دانلود رایگان سابلیمینال

فایل صوتی سابلیمینال رفع خجولی 1 و 2

همرسانی کنید

فایل صوتی سابلیمینال رفع خجولی 1 و 2 – آیا میدانیم که چگونه خجالت را کنار بگذاریم؟ کنار گذاشتن خجالت و کم رویی نیاز به اصلاح باور ها دارد و تغییر باور ها با صحبت کردن و نصیحت شنیدن امکان پذیر نیست.

چگونه خجالت را کنار بگذاریم؟

گوش دادن به فایل سابلیمینال مسیج یکی از بهترین راه های از بین بردن خجالتی بودن و درمان خجالتی بودن نوجوانان است!

آیا شما تا به حال راه های از بین بردن خجالتی بودن را امتحان کرده اید؟ درمان خجالتی بودن نوجوانان کمی سخت تر است چون آنها هنوز توانایی هایشان را باور ندارند و در جامعه آسیب پذیر تر هستند.

بعد از اینکه با عملکرد فایلهای سابلیمینال آشنا شوید خودتان تاثیر شگفت انگیز آنها را باور میکنید. گوش دادن به فایل سابلیمینال مسیج غلبه بر کم رویی و رفع خجولی یکی از بهترین راه های از بین بردن خجالتی بودن و درمان خجالتی بودن نوجوانان است!

 آیا از اینکه اشتباهی را مرتکب شوید و مورد قضاوت منفی دیگران قرار بگیرید هراس دارید؟

 •  آیا می‌دانستید که با اصلاح باورها و الگوهای ضمیر ناخودآگاه می توانید ترس از موقعیت های اجتماعی را کاهش داده و احساس راحتی و اعتماد به نفس بیشتری کنید؟
 • با فایل هیپنوتراپی  پنهان غلبه بر کم رویی و رفع خجولی، شخصیتی معاشرتی را در خودتان رشد دهید!
 • استفاده از فایل های هیپنوتراپی پنهان غلبه بر کم رویی و رفع خجولی را شروع کنید و از نتایج متحیر کننده آن لذت ببرید!

چگونه خجالت را کنار بگذاریم؟ گوش دادن به فایل سابلیمینال مسیج غلبه بر کم رویی و رفع خجولی یکی از بهترین راه های از بین بردن خجالتی بودن و درمان خجالتی بودن نوجوانان است!

فایل صوتی سابلیمینال رفع خجولی 1 و 2


هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان چیست و چگونه عمل می کند؟

با قاطعیت تمام می توان گفت که قدرت واقعی شما در استفاده از ضمیر ناخودآگاه شماست و ضمیر ناخودآگاه شما توانایی رساندن شما را به هر هدفی دارد. بنابراین با دسترسی به ناخودآگاه و بارگزاری مجدد آن به راحتی می توانید اهدافتان را محقق کنید و به آرزوهایتان برسید.

شاید بتوان گفت که ساده ترین روش بارگزاری ضمیر ناخودآگاه استفاده از روش خود هیپنوتیزم پنهان است که به نوعی هیپنوتراپی محسوب می شود. در این روش عبارات تأکیدی دقیق و قدرتمندی بیان می شود که با استفاده از هیپنوتراپی از طریق ضمیر ناخودآگاه شما جذب می شود و پس از مدت کوتاهی به واقعیت زندگی شما تبدیل خواهد شد.

این عبارات تأکیدی پنهان در حقیقت ضمیر خودآگاه شما را که در برابر تغییر مقاومت می کند دور می زند و در نتیجه مانعی برای ورود آنها به اعماق ذهن شما وجود نخواهد داشت و تکرار آنها سبب ایجاد اتصالات عصبی جدید در ضمیر ناخوداگاه شما خواهد شد.

برای استفاده از فایل های صوتی خود هیپنوتیزم پنهان باید به این نکته توجه داشت که تکرار آن سبب کسب نتیجه بهتر از این فایل می شود. با تکرار است که ذهن ناخودآگاه شما دوباره برنامه ریزی می شود و در نتیجه واقعیت های جدید زندگی آنگونه که شما دوست دارید شکل خواهد گرفت.

کمرویی و اضطراب اجتماعی چیست؟

همه ما وقتی قرار است برای اولین بار در جمع بزرگی صحبت کنیم یا اینکه در حضور افرادی که قضاوتشان برای ما اهمیت دارد سخنرانی کنیم، دچار دلهره و اضطراب می شویم، احتمالا پیشانی و کف دستمان خیس عرق می شود، ضربان قلبمان افزایش پیدا می کند و… این مساله کاملا طبیعی است اما اگر این اضطراب به حدی باشد که مانع بسیاری از فعالیت های خانوادگی، تحصیلی و اجتماعی مان شود، آن وقت باید به این مساله فکر کنیم که آیا به راستی این حالت طبیعی است؟

دانش آموز یا دانشجویی که از ترس قضاوت استاد یا همکلاسانش، هرگز در کلاس صحبت نمی کند، معلمی که هنگام رفتن به کلاس به خاطر اضطراب شدید نمی تواند در کلاس حضور پیدا کند، افرادی که به خاطر اضطراب شدید نمی توانند در جامعه حضور یابند و از هرگونه تعاملی اجتناب می کنند، آیا می توانند این حالت را ناشی از یک کمرویی ساده تلقی کنند؟

 اضطراب اجتماعی چگونه تشخیص داده می شود؟

علائم اصلی اضطراب اجتماعی یا هراس اجتماعی، ترس معنادار و دائمی از یک یا چند موقعیت اجتماعی است که باعث تعاملات اجتماعی می شود (مثل محاوره با افراد دیگر) یا تحت نظر قرار گرفتن را ممکن می کنند (مانند در معرض دید قرار گرفتن هنگام غذا خوردن در رستوران) و فرد از اینکه به خاطر نشان دادن اضطرابش رفتاری را بروز دهد که باعث قضاوت منفی دیگران شود، می ترسد. افراد مبتلا ممکن است فعالانه از این موقعیت ها اجتناب کنند یا هنگام مواجهه با این موقعیت ها دچار ترس و اضطراب شدیدی شوند.

خرید این سابلیمینال به صورت قانونی

این افراد هنگام تعاملات اجتماعی از این می ترسند که کاری انجام دهند یا علائم اضطرابی شان را به گونه ای بروز دهند که باعث قضاوت منفی دیگران شوند. یعنی نگران این هستند که اشتباهی کنند و شرمنده شوند یا مورد تمسخر واقع شده و طرد شوند و مورد اهانت قرار گیرند و این ترس و اضطراب به صورت قابل توجهی بیشتر از آن چیزی است که از موقعیت اجتماعی مذکور و زمینه فرهنگی- اجتماعی فرد انتظار می رود.

  چه عاملی باعث ایجاد اختلال اضطراب اجتماعی می شود و بهترین راه درمان آن چیست؟

اضطراب اجتماعی به خاطر وجود الگوها و باورهای نامناسب ناخودآگاه شماست در گذشته شکل گرفته است. بنابراین می توان گفت که بهترین روش برای بارگزاری مجدد ذهن شما و تغییر افکار و باورهای شما در مورد ترس از جمع، استفاده از عبارت های تأکیدی پنهان باشد. بنابراین به راحتی می توانید ترس از بودن در کنار اطرافیان و سایرین را از بین ببرید ذهنتان را برای احساس امنیت در جمع، اعتماد به نفس بیشتر و معاشرتهای دوستانه دوباره برنامه ریزی کنید.

گوش دادن به فایل هیپنوتراپی پنهان به شما کمک میکند به جای ترس از موقعیت های اجتماعی، احساس راحتی و اعتماد به نفس کنید و آن را یک تجربه سرگرم کننده بدانید. در نتیجه افزایش اعتماد به نفس شما، دلهره شما از صحبت کردن در میان جمع کاهش یافته و شما احساس راحتی بیشتری در محیط های اجتماعی می کنید و می توانید دوستان جدیدی را پیدا کنید و شخصیت فوق العاده خود را رها کنید و به جهان نشان دهید که شما چه کسی هستید.

گوش کردن به این فایل صوتی به شما کمک خواهد کرد که با بارگزاری مجدد ضمیر ناخودآگاهتان توسط عبارت های تأکیدی پنهان بتوانید شخصیتی معاشرتی را در خودتان رشد دهید که از بودن در جمع هیچگونه هراسی ندارد و از بودن در کنار اطرافیان احساس راحتی می کند و لذت می برد. در نتیجه استفاده از این فایل صوتی، ارزش وجودی شما بهبود یافته و مسیری قدرتمند را به سمت خودتان و جهان توسعه می دهید.

گوش کردن به فایل صوتی هیپنوتراپی پنهان غلبه بر کم رویی و رفع خجولی (۱)نتایج زیر را برای شما بوجود خواهد آورد:

 1.   با اعتماد به نفس بودن در موقعیت های اجتماعی
 2.   حفظ تعادل عاطفی در جمع
 3.   لذت بردن از صحبت با دیگران
 4.   حفظ شخصیت واقعی خود و عدم تظاهر
 5.   احساس امنیت داشتن در کنار دیگران
 6.   احساس راحتی در کنار مردم
 7.   احساس آرامش به هنگام صحبت با دیگران
 8.   تبدیل شدن به شخصیتی دوست داشتنی و درخشان در جمع
 9.   اجتماعی شدن و معاشرت با دیگران را کاری آسان و سرگرم کننده دانستن

شما میتوانید فایل صوتی سابلیمینال رفع خجولی 1 و 2 را از سایت Bestieideas به صورت رایگان دانلود کنید.

برای دانلود کلیک کنید. اگه بخاطر محدودیت گوگل درایو امروز نتونستید دانلود کنید، در 24 ساعت بعدی مجددا کوشش کنید.

برای دانلود فایل دوم کلیک کنید.

همرسانی کنید

5 دیدگاه دربارهٔ «فایل صوتی سابلیمینال رفع خجولی 1 و 2»

 1. لینکا چرا خرابه میزنی دانلود شه اصلا برات نمیاره که چه حجمیو باید دانلود کنی فقط دانلود میکنه ??‍♂️

 2. سلام
  یک سوال
  آیا کسی خودش شخصا از فایلهای سابلیمینال ها نتیجه گرفته؟
  در عرض چند ماه انواع و اقسام این سبک فایل برای اهدافی همچون
  افزایش حساب بانکی
  چشم عسلی
  افزایش قد
  ریزش مو و حجیم شدن مو و …..
  در شبکه ها دیده میشه از اینکه فرکانسهای صوتی روی مغز و ضمیر ناخوداگاه تاثیر میذارن شکی نیست منظورم خود اهنگ تولید شده است فایل صوتی باید توسط کسی درست شده باشه همانند فایلهای موزیک، من نتونستم پیدا کنم که مبنای علمی ساخت چیه؟ فایل صوتی توسط نت موسیقی نوشته و اجرا میشه یا توسط دستگاه از محیط ضبط میشه و بصورت فایل قابل ارائه در کامپیوتر در اختیار کاربر قرار میگیره . سازنده حتی یکی از اثار رو پیدا نکردم حتی در سایتهای خارجی
  کسی که میتونه فایل صوتی با اینگونه قابلیتها که گفته شده تولید کنه طوری که ضمیر ناخوداگاهشون برنامه ریزی بشه تا به اهداف مشخص شده برسن چرا اسمی ازش به میان نمیاد بی شک در تاریخ نامشون ثبت میشه
  اگر کسی اطلاعات دقیقی داره ممنون میشم راهنمایی کنه

  1. الکی میگه بزنم دهنش
   فایل صوتی شغل مورد علاقه
   فایل صوتی خانه 1000 متری
   فایل صوتی آموزش شنا
   فایل صوتی ساخت طلا
   فایل صوتی نویسندگی
   فایل صوتی قوی ترین مرد
   فایل صوتی خلبانی
   فایل صوتی هنر پیشگی
   وهر چی که فکرش رو بکنید میتونید فکرش رو بکنید

 3. سلام وقتتون بخیر یه سایتی هست که فایل سایلیمینال میذاره قیمت هر کدومش 229 هزار تومن گذاشته امکانش هست رایگان بذارید.
  بیوکنزی دات کام

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.