مدیتیشن رهایی از کارمای رابطه

مدیتیشن رهایی از کارمای رابطه رایگان از راشل – دانلود رایگان

همرسانی کنید

منظور از رابطه کارمایی  اتصال رشته های انرژی از ما به ابعاد و زمان های دیگری است که  باعث تخلیه انرژی ما میشوند روی همه ابعاد زندگی‌ فعلی ما تاثیر میگذارد.

این مدیتیشن جهت پاک کردن حافظه ناخودآگاه از اینگونه رابطه ها می باشد و هر رابطه ای که در راستای روح ما نباشد را پاکسازی می کند و در نتیجه پاکسازی ها انرژی تبلور خواسته ها کم کم به شما باز می گردد.

رابطه هایی که از ما تخلیه انرژی می کنند. باید به مرحله رهایی ازاین کارماها رسید وگرنه زخم‌ها همچنان باقی‌ میمانند. زخم‌هایی‌ که حتا از وجود آنها آگاه نیستیم اما روی همه ابعاد زندگی‌ کنونی ما ( حتی جذب پول ) و نه فقط رابطه‌های کنونی، پیچیدگی ایجاد میکنند.

دیگر مدیتیشن های رایگان راشل – هوروسکوپ فارسی در سایت Bestieideas:

مدیتیشن رهایی از کارمای رابطه راشل:

در این مدیتیشن ما رشته های انرژی خودمان را که در زمان ها و مکان های دیگر پراکنده شده اند را کات میکنیم. وقتی رشته های انرژی به افراد مختلف از زمانهای متفاوت زندگی روح دارین و این رشته های انرژی هنوز کات نشده اند انرژی شما اون افراد رو تغذیه میکنه یعنی انرژی شما در یونیورس پخش میشه به جای اینکه متمرکز باشه در این زمان و این زندگی.

بنابراین این رشته ها باید کات بشه تا شما قدرت درونیتون بالا بره و بتونین در این زندگی برای رسیدن به خواسته هاتون قوی عمل کنین و تاثیرگذار باشین. حتی در مورد مسائل مالی و مادی این رشته های انرژی پخش شده باعث میشوند که شما تخلیه انرژی و در نتیجه عدم منیفستیشن ( قدرت تبلور و تجلی در دنیای سه بعدی) داشته باشید

بهتر است که مدیتیشن رابطه همراه  با 7 چاکرا انجام شود چون بالانس و تقویت چاکرای 1 ِ 2 ِ 4 ِ 5 در رابظه ها تاثیر مستقیم دارند.

در نظر داشته باشید هر ماه از هر ماه کامل به مدت 2 هفته میتوانید مدیتیشن رهایی از کارمای رابطه را انجام دهید. اما مدیتیشن بالانس 7 چاکرا یک مدیتیشن روزانه و مادام العمر است.

شما میتوانید مدیتیشن رهایی از کارمای رابطه از راشل را به صورت رایگان از سایت Bestieideas دانلود کنید یا به ان به طور آنلاین گوش دهید.

همرسانی کنید

15 دیدگاه دربارهٔ «مدیتیشن رهایی از کارمای رابطه رایگان از راشل – دانلود رایگان»

  1. من از سایت راشل خرید کردم ولی دیگ پول ندارم ایشاالله وقتی پول دستم اومد پول رهایی از کارا هم پرداخت میکنم ..ولی لینک مدیتیشن را پیدا نکردم

  2. ادمین جان من تازه چند روزه باکانال و سایتتون اشنا شدم ممنون ک طبق درخواستم از راشل مدیتیشن گذاشتید.فقط اینکه چجوری میتونم دانلود کنم ؟لینک مستقیم ندارن متاسفانه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.