کاملترین مرجع جذب متافیزیکی، چطور ارتعاشات فکری قدرتمند را در جهان تولید کنید؟

همرسانی کنید

*****ویرایش پنجم :پاسخ به تعداد زیادی از سوالهای بسیار خاص درباره جذب و امواج فکری | (به همراه آموزش کامل روش اختصاصی قدرت نامحدود برای جذب و خلق متافیزیکی و باعث شدن رویدادهای مورد نظرتان در زندگی، انتشار برای اولین بار در جهان توسط قدرت نامحدود) *****

؟ تاثیر گذاری ذهنی از راه دور (Remote Mental Influence)، چطور روی افکار دیگران تاثیر گذاری کنید ؟

یا تاثیر گذاری روی دیگران توسط امواج، انرژی و ارتعاشات ذهنی ممکن است ؟
✔️ چگونه میتوان با استفاده از ذهن، امواج ارتعاش بالایی تولید کرد که تاثیراتی را در جهان فیزیکی بگذارند ؟
✔️ چطور میتوان با استفاده از افکار، به جذب خواسته ها و آرزو ها پرداخت ؟ چه نوع افکاری این ویژگی جذب کنندگی را دارند ؟
✔️ چطور میتوان با توان امواج ذهن، روی افکار و ذهن دیگران تاثیر گذاشت ؟
✔️ چطور میتوان از راه دور، یک بسته ارتعاشی فکری را به ضمیر ناخودآگاه یک فرد تزریق کرد ؟
✔️ چطور میتوان از خود، دربرابر امواج فکری که دیگران برای کنترل شما ارسال میکنند محافظت کرد ؟
✔️ تاکنون هرچقدر درمورد این علم و نحوه استفاده از آن جستجو کرده ام، با مطالبی غیر علمی و خرافاتی بی پایه و اساس مواجه شده ام. بالاخره کدام مرجع معتبر مقاله ای ارزشمند را ارائه میکند که یک جمع بندی و آموزش دقیق درمورد این علم به من ارائه کند ؟

چطور ارتعاشات فکری قدرتمند را در جهان تولید کنید؟

✔️ اگر سوالهای قبل پرسش شما نیز هست، با اعتبار قدیمی و نام آشنای “قدرت نامحدود” پاسخ شما را خواهم داد.
✔️ هرچند آموزش و نوشتن مقالات آموزشی درباره این علوم یا موضوعات متافیزیکی مشابه، به دلایل زیادی، اصلا در برنامه قدرت نامحدود نبود، اما به علت حجم زیاد علاقمندان و درخواستهای شما از قدرت نامحدود، در مورد این علم و علوم مشابه، تصمیم بر آن شد که این مقاله به نگارش درآید.
✔️ این مقاله را میتوان طلای خالص قدرت نامحدود، در میان سایر مقالات اختصاصی نامید که برای منتشر کردن آن،زمان و انرژی زیادی صرف شده است.
✔️ متاسفانه اکثر مقالاتی که درباره این موضوع یا مسائل متافیزیکی مشابه ارائه شده اند، توسط افراد غیر علمی، یا خرافاتی نوشته شده است. بر این اساس قدرت نامحدود با دانش وسیع خود و نگرشی بدون تعصب و حقیقت محور، بر آن شد که بررسی های جامعی را بر بیش از صدها کتاب(قدیمی، علمی، تاریخی و حتی کتابهای خرافی !) درمورد این موضوع انجام دهد و همچنین نتایج تحقیقات بینظیر دانشمندان، دانشگاهها و موسسات معتبر جهانی مانند Stanford Research Institute را پس از تایید توسط تجربه آگاهانه خالق این اثر، به قلم در آورده و یک اثر بسیار نفیس و ارزشمند خلق کند، زیرا قدرت نامحدود تمرکز ویژه ای را بر خلق ارزش برای افرادی که دنبال حقیقت این جهان و فعال کردن همه قوای خود به عنوان یک انسان هستند، داشته و خواهد داشت.
در این مقاله همه این مطالعات و تجارب چندین ساله جمع آوری شده تا بتوانید از این علم بصورت عملی استفاده کنید و با قوای فکر و ذهن خود، چیزهایی که میخواهید را خلق کنید(افکار، همان اجسام هستند) یا تاثیر گذاری لازم را روی ذهن دیگران از راه دور(Mental Influence) داشته باشید….

 

شما میتوانید این مقاله را به صورت رایگان از وبسایت Bestieideas دانلود کنید.

Jazbe-fiziki-Bestieideas.com نسخه کانورت شده – pdf

 

Jazbe-Fiziki-Bestieideas.com نسخه اصلی با فرمت HTML – پیشنهادی برای دانلود

همرسانی کنید

12 دیدگاه دربارهٔ «کاملترین مرجع جذب متافیزیکی، چطور ارتعاشات فکری قدرتمند را در جهان تولید کنید؟»

  1. جواد عبدالعلی زاده

    سلام خسته نباشید ممنون ومتشکر ازمقاله ارتعاشات فکری ازسایت قدرت نامحدود که درکانال گذاشتید اگرامکان داره مقاله ادراکات فراحسی سایت قدرت نامحدود راهم توکانال بزارید ممنونم خداقوت

  2. سلام ریاضی دهم یازدهم دوازدهم استادمنتظری حرف اخر روهم لطفا درگروه قراربدین واسرار مراقبه سایت رویال‌مایند باتشکرودمت گرم.

  3. سلام لطفا قسمت پانزدهم ماتریکس الهی گرگ بریدن رو در سایت قرار بدیید.چهارده قسمت گذاشتید یک قسمت مونده….ممنون

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.