دوره جامع عشق و مودت در روابط

دوره اصول کسب و کار شخصی از استاد عباسمنش | دانلود رایگان

همرسانی کنید

خرید این دوره به صورت قانونی

به درخواست رسمی سایت عباسمنش از سایت حذف شد.

 

دوره اصول کسب و کار شخصی‌، مجموعه‌ای است از پاسخ‌های استاد عباس‌منش به سوالات دوستان درباره مسائلی که یک صاحب کسب و کار در مسیرش با آنها مواجه می شود و رشد و رونق کسب و کار او  منوط به حل اصولی و اساسی آن مسائل  است.

زیرا کسب و کار یعنی حل مسئله و  رونقِ کسب و کار شما به میزان گسترشی است که از طریق کسب و کارتان در جهان ایجاد می کنید و دلیل این گسترش‌، مسائلی است که از طریق محصول یا خدمتی که ارائه می دهید‌، حل می شود.

هر کدام از جلسات این دوره‌، قبلا به صورت محصولی مجزا در سایت به فروش می رسید که چندین سال پیش از روی سایت برداشته شد و سپس دوره روانشناسی ثروت ۳ با موضوع کسب و کار فوق  العاده‌، بر روی سایت قرار گرفت تا دوستانی که به دنبال ایجاد‌، رشد و رونقِ کسب و کار شخصی‌شان هستند از آگاهی‌ها و هدایت‌های این دوره کمک بگیرند.

اما ماجرای تولید دوره اصول کسب و کار شخصی بر می گردد به زمانی که من (مریم شایسته) مشغول بررسی و بروزرسانی فایلهای بخش دانلودها بودم که با فایلهای این محصولات مواجه شدم.

 

بازبینیِ آگاهی‌های ارائه شده در هر کدام از این محصولات این موضوع مهم را به من فهماند که جمع آوریِ این آگاهی‌ها در کنار هم‌،  کلید‌هایی کارگشا به دست صاحب کسب و کار در قدم‌های اولیه و ابتدای مسیر می دهد که:

 1. از همان ابتدا اصل را از فرع به صاحب کسب و کار می شناساند تا درگیر دام‌هایی که خیلی از کسب و کارها را در همان نقطه شروع به خط پایانی و سقوط رسانده است‌، نشود.
 2. انرژ‌‌ی‌، انگیزه و اشتیاق اولیه ی صاحب کسب و کار را به گونه ای جهت دهی می کند که هماهنگ با قوانین جهان و هم جهت با رشد کسب و کارش است.

یعنی از یک طرف فرد را از تصمیمات احساسی‌، جاهلانه و عجولانه برای یک شبه به نتیجه رسیدن یا درگیر تله‌هایی مثل: رقابت‌های غیر عاقلانه یا صرف هزینه‌های گزاف اما بی‌فایده‌، بر حذر می داد و او را از عواقب این کار آگاه می کند و از طرف دیگر با ارائه‌ی منطق های قوی درباره فرایندی که یک کسب و کار را رشد می دهد‌، به فرد کمک می کند تا تمرکز و سرمایه خود را از هدر رفتن در حاشیه بردارد و صرف درک و اجرای اصولی نماید که نه تنها به کسب و کارش رونق می بخشد بلکه مسیر این رشد را برای او دلپذیر و بدون تقلا می کند..

نکته قابل تأمل دیگری که عزم مرا برای تدوین و تهیه این دوره جزم نمود‌، اصول ارائه شده در این آموزه‌ها‌ بود که برای جان گرفتنِ یک کسب و کار نوپا حیاتی است. یعنی اساسی که در حین سادگی‌اش‌، نتیجه بخش و قابل اجرا برای هر کسب و کاری در هر شرایط و با هر امکاناتی است.

اما به ۲ دلیل این اصول در آموزش‌های بعدی تا این حدّ مورد تأکید قرار نگرفته است:

 1. از آنجا که این اصول به خاطر تکرارِ زیاد‌، اکنون آنقدر در شخصیتِ استاد عباس منش نهادینه شده است و ایشان به صورت ناخودآگاه این قوانین و این آگاهی‌ها را در رفتارها‌، تصمیمات‌، راه حلها و تجزیه و تحلیل‌های مربوط به کسب و کارشان لحاظ می کنند که ناخودآگاه این پیش فرض را دارند که سایر افراد نیز این اصول را به همین شکل اجرا می کنند.
 2. به خاطر رشد فکری و باوریِ ایشان‌، مسائلی که شاید در ابتدای مسیربرای ایشان چالش برانگیز بود و صرف تمرکز و انرژ‌‌ی برای آنها بالاترین اولویت را داشت – که در این فایلها مورد تأکید قرار گرفته است- اکنون برای ایشان اصلا مسئله حساب نمی شود.

در حالیکه برای فردی که اول راه است‌، کسبِ توانایی در حل این مسائل‌، مهم ترین پیشنیاز برای رشد کسب و کار او محسوب می شود. یعنی این آگاهی ها تغذیه‌ای مناسب هستند تا فرد از عهده‌ی مدیریتِ چالش های اساسی در ابتدای مسیر بربیاید و ظرف وجودش را برای بزرگتر شدن از مسائل کنونی و توانایی در حل مسائل جدی تر در آینده‌ی کسب  کارش رشد دهد.

 • نمی توانم برای دیگران کار کنم. راه حل چیست؟
 • چگونه محلی مناسب برای کسب و کار ایجاد نمایم؟
 • آیا رکود اقتصادی بر کسب و کار من تاثیر دارد؟
 • چرا پول زیاد، وارد زندگی ام نمی شود؟
 • آیا برای ثروتمند شدن باید شغل خود را تغییر دهم؟

آگاهی‌های این دوره هم صاحب کسب و کار را آماده‌ی درک و استفاده از آگاهی‌های دوره روانشناسی ثروت ۳ با موضوع کسب و کار می نماید و هم کسب و کار او را تا حدّ مقبولی رشد می دهد که گنجایشِ رشد بیشتر توسط آموزش‌های روانشناسی ثروت ۳ را داشته باشد.

اینها همان اصولی که سبب هدایت استاد عباس‌منش به مسیر کسب و کار شخصی اش و ایجاد و گسترش آن شده است. خیلی مهم است که به عنوان صاحب کسب و کار، مهم ترین اولویت خود را سنجیدن هر تصمیم‌، ایده و قدم به وسیله‌ی ترازویی بگذاری که این اصول در دست گذاشته است.

آنوقت است که کسب وکار تو بدون نیاز به تزریق سرمایه‌‌، تبلیغ یا کمکی از بیرون‌، به صورت تکاملی و از دل همان درآمدهایی رشد می کند که حاصل اجرای ایده‌های برآمده از باورهای قدرتمندکننده‌ای است که به خاطر درک اصول کسب و کار شخصی‌، ساخته‌ای.

شما میتوانید دوره اصول کسب و کار شخصی از استاد عباسمنش را به صورت رایگان از سایت Bestieideas دانلود کرده یا به آن به طور آنلاین گوش دهید.

از سایت حذف شد.

همرسانی کنید

13 دیدگاه دربارهٔ «دوره اصول کسب و کار شخصی از استاد عباسمنش | دانلود رایگان»

 1. سلام لطفا دوباره دوره اصول کسب و کار استاد عباسمنش رو بزارین
  ممنون از شما و کانال وسایت بینظیرتون

 2. سلام و ممنون لطفا دوره ی مهارت کوچینگ ماهان تیموری رو بذارید دوره یا کتاب ماتریکس الهی ام اگه بذارید عالیه

 3. سلام ادمین جان
  ممنونم که دوره های عباسمنش و در سایت بصورت رایگان قرار میدید ممنون میشم مجددا دوره اصول کسب و کار شخصی عباسمنش و در کانال ارزشمندتان قراربدید

 4. سلام
  فقط اولش که میگه این فایل را کسانی که هزینه اش رادادند می تونن استفاده کنن ………
  آخه یکی نیست بگه کسی که کسب وکارش را جدید داره شروع می کنه پولش کجا بود که بیاد اول دوره شما را بخره بعد ……
  مردم باهمون پول کمشون کسب وکار را شروع می کنند تا به یه درآمد برسن
  اصلا مشخص نیست شاید خودشما پول از همین تیترهای دوره هاتون میلیونی به دست آوردین و……
  ولی در کل با خرید قانونی دوره مخالف نیستم.
  چون بعضی دوره ها واقعا طلا هستن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.