ساده بودن، بسیار سریع است و به هیچ عنوان معامله‌گر را گیج نمی‌کند؛ در واقع می‌توان گفت پرایس اکشن آرامش فکری بیشتری را به معامله‌گر هدیه می‌دهد.
 • استراتژی پرایس اکشن به هیچ عنوان منسوخ نمی‌شود و همیشه برای شما کاربردی خواهد بود.
 • از آنجایی که در پرایس اکشن معاملات با توجه به سطوح انجام می‌شوند، حدود ضرر بسیار کوچک و حدود سود بسیار بزرگ خواهد بود.

ما افتخار می‌کنیم که جامع‌ترین و بهترین دوره پرایس اکشن را در اختیار شما همراهان قرار داده‌ایم.

در سال‌های اخیر دوره‌ها، کتاب‌ها و آموزش‌های گوناگونی از پرایس اکشن منتشر شده است، اما تمامی آن‌ها به کمتر از ۲۰ درصد مطالب مربوط به پرایس اکشن پرداخته‌اند، در حقیقت آن‌ها صرفاً به سطحی‌ترین لایه‌ی پرایس اکشن توجه داشته‌اند.

با‌این‌حال تیم ما، جامع‌ترین و کامل‌ترین دوره‌ی پرایس اکشن را طراحی و تدوین کرده است؛ این دوره شامل تمام مواردی است که شما را به یک معامله‌گر فوق حرفه‌ای در همه‌ی بازار‌های مالی تبدیل می‌کند. در حقیقت این دوره به شما کمک می‌کند که نه تنها به مدیریت و سرمایه‌گردانی شخصی بپردازید بلکه بتوانید به عنوان یک سرمایه‌گردان برای سایر حساب‌ها نیز فعالیت کنید و درآمد و سود بالایی داشته باشید.

چه سبک‌هایی از پرایس اکشن در این دوره تدریس خواهند شد؟

جهت تدوین این دوره از معتبر‌ترین و کاربردی‌ترین سبک‌ها و منابع پرایس اکشن در دنیا استفاده شده است؛ دو سبکی که به شما تدریس خواهد شد پرایس اکشن آل بروکس و پرایس اکشن لنس بگز است. شما در معاملات خود می‌توانید از مزیت‌های هرکدام از این شیوه‌ها استفاده کنید، همچنین علاوه بر تمامی ستاپ‌های مربوط به پرایس اکشن، کتاب کندل استیک استیو نیسون نیز در این دوره بهصورت کامل به شما آموزش داده می‌شود. در آخر می‌توان گفت که شیوه‌ی معاملاتی شما به حرفه‌ای‌ترین، کامل‌ترین و جامع‌ترین شکل تقویت خواهد شد.

ویژگی‌های دوره پرایس اکشن حسینی فایننس

 • آموزش کامل تمامی مباحث در رابطه با پرایس اکشن، بدون نیاز به منبعی تکمیلی در رابطه با این مبحث
 • پشتیبانی قوی توسط پشتیبان‌های آموزشدیده و قابلیت پرسشوپاسخ در تمامی موارد مربوط به دوره

چرا باید این دوره را ببینید؟

در این دوره ما کیفیت فعالیت شما را به عنوان یک معامله‌گر افزایش می‌دهیم و سیستم تحلیل تکنیکال و استراتژی شما را با توجه به دیدگاه‌ها و استراتژی‌های پرایس اکشن بهبود می‌بخشیم. در آخر پس از یادگیری مباحث پرایس اکشن، شما به یک تحلیل‌گر حرفه‌ای تبدیل خواهید شد.

از آنجایی که فرق بسیاری بین یک معامله‌گر و یک تحلیل‌گر است، در فاز دوم دوره، ما به شما کمک خواهیم کرد تا ریسک خود را مدیریت کنید و در نهایت در فاز سوم این دوره، سیستم روان‌شناسی معامله‌گری و کنترل هیجان در معامله را فرا‌خواهید گرفت.

شما با گذراندن دوره‌ی جامع پرایس اکشن، در تمامی بازار‌های مالی و در تمامی تایم‌فریم‌ها به یک معامله‌گر فوق حرفه‌ای تبدیل خواهید شد که می‌توانید نه‌تنها سرمایه‌ی خود را افزایش دهید، بلکه برای سایر حساب‌ها نیز به عنوان یک سرمایه‌گردان موفق فعالیت کنید.

دوره پرایس اکشن حسینی فایننس برای چه افرادی مناسب است؟

 • تمامی افرادی که می‌خواهند با بهترین استراتژی در هر بازار مالی سود کسب کنند.
 • افرادی که قصد دارند از یک تحلیل‌گر به یک معامله‌گر فوق حرفه‌ای در تمامی بازار‌های مالی تبدیل شوند.
 • تریدر‌هایی که بار‌ها شکست خورده‌ و ضرر کرده‌اند یا استراتژی‌های مختلفی را امتحان کرده‌اند و به دنبال بهترین استراتژی جهت انجام معاملات خود هستند.
 • افرادی که می‌خواهند به عنوان یک سرمایه‌گردان برای حساب خود یا سایر حساب‌ها به فعالیت در بازار‌های مالی بپردازند و درآمد دلاری و سود‌های مناسب داشته باشند.
 • افرادی که ترس از ریسک کردن دارند و می‌خواهند با کم‌خطر‌ترین شیوه‌ی ممکن، اقدام به سرمایه‌گذاری یا معامله در بازار‌های مالی کنند.
 • افرادی که می‌خواهند به دور از هیجانات بازار تصمیم بگیرند و با دانستن روان‌شناسی معاملاتی اقدام به معامله نمایند.
 • افرادی که می‌خواهند در تمامی بازارهای مالی با کوچک کردن حد ضررخود، درهر زمان بیشترین سود را از آن خود کنند.

سرفصل‌های دوره پرایس اکشن:

 • مقدمه؛ استراتژی، بازار‌ها و تایم‌فریم‌ها
 • اصول، واقعیت و تحلیل بازار‌ها
 • سود معاملاتی، استراتژی‌ها و سیستم‌ها
 • تحلیل بازار
 • بررسی روند‌ها و تایم‌فریم‌ها
 • الگو‌های معاملاتی
 • حد سود و حد ضرر
 • تحلیل ساختار بازار
 • نقاط حمایت و مقاومت
 • پایداری سطوح حمایت و مقاومت
 • فرایند بازار
 • تحلیل فرایند بازار
 • تحلیل هم‌زمان بازار
 • ستاپ‌های معاملاتی و ستاپ‌های پرایس اکشن
 • استراتژی‌های پیش از ورود
 • ورود به ستاپ
 • تعیین نقاط ضرر و هدف
 • مدیریت معاملات
 • ستاپ‌های گوناگون و مثال‌ها
 • مدیریت مالی و معامله‌گری
 • مدیریت ریسک
 • مدیریت و کنترل هیجان
 • سیستم روانشناسی معامله‌گری
 • سرمایه‌گردانی

شما میتوانید دوره پرایس اکشن حسینی فاینانس را به صورت رایگان از کانال تلگرام سایت Bestieideas دانلود کنید.

خیلی از دوستان میپرسن دوره پرایس اکشن حسینی همینقده؟؟

جواب:

دوستان این دوره در حال برگزاریه و مابقی قسمت ها بعد از قرارگیری در سایت رسمی حسینی فایننس در این کانال نیز قرار خواهند گرفت. البته به شرط همکاری دوست عزیزمون که فایلا رو فرستادن.

برای دانلود کلیک کنید. ارجاع به تلگرام

همرسانی کنید

161 دیدگاه دربارهٔ «دوره جامع پرایس اکشن حسینی فاینانس – دانلود رایگان»

 1. دوره هدیه ای براش قرار داده شده بنام پرایسک اکشن دکتر الفونسو ممنون میشم بزاریدش در کانال

 2. ادمین عزیز، فایلها انگار که حذف شده ، لطفا اگر که امکانش هست دوباره توی کانال تلگرام بذارید.

 3. سلام به همه دوستانی که میخوان این دوره رو تازه ببینن من دوره رو تا الان که حدود 23 قسمت اومده رو دیدم اول از همه بگم که دوره اصلا ارزش 8 میلیون رو نداره اونایی که خریدن قطعا پولشون رو دور ریختن ولی اگر تازه میخواید این دوره رو ببینید و میخواید در فارکس کار کنید به هیچ عنوان وقتتون رو تلف نکنید. من توی فارکس با این آموزش ها کال شدم. برای حسینی هم چندین بار پیام دادم که اعتراف کن دوره ات به درد فارکس نمی خوره یا حداقل یه ترید موفق با آموزش هات رو فارکس بزن اما خودش هم می دونه دوره اش به درد فارکس نمی خوره. خلاصه که الکی پول ندید به این دوره و وقتتون رو هم بی خودی سر این آموزش ها که چی بگم بیشتر حرف های بی خود هست که میزنه حسینی تلف نکنید. روی ارز های دیجیتال من کار نکردم و نمیدونم چطور هست اما روی فارکس به هیچ عنوان با حساب اصلی و این آموزش ها ترید نکنید.

  1. معمولا دوره را که تخفیف میزاره
   فاکتورهای بسیار زیادی وجود داره که شما برد داشته باشین
   و قطعا شما رعایت نکردین
   باید رای گیری بشه اونوقت مشخص میشه که بدرد میخوره یا نه

 4. سلام وعرض ادب
  اگه امکان داره دوره ببرهای کریپتو کارنسی از دارا صدهزاری رو تو کانال قرار بدید.

 5. سلام خسته نباشید ادمین.
  من عضو کانال علم جذب زنان VIP هستم
  ناموسا دوره عزت نفس سورن حسینی و دوره های جدیدش رو که حدود یک ماه دیگه میاد بزارید ?
  کد گذاری روی سایت میذاره.
  اگه راهی داشته باشه بشه بزارید
  ناموسا ناموسا خواهش میکنم ?
  شخصا خیلی نیاز به دوره عزت نفس دارم
  مخصوصا اگه سورن حسینی باشه.
  عزت نفسش به جذب زنان مربوط هست.
  ناموسا از ما دیگه پول نگیرید ?❤️
  دمتون گرم…

 6. ادمین عزیز
  این 4 تا فایلی که گذاشتی اخیرا
  برای ارش کهنگیه نه حسینی!
  اشتباه زدی داداش….

 7. سلام خسته نباشید این دوره زندگی من رو عضو کرد خیلی ممنون ازتون لطفا بقیه قسمت هاشو بزارین ممنون

 8. سلام و خسته نباشید
  دمتون گرم واقعا
  آیا قسمت‌های جدید رو در کانال قرار میدید؟
  خیلی خیلی ممنونم

 9. سلام خسته نباشید ممنون از سایت آپدیت و خوبتون ❤️
  قسمت سطوح داینامیک که تو سایت گذاشتین ۳۷ دقیقه هستش ولی تو سایت ۴۶ دقیقه زده، میخواستم بدونم کامل نیست؟؟

 10. سلام و خسته نباشید به شما قسمت های جدید داخل سایتشون اومده لطفا آپلود کنید سپاس♥️⚡?

  1. سلام دوست عزیز،من جلسه ۲۰و۲۱رو دانلود کردم ناقص بود،یعنی جفتش یه جلسه اس فقط تو یکی تایمش بیشتره تو یکی کمتره مگه جفتش یه جلسه اس،برای شماهم اینطوریه؟

 11. مرسی از ادمین عزیز،داداش قسمت سطوح داینامیک و ورود به معالمه رو نمیزاری دیشب تو سایت بارگزاری شد.

  1. سلام و تشکر قسمت ۲۰ و ۲۱ تکراریه البته حجمشون متفاوته ولی محتوا تکرارررررررررررررررررررررررررررریه جالبه کسی متوجه نشده؟

 12. سلام میشه هرکس که تا جایی که این دوره اومده رو برام بفرسته چون کانال عوض شده و دیگه نیس تو کانال

 13. سلام ادمین خدا قوت و خسته نباشید
  دوره پرایس اکشن حسینی که تو کانال اصلی بود با حذف کانال حذف شده لطفاً ادامشو توی کانال آموزش بازارهای مالی بزارید .
  ممنون⁦?️⁩

 14. با تشکر از ادمین عزیزمون

  ممنون میشم تو کانال جدید از قسمت 16 به بعد رو هم برای دانلود قرار بدین. :* :* :*

 15. ادمین جان تورو خدایی که می‌پرستی معامله معین صادقیان رو بزار .من میخواستم بخرم نه میلیون تومان هستش .ندارم خب .

 16. سلام ادمین عزیز خسته نباشی…اول تشکر میکنم ازت برای زحمتی که میکشی و بی دریغ این دوره ها رو توی کانال میزاری که همه استفاده کنن.و دوم اینکه یه سوال داشتم…ویدیوی آخر پرایس اکشن حسینی ناقص آپلود شده چون وسط صحبت هاش ویدیو قطع میشه…امکانش هست کاملش رو دوباره آپلود کنی؟خیلی ممنون بازم

  1. سلام باتشکر فراوان از شما بابت این دوره ارزشمند که قرار دادین،
   فقط جلسه بیست به صورت اشتباه جلسه بیست و یک آپلود شده وناقص. جلسه بیست و دو ( سطوح داینامیک) ناقصه چند دقیقه کمتره.باتشکر

 17. علیرضا معینی

  ادمین عزیز با سلام میشه لطفا دوره پکیج فوق حرفه ای محمد حسین همتی از آکادمی چرتکه و فردین ترکفر از ایزی پیپس رو اگر موجود بود قرار بدین عالی هستن
  با تشکر بابت دوره های که قرار میدی خدا خیرت بده

 18. درود ادمین
  دوره پرایس اکشن سینا سلیمانی رو بزارین
  تا این استاد های تازه وارد بفهمن پرایس اکشن یعنی چی

 19. ادمین جان
  دوره پرایس اکشن سینا سلیمانی رو بزارین
  تا معنی جدید پرایس اکشن و کسایی که به اینا میگن استاد بفهمن

 20. ادمین عزیز خسته نباشی .من یکی دوبار در لایو اقای حسینی بودم یه چندنفر براش تایپ میکردن که دوره هاتونو رایگان تو تلگرام میدن یکی نیست بگه چه دخلی به شما داره که خودشیرینی میکنی .یه عده کلا کاسه از آش داغترن .ر وم به اون کساییه که اینجور جاسوسی میکنن یکی مثل من امیدم به همینجاست چون واقعا در توانم نیست این هزینه های سنگین رو بپردازم .خدا شما وکانال خوبتون رو برامون نگه داره.

 21. ادمین جان دو جلسه جدید اومده ستاپ های معاملاتی و نقاط ورود خروج رو لطفا بزار ممنون

   1. علیرضا معینی

    ادمین عزیز با سلام میشه لطفا دوره پکیج فوق حرفه ای محمد حسین همتی از آکادمی چرتکه و فردبن ترکفر از ایزی پیپس رو اگر موجود بود قرار بدین عالی هستن
    با تشکر

   2. سلام دوره جامع بورس ایران حسینی فایننس که دکتر کنعانی تدریس کردن رو میشه بذارید رو کانال؟ ۸۲ قسمته کامل اومده … ۲۲ قسمتش بود روی کانال دومتون ولی اگه ممکنه کاملشو بذارید ممنون

 22. سلام ادمین عزیز .ممنون بابت اینهمه لطف شما .ادمین عزیز میشه از دوستان بپرسید استراتژی اموزشی که در پیج yara_trading رو میفروشه کسی هست که خریدلری کرده باشه ..ممنون .مانا باشید

 23. سلام کانال تلگرامتان مسدود شده چکار کنیم؟
  کانال دیگری میزنید؟
  اگه راه کاری برای ورود به کانال هست بگید
  ممنون

 24. ادمین جان کانال تلگرام از دسترس خارج شد یه کاری کن من داشتم دوره رو دانلود میکردم ، وای بایننس هلاکویی هم تا قسمت ۵ دیدم ، آقا من خیلی با امید اومدم ، تو رو خدا زود درستش کن

 25. سلام دوره پرایس اکشن حسینی فایننس کلا از اولین ویدیو تا آخرین ویدیو بروز شدن اگر میشه بروز کنین و از ابتدا بذارین

 26. ادمین عزیز
  اینایی که بهشون میگن استاد همشون بعد ریزش بورس اومدن دوره سینا سلیمانی رو بزارین تا معنی واقعی پرایس اکشن و بفهمن کسایی که پرایس اکشن پورصمدی و حسینی رو نگاه میکنن
  اینا یک کلمه از پرایس اکشن درست نمیگن

 27. درودبرشما که اینقدرخوبین .خداخیرتون بده .دوست عزیزقسمت شانزدهم وهفدهم هم اومده لطفا اپلود میکنید .ممنون

 28. سلام ادمین جان
  ممنون بابت کانال خوبتون
  دوره پرایس اکشن محمد حسینی قسمت های جدیدش روی سایت قرار گرفت.

 29. سلام و عرض ادب
  وقت بخیر
  جلسه اخر این دوره بنام روندها که میشه جلسه هفدهم منتشرشده

 30. سلام وقتتون بخیر . 3 تا قسمت اخرشم آپلود شده توی سایتش . همونارو هم نمیذارین؟

 31. نیم ساعت کار هر روزم اینه بیام تو سایتت بخاطر جبران زحماتت کلیک کنم رو تبلیغات این پرایس اکشن حسینی فایننس رو کاملش کن دیگه جان جدت جدیدش اومده

 32. سلام خسته نباشید لطفا ی دوره خوب برای شروع یادگیری برنامه نویسی هم بذارید شما همه دوره ای گذاشتید الا این مباحث ممنون

 33. سلام لطفا دوره ی سی روز سی عهد عرشیانفرو بزارید ممنون میشم

  و زندگی خوب از دیدگاه مولانا ی عرشیانفر
  ممنون میشم

 34. سلام واقعا عالی مرسی
  جسارتا قسمت 16 که سطوح مقاومت و حمایت هست رو هم لطف کنید بزارید مرسی

 35. سلام ممنون واسه سایت خوبتون❤️
  لطفا آپدیت کنید دوره رو قسمت های جدید اومده??❤️

 36. میشه از کسایی که دوره تله پاتی امیرهمتی رو استفاده کردن دستاوردشونو بزارید و اینکه میگن این دوره چشم سوم رو بازمیکنه
  اگه میشه دوره ای بزارید که پاکسازی چاکراهارو داشته باشه ممنون از مطالب آموزندتون

 37. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
  لطفا قسمت جدید دوره پرایس اکشن حسینی رو داخل تلگرام قرار بدید.
  سپاس

 38. سلام عرض ادب و خسته نباشید ازسایت خوبتون لطفاااااا ادامه ی قسمتا رو بزارید ممنون

 39. بی زحمت ادامه دوره پرایس اکشن حسینی رو قرار بدین. مثل اینکه امروز منتشر شده. ممنون بابت زحمات بی دریغ و بی وقفه شما

 40. قسمت های جدیدش امروز ساعت هجده منتشر میشه. لطفا روی سایت و کانال تلگرام قرار بدین. مممنووووون?

 41. سلام
  وقت بخیر
  دوست عزیز اگه موردی در ارتباط با ادامه بارگزاری دوره پرایس اکشن حسینی هست لطفا اطلاع رسانی کنید که انقدر هر روز پیگیری نکینم
  ممکن جلوتون گرفته باشن که حق طبیعیشون هستش ولی شما باید اعلام کنید که تکلیف و بدونیم

 42. محمدرضا صادقپور

  سلام وقتتون بخیر.میشه پی دی اف کتاب الگوهای شمعی استیو نیسون ترجمه فراهانی فرد و قاسمیان لنگرودی رو قرار بدین یا اگر کسی از دوستان داردش به مسیولین سایت بدن تا اونا قرار بدن

 43. سلام
  جلسات این دوره بصورت هفتگی تو سایت حسینی فایننس قرار میگیره؟
  کسی میدونه تعدادکل جلسات پرایس اکشن حسینی چندتاست؟

 44. سلام دست گلت دردنکنه خدا خیرت بده. راضیم از سایتت همه مطالب عالین. لطفا دوره ارز دیجیتال رمزعلی رو هم قرار بده تو سایت لطف میکنی در حقمون داداش.

 45. سلام خدمت ادمین عزیز
  تشکر بابت سایت خوبت
  گلگی دارم بابت جواب ندادن به کامنت هایی که دوستان بابت ادامه دوره پرایس اکشن حسینی گذاشتن و این بی احترامی به دنبال کنندگان سایت و کانال شماس هستش.

 46. سلام و خسته نباشید
  قربان امکانش هست ادامه دوره پرایس اکشن حسینی رو بذارید
  خیلی ممنون از لطفتون قربان

 47. ادمین خدا پدر مادرت رو بیامرزه داداش . لطفا قسمت های جدید رو هم بزارید . ممنونم . انشالا بتونیم یه روز برات جبران کنیم

 48. سلام و احترام ادمین جان
  لطفا قسمت های جدید رو بزارین بی صبرانه منتظریم
  ممنون از ادمین عزیز و دوستی که فایل هارو ضبط کرده
  من خودم انشاالله بعد از آموزش دیدن مبلغ دوره رو به حساب آقای حسینی واریز میکنم چون به نظرم ارزشمنده دوره شون

 49. سلام
  جلسه 10 مشکل داره لطف مجدد آپلود کنید
  دوره فاندامنتال کتر علی سعدوندی هم اگر بشه بگذارید
  ممنون

 50. سلام دوستان
  مشکل باز نشدن ویدئو ها کش تلگرام هست
  برای من قسمت باز نمیشد و خطا میداد از تو تنظیمات تلگرام کش رو پاک کردم درست شد
  ادمین جان ممنون بابت دوره پرایس اکشن حسینی

 51. سلام و احترام
  قسمت ۱۲ تمایلات کندل ها رو باز نمیکنه مینویسه خطای ناشناخته ممنون میشم بررسی بفرمایین
  سپاس از محبتتون

 52. سلام . دوست عزیز فایلهای 11 و 12 که ضبطی هست کیفیت ضبط نداره و از دوستی که ارسال کرده بفرمایید کیفیت بهتر ضبطی ارسال کنه . ممنون از زحمات شما

 53. آقا مرسی پس بقیه قسمت هاش چی شد تا قسمت ۱۰ بیشتر قرار نگرفته در تلگرام . الان تا جایی ک میدونم تا ۱۴ اومده

 54. سلام
  خداقوت و خسته نباشید خدمت شما.
  ممنون از سایت خیلی خوبتون.
  لطفا دوره vip فارکس آقای علی تقی خان روهم لطف کنید بگذارین.
  ممنون میشم،خیلی دنبالش گشتم اما پیدا نکردم.
  سپاسگزارم

 55. سلام ، وقت بخیر
  ادمین محترم سایت
  قسمت های جدید دوره امده اگر ممکنه داخل کانال قرار بدید لطفا .

  ممنون

 56. سلام این اپدیت جدید که گزاشتید ۳ تا فایل کم گزاشتید با توجه به اپدیت لطفا میشه قرار بدین قسمت ده هم مشکل داره

 57. سلام،ادمین جان بنظرم بهتره یک رضایت از این بزرگواران بگیرید یا یک تأییدیه که یا رایگان یا هر کسی بنسبت توان مالیش مبلغی را واریز کنه و این مبالغ را هم اگر اساتید بزرگوار راضی هستند صرف امور خیر مثل خرید گوشی برای دانش آموزان توانمند در تحصیل و ناتوان مالی یا کمک تحصیلی به دانش آموزان کنکوری نیازمند به کمک مالی ،بکنند این یک پیشنهاد هست و امیدوارم با دانایی و درایت این اتفاقات رخ بده که همه چیز حلال باشه و آن بزرگواران راضی باشند و برای همه برکت داشته باشد چون کارماو دارما را معتقدم عرض کردم خدمت شما باز هم سپاسگزارم که چنین تلنگر بزرگی را به این اساتید زدید امیدوارم متوجه باشند که همه چیز پول نیست و گاهی نیاز هست بعضی کارها را از روی انسانیت و پیشرفت سطح آگاهی افرادی که دسترسی به چنین آموزشهایی ندارند را انجام بدهند

 58. دوستان، عزیزان
  این کار واقعا درست نیست
  این کار مصداق دزدی هستش
  قطعا صاحب اثر راضی به این کار نیست و پولی هم که از آموزشهای این مدلی درمیاد حلال نیست
  جناب ادمین کارتون واقعا زشته
  مطمئن هستم که این پیامو منتشر نمیکنی البته

  1. سلام
   درجواب دوست عزیزی ک گفته این کار درس نیس و مصداق دزدی هس ببین دوست عزیزمن دوره ی ارز دیجیتال حسینی شرکت کردم و 2 م پول دادم توی تبلیغات گفته بود ک بعداز دیدن این دوره ب هیچی احتیاج نیس و کامله ولی تو دوره میاد و کتاب معرفی میکنه میگه برسن بخرید و بخونید و با ایچیموکو ترکیب کنید اینکار اسمش چیه اونوقت
   مدیر عزیز 2 قسمت جدید کی گذاشته میشه؟

  2. محمد حسینی کج دست

   دوست عزیز شما از اون دیوسی که پول ملت رو میچاپه و حتی حاضر نیست بابت چیزی که فروخته و هنوز تولید نکرده پول گرفته و آخر سر هم چرت و پرت تحویل مردم میده یک کلمه پاسخ بده، پول میگیری؟
   درست ترین کار اینه که این آدم رو ازش شکایت کرد که کاسه کوزش رو جمع کنن ولی از اونجایی که اینجا شهر بی کلانتره و هر کی هر غلطی دلش میخواد میکنه، پس بذار هرکی هر غلطی دلش میخواد بکنه.
   من خودم دوره این آدم رو خریدم بارها خواستم با پشتیبانی تماس بگیرم تلف هاشون جواب نمیده . میگن واتزآپ واتژاپ پیغام میدی میگن همینه که هست میخوای بخوا نمیخوای نخواه
   شکایت هم که به جایی نمیرسه
   پس
   ما گوشمون از نصیحت پره
   بکش بیرون

 59. سلام وخسته نباشید و تشکر از محبتتون
  بزرگوار قسمت ۱۰ که مربوط به الگوهای سه کندلی میشه تصویر نداره و فقط voice هست. اکه ممکنه اونو مجددا در کانال قراربدید
  خیلی ممنون و سباسگزارم

 60. سلام وقتتون بخیر
  جلسه های بعدی هم توی سایتشون گذاشتن بیصبرانه منتظرم بذارید برا دانلود ممنون

  1. درود بر تو عمار جان
   جا داره یه تشکر ویژه بابت زحمات عالی و بینظرت داشته باشم
   کانال پرید من داشتم دوره رو دان میکردم لطفا دوباره از اول ضبط جدیدش رو اگه میشه بزارید بازم ممنون ازت عمار جان ?❤️?

 61. آقا دمت گرم
  برا منی که میخوام با سرمایه کم شروع به کار کنم تو این زمسنه خیلی مفید بود ❤❤❤
  دوره پرایس اکشن خیلی لازمم بود واقعا مرسی

 62. سلام به شما ادمین بزرگ و‌مهربان و قوی بخدا کاری که ما تو این شرایط میکنید خیلی با ارزش من دوروز با سایت چ کانالتون اشنا شدم من دارم بورس اموزش میبینم باورتون نمیشه موقعی کانال دیدم داشتم بال در میاوردم از خوشحالی من دنبال دورهای اموزشی بودم ولی هزینه اشون بالا بود نمیتونستم بگیرم
  هر چی از دنیا میخوایی بهش برسی و خدا بهت بده دعای هزاران نفر پشت سرته الان حداقل به هزاران نفرمیلیونها کمک کردید از پول دادن کمتر نیست این دورها .بهترینید من نیت کردم درامدم از بورس بدست اورم به شما و سایتتون خیلی کمک کنم
  فقط لطفا دوره فارکسینو برای بورس فارکس
  ودوره اطلس ارز دیجیتالم بذارید یه دنیا ممنون

 63. سلام

  واقعا دمتون گرم. عمیقا ازتون ممنونم واسه این دوره و تمام مطالبی که قرار می دید.
  ❤?
  در صورت امکان دوره جامع ارز های دیجیتال آقای امیرحسین ناوآور رو هم قرار بدید.
  مرسی

 64. سلام و درود به ادمین و ان کسانیکه به انتقال این فایلهای اموزشی که بعضی از اونها حسابی گرونن
  واقعا دمتون گرم که حسینی بایننس رو دارین منتقل میکنین..مطمعن باشین هم اون عزیزی که همکاری کرده با ادمین و هم خود مجموعه روز به روز پیشرفت خواهید کرد چون انرژی و دعای تمام دنبال کنندگان همیشه بدرقه راهتونه…کاش بشه از عزیزانی که با ادمین همکاری میکنن تجلیل کرد….

 65. مرسی ادمین واقعا مرسی
  خیلی دوست داشتم اینو بخرم ولی طبق معمولی پولی در بساط ندارم. داشتم به این فکر میکردم اگه موقع درس خوندنم توی مدرسه مثل این پولدارا به همه آموزش‌ها دسترسی داشتم چقد موفق میشدم. مرسی ازت که باعث شدی ما هم به دنیای اطلاعات دسترسی داشته باشیم. خدا صد در دنیا و هزار در اخرت بهت بده

 66. ادمین جان این دوره کامله؟ تو سایت خود حسینی کل دوره 8 جلسه ست و مدت زمان دوره 3 ساعت و 49 دقیقه، اما اینجا 5 جلسه ست و زمان دوره 2 ساعت و 59 دقیقه

 67. سلام.لطفا دوره جامع پرایس اکشن حسینی فایننس رو بذارید تو کانال. ممنون.ان شا الله خیر ببینید با این ایده خوبتون

 68. سلام خدمت شما ادمین محترم واقعاً ازتون سپاسگزارم.
  ادمین جان من یه سوالی درباره دوره جامع ارز های دیحیتال از حسینی دارم

  آیا دوره ارز های دیجیتال از حسینی کامل کامل هست چون خودش میگه این دوره ۴۰ ساعت هستش و ۱۳۴ قسمت

  که شما ۱۲۹ قسمت گذاشتید…. فقط خواستم بدونم کامله

  خواهشاً جواب بدید????

  1. دوره کامله بصورت کامل در کانال موجوده و این چند جلسه اضافی ابدیت های دوره جدید میباشد

   1. ادمین اپدیتای جدید دوره جامع ارز های دیجیتال حسینی رو نمیزاری؟

    دوره تو سایتش 135 قسمته
    تو کانال 129 قسمته

    لطفا جواب بدید ممنون??

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.