کسب درآمد

آموزش طراحی بنر گیف در فتوشاپ (2019) – دانلود رایگان

همرسانی کنید

به دوره آموزش طراحی بنر گیف در فتوشاپ خوش آمدید. در فیلم های این دوره شما ساخت بنر متحرک در فتوشاپ را بطور کامل یاد می گیرید.

من اینجا روشی که برای ساخت بنر های GIF مشتری های خودم استفاده می کنم را بطور کامل از طراحی گرافیک تا ساخت فریم ها و انیمیشن سازی (متحرک سازی) به شما آموزش می دهم. تمام کار ما در این دوره در خود نرم افزار فتوشاپ انجام می شود و از نرم افزار دیگری استفاده نخواهیم کرد.

ابتدا در زیر سرفصل های آموزشی این دوره را برای شما توضیح می دهم :

 

کسب درآمد با طراحی بنر

کسب درآمد با طراحی بنر

وارد هر سایتی که شوید می توانید تبلیغات بنری بسیار زیادی را مشاهده کنید. تبلیغات همیشه وجود دارد و تبلیغات بنری هم بزودی کنار نخواهد رفت! هر یک از این بنر ها باید توسط فردی طراحی شود و شما می توانید آن فرد باشید.

با مشاهده این دوره بطور کامل طراحی بنر گیف را یاد می گیرید. سپس با کمی تمرین بیشتر می توانید در این زمینه تسلط پیدا کنید و سایت شخصی خود برای طراحی بنر را راه بیاندازید یا به سایت ها و شرکت های مختلف پیشنهاد طراحی دهید. مشتری های خود را بیابید و با قیمت های خود کار کنید.

 

شروع طراحی بنر

شروع کار طراحی بنر

در این فصل نگاه کوتاهی به دوره و فایل های مورد نیاز برای طراحی بنر می اندازیم. سپس محیط نرم افزار فتوشاپ را برای ساخت بنر آماده می کنیم.

 

فایل های دوره

فایل های دوره آموزش طراحی بنر

پس از ثبت نام در دوره، فایل های مورد نیاز را نیز از همین صفحه دانلود کنید. در داخل یک فایل فشرده با فرمت zip، بنر ها، آیکون ها و لوگو هایی که در این دوره استفاده خواهیم کرد، قرار داده شده است.

همچنین دو فایل دیگر از سایز های استاندارد بنر قرار گرفته است که یکی از فایل ها بصورت PDF مختص چاپ در سایز A4 می باشد.

 

آموزش طراحی گرافیک بنر ها

آموزش طراحی گرافیک بنر ها

برای هر بنر ابتدا طراحی گرافیک فریم های اصلی را انجام می دهیم و سپس به سراغ ایجاد فریم ها برای متحرک سازی می رویم. در این دوره خواهید دید که چطور بنر ها را از صفر وقتی که فقط یک پرونده خالی روبروی خود داریم، طراحی می کنیم. به این شکل حتی اگر در طراحی گرافیک تجربه ای نداشته باشید، می بینید که چطور در فتوشاپ با استفاده از شکل ها، متن ها، استایل ها و… طراحی گرافیک یک بنر انجام می شود.

 

آموزش انیمیشن و متحرک سازی بنر ها

آموزش انیمیشن و متحرک سازی بنر ها

با آماده سازی گرافیک فریم های اصلی هر بنر شروع به ساخت انیمیشن آن ها می کنیم. برای متحرک سازی بنر ها از خود فتوشاپ استفاده می کنیم و نیازی به نرم افزار جانبی نیست.

در آموزش های متحرک سازی این دوره بطور کامل با پنجره تایم لاین (Timeline) فتوشاپ، نحوه ایجاد فریم، افکت های مختلف و… آشنا خواهید شد.

خرید این دوره به صورت قانونی

ذخیره سازی و کاهش حجم بنر در فتوشاپ

ذخیره سازی و کاهش حجم بنر در فتوشاپ

پس از طراحی بنر ها و متحرک سازی، نوبت به ذخیره سازی آن ها با فرمت گیف میرسد. در این فصل به شما نشان می دهم که چطور بنر های خود را از طریق فتوشاپ بطور مستقیم با فرمت گیف ذخیره کنید.

همچنین روش های کاهش حجم بنر را برای شما توضیح می دهم. به چند روش می توانید نکاتی را در زمان طراحی یا متحرک سازی رعایت کنید تا حجم بنر شما پایین بیاید.

در این دوره یاد می گیرید :
  • آماده سازی محیط کار فتوشاپ برای طراحی بنر
  • طراحی گرافیک سه بنر
  • ساخت افکت های مختلف و متحرک سازی
  • کار با پنجره تایم لایم (Timeline)
  • کار با فریم ها
  • کلید های میانبر کاربردی
  • ذخیره سازی با فرمت گیف (GIF) در فتوشاپ
  • روش های کاهش حجم بنر های گیف
پیش نیازها :
  • نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop)
  • آشنایی با نرم افزار فتوشاپ

شما میتوانید دوره آموزشی طراحی بنر گیف در فتوشاپ را به صورت رایگان از کانال تلگرام سایت Bestieideas دانلود کنید.

برای دانلود فایل کلیک کنید.

همرسانی کنید

1 دیدگاه دربارهٔ «آموزش طراحی بنر گیف در فتوشاپ (2019) – دانلود رایگان»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.