از جدایی تا تعالی

دوره رهایی از غم جدایی – دانلود رایگان – سهیل رضایی

همرسانی کنید

دوره رهایی از غم جدایی– این مجموعه به چگونگی رهایی از درد، ترس، و رنج ناشی از انواع جدایی ها(طلاق،شکست های عاطفی و… می پردازد. همه ما در مقاطعی از زندگی احساس تنهایی می کنیم.

دوره رهایی از غم جدایی – این احساس وقتی تداوم می یابد همانند باتلاقی می شود که فرد را بیشتر به درون خود می کشد و به مرور حس زندگی را از او گرفته و او را در دام افسردگی می کشاند.این دوره نوید یک زندگی متفاوت را می دهد.چیزی که تنهایی را وحشت انگیز می کند خود تنهایی نیست، درک و فهم ما از تنهایی است که آن را وحشت انگیز می کند.

این دوره مناسب چه کسانی است؟

کسانی که تجربه جدایی داشته اند و شروع دوباره برایشان متفاوت و همراه ترس و ناامیدی است.کسانی که احساس می کنند هیچ وقت آدم حساب نشده اند و در هر جمعی بدلیلی طرد شده اند.کسانی که شرایط و زمان برای شان طوری پیش رفته که حامی خود را از دست داده اند و در ادامه دادن زندگی درمانده اند.

کسانی که در یک رابطه پس زده شده اند.کسانی که تنهایی می خواهند مسیر زندگی خود را بروند ولی جرآت لازم را برای این کار هنوز پیدا نکرده اند.کسانی که احساس می کنند لایق مورد عشق کسی قرار گرفتن نیستند و در تنهایی عذاب آوری بسر می برند.

خرید این دوره به صورت قانونی

دوره رهایی از غم جدایی | سهیل رضایی

کسانی که بنا به هر دلیلی از جمع محبوبی که در آن بوده اند کنار گذاشته شده اند.کسانی که فرزندشان از خانه رفته و الان با آشیانه خالی روبرو شده اند که فضای تنهایی برایشان غمبار شده موضوعات اصلی باورهای غلط رایج میان افراد در مورد تنهایی که نشاط زندگی را از شما می رباید طرح “آکرو” چگونه موجب میشود ما در اوج تنهایی احساس خوبی با زندگی داشته باشیم.

دانلود رایگان فول پکیج سهیل رضایی از سایت Bestieideas

مرحله که در همه جداییها مشابه هستند و به ما اطمینان میدهند که جدایی یک اتفاق معنایی است نه یک اتفاق وحشتناک که باید زور زد تا از آن خارج شد!

شما میتوانید دوره رهایی از غم جدایی اثر سهیل رضایی را به صورت رایگان از سایت Bestieideas دانلود کرده یا به آن به طور آنلاین گوش دهید.

فایل ها

همرسانی کنید

9 دیدگاه دربارهٔ «دوره رهایی از غم جدایی – دانلود رایگان – سهیل رضایی»

 1. ادمین جان از زحمات شما ممنونم. بخصوص برای دورهای سهیل رضایی اولا این دوره ها خیلی عمیق هستن و لازمه که چندین بار گوش داده بشن و ثانیا دوره های خیلی گرونی هستن و همه ی دوره هاشو رو باید شخص گوش بده و حتی کتاب هاشو هم باید بخونه تا تاثیر شگرفش رو بر زندگی اش ببینه. انصافا تاثیر گذار هستن. ولی بسیار گرون هستن و متاسفانه اکثر افراد جامعه توان خرید دوره ها و کتاب های بنیاد فرهنگ زندگی رو ندارن. من فقط توان خرید کتاب هاشو دارم واقعا اگر شما نبودید نمی تونستم دوره های صوتی شون رو گوش کنم. من مشکلاتم با مادرم رو با گوش دادن این دوره ها حل کردم. ازتون خواهشمندم دوره انواع زنان و دوره سفر قهرمانی زن رو هم بذارید.

  1. سلا‌م میشه لطفا کتاب رو برام بفرستید؟ یاامکانش هست به ادمین کتاب بدید، ممنونم

 2. هر گاه به مشکلی برمی خورم یک دوره آموزشی به طور اتفاقی در سایت پیدا می کنم .شما ومطالبتون راهنمایی های خداوند برای من هستید .????????‍♀️??

 3. چقدر خوبید شما. خیلی خیلی ممنونم. حسابی حالم رو خوب کرد و یادم اومد که بارها از غم برای خودم پله‌ی رشد ساختم و باید الان هم با سوگواری درست از این موقعیت سخت بگذرم.
  فقط لطفا بررسی کنید چون یک فایل کم دارد که وقتی اومدم با خود سایت آقای رضایی قیاس کردم احتمالا چهل دقیقه هم باشه که جمع بندی مطالب است.
  باز هم بی نهایت سپااااس

 4. سلام
  دارم به درجه عرفان میرسم با فایلایی که میزارین
  لطفا آموزش سخنرانی از سایت بیشتر از یک هم در لیست آپلودتون قرار بدید.
  دوستتون دارم
  سپاس فراوان

 5. این دوره خیلی عالیه.
  اگه دورۀ “انواع مردان” رو برای مدت محدودی می ذاشتید خیلی عالی می شد چون خیلی بهش نیاز دارم و خود استاد رضایی هم می گن یکی از پیش نیاز های بسیاری از دوره ها، سی دی انواع مردان و انواع زنان هست.
  ممنون.

 6. اینقدر که بدونی حال الانت طبیعی است و باید روندش طی شه و سوگواری بشه و سریع وارد رابطه جدید نشد و حرفهای بقیه که خودت را سریع مشغول کسی دیگه کن اشتباه

 7. بخاطر تجربه تلخی در کودکی که اثر اون تا بزرگسالی من و سالها با من بود این دوره رو تهیه کردم.تا بالاخره بعد از تلاش های زیادی که کرده بودم ولی فقط مثل چسب زخم بود برای یه زخم بزرگ و چرکی نجات بیام از اون تالم .نمی تونم بگم فقط این دوره کمک کرد به ارامش من چون من چندین دوره رو با هم تهیه کردم و گوش می دادم.ولی می تونم بگم معجون این دوره ها کنار هم داره ذهن من رو به مسایل روشن تر و آرامتر می کنه.هر دوره باید چندین بار گوش بدم تا اثر بهتری بذاره و درک عمیقتری بده.صرفا الان یکبار گوش دادم.ولی می تونم بگم زخمم التهابش کمتر شده.ممنون از حضورتون توی زندگیم

 8. من پای این درس گریه کردم و فهمیدم این درد مشترکی هست و اینکه راهی که باید یا آداب و مراسم طی یشه. یک حقیقت وجود داره برای ادامه زندگی باید این غم ها را رها کنی و برای این رهایی چند گام هست شناخت آنچه در وجود تو شدت و دلیل این غم را می‌سازه که از بیرون تغذیه میکنه و اینکه چرا به این دزد چسبیدی و چگونه جدا بشی ممنونم از جناب رضایی گرامی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.