دانلود رایگان کتاب

کتاب سایکوسایبرنتیک PDF اثر جان مکسول | دانلود رایگان

همرسانی کنید

سایکوسایبرنتیک، برنامه کمک به خودی که زندگی میلیونها نفر را تغییر داد…اکنون به روز شده و گسترش یافته است. با بیش از سی نسخه و تمرین آموزش ذهن که به شما کمک می کنند آموزه های مالتز را اجرا کنید. کتاب پرفروش سایکوسایبرنتیک دکتر مالتز از زمان انتشارش در 1960 الهام بخش و ارتقا دهنده زندگی بیش از سی میلیون نفر بوده است.

در این ویرایش جدید و توسعه یافته،با ورزشکاران و مربیان معروف تخصصی و المپیک،کابوهای کمندانداز،گلف بازان،روان شناسان، ورزش،مدیران،کارآفرینان،متخصصین فروش و بسیاری افراد دیگر برخورد خواهید داشت که زندگی شان با اجرای فرمولهای مالتز برای موفقیت تغییر کرده است.چه هدف شما کاهش وزن باشد چه ترقی در ورزش،موفقیت کارآفرینی خارق العاده،یا فروش استثنایی،عملا هر هدفی را با سایکوسایبرنتیک سریعا و به سادگی حاصل کنید.خواهید دید چگونه مکانیسم خودکار موفقبیت تان را بیدار کنید.

سایکوسایبرنتیک، راز شرطی سازی موفقیت گلف باز جک نیکولاس. تئاتر ذهن دکتر مالتز برای کمک به شما در فروش یا گفتگو با اعتماد و قدرت. چگونه خود را از باورهای بازدارنده تان خلاص کنید. چرا نیروی اراده شکست می خورد و چگونه از ریلکسیشن برای موفقیت استفاده کنید.

چگونه با جرات بیشتری زندگی کنید. چگونه می توانید عادت شادی را کسب کنید. تکنیک چاک نوریس هنر پیشه برای ابطال افکار منفی. چگونه خود را از خجالتی بودن رها کنید. راز قهرمان شیرجه المپیک گرگ لوگانیس برای توقف اضطراب وضعیتی و این که چگونه در صورت نیاز اعتماد داشته باشید.

شما میتوانید کتاب الکترونیکی پی دی اف سایکوسایبرنتیک اثر جان مکسول را به صورت رایگان از سایت BestieIdeas دانلود کنید.

دانلود کتاب: BestieIdeas.com-Psycho Cybernetics_Maxwell Maltz @BestieIdeas

همرسانی کنید

9 دیدگاه دربارهٔ «کتاب سایکوسایبرنتیک PDF اثر جان مکسول | دانلود رایگان»

  1. باسلام مجدد اگر بشه یکبار دانلود بشه خیلی بهتره تا در مواردی که اینترنت قطع هست یا نیست بتوانیم بهره ببریم اما با گوش دادن انلاین همیشه مقدور نیست لذا شما که زخمت کشیدید در کنار استفاده انلاین لینک دانلود را هم بگذارید

  2. باسلام وبا تشکر از سایت وکانال بسیار زیبا وخوب وکارامد شما اگر مقدور هست لینک دانلود کتاب تجسم خلاق ودوره جناب اقای غباس منش را برایمان بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.