کتاب صوتی راهنمای ثروتمند شدن اثر رابرت کیوساکی

کتاب صوتی راهنمای ثروتمند شدن اثر رابرت کیوساکی | موفقیت | داونلود رایگان

همرسانی کنید

بهای ثروتمندشدن چیست؟

راهنمای ثروتمند شدن : بدون آنکه دسته چکهای خود را پاره کنید بدهی بد را به بدهی خوب تبدیل کنید

در این کتاب صوتی رابرت کیوساکی درباره ی بهای ثروتمند شدن توضیح خواهد داد بدون این که نیازی به سطح پایین بودن، غیر اخلاقی رفتار کردن و یا حتی فکر ازدواج با میلیونرها را داشته باشید. شما زندگی به روش ثروتمندان را تجربه خواهید کرد و از این زندگی هم لذت خواهید برد. اما این کار بهایی دارد. پدر ثروتمندم می گوید : « ارزش بسیاری از چیزها را نمی توان با پول اندازه گیری کرد . » من پاسخ ها را پذیرفته ام و بهای آن را نیز پرداخته ام.

چه خواهید شنید:

  • فصل اول: بهای زندگی سطح پایین چیست ؟
  • فصل دوم: بهای اشتباه کردن چیست ؟
  • فصل سوم: بهای آموختن چیست ؟
  • فصل چهارم: بهای از بین رفتن کارت اعتباری شما چیست ؟
  • فصل پنجم: بدهی واقعی شما چقدر است ؟
  • فصل ششم: بهای تغییر چیست؟

آیا داشتن یک خانه بزرگ به این مفهوم است که شما ثروتمند هستید؟

وقتی بچه بودم، پدرم ثروتمند مرا سوار اتومبیلش کرد و از جلوی خانه یکی از همکلاسی‌هایم که در محله بسیار ثروتمندی قرار داشت عبور کرد. از پدرثروتمند پرسیدم که آیا پدر این همکلاسیم ثروتمند است. پدر خنده‌ای کرد و جواب داد:

“یک شغل پردرآمد، یک خانه بزرگ، اتومبیل‌های زیبا، و مسافرت‌های پرخرج به این معنی نیست که تو ثروتمند هستی. در واقع می‌تواند عکس این مفهوم را داشته باشد. یک شیوه زندگی پرخرج به این معنی نیست که تو زرنگ یا تحصیلکرده هستی. می‌تواند دقیقاً به معنی عکس این باشد.”

اکثر ما آنقدر زرنگ هستیم که بفهمیم منظور پدرثروتمند از آن جملات چیست. با این حال، فکر می‌کنم یکی از دلایل اینکه بسیاری از مردم در قرعه‌کشی شرکت می‌کنند این است که آنها هم می‌خواهند یک خانه بزرگ زیبا، اتومبیل‌های گرانقیمت، و دیگر بازیچه‌هایی که پول می‌تواند بخرد، داشته باشند. در حالیکه بدست آوردن میلیون‌ها دلار با برنده شدن در قرعه‌کشی‌، در عالم واقعیت امکان دارد، اما احتمالش خیلی کم است. درست همان‌طور که داشتن یک خانه بزرگ، لزوماً به معنی ثروتمند بودن شما نیست، نشستن پای تلویزیون و تماشای یک مسابقه زنده قرعه‌کشی بهایی نیست که آن ۱ درصد برتر برای ثروتمند شدن پرداخته‌اند.

اکثر مردم می‌خواهند ثروتمند شوند. آنها فقط نمی‌خواهند بهایش را بپردازند!

بهای میلیونر شدن چقدر است؟

راه‌های مختلف بسیاری برای ثروتمند شدن وجود دارد. برنده شدن در قرعه‌کشی یا یک مسابقه تلویزیونی فقط  ۲ نمونه از راه‌های‌شانسی هستند. شما می‌توانی همچنین با کم خرج کردن، کلاهبرداری، یا حتی دزدی ثروتمند شوید، اما همانطور که می‌دانید حفظ و توسعه پول از بدست آوردن پول مهم‌تر است و صد البته کسی که مهارت سرمایه‌گذاری ندارد همه‌ی ثروت خود را در آنی می‌بازد. شما همچنین می‌توانید بوسیله ازدواج با یک میلیونر ثروتمند شوید. افراد بسیاری فعالانه برای ازدواج به دنبال میلیونرها می‌گردند.

شما هم اکنون میتوانید کتاب صوتی راهنمای ثروتمند شدن اثر رابرت کیوساکی را به صورت رایگان از سایت BestieIdeas داونلود کرده یا به صورت آنلاین به آن گوش دهید.

قسمت اول

 

داونلود کتاب صوتی راهنمای ثروتمند شدن

قسمت دوم

 

داونلود کتاب صوتی راهنمای ثروتمند شدن

قسمت سوم

 

داونلود کتاب صوتی راهنمای ثروتمند شدن

قسمت چهارم

 

داونلود کتاب صوتی راهنمای ثروتمند شدن

قسمت پنجم

 

داونلود کتاب صوتی راهنمای ثروتمند شدن

همرسانی کنید

3 دیدگاه دربارهٔ «کتاب صوتی راهنمای ثروتمند شدن اثر رابرت کیوساکی | موفقیت | داونلود رایگان»

  1. سلام و وقت شما بخیر. با تشکر از کتاب های خوبی که قرار میدید. یه سوال داشتم چرا کتاب های قبلی رابرت کیوساکی در سایت موجود نیستن. البته من توی یوتیوب اون رو پیدا کردم (از همون کانال هم به این سایت اومدم) … فقط میخواستم بدونم چرا اینجا بعنوان مثال کتاب پدر پولدار پدر بی پول نیست. باز هم تشکر از شما.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.