Quicksand by Steve Toltz

کتاب صوتی ریگ روان اثر استیو تولتز | دانلود رایگان

همرسانی کنید

کتاب صوتی «ریگ روان» اثر «استیو تولتز» است. این کتاب را «پیمان خاکسار» به فارسی ترجمه کرده است. مخاطبان ایرانی «استیو تولتز» را به‌خاطر رمان «جزء از کل» به خاطر می‌آورند؛ رمانی از کتاب‌های پرفروش که به‌عنوان رمان اول نویسنده، نامزد جایزه‌ی بوکر شد و مورد استقبال بی‌نظیری قرار گرفت.

این رمان در سال ۲۰۰۸ در استرالیا منتشر شد و حالا در کمتر از ده سال، در لیست یکی از کتاب‌های پرفروش و بزرگ‌ترین رمان‌های تاریخ استرالیا قرار دارد. رمان «ریگ روان» نیز به سبک «جزء از کل» نوشته شده است. این رمان هم بازگوکننده‌ی داستانی اجتماعی است که زمینه‌های فلسفی دارد.

در قسمتی از داستان این رمان آمده است: «ای خدا، چرا نقش من در این دنیا صرفاً دلقک سقوط‌‌کرده نیست؟ چرا باید دلقک سقوط‍‌کرده‌ای باشم که بقیه‌ی دلقک‌های سقوط‌کرده رویش سقوط می‌کنند؟

به عبارت دیگر چرا روی پیشانی‌ام نوشته هر پیرزنی که در سوپرمارکت لیز می‌خورد، باید بازوی من را بگیرد!» در توضیحات پشت جلد نیز این جملات آمده است: «ریگ روان جدیدترین اثر استیو تولتز پس از رمان تحسین‌شده‌ی جزء از کل است. تولتز در مصاحبه‌ای گفته جزء از کل را درباره‌ی ترس از مرگ نوشته و ریگ روان را درباره‌ی ترس از زندگی.»

شما میتوانید کتاب صوتی ریگ روان اثر استیو تولتز را در یک پکیج زیپ شده از کانال تلگرام سایت Bestieideas به صورت رایگان دانلود کنید!

لینک دانلود از تلگرام: کلیک کنید.

 

همرسانی کنید

2 دیدگاه دربارهٔ «کتاب صوتی ریگ روان اثر استیو تولتز | دانلود رایگان»

  1. سلام.خسته نباشید.دوست عزیز بعضی قسمتها واقعا ضعیف و یا بگونه ای توهین امیزه.مثلا قسمت ۳۱ و صدای اون خانم که مثل ین بود کلاس اول دبستانه.خوب چه اشکالی داشت قبل از اجرا فقط یکبار متنی که بهش واگذار شده رو میخواند‌!!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.