دانلود رایگان سابلیمینال

دانلود رایگان: فایل صوتی Psychokinesis ،سابلیمینال و خودهیپنوتیزم افزایش اندازه قد

همرسانی کنید

فایل صوتی Psychokinesis ،سابلیمینال و خودهیپنوتیزم افزایش اندازه قد( توسط Psychokinesis یا اثرگذاری ذهن بر ماده)، اصلاح زبان بدن، شیوه راه رفتن و الگوهای حرکتی

Psychokinesis: the supposed ability to move objects by mental effort alone
به معنای قدرت حرکت دادن مواد توسط قدرت ذهن

فایل سایکوکینتیک(Psychokinetic)+سابلیمینال و خودهیپنوتیزم برای افرایش قد

✅ علم Psychokinesis، علم بررسی اثر گذاری ذهن بر ماده و رویدادهاست که برای مدتها، توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است.
در زمانهای دور، عده ای ادعای حقیقی بودن این علم را داشتند اما از آنجاییکه هنوز علومی مانند فیزیک کوانتوم یا تحقیقاتی معتبر توسط مراجع مطرح وجود نداشت، هنوز دقیقا مشخص نبود که آیا این علم حقیقت دارد یا فقط خرافات است.
✅ باید بسیار خوشحال بود که اکنون در زمانی به سر میبریم که میان خرافات و علم حقیقی، دیوار نسبتا واضحی کشیده شده است و تحقیقات بسیار زیاد و مقالات معتبری که حاصل زحمات بسیاری از دانشمندان در سرتاسر جهان بوده است، به وضوح اثبات میکند که هوشیاری و ذهن انسان، بر ماده اولویت دارد و ذهن انسان میتواند روی رویدادها و ماده، اثر بگذارد.
✅ در زمانی که در کشور عزیزمان ایران، تعداد زیادی از محققین دانشگاهی، هنوز مردد هستند که ذهن میتواند روی ماده اثر بگذارد یا خیر(مثل همیشه با تاخیر !!).
خارجیها از ما پیشی گرفته و کارهای بسیار جالبی در این زمینه انجام داده اند و هرچند هنوز هیچ احدی در سطح جهان دقیقا نمیداند که اثر گذاری ذهن روی ماده دقیقا از کجا نشات میگیرد، اما با انجام تحقیقی جامع و تجربه عملی تک تک این موارد، میتوان پارامترهای موثر بر آنرا یافت سپس با رعایت دقیق آنها، اثر های سایکوکینتیک(ذهن بر ماده) را باعث شد.
شناخت منشاء این قدرت ذهنی، همان مسیر شناخت حقیقت این جهان است که میتواند توسط خود هر فرد طی شده و تجربه شود، اما علی الحساب، بد نیست از این قابلیتها استفاده شود، حتی اگر منشا اش فعلا برای هیچکس مشخص نیست !!!
بر این اساس قدرت نامحدود، برای اولین بار در ایران و جهان، تصمیم بر آن گرفت که فایل جدید برای افزایش قد را با تکنولوژی Psychokinesis منتشر کند تا توسط این فایل و بر اساس این علم، بتوانید قد خود را افزایش دهید. قطعا دروغ و بازاریابی است اگر بخواهیم به شما دقیقا بگوییم که فلان سانتی متر افزایش قد پیدا میکنید زیرا نتیجه حاصل شده توسط شما، بیش از هرچیز به نحوه همراهی شما با این فایل و نحوه اجرای درونی نکات ذکر شده بستگی دارد.
اما اگر فقط تحقیقات در زمینه Therapeutic Intention یا موارد مشابه را دنبال کنید، خواهید دید که واقعا هیچ محدودیتی در اثرهای ایجاد شده در سرتاسر جهان وجود نداشته است.
از بین رفتن یکباره تومور سرطانی، درمان سر سخت ترین بیماریها، تغییرات فیزیکی در اجزای بدن، تغییر در رنگ چشم، ترمیم پوستِ به شدت آسیب دیده و خیلی تغییراتی که نام آنها را فقط معجزه میتوان گذاشت، دقیقا توسط همین متد ممکن و اثبات شده اند.
ضمیر ناخودآگاه شما قدرت انجام هر کاری که حتی تصورش را نمیکنید دارد. فقط کافیست به آن اعتماد کنید و قدرت نامحدود درونی خود را باور کنید و کمی هم از قوانین ارتباط با ناخودآگاه سر در بیاورید.
❗️ توجه : این فایل دو بخش را شامل میشود، بخش اول توضیحات و نکات بسیار مهم برای فعالسازی و استفاده از قدرت سایکوکینتیک ذهنتان است(40 دقیقه).
بخش دوم، یک فایل راهنمای اجرای مرحله به مرحله 20 دقیقه ای است که بر اساس توضیحات ذکر شده در فایل اول، به آن گوش میدهید.
چیزی که Bestieideas میتواند تضمین کند، این است که با گوش دادن و همراهی “کاملا دقیق” با این فایل، تغییراتی را شاهد میشوید که احتمالا نامش را معجزه خواهید گذاشت !
اما مهمتر از هرچیزی، برای من جالب است که وقتی این تغییرات را با قدرت هوشیاری خود باعث شدید، چه دیدی درباره قدرت درونی و حقیقت وجود خود پیدا خواهید کرد و چه مقدار شوکه خواهید شد !!

توضیحات : 70 دقیقه فایل صوتی به همراه بیش از هزاران پیغام نهان جاسازی شده (Subliminal) + خودهیپنوتیزم + فایل مقدمه و راهنمایی صوتی برای انجام Psychokinesis و تاثیر گذاری روی جهان فیزیکی(قد) با قدرت هوشیاری انساننتیجه : افزایش قد(با استفاده از Psychokinesis)، اصلاح شیوه راه رفتن و اصلاح زبان بدن

تکنولوژی های مورد استفاده : نسل جدید پیغامهای نهان تزریق شده به شیوه های مدرن در فایل صوتی، تکنیک های هیپنوتیزم و هیپنوتیزم گفتاری، Mind Control به همراه تکنیک های مختلفی همچون Overloading، Confusion, Backmasking و سایر تکنیک های اختصاصی قدرت نامحدود

نحوه استفاده : توضیح داده شده در فایل 40 دقیقه ای اول(مقدمه).

طول دوره اثر گذاری : بصورت تدریجی در سه ماه یا کمتر درصورت همراهی دقیق با توضیحات فایل صوتی

توجه : هرگز به فایلهای سابلیمینال، حین رانندگی یا انجام فعالیتهایی که نیاز به هوشیاری کامل دارند، گوش ندهید !

شما میتوانید فایل صوتی Psychokinesis ،سابلیمینال و خودهیپنوتیزم افزایش اندازه قد را به صورت رایگان از سایت Bestieideas دانلود کرده یا به آن به طور آنلاین گوش دهید.

همرسانی کنید

39 دیدگاه دربارهٔ «دانلود رایگان: فایل صوتی Psychokinesis ،سابلیمینال و خودهیپنوتیزم افزایش اندازه قد»

 1. ادمین ناموصن فول آرشیو سابلیمیران بزار?
  سابلیمینال ها واقعا معرکن من که نتیجه گرفتم رپزی یساعت گوش کنید و اجازه ورود افکار منفی ندید و باور داشته باشسد بعد یکی دوماه اثراتشو مییینید برایرمن که دو هفته طول کشید اثراتشو ببینم ولی حداکثر تا سه ماه اثر میذاره قطعا

 2. سلام ادمین جان ،اول از همه تشکر بایت سایت فوق العادت
  میشه خواهش کنم سابلیمینال هایی ک حذف شدن
  مثل درشت شدن چشم ،پرپشت شدن مو
  و… دوباره بذارید با تشکر

 3. سلام ادمین عزیز خسته نباشی
  ممنون بابت این سایت با ارزش و بینظیر
  لطف میکنی یه سابلیمینال افزایش قد بذاری.. همشون برداشته شدن. دمت گرم

 4. سلام، ممنون بابت این بستری که آماده کردین.
  من چندین دفعه تلاش کردم اما نتونستم دانلود کنم، اگر ممکنه میشه لینک صحیح رو به ایمیل بفرستین…
  _ممنون_

 5. چقدر باید این فایل رو گوش کنیم تا نتیجه بگیریم یعنی مثلا سالها طول میکشه تا نتیجه بگیریم؟؟
  یا توی چند ماه نتیجه میگیریم؟؟

 6. سلام خدمت ادمین محترم
  در صورت امکان کتاب ها و دوره های آقای تونی بوزان رو هم داخل کانال یا سایت قرار بدین ممنون میشم

 7. یه خسته نباشید گرم میگم به ادمین جان❤
  لطفا لطفا فایل سابلیمینال تغییر رنگ چشم به طوسی که در سایت ها میفروشن رو اپ کنید با تشکر فراوان

 8. سلام . ممنون از محتوای با ارزش وبسایتتون.
  این فایل رو نتونستم دانلود کنم و حتی پلی هم نمیشه
  لطف میکنید دوباره آپ کنید

 9. سلام
  ممنون از ذزحمات عاشقانه شما
  لینک دانلود نداره فایل صوتی Psychokinesis از کجا میتونم دانلودش کنم؟

 10. بسیاااااررر بسیار ر متشکررر
  از این حجم اطلاعات و آگاهی که میرسونین
  من تقریبن جزو اولین نفرایی بودم که کشفتون کردم در اثر سرچ زیاد?
  و خیلی بهم کمک کردین
  بازم متشکر ازتون
  اگه میشه کتاب اثره ماه عسل از بروس لیپتون رو هم بذارید. متشکر متشکر متشکر

 11. سلام ممنون ممنون ممنون بابت تمام زحماتی که میکشید. شما ازجانب خداوند انتخاب شدید که این همه کسانیکه به دلیل مشکلات مالی نتوانستند فایلهاراتهیه کنند شما مشکل شانرا رفع کردید. ازخدامیخاهم هرچه میخاهید بهتون بده وهمیشه شادوسلامت وثروتمند باشید.وبه حرفهای منفی بعضی اشخاص توجه نکنید. شماازجانب خداوند انتخاب شدید.درضمن دوره تغییرباور درکمتراز۶۰ثانیه وکتاب علم نامرئی شدن رابذاریدروسایت خوب تان ممنون.

 12. دوستان عزیز من روشی رو واسه فایلهایی ک گزینه دانلود ندارن و ب هرطریقی امکان دانلود ندارن پیدا کردم؛وقتی صفحه مورد نظر رو باز کردید و فایل مورد نظرتون ک میخاید دانلود کنید رو روبروی خودتون داشتید؛اون بالای صفحه گزینه رفرش هست؛(سمت چپ عکس یه فلش دایره ای شکله)بزنید روش،تا دوباره صفحه بصورت کامل لود بشه و وقتی صفحه بطور کامل درحال لود شدنه سریع داده گوشیتونو خاموش کنید؛بعد برگردید روی فایلی ک میخاید دانلودش کنید؛سمت چپ فایل مورد نظر سه نقطه قرار داره،بزنید رو سه نقطه گزینه دانلود رو بهتون میده بعد ک گزینه دانلود رو زدید داده گوشیتونو روشن کنید اون فایل مورد نظر شروع میکنه به دانلود شدن،حالا هرچندتا فایل ک میخاد باشه همشونو هم میتونید یک ب یک گزینه دانلودشونو بزنید بعد ک داده گوشیتونو روشن کنید همشون شروع میکنن ب دانلود شدن؛اگه سرعت اینترنتتون پایینه گزینه های مکث رو بزنید و بعد یک ب یک ازسرگیری دانلود رو بزنید تا فایلها یک ب یک دانلود شن،اگه سوالی بود درخدمتم..?

 13. سلام ممنون از سایت فوق العادتون و تشکر برای فایلهایی که بصورت رایگان میزارید لطفا یه پکیج آموزش حرفه ای خط خودکاری بزارید ممنون

 14. سلام من نتونستم دانلود کنم . امکانش هست روی سایت باقی بمونه و یا به ایمیل ارسال شود ؟! خیلی ممنون از سایت عالیتون

 15. سلام خداقوت دوست من واقعا ممنون از سایتتون چون بی نظیر و کمک کنندس ب خیلیا فقط من ی مشکل دارم در دانلود فایل ها از خود سایت مخصوصا در یک تایم مشخص برمیدارین نمدونم چرا نمیش دان کنم لطفا راهنماییم کنید ممنون از زحماتتون

 16. سلام ممنون از سایت خوبتون.
  میشه بقیه فایل های سابلیمینال رو هم بزارین مثل تغییر رنگ چشم و پوست و جذب پول و…
  سپاس فراوان

 17. سلام وقت بخیر آدمین جان آقا من نمیتونم دروه رو دانلود کنم میشه در تلگرام قرارش بدین

 18. سلامت خدمت گروه best idea
  اگر محصول دیگری درمورد افزایش قد پیدا کردید، لطفا آنرا در سایت یا کانال تلگرام خود آپلود نمایید.
  با کمال قدردانی و سپاس از تیم شما

 19. خیلی ممنونم تونستم دانلودش کنم
  اگه نتیجه ای که میخوام رو بگیرم حتما هزینش رو براشون ارسال میکنم
  فقط امیدوارم نتیجش دائمی و ابدی باشه
  از شما هم خیلی ممنونم که این مطالب و کتاب ها رو‌ رایگان در اختیار مردم میگذارید . خدا خیرتون بده واقعا
  بازم ممنونم

 20. سلام
  خیلی ممنونم بابت فایلهای خوبی که آپلود می کنید. میخواستم بدونم میشه فایلهای صوتی پیام بهرام پور در مورد سخنرانی و فن بیان رو هم در سایت و یا تلگرام قرار بدید. سپاس فراوان

 21. سلام
  ـ
  فایلهای سابلیمینال تغییر رنگ چشم و زیبایی و برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه رو برام بذار .
  ـ
  عزیزمی

 22. سلام خواهش میکنم اگه میشه
  دوره کشف قوانین زندگی عباس منش 3.800 قیمتشه
  با دوره جهان بینی توحید1 3 میلیون 800 قیمتشه
  با دوره راهنمای عملی دستیابی ب رویاها ….اینم 3 میلیون 800 قیمتشه…
  بخدا قیمتاشون عجیبه…
  بخدا من یکی هزینشو بدس بیارم پرداختش میکنم ولی دیگه الان مجبوری هزینه هاش خیلی بالاس..
  اگه میشه این 3 تا رو توی کانالتون بزارین ..خیلی دنبال این سه دوره هستم ولی هزینشون رو ندارم واقعن ..ممنون میشم بزارینش

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.