ترک جق زدن

سابلیمینال ترک خود ارضایی – به شکلی کاملا آسان و پایدار – دانلود رایگان

همرسانی کنید

ترک خود ارضایی با فایل صوتی هیپنوتراپی پنهان

بنام خالق بخشنده مهربان

ترک خود ارضایی با فایل صوتی هیپنوتراپی پنهان

دوست خوبم سلام خدا رو هزاران مرتبه شکر میکنم که به من کمک کرد و این توفیق رو پیدا کردم تا بتونم وسیله ای بشم در دستان خداوند تا از طریق من خیر خداوند به سمت بنده هاش جاری بشه و به خاطر این توفیق به خودم افتخار میکنم و خدا رو شکر میکنم.

دوست خوبم اگر الان اینجایی و داری این متن رو میخونی بدون که خدا درخواستت رو اجابت کرده، یکم فکر کن ببین تا حالا چند بار از خدا کمک خواستی تا تو رو از شر این عادت زشت خودارضايي خلاص کنه؟

من هم یک آدم معمولی هستم مثل بقیه بنده های خدا اما شاید خدا داره از زبون من حرف هاش رو به تو میزنه، نه اینکه من آدم خاصی باشم و … نه! اشتباه نکن! من یک معلم و مربی هستم و دوست دارم که تا آخر این متن با من همراه باشی.

خودارضايي و دردسرهاش و راه های درمانش

دوست خوبم بیا قبل از اینکه درباره خودارضايي و دردسرهاش و راه های درمانش صحبت کنیم کمی بیشتر با فلسفه خلقت و داستان زندگی و دلیل زندگیمون روی زمین با هم صحبت کنیم. دوست خوبم وقتی که خداوند پدر ما یعنی حضرت آدم (ع) رو خلق کرد به خودش احسنت گفت. آیه ۱۴ سوره مؤمنون “فتبارک الله احسن الخالقین”

و در قرآن اومده که خدا به تمام فرشتگان و مخلوقاتش امر کرد که به انسان سجده کنند.

«‏فَإِذَا سَوَّيْتُهُ وَنَفَخْتُ فِيهِ مِن رُّوحِي فَقَعُواْ لَهُ سَاجِدِينَ ‏.» (سوره حجر29 آیه)، هنگامی که آن را نظام بخشیدیم، و از روح خود در آن دمیدم، برای او به سجده افتید. با این فرمان الهی، فرشتگان همگی سجده کردند، «فَسَجَدَ الْمَلآئِكَةُ كُلُّهُمْ أَجْمَعُونَ.» (سوره حجر آیه30)

و اونجا بود که ابلیس از انجام این کار خودداری کرد و زیر بار این کار نرفت و از فرمان خدا سرپیچی کرد و خدا هم بخاطر این تمردش اون رو از جایگاهش بیرون کرد . «إِلاَّ إِبْلِيسَ أَبَى وَاسْتَكْبَرَ».( سوره بقره آیه 34)، زیرا مدعی برتری بر آدم بود و می گفت: «أَنَاْ خَيْرٌ مِّنْهُ خَلَقْتَنِي مِن نَّارٍ وَخَلَقْتَهُ مِن طِين.» (سوره ص76 آیه)، مرا از آتش آفریده ای و او را از گل، و من برتر از اویم. به همین دلیل خداوند به وی فرمود: «قَالَ فَاخْرُجْ مِنْهَا فَإِنَّكَ رَجِيمٌ‏»(سوره ص آیه 77)، از آسمانها {و صفوف ملائکه } دور شو که تو رانده درگاه منی.

با رانده شدن ابلیس از درگاه الهی، آن مطرود، از بارگاه ربوبی درخواست کرد که تا روز رستاخیز به وی مهلت داده شود و گفت: «رَبِّ فَأَنظِرْنِي إِلَى يَوْمِ يُبْعَثُونَ.» (سوره ص79 آیه) پروردگارا مرا تا روزی که انسان ها برانگیخته می شوند مهلت بده. خداوند نیز به درخواست او پاسخ مثبت داد و فرمود: «فَإِنَّكَ مِنَ الْمُنظَرِينَ.» (سوره ص آیه 80) تو از مهلت داده شدگانی.

و شیطان از اون روز به بعد کینه آدمیزاد رو به دل گرفت و قسم خورد که تا روز قیامت همه انسان ها رو به گمراهی و انحراف بکشه و اجازه نده که حتی یک نفر به بهشت بره.

«‏قَالَ فَبِعِزَّتِكَ لَأُغْوِيَنَّهُمْ أَجْمَعِينَ ‏‏ إِلاَّ عِبَادَكَ مِنْهُمُ الْمُخْلَصِينَ ‏» (شیطان گفت: به عزت تو سوگند، همه آنها را گمراه خواهم کرد، مگر بندگان خاص تو از میان آنها.(سوره ص آیه 82)

آره دوست من متأسفانه کار برای ما انسانها کمی سخت هست چون ما دشمن قسم خورده داریم، دشمنی که حتی شبها که ما خوابیدیم اون مشغول نقشه کشیدن برای گمراه کردن ما هست و برای رسیدن به هدفش از هیچ نامردی و ظلمی فروگذار نمیکنه.

دوست خوبم ابلیس بخشی از قوانین جهان هستی هست و از طرف خدا این مجوز رو داره که پدر ما رو در بیاره! مگر بندگان مخلص. البته بخاطر عبادت های چند هزار سالش خدا این درخواستش رو اجابت کرد.

وقتی خودارضايي میکنم بعدش حالم از خودم بهم میخوره!

شاید بگی آقای الهی من میدونم که شیطون میاد توی ذهنم و به من تصاویر شهوت آمیز نشون میده و من رو تحریک میکنه که برم سراغ اینترنت و یا توی موبایلم یا کامپیوترم عکس های س ک س ی نگاه کنم و فیلم های پ ورن نگاه کنم و داستان های ش ه وت انگیز بخونم و در نهایت وقتی به خودم میام که دیگه کار از کار گذشته و من دوباره خودارضايي کردم و چنان احساس گناهی میکنم که حالم از خودم بهم میخوره!

باید بهت بگم که کاملا درست فهمیدی چون انسان در حالت عادی هیچوقت گناه نمیکنه! و مطمئنم که هر کجا دعوت به گناه هست پای یک موجود شیطانی وسطه که داره در ذهنمون زمزمه میکنه و ما رو تحریک میکنه.

به نظر شما بدترین بلایی که خودارضايي سر ما میاره چیه؟

به نظر من بدترین ضرری که خودارضايي داره عوارض جسمی نیست!

درسته که خودارضايي باعث ضعف بینایی میشه

درسته که خودارضايي باعث نازک شدن و ریزش موهای سر میشه

درسته که خودارضايي باعث ایجاد مشکلات زیادی در اندام های جنسی میشه

درسته که خودارضايي باعث بی حوصلگی و کلافگی میشه

درسته که خودارضايي باعث ضعف اعصاب و ضعیف شدن حافظه میشه

درسته که خودارضايي باعث هزارجور مشکل دیگه میشه. اما به نظر من بدترین بلایی که خودارضایی سر ما میاره احساس گناهه!

آره دوست خوبم : “احساس گناه ” این احساس خطرناک میتونه انسان رو به گرداب بدبختی و لجنزار متعفن انحطاط بکشونه!

به همین خاطره موجودات شیطانی دوست دارند انسان رو دعوت به خودارضايي بکنند تا بعدش اون شخص دچار احساس گناه بشه و اون موجودات شیطانی حسابی بخندند و جشن بگیرند و لذت ببرند چون با این کارشون از ارباب خبیثشون ابلیس جایزه میگیرند.

 

قدم اول در ترک خود ارضايي

پس دوست خوب و دوست داشتنی من همین الان ازت میخوام که دیگه در مورد خودارضايي هیچ احساس گناهی نداشته باشی! میدونم شاید خیلی سخت باشه اما باید قبول کنی که خدا دوست داره کمکت کنه و این چیزی که من بهت گفتم قدم اوله.

پس قدم اول در ترک خود ارضايي نداشتن احساس گناهه!

آیا شخصی که خودارضايي میکنه بنده خوب خداست؟!

خودارضايي هم مثل خیلی از بیماری های دیگه یه جور مریضیه که میشه با توکل به خداوند و کمک خودش درمانش کرد. فقط باید بخوای و تصمیم بگیری بقیش رو بسپر به خدا….

دوست خوبم من نمیدونم که شما آقا هستید یا خانوم؟ نمیدونم که چند سالته؟ نمیدونم که چند وقته که گرفتار این بیمای هستی؟  نمیدونم که تا حالا چند بار تصمیم به پاک شدن گرفتی ولی باز دوباره گرفتار شدی؟ اما بدون که تو دوست خوب من هستی! میدونی چرا؟ چون تو بنده خوب خدا هستی!

چیه؟ چی شد؟ دلت لرزید؟

شاید با خودت بگی آقای الهی دست بردار! من خودم بهتر میدونم که بنده خوب خدا نیستم و خدا بخاطر گناه هایی که کردم اصلا من رو دوست نداره!

عزیز من اگر اینطوری فکر میکنی لازمه که بهت یادآوری کنم که سخت در اشتباهی!

من آخوند یا روحانی نیستم! من شاید معلم اخلاق هم نباشم، اما من معلم و مربی موفقیت هستم و مطمئن باش که برای دلخوشی شما حرف نمیزنم و تمام حرفهایی که بهت میگم با دلیل و سند و مدرک هست و نتیجه تحقیقات و مطالعات و پیگیری هام هست و روی هوا حرف نمیزنم!

همیشه گفتم بازهم میگم: خداوند منبع و مبداء و منشاء کائنات هست. پس هر چقدر که به خدا نزدیکتر بشیم، سالم تر، خوشبخت تر، شادتر، موفق تر، با ایمانتر، آرامتر، ثروتمندتر و … میشیم و هر چقدر که از خدا فاصله بگیریم به همون تناسب از رحمت خدا دور تر میشیم و …

خودارضايي باعث دور شدن آدم از نور میشه؟

یاد قصه انیشتن افتادم جالبه بذار برات تعریف کنم.

انیشتن وقتی که جوون بود در دانشگاه یک استادی داشت که همیشه سعی میکرد به دانشجوها ثابت کنه که خدا وجود نداره!

یکبار که دیگه حوصله انیشتن از این حرفهای استادش سر میره بلند میشه و میگه استاد: آیا خورشید وجود داره؟ استادش میگه معلومه که وجود داره اگر خورشید نباشه جهان از شدت سرما یخ میزنه و نابود میشه. خورشید با نورش به همه جا انرژی میده.

انیشتن هم میگه خدا هم دقیقا مثل خورشیده. لازم نیست که دنبال اثبات کردنش باشیم چون جایی که نور نباشه تاریکی جاش رو میگیره!

یعنی هر کجا که تاریک باشه بخاطر این هست که نور بهش نرسیده و از نور دوره! در واقع چیزی به اسم تاریکی وجود نداره! تاریکی یعنی نبودن نور و تاریکی جائیه که نور نباشه. به عبارت دیگه شیطان جایی هست که خدا نباشه!

 

یک راز بزرگ برای ترک خود ارضايي

دوست خوبم دلم میخواد یک راز بزرگ رو بهت بگم. مطمئنم که با فهمیدن و درک این راز بزرگ خیلی راحت میتونی از شر خودارضايي کردن راحت بشی و با دونستنش خیلی از مشکلات بزرگ زندگیت رو هم پشت سر بگذاری.

ابلیس خیلی خوب میدونه که اگر انسانها به اندازه کوه ها و اقیانوس های روی زمین هم گناه و اشتباه کرده باشند. اگر توبه کنند خداوند اونها رو می بخشه و از سر تقصیراتشون میگذره البته بشرطی که حق الناس رو داده و رضایتشون رو گرفته باشن.

به همین خاطر انسانها رو تشویق به گناه کردن میکنه و وقتی که گناه کردن میاد سراغشون و به اونها حس بیچارگی و ناتوانی و نالایق بودن و گنهکار بودن میده! میدونید چرا؟

بخاطر اینکه اونها رو از رحمت خدا ناامید کنه! و مدام توی گوششون زمزمه میکنه : تو که آدم بشو نیستی، انقدر گناه کردی که خدا دیگه دوسِت نداره! دیگه فایده ای نداره و …

چه کسی مقصر خودارضايي هست؟ ما یا موجودات شیطانی؟

در تفاسیر و احادیث داریم که روز قیامت خیلی از انسانها رو به خدا میکنند و میگند که خدایا ما تقصیری نداریم و بی گناهیم و همش تقصیر این موجودات شیطانی هست که ما رو به گناه انداختن و مجبورمون کردن که کارهای بد و اشتباه انجام بدیم.

و دراون موقع اون موجودات شیطانی شروع میکنن به حرف زدن و از خودشون دفاع میکنند: اونها میگن خدایا ما این آدم رو مجبور به گناه نکردیم! ما فقط به اون پیشنهاد دادیم، خودش بود که انتخاب کرد حرف ما رو گوش بده و پیشنهاد ما رو قبول کنه، چون اختیار داشت که قبول کنه یا قبول نکنه!

میدونم احتمالا شما هم مثل من از این قضیه ناراحت هستید و با خودتون میگید خوب چرا خدا به این موجودات شیطانی این همه قدرت داده که بتونند وارد ذهن ما بشن و افکار ما رو کنترل کنند و باعث بدبختی و گرفتاریمون بشن؟!

جواب این سؤال اینجاست، مثالی میزنم تا موضوع براتون روشن بشه.

وقتی که ما مرض میشیم و میریم دکتر، دکتر میگه چرا مریض شدی؟

ما چی میگیم؟

میگیم: آقای دکتر تقصیر من نیست. تقصیر ویروسها و میکروبهاست که باعث مریضی من شدن! و مطمئنا دکتر پاسخ میده: عزیزم اولاً 100 درصد خودت مقصر بیمار شدنت هستی چون اگر بیشتر نظافت و بهداشت رو رعایت میکردی میکروبها و ویروسها نمیتونستن وارد بدنت بشن و بیمارت کنن! دوماً اگر بدنت قوی باشه هیچ ویروس و میکروبی نمیتونه باعث مریضیت بشه!

برای ترک خود ارضايي تصمیمت چیه؟ چه برنامه ای داری؟

دوست خوب من حالا که فهمیدی داستان از چه قراره میخوای چیکار کنی؟

شاید حوصلت سر رفته باشه و از حرف های من خسته شده باشی. ولی من برات یک راه حل مؤثر و راه حل عالی دارم از این بابت خیالت راحت، هدیه من رومیتونی در انتهای این متن دانلود کنی، اما لازمه که بقیه حرف هام رو هم بشنوی.

دوست خوبم! ای بنده خوب خدا! ازت میخوام که تصمیم بگیری از همین الان رابطه ات رو با خدا بیشتر و بهتر کنی. آیا حاضری این کار رو بکنی؟

چیه؟ حرف هام برات قابل قبول نیست؟ توقع داشتی که بهت بگم:

دیگه نباید فیلم و عکس تحریک کننده نگاه کنی …

نباید توی حموم یا موقع خواب …

نباید …

نه عزیز دلم خودت بهتر از من میدونی که نباید چه کارهایی رو بعد از این انجام بدی پس لازم نیست که من یادت بدم.

 

آقای الهی برای ترک خود ارضايي چیکار کنم؟

این شد یک سؤال خوب! من معلم قانون جذب هستم و بهت یاد میدم که تمرکزت روی چیزهای خوب باشه و اصلاً به چیزهایی که نمیخوای دیگه پیش نیاد توجه نکنی!

عزیز من میدونی چرا تا الان نتونستی بیماری خودارضايي رو ترک کنی؟

خرید این فایل به صورت قانونی

من بهت میگم: چون سطح انرژی معنویت پایین بوده و این پایین بودن سطح انرژی معنوی باعث شده که موجودات شیطانی و تاریکی خیلی راحت هر وقت که دلشون خواست کنترل ذهنت رو به دست بگیرن و تو رو به گناه بندازن.

ترک خود ارضايي با بالابردن سطح انرژی معنوی

دوست خوب من! ای بنده خوب و دوست داشتنی خدا!

چیه هنوز فکر میکنی که گناه کاری و بنده خوب خدا نیستی؟ هنوزم فکر میکنی که خدا دوسِت نداره؟

دوست قشنگ من میدونی چرا میگم خدا دوستت داره؟ میدونی چرا اینقدر مطمئنم و با قدرت و اطمینان حرف میزنم؟

چون اگر خدا دوست نداشت و نمیخواست که بهت کمک کنه تو الان اینجا نبودی و این حرفها رو نمیخوندی. پس دیگه به چی شک داری؟ آیا دنبال راهنمایی و پیام واضح تری از طرف خداوند هستی؟ خدا دیگه چه جوری بهت بگه که دلش برات تنگ شده؟ میدونی چند وقته که با خدا درست و حسابی درد و دل نکردی؟ آخه چرا بعضی وقتها ما آدم ها اینقدر دلمون مثل سنگ سخت میشه؟ بابا جون خدا دلش برای ما تنگ میشه! میتونی حرفم رو بفهمی و درک کنی؟

برای ترک خود ارضايي چطور میتونم سطح انرژی معنویم رو بالا ببرم؟

دوست خوب و عزیز من هر چقدر که سطح انرژی معنویت بیشتر بشه و نورانی تر بشی، موجودات شیطانی و تاریکی کمتر و کمتر و کمتر میتونن بهت نزدیک بشن!

حالا فهمیدی باید چیکار کنی؟

من آخوند یا روحانی نیستم که بخوام سخنرانی مذهبی کنم! من معلم و مربی موفقیت هستم و در مورد متافیزیک و ماوراء تحقیقات زیادی کردم. باور کن تمسک به معنویت و دین خرافه نیست و مال آدم های اُمُل و قدیمی نیست.

اصلا مهم نیست که تا حالا چقدر آدم عوضی دیدی که از دین و مذهب سوء استفاده کردن و مردم رو به انحراف کشیدن و به اسم دین به مردم خیانت و ظلم کردن. من بعنوان یک آدم تحصیلکرده دانشگاهی و محقق بهت میگیم که مهمترین راه نزدیک شدن به خدا خوندن نماز و قرآن هست. البته راه های زیادی وجود داره ولی مهمترینشون نماز و قرآن هست. پس خواهش میکنم هر کاری میکنی بکن ولی نمازت رو هم بخون چون همون نماز بالاخره یه جایی دستت رو میگیره.

من هنوز بطور کامل نفهمیدم که در  اذکار نماز چه رازی نهفته هست که اینقدر مهمه و روی خوندنش انقدر تاکید شده باورکن خوندنش خیلی تأثیر داره. درسته نمازهای ما بدون حضور قلبه و شاید در ظاهر فقط دو لا راست شدن باشه، اما باور کن همین دو لا راست شدنش هم بی تأثیر نیست.

اما قرآن، تمام پیامبران خدا برای اینکه نبوتشون رو به مردم اثبات کنند برای مردم معجزه میکردند. حتما شنیدی عصای حضرت موسی (ع)که تبدیل به اژدها میشد یا مرده زنده کردن حضرت عیسی (ع) یا ناقه حضرت صالح(ع) و …

اما معجزه آخرین پیامبر خدا چی بوده؟ آخرین ورژن معجزه آخرین پیامبر خدا چیزی باید می بود که حتی بعد از هزاران سال قدرت و تأثیرش از بین نره.

قرآن کریم شاید در نگاه اول یک کتاب معمولی باشه که در همه خونه ها پیدا میشه، شاید با خودتون بگید که از یک کتاب ساده و معمولی چطور میشه توقع معجزه داشت؟

دوست خوب من اجازه بده با یک مثال روشنت کنم. شما موبایل داری؟ هارد یا فلش مموری چطور؟ یک گوشی موبایل شاید در نگاه اول چیز خاصی نباشه اما اگر بلد باشی از قابلیت هاش استفاده کنی با همین موبایل به ظاهر کوچیک میشه کارهای بزرگی انجام داد که باورش شاید برای خیلی ها سخت باشه. با این موبایل کوچیک میشه با یک دوست در اونطرف کره زمین مکالمه تصویری داشت، میشه رفت تو اینترنت و یک فیلم تماشا کرد و شاهد یک اتفاق در اون طرف دنیا بود. میشه به بانک وصل شد و پول جابجا کرد میشه یک لحظه از زندگی رو عکس گرفت و یا فیلم برداری کرد با میلیونها نفر به اشتراک گذاشت، با این گوشی موبایل کوچیک میشه کسب و کارت رو بچرخونی و …

شاید شما یک فلش مموری داشته باشی که به اندازه یک بندانگشت و شاید هم اندازه یک ناخن کوچیک باشه ولی داخل اون مموری هزاران فیلم جا بشه، شاید هم میلیونها جلد کتاب یک کتابخانه همش با هم در فلشت جا بشه. آیا چیزهایی که گفتم غیر ممکن و نشدنیه؟

این مثالهارو زدم تا درک موضوع برات راحت تر بشه وگرنه مقایسه کتاب عظیم قرآن با این جنگولک بازی ها خنده داره چون معجزات قرآن خیلی فراتر از فهم و درک ضعیف بشری ما هست، ولله اعلم.

خلاصه میگم که خسته نشی تمامی آیات قرآن موکلین و فرشته هایی دارند که وقتی اونها رو میخونید اونها پیش شما میان و کمکتون میکنند و البته به سطح انرژی شما هم بستگی داره که چقدر قابلیت دریافت انرزی بیشتر رو داشته باشید.

حتی گوش دادن به فایل های صوتی قرآنی هم باعث دعوت اون موکلین قرآنی میشه و سطح انرژی معنویتون رو بالا میبره و باعث میشه که فرشته ها و موکلین قرآنی بیشتر به شما سر بزنند و در نتیجه موجودات شیطانی و تاریکی از اطراف شما فرار میکنند.

 

شما میتوانید فایل صوتی سابلیمینال ترک خود ارضایی – به شکلی کاملا آسان و پایدار را به صورت رایگان از سایت Bestieideas دانلود کرده یا به آن به طور آنلاین گوش دهید.

سابلیمینال ترک خود ارضایی پایدار

همرسانی کنید

50 دیدگاه دربارهٔ «سابلیمینال ترک خود ارضایی – به شکلی کاملا آسان و پایدار – دانلود رایگان»

 1. هفته ای یکی دو بار اوکی هست ولی روزی چند بار نه. دنبال ترک کردن و نزدن مادام العمر تو ایران نباشید‌. اون برای جایی هست که طرف درامد خوب داره فکر باز دستش بازه تو رابطه و اعتماد به نفس داره. اگر دنگی هم حساب کنید باز هم حداقل هایی میخواد تو رابطه رفتن.
  یا جایی که اقتصادش خوبه میتونی روش حساب کنی برنامه بریزی کنی زن بگیری. این دو حالت رو نداری وقتی هم نزنی کسخل میشی فکر های چرت و پرت اعم از تجاوز میاد و روابط ناجور(منظورم دوست دختر نیست) میاد تو سرتون. من پیغمبر و خدا نیستم. نظر شخصیم بود.

  اگر میتونید دور این چیزارو خط بکشید یه مدت تا درامد خوب درارید که خیلی ها این توان رو ندارن یا اگرم هر توانایی و هنری دارید اینجا نمیتونید بزنید بیرون برین کشور دیگه .

  مورد های پولی هم هستن که یکبار باید پول بدید ولی ممکنه حس خوب ندن و حواستون باشه بیماری نگیرید. حتی با کاندوم هم بیماری مثل زگیل تناسلی منتقل میشه. مگر واکسنش رو بزنید.

 2. ظاهرا از نظر جناب ایشان مخ زدن دخترای مردم و کشوندنشون تو رختخواب، گناهش کمتره و بلکه اصلا گناهی نداره؛ بله؟!

 3. این سابلیمینال واقعا جواب میده من ۱۴ روز گوش میدم و اصلا سراغش نرفتم اگه از این سازنده بازم ساب دارید لطفا بزارید،ممنونم
  درضمن من فقط روزی نیم ساعت گوش میدم

 4. سلام
  واقعا این سابلیمینال جواب میده من الان دو هفتست گوش میدم و اصلا سراغش نرفتم
  اگه از این سازنده بازم ساب دستتون اومد لطفا بزارید،ممنونم

 5. وایییی این سابلیمنال من رو نجات داد خدا هرچی میخوای بهت بده فکر کنم ۴ یا ۵ سال بود هر روز ۳ یا ۴ بار میزدم اگه مهمونی عروسی بودم باید میرفتم دستشویی میزدم اعتیاد داشتم شدیدا ۴۱ روز گوش میدم الان تقریبا ۱۲ روزه اصلا نزدم . واقعا خیلییی شگفت زده هستم احساسم خوب شده . دمت گرم. ممنون

 6. من همون س هستم تا الان 30 روز رفتم ناموسا معجزه ای همه روشای ترکو برزین دور من خیل ازادم اصن تحریکم میشم ولی اصلا طرفش نمیرم . تا میتونین این سابو برسونین دست کسایی ک نیاز دارن و دارن بدبختی میکشن برا ترکش

   1. خب داداش بری بزنی راحت تری حداقل روزانه نیم ساعت یه ساعتت تلف میشه هر روز ۲.۳.۴ ساعت بیای اینو گوش کنی که نزنی؟ عجب

    بعدشم داداشم این نیاز طبیعیه و باید به شکلی تخلیه بشه حالا من و تو بدبخت که توانایی زن گرفتن نداریم باید اینجوری تخلیه کنیم بره پی کارش درسته کار جالبی نیست ولی مجبوریم

    1. خودارضایی نیاز جنسی تو رو تخلیه نمیکنه و این اشتباهه !
     اگر دقت کرده باشی الان یزنی بری سراغ پورن هاب و میلف و تین و اینا یه ساعت دیگه باز میخای بری باز فیلم هاتو ببینینی و خودارضایی کنی!!!

     اما سکس اینجور نیست تو سکس میکنی سرت بالاست سکس میکنی اعتماد به نفس داری اعتماد به نفس داشته باشی اگر خواستی هم مخ بزنی شک نکن خیلی کارت راحت تره !!

     سکس از راه درست نه بری تجاوز کنی والا من طرف میشناسم تا حالا هم جق نزده میگه گااااااهی وقتا تو خواب ارضا میشم ک الان دیگه قبلش میفهمم اونم شب هایی ک قبلش چیز میزای تحریک کننده دیدم تازه اون نه فیلم porn فقط فیلم های معمولی اما صحنه دار!

     زیر چشات گود بشه باور کن دخترا متوجه میشن باور کن پدر مادرت متوجه میشن اقوام متوجه میشن دوتا دوست متوجه میشن بروت میارن صدتا میبینن زیر لب و پشت سرت پچ پچی میکنن و بهت میخندن !!

     هیچ نیازی تو با این کار کثیف ازت ارضا نمیکنه امیدوارم یه جقی منطقی باشی نه انقد زده باشی cpu هاردت سوخته باشه !!

    2. نه عزیز ببین بدنت چی میگه میزنی حالت خوبه عالی هستی زندگیت خوبه واسه من ک این نبود بقیرو ولش کن خودت بگو اگه واسه تو عالی بود حتما ادامه بده اگه نه ک ترکش کن

 7. ببخشید مثل اینکه لینک دانلود نداره من با سه مرورگر و دانلودر گوشی تست کردم نمیتونم دانلود کنم لطفا راهنمایی کنید

 8. اقا میدونم اینجا جاش نیس
  ولی اون بنده خدایی که ساپ جذب عشق و پول رو از یوتیوب گذاشته که اتفاقا بازدید میلیونی هم داشته نگقتن چطوری روزی ۸ ساعت نگاه میکرده جالبه که باید بببینی نه اینکه گوش بدی میشه ازشون سوال کنین جوابشو تو کانال بزارین لطفا

 9. اقا من متیجه دیدم ازین ترکش کردم تا حالا انقد نرفته بودم خیلی با اراده شدم اصلا عااالی با اینکه پرهیز چندانی ندارم معمولیم البته پورن نگاه نمیکنم

 10. لطفا دوره ترک خودارضایی استاد کیخایی رو بزارید، باور کنید جامع ترین و کاملترین دوره برای ترک خودارضایی هستش. لطفا بزارید ??? اینم لینک دوره اش ? https://zarinp.al/320703

 11. آقا دمتون گرم خدایی … پک پکیج طلایی آموزش خوانندگی مدرن از سایت بخون دات آی آر رو هم قرار بدید … چاکریم

 12. سعید تو گوه خور مایی یا ادمین که میای نظر میدی از کجا باید فایلها رو بگیریم؟ آخه قرمساق طرف داره تو پول غلت میزنه پکیج میزنه 50 میلیون تو داری بخری به چپم ولی نظر نده واسه بقیه.

 13. رفقا چیزی که واضحه حق الناسه وقتی یه نفر فایل آموزشی رو میسازه مسلما اگر مبلغشو پرداخت نکنید یا بهاشو ندید اول از هم شرعشو حق الناس رو رعایت نکردید و دوم اون فایل برای شما مثل دیدن یه فیلم میمونه که هیچ فایده ای نداره. پس حتما برید هر فایلی که لازم دارید از اصل سازندش بخرید وگرنه خودتونو الاف کردید رسما.

  1. شما که مدعی حق مردم هستید و میگید که حق الناسه ، پس تو این سایت که پکیج ها پاب شده هست چیکار میکنید ؟؟ احیانا دنبال پکیج هستی ؟ یا مبلغ ادیان الهی؟?

 14. با سلام و خسته نباشید خدمت ادمین عزیز
  من که واقع دارم استفاده میکنم از این همه اموزشای عالی که گذاشتین تو کانال
  میخواستم ببینم اگه امکانش هست براتون
  این دوره ها هم اپلود کنید تو کانال
  بینهایت ممنون
  یکی دوره اموزش مکالمه تلفنی استاد منوچهرزاده
  و یکی هم دوره های اموزش ارز دیجیتال هلاکویی

  1. این سابلیمینال واقعا جواب میده من ۱۴ روز گوش میدم و اصلا سراغش نرفتم اگه از این سازنده بازم ساب دارید لطفا بزارید،ممنونم
   درضمن من فقط روزی نیم ساعت گوش میدم

 15. سلام
  لطفا برای خوانندگی هم فایل بذارید
  پکیج طلایی آموزش خوانندگی مدرن به قیمت 425000 تومان و الفبای جذابیت خوانندگی به قیمت 275000 تومان از سایت bekhoun.com از بهزاد شهسواری
  خیلی ممنون میشم اگه بتونید این هارو تو تلگرامتون قرار بدید ♥️♥️

 16. سلام عزیز اینایی ک اینجوری میزارید رو نمیشه دانلود کرد
  چجوری دان کنیم ؟؟
  ن با گوشی ن با دانلود منیجر ها نتونسم دان کنم !!?
  ی راهنمایی بکن

   1. آها یعنی اون گناه نداره به خاطر خالی کردن خودت بری بقیه رو حامله کنی والله خود ارضایی بهتره و گناهش کمتره که بقیه رو مخ بزنی فقط به خاطر خالی کردن خودت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.