کتاب برای ثروتمند شدن آی‌کیوی مالی خود را افزایش دهید

کتاب صوتی برای ثروتمند شدن آی‌کیوی مالی خود را افزایش دهید از رابرت کیوساکی | دانلود رایگان

همرسانی کنید

آی‌کیو مالی؛ برای ثروتمند شدن آی‌کیوی مالی خود را افزایش دهید

?‍?Robert_Kiyosaki

دربــاره‌ی کتـاب

کتـاب صـوتـی «برای ثروتمند شدن آی‌کیوی مالی خود را افزایش دهید» نوشتۀ رابـرت کیـوسـاکـی است از ۵ آی‌کیو مالی صحبت می‌کند که ثروتمندان به واسطه آنها به ثروت رسیده‌اند.

‌‌‌‌‌↫ کیـوسـاکـی می‌گوید:

بازارهای مالی مانند بورس، سکه، املاک و طلا امروزه به شدت در حال از دست دادن ارزش خود هستند و تنها راه نجات از بحران و موفقیت مالی پرورش ۵ آی‌کیو مالی است.

☑️ کیـوسـاکـی در این کتـاب به صورت ملموس و به دور از شعار، آی‌کیوهای مالی معرفی شده را شرح می‌دهد و با بخش‌بندی صحیح و واضح آنها را توضیح می‌دهد.

‌‌‌‌‌❑ ۵ آی‌کیو مالی از نظر او درآمد بیشتر، نگهداری از آن، برنامه ریزی مالی، افزایش دانش مالی و استفاده از اهرم است.

‌‌‌‌‌↫ او همچنین در فصل‌های پایانی کتـاب سعی می‌کند روش‌های استفاده از این ۵ هوش مالی را با مثال‌هایی از وارن بافت برای خواننده‌ها روشن‌تر کند.

☑️ این کتـاب در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه گویی کتـاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید.

شما میتوانید کتاب صوتی برای ثروتمند شدن آی‌کیوی مالی خود را افزایش دهید از رابرت کیوساکی را به صورت رایگان از سایت Bestieideas دانلود کرده یا به آن به طور آنلاین گوش دهید.

همرسانی کنید

10 دیدگاه دربارهٔ «کتاب صوتی برای ثروتمند شدن آی‌کیوی مالی خود را افزایش دهید از رابرت کیوساکی | دانلود رایگان»

 1. باسلام دوستان عزیزبرای دانلودفایلهاازگوشی استفاده نکنید باگوشی نمیشه دانلودکرد.ازلبتاب یاکامپیوتراستفاده کنید.ابتداروی پلی کلیک راست کنید بعدگزینه ی سیو پیج از روبزنیدبعدبراتون گزینه ی سیو میادمیتونیدبرای دانلودچندفایل پشت سرهم نام فایلهاکه مشابهند روتغییربدیدوروی گزینه ی سیو بزنیدوصبرکنیدتادانلودشه.

 2. سلام و تشکر از سایت خوبتان : چند وقته که نمیتونم بعضی از فایلهای صوتی شما را دانلود کنم ولی میتونم صرفا گوش کنم !؟ ویژگی این فایلهای صوتی تان این است که لینکی به new tab ندارند که بشود به آنجا منتقل شان کرد و در آنجا دانلودشان کرد و این موضوع خیلی عجیبه !؟ چون بسیاری از فایلهای صوتی دیگرتان این مشکل را ندارند و براحتی به tab دیگر رفته و دانلود میشوند.بسیاری از دوستان مرتبا برای شما این مطلب را گوشزد میکنند ولی هیچگونه ترتیب اثری داده نمیشود!؟ نمیدانم کامنت ها را اصلا نگاه نمیکنید و یا اهمیت نمیدهید . خیلی حیف است که این همه آدم که چشم امیدشان به شماست بیدلیل از دانلود کلی از مطالب خوب و بعضا عالی سایت ارزشمند شما محروم شده اند. لطفا یکبار هم به این همه کامنت و پیغام که نفرات زیادی برایتان گذاشته اند توجه بفرمایید. ممنون از توجه تان.

  1. سلام
   ادمین بنده خدا تا بحال صد بار روش دانلود رو گذاشت
   بارها کاربران هم روشهای مختلف رو گفتن
   لااقل کمی توی سایت بگرد
   یکی از ساده ترین روشها اینه که باگوگل کروم افزونه video downloadhelper رو نصب کنی وقتی دکمه play فایل رو بزنی در افزونه لینک url قابل کپی شدن در دانلود منیجر مشخص میشه میتونی هم با منیجر و یا هر چیز دیگه دانلود کنی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.