استاد رویا فروش و دکتر قصه گو

استاد رویا فروش و دکتر قصه گو – یادداشتی بر اساتید موفقیت

همرسانی کنید

این روزها نوبت محمد بصیری است؛ گاهی با عنوان استاد از او یاد می‌کنند و گاهی هم با لقب دکتر نام برده می‌شود.
البته عباس منش هم کمرنگ نشده و بتازگی مشغول تولید نسخه های جدیدی از دوره های روانشناسی ثروت خودش است.

امیر شریفی، دکتر کاویانی، ماهان تیموری، رنه سینانی، عرشیانفر و سایر اساتید و دکترها هم مشغول به فعالیت هستند و به مدد پدید آمدن امکانات جدیدی مثل اینستاگرام افراد جدیدی مثل احمد کلاته هم به جمع پکیج فروش ها و رویا فروش ها اضافه شده اند.

بخشی از اینها محور فعالیتشان قانون جذب است و عده ای هم تجارت و موفقیت و ثروت؛ ولی در نهایت هیچکدام موفقیتی ناشی از ایجاد و رشد یک کسب و کار واقعی ندارند، اگر هم فعلا در جایی سرمایه گذاری کرده‌اند بر پایه درآمد همین فعالیت فروش پکیج و آموزش است.

غیر از “رویا فروش ها” افراد دیگری هم که آنها را می‌توان در گروه “قصه گوها” دسته بندی کرد مخاطبین و هواداران و پیروانی برای خود جمع کرده‌اند.

هنر اینها قصه گویی است، افرادی مثل دکتر شیری و سهیل رضائی که مدرک روانشناسی دارند ولی هیچکدام مطب ندارند، در عوض هر کدام یک کسب و کار و بنوعی شرکت و موسسه بر پایه قصه گویی و برپایی سمینار و آموزش های غیر حضوری و فروش پکیج راه اندازی کرده و بصورت حرفه ای در این بخش فعال هستند.

اغلب مخاطبین این گروه خانم ها هستند، و افرادی که در تنهایی، شکست و شکست عشقی و گم کردن راه زندگی گرفتار شده اند و نیاز به شنیدن قصه هایی جذاب و آرام بخش دارند، و الحق که اینها قصه گوها و سخن پردازانی کاملا حرفه ای هستند.

اصول کاری رویا فروش ها و قصه گو ها

اصول کار هر دو گروه “رویا فروش ها” و “قصه گوها” البته تا حدی شبیه به هم است و هر دو را افرادی دارای خصوصیات خاص دارای مهارت بالای فروشندگی، قصه گویی، سخن پردازی و سخن آرایی، متخصص نمایی و مقداری اغواگری کلامی و حتی هیپنوتیزم تشکیل می‌دهند.

ـ روش کار ثابت است و یک روند تعریف شده دارد که با مطالعه کتاب عرضه ( فرمول سری یک میلیونر اینترنتی برای فروش تقریبا همه‌چیز ) نوشته جف واکر می‌توانید بصورت کامل با آن آشنا شوید.

عرضه یک اسلایس رایگان از پیتزای گران قیمت، ارائه آموزش های ناقص رایگان برای نشان دادن آنکه متخصص هستند، ایجاد یک روند برای تشنه کردن مخاطب و ایجاد حس نیاز، ارائه مثالهایی از اینکه دیگران از آموزش های آنها به چه موفقیت های بزرگی رسیده اند، روایت داستان زندگی شخصی و اینکه خودشان چقدر بدبخت و فقیر بوده‌اند و توانسته‌اند زندگیشان را دگرگون کنند و از کجا به کجا رسیده‌اند، نمایش ثروت و تجملات و امکاناتی که الان در اختیار دارند، انتشار نظرات تاییدی کاربران و … از جمله روند مشترک تمام رویا فروش ها و قصه گو ها است.

در این بین شاید خطر قصه گوها کمتر از رویا فروش ها باشد، چرا که قصه گوها بیشتر در بازار آرام بخشی و رفع تنهایی فعال هستند ولی رویا فروش ها نوید موفقیت و ثروت سریع و فراوان را به قربانیان خود می‌دهند و حجم زیادی از امید و انگیزه شدید را در آنها ایجاد می‌کنند و پس از اینکه مخاطبین و خریداران رویا از خواب و خلسه و نشئه‌گی بیرون می‌آیند و با خماری و واقعیات روبرو می‌شوند و می‌بینند نه تنها تغییری حاصل نشده بلکه مبالغ کلانی هم برای خرید پکیج ها و آموزش های بی‌فایده هزینه کرده اند ممکن است به افسردگی شدید و عواقب آن مبتلا شوند.

برخورد قانونی با کلاهبرداران اینترنتی

متاسفانه برخورد قانونی با رویا فروش ها و قصه گوها در قوانین کیفری فعلی به سختی ممکن است چرا که اگر بخواهیم آنها در ردیف کلاهبرداری قرار دهیم اثبات آن دشوار است ( البته غیر ممکن نیست ) خصوصا اینکه بندرت اشخاص مبادرت به شکایت می‌کنند ( البته هدف بنده هم تشویق به شکایت نیست ).

نهایتا تا وقتی افراد به جای روش های سالم و صحیح زندگی و کسب و کار به دنبال میان بر ها و مسکن های غیر ارگانیک و رویای موفقیت و ثروت سریع باشند این “رویا فروش ها” و “قصه گوها” هستند که با پول افراد ساده لوح در حال رسیدن به ثروت سریع و زندگی در آمریکا و تحصیل در دانشگاه لندن و زندگی لاکچری و … هستند.

در سایت Quora سوال شده بود، یک ترفند غیر اخلاقی زندگی [ برای ثروتمند شدن ] چیست؟

فردی در جواب به موضوع جالبی اشاره کرده که اتفاقا در روزگار حاضر،به عینه همه ما آن را می بینیم و شاهد هستیم؛ این فرد می گوید این ترفند اتفاقا ترفندی ساده برای پولدار شدن سریع است، ولی چطور؟

مگر ممکن است سریع پولدار شد؟ جواب، بله، الان می شود، اما چرا الان؟

بخاطر همه گیر شدن فضای مجازی…. خب این چه ربطی دارد؟ خیلی ربط دارد.

در جنگل شیر می تواند پنجه در پنجه گاومیش اندازد اما تا بتواند او را شکار کند تباه می شود، تازه اگر خوش شانس باشد و چند شاخ به پهلوهایش نخورد.
اما همین شیر می تواند بدون رویارویی با گاومیش به سراغ شکارهای ضعیف اما بیشتر برود و بدون دردسر شکمش را سیر کند.

ترفند امروزه که برخی انجام می دهند و اتفاقا به ثروت هم می رسند همین است، شکار ضعیف ها، شکار درمانده ها، شکار نا امیدها… اما چطور؟

عجله نکنید،خواهید فهمید…

این ترفند در واقع در این روزها مادر همه ترفندهاست!

مواد اولیه :

یک اکانت اینستاگرام، راه اندازی یک وبسایت، اجاره یک ماشین گرانقیمت برای چند ساعت و همینطور خرید لباس های گرانقیمت و ساعت و …

سپس کافی است راز پولدار شدن تان را در قالب چند سی دی [ این روزها دوره دانلودی ] که می تواند کپی برداری باشد از کوین ترودو، آنتونی رابینز، برایان تریسی، قانون جذب و … بفروش برسانید.

سپس شما ثروتمند هستید!
می گویید نه کافی است نگاهی به دور و برتان بیندازید و کوهی از تبلیغات اینچنینی را ببینید.

بله شما به ثروت رسیده اید، ولی ثروتمند دروغین، با فروش امید دروغین … و چرخه ادامه می یابد …

اما آیا این شما را به خوشبختی خواهد رساند؟
آیا می توانید سرتان را برگردانید و به گذشته تان لبخند بزنید؟

منبع: ویرگول

همرسانی کنید

239 دیدگاه دربارهٔ «استاد رویا فروش و دکتر قصه گو – یادداشتی بر اساتید موفقیت»

 1. بدون خوندن کامنت هانظرمیدم که تاثیری رواین نظرم نداشته باشه.!!!!
  به نظرمن حتی اگه این افرادیه رویای پوچ و یه مشنبای خالی رو به افراد بفروشن هم ارزش داره
  دقیقا جریان کپسول های خالی قرص هستش که وقتی استفاده میکنی با تلقین کردن سرماخوردگیت رفع میشه.
  این عزیزانی هم که شما کلاهبردار مینامید به نظرمن افرادی هستن که شمارو بیدارمیکنن تا قدم بردارین.
  مشکل همه ی ما اینه که انتظارداریم توی دوره ها یه فرمول خاص برای ساخت یه معجون ثروت گفته بشه.
  درحالی که اگه اهل انیمیشن وکارتون باشید تویکی از قسمت های پاندای کنک فو کار یه بخشی هست که یه فرمول سری برای موفقیت رو بدست میارن و وقتی بازش میکنن میبینن داخلش یه آینه هستش ینی فرمول موفقیت خودت هستی.
  ممنون از کسانی که تا اینجا خوندن دوستون دارم با ارزوی بهترینها.لایک یادت نره بقیه بخونن

  1. من با نظر ایشون کاملا موافقم و اینکه خودم چندساله پیش واقعا ماشین شاسی بلند جذب کردم رمزمم فقط همین بود که باحال خوب و احساس عالی میینوشتم شاید تو یک هفته 5بار مینوشتم اما هربار با حساس حال عالی و خودمو یه لحظع توش و. درحال ذوق کردن میدیم و بلاخره رسیدم. پس اینا ها قانون جذب همش راسته

 2. سلام،می خواستم بابت اطلاعاتی که سایت شما در اختیار ما قرار داده تشکر کنم.
  یه در خواستم دارم، اگه امکان داره دوره های این سایت http://www.bavarsazanir.com که یکی از دوره هاش( آموزش تغییر باورها در کمتر از 60 ثانیه، آموزش کسب ثروت و رهایی از انواع ترس و غیره) در سایت قرار بدید.
  با تشکر

 3. آقایون داداشام،و خانوما
  توجه کنید:
  به قانون جذب به عنوان یه اهرم نگاه کنید که یه ذره شما رو هل میده.همین.
  شروع کنید تلاش کنید و در کنارش میتونید کارایی که استادای قانون جذب میگن انجام بدید. نه اینکه بشینید یه جا وقتتونو با تصویرسازی و تجسم خلاق و نمیدونم هیپنوتیزم و این چرتوپرتا به تنهایی پر کنید.اینا خیلی خوبه ها،ولی صرفا مثل نیترو یا اهرم یا یجورایی زاپاس بدردتون میخوره. اصل اول تلاش هدفمنده. تامام. دیگه خودتونو گول نزنین

 4. سلام بر شما دوستان عزیزم من یک سوال دارم ممنون میشم جواب بدید….من ۱۶ سالمه و هیچ درآمدی ندارم هیچ منبعی برای درآمدم نیست و خیلی پکیج و دوره است و من واقعا میخواهم به درآمد برسم و به اصطلاح پول بدست بیارم ممنون میشم من رو راهنمایی کنید که چه دوره ای واقعا خوبه و بکار میاد برای شروع …ممنون میشم کمک کنید

   1. افتضاح ترین کار اینه که از ارز دیجیتال و بورس و اینا بخوای به ثروت برسی اونم درحالی که علاقه ی دیوانه کننده ای بهشون نداری…..خیلی خوش شانس هستید که تو این سن و سال پی این مسائل مهم رو تو زندگیتون گرفتید…..
    دوتا نکته رو حتما یادتون باشه
    اول اینکه حتما علاقه مندیتون رو پیدا کنید و از اون میتونید به ثروت های خیلی زیاد و کلی حس و حال خوب برسید
    دوم اینکه هرکسی که علاقه ی زیادی به بورسو ارز دیجیتالو املاک نداشته و واردش شده عمرش رو تلف کرده و اخرم چیز زیادی گیرش نیومده
    با دوره ی آرزوی تو دستور توست شروع کنید و ابدا هم از این دوره به دوره ی دیگه نپرید…محکم بزارید پشت این دوره قطعا قطعا نتایج خیلی زیادی میگیرید و کلی شادیو رضایت نصیبتون میشه

  1. از دوره های علیرضا محرابی که توی کانال هست شروع کن،بعد دوره های آموزشی بورس و ارز دیجیتال رو ببین،با سرمایه کم هم میتونی پیشرفت کنی،به خصوص اینکه سنت پایینه و جای پیشرفت داری،مواظب باش توی بورس و فارکس طمع نکنی که سرمایه به باد نره،به مو به مو حرفایی که توی دوره ها میگن عمل کن

  2. حمید جان به نظر من دوره بلاگری از احمد کلاته رو برو تو. کارش که الان بلاگر هرچیزی ماهی 500 میلیون تومن درامدشه برای هرکاری بهتره اول بلاگر شی و. معروف شی اگر کاری تخصی بلدی که با بلاگری تخصصتو معرفی کن و بلاگرش شو اکرنه محصولی رو بیار و اینترنتی بفروش البته قبلش سعی کن بلاگرموفقی بشی بعدش میترکونی دوره سیستم ارتعاش هم که 100روزه تمرینم داره عالیه از رنه سینانی

 5. سلام وقت بخیر
  من محمد هستم 26 ساله
  من دوساله با قانون جذب به صورت خیلی زیاد کار کردم و آشنا شدم و هر استاد ایرانی بگین بهش گوش دادم ولی نتیجه نداد یعنی یه مدت کوتاه جذب داشتم و دوباره رسیدم نقطه صفر
  ولی من باز کنار نرفتم دوباره مطالعه کردم مطالعه کردم تا رسیدم به یک راز که باید حتما درکش کنید چون من بعد ازین کارهایی که میگم دیگه در جذب هام باز شد و به صورت باور نکردنی جذب دارم این چیزهایی که میگم تا نتیجه بگیرید چون ازین استاد به اون استاد پریدن هیچ نتیجه ای نداره براتون
  برای دونستنش این آیدی تلگراممه میتونید پیام بدید و مشاوره بگیرید good_life_2021@
  هزار تا استادم گوش بدی تاثیر نداره مادامی که کارهایی که بهت میگم رو انجام بدی با تشکر

  1. با سلام تشریف ببر میدون آزادی دور میدون یه دور بخور و بعد بیا برو تو … من .
   با تشکر از سایت bestieidea توفیق و موفقیت روزافزون رو براتون ارزو میکنم .
   کمکی نیاز بود در خدمتیم .

 6. سلام ممنونم از شما.
  امکانش هست دوره مقدماتی و پیشرفته پاکسازی کوانتونی محمد افلاکی رو بزارین?????????????

 7. فقط کافی بود قسمت اول و دوم سمینار آرزوی تو دستور توست از کوین ترودو رو گوش بدیم و بفهمیم که همه این افراد کلاهبردارن…
  جواب تقریبا تمام افرادی که اینجا مشکل دارن با کوین ترودو حل میشه ولی کو کسی که بخواد کمی تفکر کنه

 8. این نظری ک مینویسم شاید اصلا دیده نشه ولی نوشتمش تا یک نکته مهم رو بگم
  این استاد بازیا دوکونی شده که یک عده بیسواد که برخی از مطالبشون کپی و قسمتیش هم صرفا حرف خوشگل و انگیزشیه دارن ازش نون میخورن
  به این حرفها گوش ندین کاری ندارم از کدوم استاد استفاده میکنید من خودم کتاب خوندم و قائل به اینم که علم توی کتابهاس و اساتید هم از کتابها استفاده میکنند . مهم یک سری مطالبه که بهتره بدونید تا موفق شید حالا یکی مثل من کتاب میخونه یکی هم ب یک استاد گوش میکنه کاری ندارم کدوم بهتره
  ولی اینو فراموش نکنید تو طول تاریخ هیچ کسی با خوندن این مطالب موفق نشده ، باید بزنی به دل جاده و شروع کنی!

 9. خداوکیلی با چ دوره شروع کردید به پول در اوردن من همه نظرا خوندم نفهمیدم یکی به من بگه واقعا الان گیج شدم

 10. من عاشق خودمم ۹۶۳

  لطفا اگه کسی دوره علم ثروت امیر خلعتبری رو داره به آیدی @Ilovemyself963 تلگرامم بفرسته. با تشکر

  دوره ها تو کانال تلگرام بود، دانلود کردم ولی فایل هاش رو نمیشه از داخل پوشه خارج کرد و ارور میداد فایل ها خراب است و نمیشه استخراج کرد.

 11. شما که این همه دوره تو سایت میزارین پس دیگه این مطلبا چیه میزارین داستان چیه ماکه نفهمیدیم بلاخره اینا بدرد میخوره یا نمیخوره بیایم تو سایتتون یا ببندیمش کانالتونم حذف کنیم؟ عجیبین شما واقعا

 12. استاد جذب فقط و فقط کوین ترودو
  بقیه( عباسمنش_بصیری_خلعتبری_ماهان تیموری و…) همه شون کلاهبردارن و یا از کوین ترودو اسکی رفتن. شما در صورتی که حرف های کوین ترودو رو گوش داده باشید میتونید نظرمو تایید کنید.

  1. همه کپی کننده از کوین تردو هستن تازه خود کوین ادعایی نداره میگه من همیشه کتاب 16درس موفقیت ناپلون هیل همرامه و همش اونو میخونم ولی در کل همه کپی کار اونن

 13. دوستان من واقعا از این پکیجا گیج شدم یکی میگه خلعتبری یکی میگه عباسمنش یکی میگه شریفی من من از ۲۰ سالکی تا الان با قانون جذب اشناام نتیجه ای نگرفتم ماشالا انقد اساتید درومده

  1. عطیه خانم سلام
   توصیه میکنم اول از دوره امیر شریفی شروع کن چون شریفی خیلی ساده تر و شیوا تدریس میکنه و ترکیبی از کوین ترودو . استرهیکس و عباسمنش رو تدریس میکنه
   و مهمتر از همه خیلی حرفاش به دل میشنه به خاطر ساده بیان کردن قانون زودتر درکشون میکنی.
   6 ماه که گوش کردی برو دوره قانون آفرینش و سپس 12 قدم عباسمنش رو گوش کن .
   چون حرفای عباسمنش تاحدودی سنگینه و درک اون واسه شما که اول کاری سخته.
   من از این دوتا استاد خیلی نتیجه گرفتم .
   اینم بگم امیر شریفی شاگرد عباسمنشه و حتی تو دوره قانون آفرینش عباسمنش جزو شاگردای حضوریش بوده.
   استادای دیگه رو ولشون کن چون اونا بیشتر دنبال تکنیک ن تا فهم قانون جهان به خصوص بصیری
   که انقدر مصنوعی حرف میزنه که تابلوعه …
   البته این نظر منه
   ونظرات دوستان هم قابل احترامه
   موفق باشی .
   سوالی داشتی همینجا بزار من تا حدی که سوادم جواب بده جواب میدم.
   نوروز 1400

  2. فقط کوین ترودو و با پکیج ارزوی تو دستور توست شروع بقیه گمراهت میکنن و کپی پست با اطلاعات حذف شده یا اطلاعات غلط اضافه شده هستند

 14. سلام دوستان برای جذب همسر باید چیکار کرد من از ۲۰ سالگی درگیرم تا الان ۲۵ سالمه کسی میتونه راهنمایی کنه منو از ۲۰ سالگی با قانون جذبم اشنام ولی نتونستم همسرمو جذب کنم استرس دارم برا سنم

  1. اگر دغدغه ت ازدواجه برو دوره عشق و مودت عباسمنشو تو همین سایت دانلود گوش کن.
   چندبار هم گوشش کن
   چون با یه بار شاید درک نکنی
   ضمنا استرس خودش عامل بازدارنده رسیدن به هر خواسته ایه.
   موفق باشید

  2. 5 سال نشستی پی قانون جذب نتیجه ای نگرفتی واقعا فکر میکنی قانون جذب چیکار میکنه برو پی زندگیت این اصلا قانون نیست
   فکر کن تو این 5سال میتونستی چیکار بکنی؟ برو روی آموزش واقعی وقت بزار و روی فعالیت های مهمت تمرکز کن قطا نتیجه بهتری میگیری

 15. سلام دوستان برای جذب همسر باید چیکار کرد من از ۲۰ سالگی تا الان که ۲۵ سالمه درگیرشم همش فک میکنم نکنه دیر شده نتونم بچه دار بشم

 16. سلام دوستان من ۲۵ سالمه و از ۲۰‌سالگی با این قانون اشناام من همیشه دوست داشتم ازدواج کنم ولی نتونستم جذب کنم و الانم نگرانم چون هر کسی یه چیزی میگه یکی مبگه فایلای خلعتبریو گوش بده یکی میگه فایلای رایگان عباسمنش من موندم چیکار کنم خیلی دوست دارم ازدواج کنم ولی از ۲۰ سالگی تا الان. موفق نشدم نمیگم من تموم کارایی که گفتنو انجام دادم ولی واقعا نتونستم عشقمو جذب کنم نمیدونم چیکار کنم راهنمایی کنید

  1. اگه واقعا میخوای خیلی سریع نتیجه بگیری و بهترین کیسو جذب کنی برو سراغ بهترین استاد قانون جذب دنیا کوین ترودو.دوره آرزو تو دستور توست توست رو تو همین سایت دان کن و هرچی گفت انجام بده و عمل کن.بارها و بارها گوش کن تا نتیجه دلخواهت رو بگیری و سراغ دوره های دیگه نرو چون همین برای تو کافیه

  2. سلام سعی نکن که شخص خاصی رو جذب کنی چون شاید مثلا (به نظر من ) فرکانس تو و اون یکی نباشه و مثلا اگه مدار در نظر بگیریم مثلا تو تو مدار ۱۵ هستی اون شخصی که میخوایش تو مدار ۸ و باید یا تو برگردی به مدار ۸ یا باید اون پیشرفت و رشد کنه که مدارش ارتقا پیدا کنه تا بتونی جذبش کنی ولی میتونی مثلا اخلاق و رفتار و فلانشو تصور کنی و اون شخص جذب تو میشه
   ولی نظر من اینه که یه شخص خاص رو جذب نکنی چون من خودم هم خواستم جذبش کنم نمیشد و کلا افسرده شده بودم و فلان و…

   (هر چی بود نظر من بود ببخشید اگه بی احترامی کرده باشم)

  3. ازدواج و روابط میخوای؟؟
   فقططط سوده هروی
   تمااام. هر چهار دوره شو کارکنننن. تلگرا زندگی سالم پره از ازدواااج و درامد و…

 17. سلام
  مقاله ی سیاهی بود مثل خیلی از ما که نمی توانیم عادلانه خاکستری و متعادل ببینیم کاملا مشخصه که نوشته نویسنده مغرضانه است بدون شک در هر صنفی کشاورزان مدرسان روحانیون دانشمندان هنرمندان و غیره پاکی و ناپاکی هست عده‌ای آزاده، پاک و با صداقت عده ای در خدمت شیطان نفس پول و صاحبان قدرت.
  اینجا هم همون طوره بدون شک بعضی از اشخاص بدون اطلاعات کافی حتی با اطلاعات غلط به دنبال منافع شخصی خودشان هستند اما کسانی هم هستند که اطلاعات مفیدی را در عین سود شخصی در اختیار دیگران قرار میدن
  تجربه شخصی: هزینه کنم امتحان کردم و نتیجه گرفتم
  درسته که کسانی مثل کوین ترودو برایان‌تریسی اسکاول شین استر هیکس و غیره گفته ها و نوشته های خیلی زیادی دارند اما هیچ وقت علم پایانی نداره و بالاخره هر علمی را برای آموزش اصولش بهتره که بومی کرد

 18. از همه كلاهبردارتر عباسمنش هست كه واقعا لمپن هست و خيلي ادعاي زرنگيش ميشه من فقط موندم چرا وب سايتش تو ايران فيلتر نميشه

  1. با نظر شما کاملا مخالفم
   چون تنها استادی که این مباحثو توی ایران باب کرد استاد عباسمنش بوده
   و آموزش هاش با استانداردای بسیار بالائیه
   وتنها استادیه که تو ایران از کسی تقلید نکرده.
   شما برو فایلای امیر همتی امیر شریفی و عرشیانفر و بصیری رو گوش کن همشون حرفای عباسمنشو میزنن به خصوص امیر همتی که صد درصد حرفاش از عباسمنشه.
   چون این افراد همگی شاگردان استاد عباسمنش بودن که فقط عرشیانفر به صراحت گفته من شاگرد عباسمنشم
   بقیشون نگفتن.
   و از همه مصنوعی تر و دزد ترشون بصیریه
   میدونم که میگم اینارو

   پایدار باشید
   نوروز 1400

 19. بهرام پور هم شده استاد؟ اون آقا فقط زبون بازی می کنه. تاسف واسه جامعه ما که پیام بهرام پور شده الگوی موفقیت.

  1. متین اسماعیلی

   به نظرم این حرف رو نزن چون بهرامپور تمام اطلاعاتش دست اول و منابع اصلی است واقعا خیلی عالی انسان رو راهنمایی میکنه

  2. تو این معلم ها ب نظرم بهرام پور از همه علمی تر و منطقی تر صحبت میکنه ، البته هیچ وقت خودشو مربی موفقیت معرفی نکرد، مدرس فن بیان و سخنرانی و اینجور چیزاس بیشتر، دوره های رایگانشو ببین نظرت عوض میشه رفیق

 20. سلام به همه
  در واقع باید این اموزش ها رو یاد گرفت و در زندگی و کار پیاده کرد
  یعنی هم کار خودمون داشته باشیم هم آموزش ببینیم که چطور زندگی کنیم
  من مثل دانکی کار میکردم و به هیچ چیز نمیرسیدم چون همش خراب میشد . یک دوست من با یک استاد قدیمی( البته که خودش از زیر صفر با کار و تحصیل و سرمایه گذاری به ثروت رسیده بود و حالا امده در ایران اموزش میده ) اشنا کرد و شروع کردم همزمان با کارم ان اموزش ها را در زندگی و کار پیاده کنم . و موفقیت هایی رسیدم که هیچ کسی باورش نمیشد . الان من زندگی خیلی راحت و بیزنسی خیلی خوب دارم . و دارم بهتر و بزرگترش میکنم

  این پکیج فروختن واقعا درست نیست . کسی که اموزش های خودش رو در زندگی واقعی عمل کرده و موفق شده فقط باید بیاد به بقیه یاد بده که چطوری باید این راه رو رفت ولی کسانی که فقط میگن این راهش هست و خودشون بیرون گود ایتادند و میگن لنگش کن فقط کلاهبردار هستند
  موفق باشید

  1. سلام حال احوال میشه راهنماییم کنید چگونه و کدام استاد روش بهتره لطفا راهنماییم کنید مرسی

 21. متین اسماعیلی

  سلام دوستانوبنده بعنوان یک برادر کوچیک ازتون میخواهم راهنمایی کنید که چه استادی برای شروع و پایان خوبه و شما ازش نتیجه گرفتید ممنون میشم پاسخ بدید
  من رنه سینانی و پیام بهرامپور را میپسندم

  1. سلام دوست عزیز وقتتون بخیر
   من با امیر شریفی شروع کردم قبل از اینکه دوره امیر شریفی رو شروع کنم اصلا از این سایت و کانالش و حتی کانال های مشابه که فایل هارو رایگان قرار میدن اطلاعی نداشتم دوره امیرشریفی رو شروع کردم و راه های خیلی خوبی پیش روم قرارگرفت در زمینه ای که میخواستم و حتی باعث شد بیشتر تحقیق کنم و کانال این سایت هم به واسطه اون تحقیق ها پیش روی من قرار گرفت که فک میکنم درنتیجه شرکت تو این دوره بود البته با انگیزه دوره رو شروع کردم و خیلی وقت گذاشتم و حتی با صرفه جویی هزینه دوره رو جور کردم من فک میکنم این دوره راهی شد که خودمو بیشتر بشناسم و واقعا خداروشکر میکنم که هرجور بود دورشو خریدم و باعث شد این کانال و خیلی چیزای خوب دیگه پیش روم قرار بگیره
   دوره های زیادی تو کانال این سایت هست و استاد های مختلف …..
   اما فک میکنم یکی رو انتخاب کنید و فقط باهمون پیش برید که موثرتره نظر من امیر شریفیه
   نظر مابقی دوستان رو هم در نظر بگیرید و بعد انتخاب کنید که با کدوم استاد پیش برید
   امیدوارم این کامنت موثر باشه واستون

 22. چرا آنقدر اصرار دارید به بقیه ثابت کنید ک آموزش های ی استاد واقعن درسته یا چرت و پرت محضه؟
  دوست عزیزی که میگی آموزش ها کاملا درسته شما طبق باور های خودت نتیجه گرفتی
  و دوست عزیزی ک میگی این آموزش ها کاملا چرت و پرت شما هم طبق باور های خودت نتیجه گرفتی
  هر کسی تو این دنیا نتیجه باور خودشو میگیره و نباید بره به بقیه ثابت کنه که حرفاش درسته
  بعدشم مگه چند درصد از مردم جهان این آموزش ها رو می‌دونن و ثروت واقعی رو تجربه کردن؟ فقط دو درصد !
  پس این خیلی طبیعیه که الان همه بیان بگن قانون جذب چرت و پرته و من هیچ موفقیتی تو زندگیم ندارم
  مسئله سوم این هستش که من خودمم هم ب شخصه باور دارم همین اساتید ایرانی از اساتید خارجی مثل کوین ترودو بریان تریسی و باب پراکتور و … آموزش ها رو یاد گرفتن و الان دارن به بقیه آموزش میدن
  خب چه اشکالی داره ؟ شما از همونا استفاده کن دیگ مهم اینه ک نتیجه بگیری
  ولی ی استاد انتخاب کن با همون پیش برو ن اینکه کلی آموزش رو دانلود کنی و به هیچ کدوم گوش ندی بعد بیای بگی اینا رویا فروشن و …
  خلاصه این ک انتظار نداشته باشین که وقتی ی صفحه کامنت این مدلی باز میکنین نظر های مثبت و خوب خیلی زیاد باشه .انتظار داشته باشین نظر های منفی خیییلییی بیشتر باشه و وقتی نظر های منفی بیشتره شما به همون ۹۸ درصد کل مردم جهان فکر کنید و خوشحال باشین که طرز فکرتون با این درصد از مردم یکی نیس
  چون اگه یکی باشه ینی شما هم میشید مثل اونا

 23. بسم الله الرحمن الرحیم
  دوستان عزیزم سلام
  در مورد قانون جذب همین نکته بس که این جان دارای قوانینی هست و شاید باورتون نشه ولی خدا خیلییی از مقدرات و موخرات اون دنیای بنده هاشو در نگاهی ک بنده اش نسبت بهش داره قرار میده! ضمنا اگر اشتباه نکنم در قرآن فرموده اینکه فرموده که قلب تو در سرنوشت تو دخیله. همون ایمان!

  و اما قانون جذب چرا برای همه کار نمیکنه!؟ جوابش ساده و در عین حال پیچیده اس!
  زمانی من کتاب میخوندم و دوره گوش میکردم اساتید مختلف! ولی جواب نمیگرفتم یا مثلا فقط تو یه حوزه مالی میگرفتم ولی تو این یکی حوزه ها نه! بین تموووووووووووووم اساتید یه سری مسائل مشترک هست حتی کوین ترودو و استر هیکس که دیگه بزرگای این قانون شدن! هم اینارو دارن. خوووب دقت کنین. این مسائل اینا هستند…..
  1. عزت نفس (دوست داشتن واقعی و درونی خود) 2. احساس لیاقت و ارزش درونی 3. باور و ایمان به اینکه خدا به من نده به کی بده نعمت هاشو؟ 4. کنترل ذهن با تمارین مختلف مثل شکرگذاری و بازی فراوانی!
  حالاا خیلی ازین اساتید یا این 4 تارو کامل نمیگن یا مثلا اگه میگن خودتو دوست داشته باش نمیگن چطوری! ناموسا الان بهت بگن خودتو دوست داشته باش چی میاد تو ذهنت؟ کوه رفتن!؟ به دیگران کم محلی کردن؟ رژیم گرفتن؟ وارد هر رابطه ای نشدن؟ نه! اینا ناقصه و ظاهری و غروره!
  تنهاااا استادی که من تضمین میکنم باهاش روح و روانتونو اول شخم بزنین و عزت نفس سالم فارغ از چیزهای بیرونی تون مثل خانواده بی پول یا پولدار….درامد کم یا زیاد….و…برای خودتون بسازین، از وابستگی ها به این ادمها…ادمای گذشته، شکست های عشقی عاطفی ک خوردین، طلاق ها..ترک شدگی ها خیانت ها و… همممه رو باااید رفع کنین. اینکه ولش کن و زمان حل میکنه دروغه! حل نمیکنه اون موضوعات تو بک گراوند ذهن شما اثر میذاره و گند میزنه به زندگی تون! اون استاد خانم سوده هرویه با دوره ها و درسواره های ارزونترش نسبت به دیگران. حالا که قشنگ یه 2-4 ماهی رو خودت وقت گذاشتی و درونتو پاک کردی! تونستی ذهنتو کنترل کنی! حالااا نیاز به تکنیک های خاص داری!
  بین همه اون اساتید من امیر شریفی رو توصیه میکنم، داش مشتیه و خاکی و روشش هم تلفیق کوین ترودو و استرهیکسه. دوره ش هم جمع و جوره مثل عباس منش زیاد و درهم برهم نیست!
  مخلص کلام….تا از دروووون احساس اینکه من ادم لایقی هستم، من ادم باارزشی هستم هیییچ تمرین جذبی روت اثر نداره بیخودی خودتو داغون نکن. ضمنا امیرشریفی خودش یبار طلاق گرفته و سایر کارهاش به جز فروش دوره هاش رو هم تو کانالش گذاشته میتونی پیگیری کنی و ببینی.
  سوده هروی و امیر شریفی کافین. بقیه رو بریزین دور.
  ادمین عزیزم، داداشی گلم اگه دوست داشتی این کامنت رو هم تو کانال بذار.
  ما دوست داریم، کارمااا دهنتو سرویس نکنه صلووواااات???

  1. مشخصه شما به عمرت یا دوره های کوین ترودو رو گوش نکردی یا اینکه همونجور که کوین گفته ازون دسته افرادی هستی که الکی یه چیزی ازش گوش دادی الان ادعاب خدایی اطلاعات میکنی.
   کوین ترودو توی پایین ترین سطح اطلاعاتی سمیناره خودش که آرزوی تو دستور توست اسمشه نزدیک شصت هفتاد تا راح حل برای از بین بردن تمام کس و حالا بد و بدشت آوردن باور و اعتماد به نفس میده تمام این چیزایی که شما داری میگی رو میگه پس چطوریه که به همین راحتی داری از بزرگ ترین استاد قانون جذب دنیا انتقاد میکنی واقعا؟
   تمام اساتید ایرانی هم بلا استثنا کپی از کوین ترودو یا باب پراکتور یا استر هیکس و چند استاد بزرگ دیگه هستن.
   میتونید به اساتید ایرانی هم گوش بدید و نتیجه بگیرید و یا برید سراغ اساتید اصلی و واقعی که این حرفارو زدن در هرصورت کلید و راز قانون جذب باور و حس خوبه که حداقل تغییرات خیلی بزرگی برای من ایجاد کرده و در ضمن اینکه هیچوقت با خوندن هر کامنتی شروع به قضاوت نکنید.دنیا پر آدم منفی باف و بی سواد شده که همه جا ادعای نظرات تخخصی میکنند در حالی که یه بار چیزی راجب اون مبحث نشنیدن فقط چند تا حرف دور راجبش شنیدن و میخوان قضاوت کنن.

 24. سلام ادمین جان. واقعا حرف دلم رو زدی. منم کم مونده بود قربانی احمد کلاته بشم ولی زرنگتر از این حرفا بودم و نشدم.
  بعدها سایت تو رو پیدا کردم وااااقعااااا عالی.

  حرف نداری.
  بخاطر اینکه پکیجها رو بهمون دادی نمیگما. بخاطر اینکه جلوی قربانی شدن منو امثال منو گرفتی واقعا لایق بهترینها هستی.

  نمیدونم کی هستی، کجایی و الان چیکار میکنی، فقط میدونم که از صمیم قلب عاشقتم که این مجموعه رو برپا کردی.

 25. دقیقا خوده اقایون پکیج فروش و دوره فروش تو زمدگی شگن به کجا رسیدن؟ غیره پولی که از فروش دوره هاشون از مردم میگیرن چه فعالیت اقتصادی بزرگی داشتن؟ حرف های اقایون اگه راست بود و راز کشف ثروت رو میدونستن خودشون تو یک فعالیت دیگه ای به ثروت می‌رسیدن و نیازی به فروش پکیج نداشتن. خوده اون اقای ارشیانفر تو زندگیش خودش چه فعالیت اقتصادی بزرگی انجام دادن؟ مثل اینکه کسی که خودش 100 کیلو اضافه وزن داره بخواد دوره ی لاغری بفروشه. به نظرتون منطقیه؟

 26. من تحقیق کردم بچه ها
  از کاسب های بازار
  اکثرا میگفتن ما وقتی چک های سنگین داریم خودبه خود مشتری هامون زیاد میشه همین که چک پاس میشه مشتری هامون مثل قبل و همون درامد قبلی
  یکیشون بستنی فروش بود میگفت من ۲ تا دستگاه نو خریدم و باید چک هارو پاس میکردم .خدا کمکم کرد و درامدم تو اوم ۶ ماه بالای بالا رفته بود
  الان درامدم مثل قبل شده .خدا کمک میکنه مشکلات پشت سر بزاریم نمیدونست که قانون جذب باعث میشد چون به پول چک فکر‌میکرد ارتعاش مناسب میفرستاد
  من از بچگی همش دوس داشتم پشت ماشین بشینم الان باورتون نمیشه راننده اژانس هستم .
  ادم نون باورهاش رو میخوره اینو فراموش نکنید

  1. استاد عزیز شما در تحقیق تون از چند نفر تست گرفتید؟ آیاشما بلدید چطور تحقیق کنید؟ میدونستید بی پولی باعث کاهش iq میشه پس تحقیق شما قابل قبول نسیت لطفا نظر الکی ندید

 27. من کاملا مخالف این دیدگاه بالا و مخالف دیدگاه دوستانی که به این اساتید میگن شیاد هستم.
  من دوره امیرشریفی ،کوین ترودو ، سعید زاهد شرکت کردم ،و جذب هایی داشتم .زمانی به درک واقعی از قانون جذب رسیدم، که کتاب ماوراطبیعی شدن و کتاب ترک عادت های کهنه از دکتر جو دیسپنزا رو مطالعه کردم و کاملا متوجه شدم وقتی تمارین قانون جذب ،(بازی فراوانی ،پاکسازی ،و تمرین های دیگر )و یا فایل های فرکانسیک و سابلیمنال گوشی میدی چه اتفاقی در ساختار بدن و ذهن و میدان انرژی بدنت رخ میده .
  و کاملا از خودت و جهان اطرافت اگاه میشی ،
  دوستان من بعد از خودن این دوکتاب قدرت جذبم چند برابر شد و تو زمینه مالی درامدم، سلامتی ،روابط،
  این حرف اخر خطابم به دوستانی که هنوز قانون رو باور ندارن.
  اگر قابلیت یادگیری چیزای جدید نداشته باشین ،همون ادم قبلی هستین .باید ذهنتون و قلبتون بروی اطلاعات جدید باز کنید تا نتیجه بگیرید.
  یادتون نره همزمان با دوره های استاتید ، کتاب های دکتر جودیسپنزار رو هم بخونید.
  موفق باشید.

  1. کاش ایلان ماسک توضیح میداد از پکیج کدوم اساتید استفاده کرده که ثروتمندترین فرد جهان شده، کاش جاستین سان مالک ارز ترون برامون توضیح میداد چطوری ثروتش از تمام اساتید فروش موفقیت دنیا بیشتره کاش کمتر وقت با ارزشتون رو با این انگیزه فروشان به ظاهر استاد تلف نکنید، از افراد حقیقی پیروی کنیم مثلا اگر در حوزه املاک میخوایید فعالیت کنید کتاب مانی خوشبین رو بخونید چون در کتابش خرافه نمیفروشه این افراد ثروتمند ثروتمند واقعی هستن.
   مراقب باشید که چطور با احساساتتون بازی میکنم

   1. کاش ایلان ماسک توضیح میداد از پکیج کدوم اساتید استفاده کرده که ثروتمندترین فرد جهان شده، کاش جاستین سان مالک ارز ترون برامون توضیح میداد چطوری ثروتش از تمام اساتید فروش موفقیت دنیا بیشتره کاش کمتر وقت با ارزشتون رو با این انگیزه فروشان به ظاهر استاد تلف نکنید، از افراد حقیقی پیروی کنیم مثلا اگر در حوزه املاک میخوایید فعالیت کنید کتاب مانی خوشبین رو بخونید چون در کتابش خرافه نمیفروشه این افراد ثروتمند ثروتمند واقعی هستن.
    مراقب باشید که چطور با احساساتتون بازی می‌کنند

   2. آقای کوین ترودو هم خودشون یک میلیادر دلاری هستن و جزو 100 ثروتمند دنیا و همه ثروت شون هم مال قبل شروع اموزش هاشونه
    من هم مثل شما بودم
    اما کوین با همه فرق داره

  2. کوین ترودو رو نریز تو این شیاد ها . اگر میخواید استفاده کنید فقط از اساتید خارجی استفاده کنید چون ایرانی ها همون رو میان میکنن چند دوره نمیتونید کامل یاد بگیرید و بهترین اساتید هم کوین ترودو است واقعا چند ماه از زندگیتون رو به کوین ترودو بدید و سودش رو ببینید

    1. کوین ترودو محشره. باهاش به کجا رسیدم؟
     جواب میدم
     تابستون شروع کردم تو بدترین شرایط مالی. هیچی نداشتم. با دوره‌ی آرزوی تو دستور توست.
     و اصول رو جلو رفتم و شور و اشتیاق داشتم.
     یه ماشین چانگان، گوشی موبایل جدید و به روز، خونه و یه مبلغ مناسب تو حساب بانکی الان دارم…
     همه به لطف دوره های کوین ترودو و الان دارم به جاهای دورتر نگاه میکنم.
     مباحث کوین ترودو ۱۰۰٪ علمیه و قابل اثباته.
     واسه همین کوین ترودو رو با این شیاد ها قاطی نکنید لطفا…

   1. دقیقا عالی گفتی من چند وقت پیش این کامنت شما رو خوندم و دوره ارزوی تو رو شروع کردم مرسی ازت دوست عزیز

  3. باید به اطلاعات درست گوش کرد.
   هر انسان فرکانس هایی رو از خودش ساطع میکنه و باید به اون ها تسلط پیدا کنه و بتونه ذهنش رو کنترل کنه و تمام.

 28. سلام قانون جذب بسیار مهم است در زندگی ولی بستگی داره چطور ازش استفاده می‌کنی قانون جذب درون تو است الهامی که بهت میشه ساده ترینر و اصلی ترین قانون زندگی جذب کردن است
  باید هدف مشخص کنید
  یه هدف جذاب و سرگرم‌کننده باشه
  و زود خسته و خسته نشی از هدفت
  دست نکش

 29. سلام ادمین عزیز ،من نمی دونم این مباحث دروغ هست یا نه ولی خیلی مردی ومن از این فایل ها در حال نتیجه گرفتن هستم .اگر قانون جذب خوب درک بشه نه به صورت تخیل ما هدایت میشیم به انجام کارهایی که نهایتا به خواسته ها واهدافمان برسیم .اتفاقاتی در زندگی من افتاده که فکرش رو هم نمی کردم و هنوز تازه شروع نشده .
  هندی ها اعتقاد دارند ادرار گاو شفا بخش هست و جدی با خوردنش حالشون خوب میشه ،من هم این ها رو باور کردم و روی باورهام کار کردم.به جای اینکه مدام فکر کنیم چی راست هست یا نه فقط فکر کنیم چی به نفعمون هست کافیه.?????

 30. سلام دوستان . به نظر من همه چیز برمیگرده به خودتون ، ببینید من فایل های زیادی از اساتید مختلف گوش دادم چه خارجی چه ایرانی از مراقبه های دکتر جو گرفته تا دوره کوین ترودو و عرشیانفر و عباسمنش و شریفی و کاویانی و بصیری و… همشون به یک چیزی تاکید دارن اینکه باورشون کنید . اگه دنبال عیب تو حرفاشون بگردید گوش دادن به فایلهاشون فقط وقتتون رو تلف میکنه ‌ ببینید. واقعا رغبت داشته باشین به یادگیری نگین من همشو بلدم جوای نمیده نه . اعتماد کنید . اگه رایگان بدستتون رسیده ازش واقعا استفاده کنید و فکر نکنید بی ارزشه . دوستان نتیجه گرفتن ازین آموزش ها ربطی به این نداره که شما حتما بنز بخرید تانشون بدین قانون جذی کار میکنه ‌ چه شما باور داشته باشید چه نداشته باشید قانون جذب و ارتعاش وجود داره قدرت ذهن وجود داره پس چه بهتر که باهاش همسو بشید و زندگی رویایی خلق کنید . بااموزه های یک استاد شروع کنید و پیش برید نه اینکه چند نفر رو باهم دنبال کنید . اونیکه قراره معجزه کنه تو زندگیش خوده شما هستین . نگین فلان استاد فلانی چیزی بلدنیست اگه کپی هم کرده باشند استادهای ایرانی نشون دهنده اینه که چقدر اون داستان مهم هست که همه دارن ازش حرف میزنن نیمه پر لیوان رو ببینید . دست از عیب جویی بردارین و مسئولیت کارهاتونو گردن بگیرین . من کاری بهیچ استادی ندارم اما اینها جواب میده بخدا . من دوسته خودم مشکل شنوایی داشت و با مراقبه های ماورای طبیعی شدن دکتر جو شنواییشو بدست اورد و سمعک رو گذاشت کنار ‌ دوستان بخواید تغییر کنید بهانه نیارید . امیدوارم پیاممو بخونید و یک تلنگر براتون باشه . با تشکر از مدیرمحترم سایت وکانال . موفق باشید

 31. واقعا دلم بدجوری برای نویسنده ی این متن و خواننده هایی که اینو باور میکن میسوزه یعنی اصن باورم نمیشه چطور بعضیا قانون این دنیارو نمیفهمن من اولش فکر کردم خیلی سخته ولی دیدم نه بابا ساده تر از این حرفاست اخه مگه نمیبیند اطرافیانتونو مگه نمیبیند اونایی که خوشبین تر و سر حال ترن خوشحال ترن یعنی اصلا خیلی سادستا مگه میشه کسی همش داره بدبینی میکنه و خوشحال باشه هدف نهایی ما تو این دنیا چیه ؟ به جز سلامتی ثروت چیزه دیگه هست؟ حالا واقعا به نظرتون کسانی که خوشبین ترن اینا رو دارن یا بدبینا نمیدونم شاید استادان رویا فروش داشته باشیم اما دو احتمال بیشتر واسه ما بیشتر نداره یا اون رویا فروش داره رویاهایی میفروشه که واقعیه و ما به شدت سود میکنیم یا میتونیم اصن شرکت نکنیم که ضرر هم نمیکنیم بعضیا میگن خب بگو ببینم اگه شرکت کردی رویا های الکی بود چی ؟ منم بهشون میگم خب بگو ببینم مگه نمیفهمی که توی کدوم کلاس باید شرکت کنی و یا نکنی حالا فرض کنیم یارو نمیدونه بهش میگم اصلا یه لحظه الان فهمیدم که کلا هیچ استاد رویا فروشی نداریم اگه الکی بود پس چجوری این همه تونستن پیشرفت کنن شما امتحان کن برو رویا فروشی کن ولی وقتی کسی نتیجه نگیره مگه میشه اخه مگه میشه که رویا فروشت پیشرفت کنه ؟ عباسمنش برای مثال یکی از بهترین سایتارو داره ثروتشم خیلی زیاده و نمیشه با رویا فروشی به اون ثروت رسید حالا واقعا به نظرتون کسی که میاد محتوای الکی میفروشه میتونه با یکی دو میلیون هر پکیج این همه پولدار شد دوستان لطفن گول نخورید

  1. کاش ایلان ماسک توضیح میداد از پکیج کدوم اساتید استفاده کرده که ثروتمندترین فرد جهان شده، کاش جاستین سان مالک ارز ترون برامون توضیح میداد چطوری ثروتش از تمام اساتید فروش موفقیت دنیا بیشتره کاش کمتر وقت با ارزشتون رو با این انگیزه فروشان به ظاهر استاد تلف نکنید، از افراد حقیقی پیروی کنیم مثلا اگر در حوزه املاک میخوایید فعالیت کنید کتاب مانی خوشبین رو بخونید چون در کتابش خرافه نمیفروشه این افراد ثروتمند ثروتمند واقعی هستن.
   بعضی ها هم که گارانتی 200 درصد میزارن و دوره اگه سه ماه باشه فقط سود بانکی رو حساب کن ببین چقدر میشه، تازه خیلیا پولشون نمیگیرن،اگرم بخوان بگیرن چون تو دوره استاد گفته بود اونی که پولشو از من گرفت دچار کارما خودتون شد بیخیال میشن.
   مراقب باشید که چطور با احساساتتون بازی میکنند

   1. دوستان به نظرم با وجود این سایت خوب که همیشه دنبالش بودم این بحثا فایده نداره البته برای اینجا که محتوا رایگانه دوست داری گوش میدی دوست نداری هم نه و واقعا امیدوارم این سایت همیشه پابرجا باشه و ادمین پرچمش بالاس با این حرکت که محتوای های میلیونی (کار به الکی یا راست ندارم ) اینجا قرار میده که استفاده کنیم و ضرری نکنیم و بعد اگه شما نتیجه گرفتی مبلغشو به مدرس بر میگردونی وگرنه هم برای محتوای بی ارزش پولی ندادی در نتیجه فقط استفاده کن تا این نعمت هست و لذتشو ببر دم موسس این سایت گرم

 32. جای رنه سینانی بین این نام ها نیستش
  رنه سینانی با مدرک و دلیل کار کرد ذهن و ضمیر ناخودآگاه و خوداگاه و خیلی زیبا توضیح میده
  زندگی من از وقتی با کار کرد ذهن آشنا شدم عوض شده

 33. سلام امیدوارم که حالتون خوب باشه
  من یه مدته که از سابلیمینال های عرشیانفر استفاده میکنم و حالا بعضی فایل ها و دوره های این کانال و تاحدودی مفید بودن
  اما تو ذهنم یه عذاب وجدان ریزی دارم که دارم رایگان استفاده میکنم اما خب دانشجو هستم و منبع درامدی ندارم
  ایا واقعا کارما داره و تاثیر بدی داره این استفاده رایگان؟نظرات تون رو لطفا رپیلای کنید البته تا وقتی که دستم بره تو جیب خودم بعدش حتما بهاشو میپردازم

  1. سلام دوست عزیز
   عذاب وجدانتون بی دلیله چون شما اگه یه ترشی یا پنیر یا هر چیز دیگه ای هم بخوای بخری نمونه میدن بهت مزه کنی اگه راضی بودی بهاشو میدی
   حالا اگه واقعا از این فایل ها نتیجه گرفتی یعنی وضعیت مالیت هم عالی شده و بدون هیچ عذاب وجدانی بهاشو در سایتشون خریداری کن و بپرداز و اگه بعد از این همه استفاده از این فایل ها هنوز وضعیت مالی خوبی نداری یعنی ترشیه خوشمزه و بدرد بخور نبوده پس اصلا جای نگرانی نیست
   اگر هم از فایلی مثلا دو میلیونی در حد ده بیست درصد راضی بودی در حد دویست الی چهارصد تومن از سایت مربوطه فایلهای متفرقه خریداری کن به نیت همون 20 درصد رضایت از فایل 2 میلیون تومنی
   الهی حال دلت همیشه خوب و عالی باشه که یکی از شرایط رسیده به موفقیت حال خوبه

   1. مرسی دوست عزیز کامنتون خیلی موثر بود منتهی من نمیدونم چند درصد نتیجه گرفتم?
    مدار مالی من فک کنم تغییری نکرده چون من رو مالی کار نکردم بیشتر رو موفقیت تحصیلی کار کردم که از اون نتیجه به نسبت خوبی گرفتم باآرزوی موفیقت
    سپاس از شما?

 34. یه دنیا ممنون از این سایت خوبتون خدا میدونه چقدر بهم کمک کرده تو وقتایی که هیچ پولی نداشتم،واقعا ممنونم برا زحمتاتون ?
  اگه امکانش هست دوره های جدید تاپ لرن رو بزارید واقعا ممنون میشم.
  بازم ممنون برای همه زحمتاتون

 35. من 22سالم شایدازنظرشما بچه سن باشم ولی 21سال سنم دنبال وجودخودم اینکه چیم مگه خداافریدزجربده مگه سادیسمه ماروزجربده بااین تناقض باخودم کلنجارفتم ولی وقتی این کانال توراه زندگیم قرارگرفت تک تک سوالتم ازش میگرفتم میخاد عباسمنش باشه یاکودین ترو یا هرکی میخادباشه اگه توهم بود شخصیت من نمیساخت اعتمادبنفسم نمیساخت برام مهم نیست عباسمنش مولتی میلیارد یاهرچی نوش جونش شما توحرفاتون معلومه دنبال اینین بگین باو ایناکپین خب خارجیا مترو زدن ایرانیا کپی کردن مگه بدشد کلی توووقتت هزینت صرفه جوی شد برام مهم نیست ازخودش چی میگه ولی میدونم خداازبون اون ادم داره بامن حرف میزنه بعداین دروه حس شهودم بالا رفت خیلی چیزاناخوداگاه گفت میشه حتی دوره ها بااین حس گوش میکنم توبگو توهمه تواین دوره هاگوش نکن میگی رویافروشیه خب برو دنبال زندگی که جامعه برات ساخته توکه برای گرفتن معیشتی لحظه شماری میکنی توقع داری درک وجودی این دوره هاداشت باشی خود کوین ترودم خیلی استاد درجه یکه حرف اون گروه هامیگه توبگو کپی من میگم رسالت این ادما اگاه کردن ادماس واینکه بصیری انقدر حسش الکی که همون اولش میفهمی ولی عباسمنش یاعرشیانفر حتی دورغ بگن روحت ودلت حرفاشون جلامیدع میخاد تنکیک باشه یاتوهم ولی حداقلش حال دلم خوب کردن خدابیشترتوزندگیم حس میکنم همه شماگیردادین باو دورغ رویاس خب توراه درست بلدی تویادمون بده دعات میکنیم پس چیزی نمیدونی لطفا اظهار نظرنکن یا از دیدت قانون بها قانون جذب نقد نکن

  1. من موافقم . عباسمنش حال من و خوب کرد . چند ساله بدنبال آرامش درونم . کتابهای زیادی خوندم . ویسهای زبادی گوش کردم . اما اصل مطلب و عباسمنش گفت . خیلی از باورهام و عوض کردم . و به خدا نزدیک ترشدم . مگه آقایونی که منبر میرن پول نمیگیرن؟؟؟

   1. من هم واقعا نتیجه گرفتم از عباس منش واقعا یکی از بهترین اساتیده من دوره های دکتر فرهنگ رو کامل گوش دادم که مخالف سر سخت عباس منشه ولی بعد گوش کردن دوره های عباس منش و فهمیدن قانون فهمیدم شاهین فرهنگ واقعا چیزی از روانشناسی نمیدونه و فقط حرفه
    در کل من بعد اینکه با عباس منش اشنا شدم در امدم دقیقا 3 برابر شده
    اونهم با گوش کردن دو تا دوره روانشناسی و عزت نفس
    اگاهیم نسبت ب خودمو وجود خودم افزایش پیدا کرده بهترین زندگی رو دارم میسازم
    بقول خوده عباس منش برام مهم نیست که بقیه چه فکری در مورده این دوره ها میکنن من دارم از این راه نتیجه میگیرم حالا شما بیا تا 100سال دیگه بگو اینا چرنده
    با ارزوی موفقیت برای همتون عاشقتونم

 36. سلام تاحالا چیزی کامنت نکردبودم ولی شمامیگن قانون جذب ازاسمون پول نمیده باید بگم داداش اشتباه میزنی تو چون درک نمیکنی قانون جذب همون باورخودمون حداقلش اگه مالی نتیجه نداده باشه ازنظرشخصیتی منوفول ساخت من همین کانال دقیقاجذب خودم بود یه ماه پیشش میخاستم دوره امیرشریفی بخرم ولی هیچ پولی نداشتم ولی اتفاقی توجستجو هوش مالی ماهان تیموری وارد کانال شدم فول ارشیوتمام دوره هایی که میخاستم بود یایه دوره توفکرمه دقیقا ادمین عزیزمیزاره باهمین دوره ها رایگان سرمایه گذارجذب کردم شریک احساسیم واینکه اوناکه میگن دوره هایی رایگان جواب نمیده راستش من عذاب وجدان داشتم دوره هایی عرشیانفرمیگوشیدم تودلم گفتم خدایی اگه این کانال جذب منه یه نشون نشونم بده خودعرشیانفرتو کانالش گذاشت با باورت میتونی قانونی بهادور بزنی ومیگین شیادن اینا حداقلش اطلاعات میدن که 98درصدجامعه هیچی نمیدونن ازش حداقلش اگاهیتون میره بالا من که ازوقتی سابیلمیال گوش میدم کلی ایده هایی پولسازمیگیرم اگه ایناکسشعربود چراتادیروزووارد ذهنم نمیشد من تادیروز کسی از زندگیم میرفت داغون میشدم الان ادمامنفی جوری حذف میشن که خودم میگم خداروشکرکه رفتی توکه دنبال بنزی مگه تو تصورت پرایدبازو باور میکنی بعدمیگی چراخدابنزنمیده تو ذهنت میگی باو کارندارم بعد صدبارمیگی بنز داداچ این استایدمشکلی یاقانون باور مشکلی نداره مشکل ازتو انتنتو درست کن واینکه ادمین به خیلی ادماکانالتون معرفی میکنم توصیم اینه حتماعضوباشن چون بایداین کانال به اوجش برسه ادمااگاه بشه ممنون ازلطفتون ???

 37. من به سابلیمینالهایی که تو یوتیوب هست بیشتر اعتقاد دارم تا این اساتید داداش من فقط دو ماه سابلیمینال بیاندیشید و ثروتمند شوید رو هر روز یک ساعت گوش داد و بعد از کمتر از دوماه عوض شد شروع کرد به مطالعه کردن و روی بیت کوین سرمایه گذاری کرد الان با خرید و فروش بیت کوین درآمدش کم کم داره رونق میگیره و این که فک و فامیل و دوست آشنا پولشون رو میدن ارز دیجیتال می خره و با این راه هم خودش چند درصد سود بر میداره هم به اونا سود میده در کل زندگیش عوض شده چون قبلا با گوشی فقط بازیهای کامپیوتری میکرد الان داره تجارت میکنه شما هم از سابلیمینالها استفاده کنید موفق باشید

 38. سلام
  دیدم همه اساتید نظر دادن، گفتم منم نظرم رو در مورد نتیجه استفاده از این دوره ها بگم شاید برای یکی جالب بود.
  در مورد قانون جذب راستش نظرم رو با همین نام کاربری زیر پست دوره آفرینش عباس منش گفتم که ادمین هم براش جالب بود ازش شات گرفت گذاشت توی کانال دیگه حوصله ندارم بنویسم.
  در مورد رویا فروشی و این مسائل، اکثر صحبت ها این متن رو قبول دارم. مثلا اینکه طرف زندگی غم انگیزی داشته و پولدار شده دقیقا یه تکنیک بازاریابی هست که واسه احساسی کردن مشتری استفاده میشه.
  در مورد نتیجه از دوره ها راستش تا ۱۰ ماه پیش هیچ کدوم از این اساتید رو نمیشناختم!
  یادمه سال پیش وقتی داشتم واسه کنکور دکترا میخوندم. رفتم یه کلیپ انگیزشی ببینم روحیم عوض بشه! متوجه شدم اون بنده خدا توی کلیپ یه تکنیک جالبی میگه. گفتم بذاره تست کنم ببینم واقعا جواب میده یا نه!
  بعد از یه ماه متوجه شدم تکنیکی که میگه واقعا جواب میده!!
  دوباره رفتم سراغ اون کلیپ ببینم اونو کی ساخته. چون معلوم بود کسی که این کلیپ رو منتاژ کرده به این مسائل اشراف داره. خلاصه با سایت سوخت جت آشنا شدم. کل مطالب رایگانی که گذاشت بود رو دنبال کردم و خیلی بهم کمک کرد.
  توی اینترنت دنبال دوره هاش میگشتم که با این سایت آشنا شدم. واقعا سایت فوق العاده هست. دوره هاش رو دانلود میکردم و تا جایی که قبول داشتم بهشون عمل میکردم.
  در حال حاضر که ۱۰ ماه از شروع این مسائل گذشته، شاید به درآمد رویایی نرسیدم ولی به اندازه چند سال به لحاظ شخصیتی رشد کردم. انگار دنیام عوض شده.
  به نظرم مسائل مربوط به قانون جذب رو رنه سینانی از سوخت جت بهتر از همه استفاده میکنه. بقیه یه جوری توضیح میدن فکر میکنی طرف توهم زده!
  به هر حال کلی دوره رایگان توی این سایت هست، به نظر من بهتره یکی از اساتید رو که باهاش حال میکنی انتخاب کن و فقط روی دوره های همون شخص زوم کن. (اشتباهی که اکثرا میکنن اینه که چون رایگان به دستش رسیده خیلی دوره رو جدی نمیگیره. اشتباه بعدی اینه که سعی میکنه تکنیکای چند استاد رو با هم دنبال کنه که باعث میشه نتیجه نگیره. باید روی یکی زوم کنی.)
  قرار نیست همه حرفای این اساتید درست باشه ولی از بخش هایی که بهش اعتقاد داری استفاده کن.
  تشکر صمیمانه از مدیریت سایت دارم. به هر حال کانالی که مث بنز ممبراش داره زیاد میشه قطعا کارش درسته.
  موفق باشید.

  1. من هم کلیپ ها و پادکست های سوخت جت رو گوش میدادم خیلی خوب و آموزشی بودن ، تا اینکه یک روز از تیم سوخت جت سوالی رو مطرح کردم اینقدر با بی ادبی ادمین و بعد خود مدیریتشون پاسخ داد که اصلا باورم نمیشد چنین برخوردی رو داشته باشن !! جالب اینجاست که خودشون در پادکست ها ی سوخت جت میگن منتظر هر گونه نظر و پیشنهادی هستیم!!! به نظرم هیچ چیز مهم تر از احترام به مخاطب نیست. اینقدر اهانت آمیز با آدم حرف زدن انگار یا پول بده یا وقت مارو نگیر سوالتم بی مورده ???? خلاصه در پشت ظاهر زیبای کلامشون در پادکست ها … بگذریم خدا همه ما رو به راه راست هدایت کنه

   1. دلیل اینکه این موضوع خیلی شما رو ناراحت کرده، اینه که عزت نفس پایینی داری!!
    اتفاقا یه بار منم ازشون سوال کردم ولی خیلی خوب جوابم رو دادن.
    در مورد اینکه چرا عزت نفست پایینه و راه حلش چیه حتما پادکست “چطور با بخشش پیشرفت کنیم” رو از سایت یا کانالشون با دقت گوش بده.
    یعنی بعضی از چیزیایی که ازشون یاد گرفتم اینقد برای من جالب بود که حاضر بودم پول بدم ولی یکی اینا رو بهم یاد میداد!
    مثلا روش برنامه ریزی سالیانه، ماهانه، هفتگی و روزانه که توی دوره مدیریت زندگی گفته. چالش چندین ساله من بود که چطور باید هدف گذاری کنم که حداکثر بازده ممکن رو داشته باشه.
    اونایی که به صورت آکادمیک میگن چطور هدف گذاری کنی همش چرت و پرته. و ایشون دمش گرم روش درست و حسابی واسه هدف گذاری میگه‌.

 39. با سلام خدمت
  پبعد اینکه مطالبتون رو خوندم لازم دونستم چند تا مطلب رو از کج فهمی در مورد قانون جذب بهتون بگم.
  1- قرار نیست یک گوشه بشینید و فکر کنید و پول از آسمون بباره.
  اکثر کسایی که به سخنرانی های اساتید این قانون گوش میدن چون تحت تآثیر انگیزه بالایی که اساتید میدن قرار می گیرن. بعد تبدیل میشن به کسی که سرشار از انگیزه هست اما نمیدونه چیکار باید بکنه! یا اینکه تبدیل میشه به آدمی که میره تو وادی توهم که عاقا من قراره به زودی میلیونر بشم. به نظر من این دو سم گوش دادن به این دوره هاست. دوستان شما با گوش دادن به این دوره ها می تونید درآمدتون رو چند برابر کنید،مثل خود من که این کار رو کردم، اما به اندازه ای که در خودتون لیاقت ایجاد کنید بهتون داده میشه!
  دو تا نکته خیلی مهمه یک اینکه شما باید کار کنید و قرار نیست با یه گوشه نشستن فکر کردن در مورد پول پولدار شین!! مهمه که نقطه صفر شما کجاست. طرف کلا تو سال 5 میلیون پول میسازه و انتظار داره بعد گو دادن به یک دوره سال بعد 500 میلیون بسازه! نه خیر از این خبرا نیست. رسیدن به اون رقم ممکنه اما زمانش باید طی بشه و بهاش باید پرداخت بشه (که بهاش کار کردن و حفظ امیدتون هست).
  2- زمان!
  ببینید دوستان هنوز خیلی از شماها نمی دونید که قانون جذب قانون ثانویه هست و قانون اولیه قانون ارتعاشه که کوین ترودو و خیلی ها در موردش صحبت کردند. جالبه نشستین اینجا و دارید در مورد چیزی با هم بحث میکنید که قانون ثانویه هست!! یکم برا خودتون وقت بذارید برید دو ا کتاب مطالعه کنید بعد بشینید با هم سر درست بودن یا غلط بودن یک قانون ثانویه بحث کنید.
  ببینید دوستان زمان خیلی پارامتر مهمیه. من اکثر زندگی دوستانی مثل عباس منش و شریفی و … رو مطالعه کردم و از خودشون شنیدم. این بندگان خدا قبل اینکه وارد این حوزه بشند سالها کار کردند. مثلا عباس منش 16 سالگی کلوپ داشته!(شما 16 سالگی خودت رو ادت بیاد مشغول چه کاری بودی!!) و از اون زمان پول می ساخته. بعد رفته جنوب برا کار و حتی چوراب هم فروخته! بعد تو کشتی کار گرفته و رفته دانشگاه و تهران و دوره گذاشت و رفت اروپا و نهایت امریکا. درسته که بیشترین سودش از فروش دوره هاشه اما قبل اون کلی کار کرده و کم کم پیشرفت کرده.
  3- روند تکاملی پیشرفت
  ببینید قانون جذب و ارتعاش و این چیزا حکم یک کاتالیزور رو دارن. یعنی اینکه روند رسیدن به اهداف رو کوتاهتر می کنند. اینجا یک مشکلی که ایجاد میشه اینه که خیلی از ما میریم و شروع می کنیم به گوش دادن حرف این دوستان و سریع هدف گذاری رو می ذاریم رو بنز! خیلی مهمه که نقطه صفر شما چیه. مثلا شما وقتی تو یک سال کلا 5 تومن درمیاری نمی تونی هدفت رو بذاری رو بنز چون هر چی زور بزنی ذهنت مقاومت می کنه و ذهنت تمام توجهش رو حساب بانکیت هست که مثلا 4 تومن تو حسابته و شما هر چقدر تلاش کنی فایده ای نداره. در نتیجه یک اصلی داریم به نام تکامل که بر اساس اون پیشرفت یک روند تکاملی داره. پس شمایی که 4 تومن ته جیبته هدف اولت رو باید بذاری دوچرخه! نه بنز!. به دوچرخه برس بعد برو سراغ خودرو معمولی و … همین طور این اهداف رو بزرگتر کن. دوستایی که میان و میگن بنزت کو پس این قانون رو متوجه نشدن و همینطور فقط میگن پ بنزت کو . !!
  4- نکته نهایی
  در مورد خودم اگر بخوام بگم دو سال هست که با این قانون آشنا شدم و از زندگی ای سرتاسر یاس و ناامیدی و بی پولی که حتی موهام هم بخشیش تو جوونی سفید شده بود به شرایطی پر از آرامش، ایمان به خدا و ارتباط خوب با همه رسیدم. یقین دارم اگر شرایط قبلیم همین طور ادامه پیدا می کرد خودکشی می کردم!. خودم رو با کسی از نظر مالی مقایسه نمی کنم چون یاد گرفتم همیشه باید خودت را با گذشتت مقایسه کنی نه با کس دیگه. در مقایسه با گذشتم درآمدم چند برابر شد. پیشنهادات کاری که بهم میشه چه به صورت پروژه و چه به صورت استخدامی به مراتب بیشتر از گذشته هست و همه اینارو مدیون این اساتید هستم و به ویژه خدای خودم.
  درآخر هم توصیه می کنم به هیچ عنوان به فایل های این اساتید رایگان گوش ندین چون بهای اون دوره و پرداخت نکردن پولش با گرفتن سلامتیتون ازتون گرفته میشه!

  1. میگم دوست عزیز شما که این همه داستان نوشتی و در آخر هم در مورد قانون بها صحبت کردی آیا خودت پرداخت کردی آیا خودت یکی از اساتید نیستی آیا و آیا

   1. سلام من بهای تمام محصولات رو پرداخت کردم و جالبه که هر چه بیشتر پول میدی موفقیت های بزرگتری وارد زندگیت میشه. جا اینهمه شک از پرداخت بهای یک محصول کوچیک شروع کنید و به فاکتور زمان دقت کنید. انتظار نداشته باشین بعد پرداخت 2 میلیون تو یک سال میلیاردر بشین از این خبرا نیست.
    من صرفا تجربه شخصیم رو گفتم.

 40. بر درست بودن قوانین جهان هستی که شکی نیست چون باکمی آزمون و خطا و مشاهده و بررسی میشه فهمید و از نزدیک لمسشون کرد ، اما درمورد رویافروشان حقه باز ایرانی، من از وقتی حقه و کلکشان را شناختم که برای اوین بار با آموزه های کوین ترودو آشنا شدم ، و فهمیدم تمام اطلاعاتی که از این اساتید دارم ناقص نادرست و به عمد اشتباه است ، و اولین شخصی که به ذهنم آمد آقای احمد حلت بود … چقدر من از بچگی ایشون رو به عنوان یک روانشناس موفق و کار بلد باور داشتم اما بعد فهمیدم تمام حرف هایی که درقالب سخنان گوهر بار به خورد ما میداد همگی دروغ و اهانت به شعور ما بود چون کاملا متناقض با حرف های کوین بود ، تنها برای به قدرت رسیدن خودش….. اون که روانشناسشون بود اینکارو کرد چه توقعی از دیگرانشون (بی سواد های تازه به دوران رسیده حاصل از فروش سمینار و دوره و کتاب ) میره ؟؟!! اونها که حتی ترجمه ی مطالب کوین رو هم ناقص به ما میرسونن و هیچگونه اعتمادی بهشون پیست … اما من معتقدم وقتی به خودم تکیه کنم به یادگیری ادامه بدم و دست نکشم ، باورهای اشتباهمو تشخیص بدم و اونهارو بازسازی کنم ، خدا خودش قوانین درست رو به قلبم الهام میکنه و راه رو روشن میکنه. مگه من چی از اون ها کم دارم که خودم مشکلمو برطرف نکنم و بخوام منتظر امیددهی یک سری شیاد بمونم؟

 41. سلام خیلی ها گفتن قانون مهمه که درسته حالا هر کسی گفته باشه و…
  اولین سوالی که کویت ترودو می‌پرسه این هستش که به چه کسی گوش می دی؟
  پس خیلی مهمه حرف درست از دهن چه کسی در میاد چون حرف درست کنار آشغال های ذهنی یه آدم می تونه مخرب باشه

 42. واقعا این عرشیانفر چی میگه جنسشو فکر کنم از موتوری میگیری دو تا فایل صوتی رو میده 90 میلیون مگه چخبره دادش دستگاه گنج یاب داری میفروشی همین حرفای مفت رو هم تو تلویزیون و اینا هم میان میگن آخوندا به رایگان دیگه یه دونه آهنگ گذاشته روش میده 90 میلیون اینا همشون آدم رو از تلاش باز میدارند به نظرم بهترین دوره همون کوین ترودو هست که نشون میده به طور واقعی توی یک کاری باید چطور عمل کنیم تا به موفقیت برسیم با دستور دادن به عالم هستی نمیشه جواب گرفت یکی میخوابونه زیر گوشت میگه برو با همون اساتیدت خوش باش .

 43. سلام دوستان، دوران نوجوانی بعد مدرسه میرفتم مغازه پیش عموم نه برای کار، ایشون از قدیمی های بازار بود و اسم و رسمی داشت. من بیشتر برای شنیدن صحبتهای افرادی که می اومدن مغازش می رفتم اونجا، یواش یواش حضور من در مغازه عادی شد (یه مغازه بزرگ فرش فروشی که مشتریهای خاصی داشت و همه آشنای هم بودن، مشتریها می اومدن نقشه و مصالخ و حتی دستگاه و ایزارها را میگرفتند و می بردند در خانه شان با همکاری خانواده می بافتند و حاجی هم هفته ای یک بار میرفت بهشون سر می زد و مخارج یک هفتشون می داد) آخر سرهم فرش می آوردند مغازه می فروختند بعد کسر هزینه ها هر چه تهش می موند طیق یه فرمولی که هر دو طرف رای باشند تقسیم می کردند.
  بعضی از مشتریها فرش را که تمام می کردند خودوشون می فروختند و ببخشید لنگ حاجی می موند هوا
  آخه از مشتریها هیچ ضمانتی گرفته نمی شد و همه مشتریایها یا آشنا بودن یا کسی معرفیشون کرده بود. تازه پروژه شروع میشد . هی باید پیگیر میشد و واسطه مینداخت تا بتونه حداقل پول مصالح و ایزار و هفتگی هر هفته بهشون داده بگیره
  بعضی مواقع منم همراش می رفتم این بنده خدا دائم ذکر میگفت مخصوصا 4 قل می خوند(4سوره آخر قرآن) می گفت اینها انرژیش را زیاد می کنه و توان طرف را چون نا حقه کم می کنه و توی صحبتها کم می آره و ترم میشه و میتونیم حقمون ازش بگیریم
  بعد ها منم این عادت را یاد گرفتم و تو کارهای سخت مخصوصا قبل ورود به امتحانات و جلسات مهم از این تکنیک استفاده می کردم و آرامشی همراه با اطمینان پیدا می کردم که باعث می شد. خیلی روان امتحاناتم را بدم و یا جلسات را مدیریت کنم
  بعدها همون آیات را از قاریان خوش صوت تو فلش زدم و معمولا حین رفت چی کارهای مهم گوش میدادم و الان چند سالیه علاوه بر اونا فایهای صوتی مثبت گوش میکنم قبل کارهای مهمم و معمولا نتیجه میگیرم
  خواستم عرض کنم همه اینا فقط روشهایی کمکی برای بالا بردن اعتماد به نفس و تمرکز داشته های خودت است.
  حال معلوم است که وقتی جلسه ای را خوب اداره می کنی توکارت ارتقاع می یابی و ثروت بیشتری بدست میاری. وقتی مصاحبه ای ، امتحانی را و هر کاری را با اعتماد به نفس و عالی اجرا می کنی نتیجه خوب می گیری و موفق میشی

 44. قانون جذب کاملا درسته و من از درامد خودمو طی یکسال به 12م در ماه رسوندم قانون خداست و بهتر از پول ارامش و شادیی هست که بهت میده و ادمین اگه میشه لطف کنید دوره راز شادی و فرکانسیک استاد عرشیانفر هم بزارید ممنون میشم

  1. خب خدارو شکر یه نفر پیدا شد بتونه بنزشو بخره! ? آره دیگه الان بنز داری دیگه؟ ? چه رنگیه بنزت؟ ? گرفتی مارو؟ پس تا الان چیکار میکردی که تازه درآمدت به 12 میلیون رسیده؟ الان تو تهران یه بوتیک تو راسته اجاره کنی باید ماهی حداقل 50 تومن اجاره مغازه رو بدی فقط! بعد تو تازه به درآمد 12 تومنی رسیدی؟ ??? حتماً میخوایی بگی تا الان دانشجو بودی حالا پراید خریدی آره؟ یه مرد حتی با حمالی هم که باشه یه خونه و ماشین رو به ارث میزاره بعد میمیره وگرنه مرد نیست که! فکر کردی همه لنگ 10 تومن پولن؟ تو پرت و پدربزرگت و جدت وقتی خونه خریدن از این فیلم ها دیدن مگه که حالا تو لنگ این بودی یکی بیاد بهت بگه پول جذب کن؟ یکم خودتون رو جمع و جور کنید انقدر تیتیش مامانی و نازپرورده نباشید آدم تأسف میخوره براتون

 45. ممنون از ادمین به خاطر گذاشتن این پکیج ها
  همشون یه کلاه برداره به تمام معنا هستن ، استاد موفقیت ایرانی یعنی استاد خالی کردن جیب شما برای هیچ چیز ، من خودم به سمینارهای این افراد شیاد هم رفتم و هزینه هم زیاد کردم و به این رسیدم که سمت این ایرانیهای کلاهبردار نرین فقط جیبتون رو نشونه گرفتن ! ثروت خودشون رو از جیب شما زیاد می کنن به امید روزی که بساط شیادی اینها بسته بشه و این ثروت بادآوردشون رو یه جا دنیا ازشون پس بگیره !

 46. توضیحات بسیار عالی بود
  ولی متاسفانه پول مفت و حروم این روزها خیلی راحت از گلوی اینجور آدما پایین می ره ، به قول خودشون باورشون اینه که حروم نیست

  ولی شما پکیج را باید تنها استفاده کنی ، انگار مسواکه ، و اگر در اختیار دیگران بزاری حرومه و نتیجه نمی گیری ، یعنی علت نتیجه نگرفتن را می اندازن تقصید خودت و هزار تا اما و اگر … میارن

 47. ? بخدا که همین‌ها رفتن وام معیشتی رو هم ثبت نام کردن ? حالا میان اینجا میگن دوره خوب بوده! یه دور بوده؟ ? اگه شما تونستین بنزتون رو بخرید من هم لاتاری برنده میشم برم آمریکا که قاطی شماها نباشم، ? ملت دیگه چیزی نبوده که جذب نکرده باشن الی پول و ثروت! ? سو تفاهم نشه منظورم به ثروتمندانی که الان دارن کامنت میزارن نبودها! شما به جذبتون ادامه بدید! ?

  1. تو حرس چیو میخوری؟ با این ادعا تعجب میکنم هنوز بلد نیستی نباید بحث بی ربط کرد!
   یک سری های مثل خودم داریم نتیجه میگیریم. پس اگه فکر میکنی این راه غلطه، برو درستشو پیدا کن به ماهم بگو.

   اصلا از کلام خدا بالاتر هم مگه داریم؟

   1. کلام خدا؟؟؟؟!!!
    وجدانا انقد زود باور نباشید….یه آیه براتون میخونن بعد هرجور دوست دارن ترجمه و تفسیر میکنن میگن منظور خدا اینجا قانون جذبه!!! دیگه فقط مونده اینا مفسر قرآن بشن!
    شمام انقد هالو نباشید انصافا

 48. من با قانون جذب تونستم به خونه مورد علاقم برسم و فرزندی که دوست داشتم دختر باشه و درآمد خوبی که میخواستم حتی دوست داتشم یه کارخونه داشته باشم که داستانش مفصل هست مثل یه هدیه بهم رسید که شراکت کنم بدون هیچ سرمایه ای و الانم خودرویی که دوست داشتم و خیلی ها میگفتن نمیتونی رو دارم که شاید آرزوی خیلی های دیگه باشه مثلا یبار تو ولیعصر یه بنده خدایی گفت داداش خوش میگذره با پول بابات ماشین میلیاردی سوار میشی گفتم عزیزم پدرم حتما گواهینامه هم نداره حتی اگر این ماشین هم مال خودش بود شب خوابش نمی‌برد، در حالی که پدرم هروز که منو میبینه میگه بفروش برو یه خونه دیگه بخر میگم بیخیال بابا
  یروزی جلوی دفتر کارم یه 730li بود اینقدر ذوق کردم رفتم بهش دست زدم سرایدار گفت میبنی چه باحاله گفتم آره یروز میخرمش بنده خدا هنوز نتونسته درک کنه من همون آدم پارسالی هستم که با همون BMW امدم ? بگذریم طولانی شد در کل من از ادمین عزیز تشکر میکنم و بارها هم بابت قدردانی فایل خریدم ارسال کردم اگر هم درگاه بیت قرار بده از خجالتش در میام
  به قول ادمین عمار عزیز زکات علم نشر آن هست

  1. خدا رو شکر
   قانون جذب درسته ولی این پکیج فروشا ، یه کتاب ۱۰۰ تومانی را ازش صدها میلیارد در آوردند ، با حرفهای تکراری ، با دروغ ،……

  2. میشه بگی دقیقا چیکار کردی? من اونقدر راجبه قانون جذب چیز خوندم ولی نمیدونم چرا نمیتونم استفادش کنم میشه بگی چیکار کردی؟?

 49. رامین مولایی

  من دقیقا همین کامنت زیر پست پیج منبع هم گذاشتم ولی چون این سایت کانال تلگرام داره نمیخوام بدون اجازه خودشون لینک بزارم پس پاک میکنم
  چند دقیقه کوتاه وقت بزارید بخونید حله همه این پکیج ها
  ??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️??‍♂️
  سلام و وقت بخیر خدمت همه دوستانی که الان این مطلب رو میخونن 99/9/9 هستش و من تمام دوره‌هایی که اسم بردین حتی بیشتر رو گوش دادم و دیدم منظورم تصویری و صوتی هستش که البته به صورت آنلاین
  یک مسئله هست که همه دارن تکرار میکنن و چیزی بود که خودم نسبت به دانش کمی که دارم میدونستم و اونم اینه که با قدرت ذهن به هرچیزی میشه رسید و هیچ شکی در این موضوع نیست.
  فقط کاری که این بندگان خدا میکنند یکی پیاز داغ زیاد میریزه یکی نمک یکی هم فلفل چ هر کدوم از اینا به ذائقه یکی خوش میاد ولی به اصطلاح پایه مسئله اون پِی مسئله زیر بناش یکی هست ~امیدوارم تونسته باشم منظور برسونم~ و اگر واقعا نیاز دارید که به این صورت باورهای غلط قبلی خودتون درمان کنید کافیه فقط ۲۰ دقیقه قبل از خواب و ۲۰ دقیقه بعد از خواب اون چیزی که میخواین بهش برسین تکرار کنین
  مثلا ۲۰ دقیقه قبل و بعد از خواب تکرار کنید شادی یا آرامش حالا هرچی که میخواین
  دلیل این کار چیه؟
  دلیلش حالت آلفا مغزی هست که با سرچ کوچولو متوجه منظورم میشید
  من نه استادم
  نه شخص خیلی خاصی‌ام
  من یه معلم جوون مدیتیشن و متافیزیک هستم که مطالعه و سفر به اقصا نقاط مختلف داشتن البته به لطف والدینم که به این مسائل علاقه داشتن منم از سنین کم تو این راه بودم
  شما هم با کمی مطالعه تمام این اطلاعات پیدا میکنید.
  اگر خواستید و دوست داشتید کانال تلگرام و اینستاگرام میتونین من پیدا کنید
  اگر فکر میکنین نه منم میخوام مثل اینا چیزی بفروشم مسئله‌ای نیست فقط درباره‌ی حالت‌های مغزی تحقیق کنید و در حالت آلفا و تتا میتونین به هرچیزی که میخواین برسین به همین سادگی
  کل این کلاسها و پکیج های میلیونی تکنیک رفتن به حالت میگن اما اسمش نمیگن
  من اسمش گفتم یه سرچ تو گوگل بزنید میاره ولی بازم به سایتهایی که قلمبه سلمبه حرف میزنن راجبش اعتماد نکنید چون چیز بزرگی نیست و اگر کسی گفت این مسئله متافیزیکی هست از طرف من بکوبین دهنش بگید پی ?پی نخوره
  آدرس کانال تلگرام و اینستاگرام من هم

  خلاصه که گول نخورید و پول الکی ندین
  اونایی هم که بیکارن یا شکست عشقی خوردن میخوان برن سمت اینا به اونا هم همین میگن و همونجوری که گفتم فرقی تو پایه و اصول ماجرا نداره فقط نمک و فلفل کم زیاد میکنن همین
  به امید آگاهی مردم دنیا ❤️??‍♂️

 50. فقط میتونم بگم ..
  یه کسخل میتونه اینطوری حقایق نظام هستی رو رد کنه …‌

  البته اساتید ایرانی پر از خطای ادراکی هستند ‌..

  من تضمین میکنم . کسی خودشو و زندگیشو با کوین ترودو یک سال گره بزنه ..‌ از نتایج و معجزه بی هوش میشه …
  یکسال با کوین ترودو زندگی کنید …
  فقط گوش کنید . بعد تغییر رو ببینید ..
  حتی اگه باور هم ندارید . یکسال شبانه روز با کوین زندگی کنید ..

  1. مگه این اساتید حقایق نظام هستی هستند؟ کدومشون بدون فروش پکیج پولدار شدند؟ چرا هر کی میخواد ثروتمند بشه ، میره پکیج فروشی؟ اونهم بدون سواد و کپی از همدیگه و توضیح تو درو توی یک کتاب ۱۰۰ تومنی؟ و دروغهای بسیار

   1. دنبال پکیجی باشید که مهارتتونو ببره بالادنه توهمتونو
    مثلا پکیجای بیشتر از یک بهرام پور رو مهارت های نرم زندگی کار میکنن و امید واهی و الکی نمیفروشن
    وقتی خودتو پیدا کنی وقتی خودتو بسازی وقتی مهارت بدست بیاری ثروت مجبوره سمتت بیاد این تعریف جذب از دید منه
    همه چیز درون شماست پس رو خودتون سرمایه گذاری کنید نه عامل بیرونی مثل سابلیمینال و جذب و …

 51. همش حقیقت داره
  چی بهتر و بیشتر از اینکه انقدر رابطه هامون با خدا خوب میشه که با تمام وجود حسش میکنیم
  سرشار از حس خوب و امید
  منکه شخصا خودم به خواست خدا وارد این وادی شدم
  و هرروز هم بخاطر این شکرگزارم

  1. بله بی شک همینطوره پسرخاله خودم اجاقش کور بود با دوره‌های حرفه‌ای انرژی درمانی تونسته جواب مثبت رو از آزمایش دیابتش بگیره و الان 6 ماهه که بارداره و دیگه با این فشار اقتصادی همین روزهاست که بزاد! بدبخت حتی فرصت نکردیم براش زن بگیریم، خلاصه که زبان اوستا شفاست فقط باید هواسمون باشه ناقافل توف نزنه! خودم با اینکه همین دوره‌هارو نخریدم ولی با جون دل گوش دادم و الان مطمئنم قراره پولداره بشم، دقیقاً نمیدونم چطوری ولی میدونم اون چند صد هزار نفردیگه که تو اینستاگرام ول مچرخن هم قراره یهو پول کائنات رو جذب کنن و الان همه نگرانیم اینه نکه پول من دیرتر جذبم بشه و نرسم بنز بخرم آخه تو ایران چندهزارتایی بنز داریم ولی چند صدهزار تا نه و از همین تیریبون از مسئولین محترم خواهش دارم بجای اینکه در تلویزیون شرایط گرفتن وام معیشت یک میلیون تومانی رو فراهم کنند بجاش بیان از این ملتی که پول میدن تا کائنات رو جذابش کنن مستند بسازن تا آیندگان بدونن نسل بشر در بین ایرانی ها در تلاش جذب کائنات سوخته و بقیه‌اشون هم مثل پسرخاله من جوگیر شدن و زیر فشار اقتصادی آره!

 52. اقامن هم مقایسه کردم
  این اساتیدهرچی میگن اول یه خارجی گفته کرده داده
  بعدایناهم حرف جدیدی نزدن که بگیم من دراوردی باشه
  من که باوردارم به قانون جذب واین اساتیدهم تونستن اموزش بدن میدونی چیه اصلاهمین که بهم امیدمیدن واسم کافیه این امیده داشتن،خودش یه بهشته درونیه
  اصلاهرکی میگه این بحث دروغه گمشه بره ازایران ازکره زمین بره بکوبه سرشوبه دیوار?

 53. سلام
  من خودم از روزی که با قانون جذب اشنا شدم در طول سه سال تونستم خونه بخرم در صورتی که قبلش هیچ پولی نداشتم فقط باید اعتقادای پوچی که یه عمر داشتین و هیچ خاصیتی هم براتون نداشته بریزین دور
  باتشکر از سایت خوبتون

   1. دادا هیچ پکیجی معجزه نمیکنه خودت باید ذهنتو هدایت کنی حالا هر جوری که میتونی با سابلیمینال با عبارات تاکیدی با کتاب یا دوره ها
    اگه هدف داشته باشی مطمئن باش بهش میرسی

 54. تا حدود زیادی با متن موافقم من خودم تا الان تعداد زیادی از صحبت های این افرادی رو که گفتید گوش دادم البته پول ندادم و همش رو مجانی دان کردم .اولا این پکیج ها اگه قرار بود پولم بابتشون بدبی این قدر نمیارزه.دوما اینکه فکر کنم چون مجانی گوش میدم من برد کردم نه اتفاقا در این حالت ضرر بیشتری داره چون ممکنه یه باور و یه چیزی رو بهت القا کنه که تو زندگی واقعی باعث درد سر برات بشه.ولی در کل من چون کتاب زیاد میخونم و منطق و فلسفه خوندم و تفکر نقاد میدونم بیشتر برای آشنایی با یکسری مباحث در حوزه فلسفه ذهن اینا رو گوش میدم و قسمت های غلط از درست رو میتونم فیلتر کنم تا حدود ی برام مفید بوده.

 55. سلام، تشکر برای درج منبع
  خوشحالم که این مطلب مفید بوده و مورد توجه دوستان واقع شده و در موردش گفتگو و مباحثه شکل گرفته، موفق و سلامت باشید
  سنگ صبور

 56. ممنونم از نظرتون، ولی بنده خودم چند سال هر روز طبق گفته این اساتید عمل کردم و واقعا تغییر آنچنایی در زندگیم ایجاد نشد، من حتی رابطه ام را با همه چیز اعم از فضای مجازی،. تلوزیون، منفی گرایی و… قطع کردم ولی خب نتیجه مد نظر خودمو نگرفتم، پیشنهاد میکنم بهتون درباره حقیقت قانون جذب در قرآن را سرچ بفرمایید، نه درسایتهای عباسمنش و…. بلکه در سایت های مذهبی و آنها ماجرای قانون جذب را کاملا رد کردن.
  من هم الان خودم شخصا نمیدونم چیکار کنم، اصلا گاهی اوقات با خودم میگم آیا بیل گیتس فقط فکر می‌کرد یا عملی هم بوده.

  1. وا مگه این اساتید گفتن شما کار نکنید فقط فکر کنید ؟!! اتفاقا تاکید همشون بر عمله
   منتها عملی که همراه با اعتماد به نفس و خودباوری باشه
   تو تمام علوم دنیا این مسئله که اگه با اعتماد به نفس کاری رو انجام بدی تایید شده .
   حرف این اساتید هم همینه ، میگن اگه یکی دیگه تونسته تو هم میتونی . فقط خودتو باور کن

   1. قانون جذب غیر قابل انکاره من هرچی دارم از جذب و همین اموزشا دارم ک بیشتر از سوده هروی یاد گرفتم خودمو شناختم ارتباطمو با خدا درست کردم حال زندگیم خوب شد رابطه م وضعیت مالیم.. مگ قانون جذب چه چیز بدی میگه میگه تبدیل شو ب یک شخصیت کامل با ارتعاشات مثبت این حتی اگ سود نداشته باشه ضرری هم نداره گوش کنید استفاده کنید اگ موفق شدید بهاشم بپردازین ?ممنون از ادمین

   2. این بنده خدا الان در لایه های زیرینه فشار اقتصادی ایرانه هذیون میگه، از همه دوستانی که بنزشون روخریدن تقاضا دارم عکس بنز خودشون رو بفرستن تا برای بقیه درس عبرت بشه، مدیونی اگه فکر کنی مگه کسی هم بنز خریده؟ پس چی که همه خریدن هرکسی هم که نتونسته بخره اعتقادش ضعیفه و مشکل خودشه، الان خود شما به روح اعتقاد داری؟ وگرنه من که قبلاً هم گفتم زبون اوستا شفاست! فقط باید مواظب باشیم توف نزنه!

  2. عزیزم اول باید ذهنتو بسازی بعد عمل کنی عمل نکنی ک نتیجه نمیده کتاب ۴اثر فلورانس رو بخونیین حتی توی مذهب هم گفته ایمان بدونه عمل فایده نداره بدون تلاش ب موفقیت نمیرسی اول باید هدفتو تعیین کنی باورش داشته باشی بعد بخاطرش تلاش کنی قانون جذبم شرایطیو پیش میاره ک ب خواستت نزدیک تر بشی ن که بدون انجام کاری با فکر کردن به چیزی برسی

 57. کل قانون جذب رو قرآن تو یک جمله خلاصه کرده:لئن شکرتم لازیدنکم.من منکر هیچ کدوم از این اساتید نمیشم.اصول رو درست میگن ولی برا همه جواب نمیده.اونایی که باور قوی نسبت به خدا و خودشون دارن بهشون جواب میده ولی اونایی که اعتماد بنفس ضعیف و ایمان ضعیف دارن اتفاقا برعکس جواب میده.ینی اگه شما که داری فلان ماشین رویایی رو تصور میکنی تا ارتعاش خوب بفرستی اگه باور داشته باشی بهش میرسی حتما میرسی ولی اگه باورت ضعیف باشه ارتعاش ضعیف میفرستی و برعکس نتیجه میده.ولی دیگه شکر گذاری نیازی به باور قوی نداره شما هرچی که داری رو شکر میکنی و احساس خوب میفرستی

 58. بـــــاور کردن اینکه باورهـــــــا میتونن زندگی مارو عوض کنند
  سختــه
  شایـــد این افراد تو بعضی حرفاشون زیاده رویی کنند و داستانهایی سرهم کنند
  ولی ریشه مسائل درسته
  اگه به همه اساتید گوش بدین
  اینجوری شاید با یکیشون راحتر ارتباط برقرار کنید
  و اگه همه رو گوش بدین، مسائلی و قضیه هایی هست که میبینید تو زندگی خود ماها رخ داده
  که ریشه در باور ما ادما داره
  مثلا یکی از نزدیکان خودم از پشت تلفن سرماخوردگی میگیره
  این مثال واضحی از باورهای ما هستش

  1. اولین باری که دوبله فیلم راز و قانون جذب کائنات اومد میدونی چه زمانی بود؟ 15 سال پیش و من جزو اولین نفراتی بودم که دیدمش و دنبال این جور داستانها، ولی حقیقت واقعی جذب ثروت رو باید بری از زبون کارآفرین‌های موفق مثل صاحب شر لبنیات میهن بپرسی که پول میداده تا کائنات رو یاد بگیره یا با برنامه ریزی و تلاش شبانه روزی تونسته یه گاری بستنی فروشی رو تبدیل به بزرگترین شهرک لبنیات خاور میانه کنه، چرا اون نمیاد بهمون یاد بده که چطوری پول در بیاریم؟ چون میدونه واقعاً چطوری باید ثروت مند شد و وقتی برای این دنیای پوش ما که شبانه روز داره تو اینستاگرام و این ویدیئو ها میگذره نداره، یکی میشه کار آفرین و یکی هم میشه رویای خام فروش به یه کسانی که کم همت هستن و دنبال راه های دورزن سختی و تلاش، حالا هی بشین تمرکز کن جذبت بشه، بنزتو خریدی عکس بفرست بفهمم از پونزده سال پیش تا الان من داشتم اشتباه میزدم که هنوز بنز نخریدم

  1. سلام و درود
   من ارشد عرفان هستم
   تمام کتابهای مولانا و ویلیام جیمز و … خوندم .عرفانهای ادیان مختلف مثل هند و چین و یهود و مسیحیت را بررسی کردم
   در مورد تصوف و مذهب جین در هند کتاب نوشتم
   آنچه در تمام این عرفانها مشترک هست اقرار به ذهن خارق العاده و روح خلاق انسان هست که با حذف ناخالصی از آن که همان ماده یا گناه یا افکار نامناسب روح الهی هست انسان قادر خواهد بود هرکاری انجام دهد از قبیل ذهن خوانی . خلق و..
   مثلا در عرفان یهودی بربرخی هی حاخا م ها با تمرکز بر ذهن و خودسازی قادر شدند انسان مصنوعی یا گولم خلق کنند
   یا در عرفان اسلامی اصلی هست به نام کرامت مادامی که با ذهن بد چیزی تمرکز کنیم آن چیز خلق خواهر شد
   در فیزیک هم مساله ارتعاش و میدانم کوانتومی ثابت شده هست
   در ایران دانشگاه امیر کبیر برای درمان از دستگاه بیورزونانس استفاده میکنند که همون فرکانس درمانی است
   و هزاران دلیل دیگر
   اگر قانون جذب دروغ است درمان با دارونما ها و شفای بیماریهای لاعلاجی مثل سرطان و غیره فقط با ذهن را چگونه رد نی کنید
   ده یا بیست نفر دروغ بگویند بیش از ۷۰ ساله که اساتید بسیاری در این زمینه فعالیت کرده اند
   آیا همه آنها دروغ نی گویند
   فقط این آخوندها راست میگویند که با باورهای وحشتناکی مثل خداوند رنج و مریضی ودرد را برای بهترین بندگانش می خواهد
   باید قانع بود و ثروتمندان از خدا دور هستند
   خدا ثروتمندان را دوست ندارند
   هرکس سرنوشت مشخص و ازقبیل تعیین شده ای دارد
   فقر و بدبختی و دریوزگی را در ذهن ها پرورش داده اند
   خوب هستند
   هرچه باشه حرفهایی که می زنند برخلاف انسانیت و شان انسانی نیست بلکه باعث امید و انگیزه و احساس مسئولیت نسبت به رفتار و افکار و گفتار میشود

   1. فرنوش جون توضیحاتشون کامل بوده، منم نظرم همینه، حتی اگه از قانون جذب سردرنمیارید یا قبلا اطلاع نداشتین، کافیه فکر‌ کنین قبل تر ها راجع بهه چیزهایی توجه می کردید و نتیجه اونو تو زندگیتون دیدید، از ساده ترین اتفاقات زندگیتون شروع کنین و ریشه باورهای اونو پیدا کنین، یقینا پی‌‌ می برید که هرچه سرتون اومده چه خوبی و چه بدی نتیجه تمرکز خودتون محور‌ اون اتفاقات بوده

   2. سلام وقتتون بخیر,امکانش هست در مورد یسری کتاب تبادل نظر کنیم؟!ممنون میشم اگه برا انتخاب چند کتاب نظر بدین.

  2. عامر سلام عامر، عامر بیشتر برامون بگو عامر، عامر الان تو موافق خود ارضایی هستی یا ما رو نصیحت کردی عامر؟ عامر چه خوب تونستی ادمین رو حس کنی عامر، عامر حستو خریدارم عامر، عامر تو بهترینی عامر، عامر فقط بگو طرفدار کدوم جناهی عامر؟ ههمستر، هاب یا عامل؟!

 59. با سلام دوستان عزیز
  میخوام بگم که آموزش های تمام استادی که شما اسم بردین مطلقا خوب یا بد نیست برای بعضی ها جواب داده چرا که بهش ایمان داشتن و وقتی باور کردن که میتونن با آموزش ها زندگی شون تغییر بدن خوب تغییر میکنه ولی برای بعضی ها که اینگونه آموزش ها رو قبول ندارن اگه بهترین استاد تو جهان هم بهشون آموزش بده فرقی نداره بستگی به دید و نگرش شما داره فقط اگه کسی حالتون رو بهتر میکنه و تنها یک نکته ازش یاد میگیرین براش دعا کنید و دنبال کنید و سعی کنید آموزش هایی که میبینید رو عمل کنید چون ۹۰ درصد کسایی کار موفق نمیشم اینکه چند روزی تحت تاثیر قرار میگیرن ولی بعد از چند مدت دوباره در روزمرگی زندگی شون غرق میشن پس دوستان عزیز خیلی از چیزهایی که اسناد ها میگن خود شما هم بلد هستین فقط نمیدونم چرا حتما باید از زبون کس دیگه ای بشنوین فقط یه توصیه میکنم سعی کنید عمل گرا باشین که فقط رمز پیروزی و موفقیت عمل کردن و پایبند بودن به قوانین هست نزارین دچار روزمرگی بشین انشالا همه ی شما موفق باشین و رزق و روزی حلال و زیادی کسب کنید که ایران جای بهتری برای همه هموطنان مون بشه
  امین.

 60. اینااگه رویافروشن یاقصه گوممنونم ازشون حتی اگه دروغ باشه لااقل امیدمیدن, بزرگترین گناه ناامیدیه..اگ باعث میشن ماخیالباف بشیم بازم عالیه..ازنظرمن انسانهای خیالباف خوشبختترین آدمای روی زمینن چون همون رویاهاشون ی روز واقعیت میشه..هرچی که درجستن آنی..آنی☺️✌️

 61. ⁦, [03.12.20 13:11]
  من ارشد مدیریت خوندم و در حوزه تخصصی خودم که بین رشته ای هست(اقتصاد، روانشناسی و..) هر وقت کتاب به ظاهر اساتیدایرانی رو خوندم نه تنها چیز زیادی یاد نگرفته م بلکه تلف کردن وقت بوده..و منحرف شدن از مسیر دوستان به هر دلیل تو ایران چیزی ب اسم استاد درست حسابی نداریم حداقل تو حوزه علوم انسانی شاید با دانش زیاد باشن ولی کتاب و دوره درست حسابی وجود نداره همشون یک کپی ضعیف از اساتید خارجین تجربه نوشتن چندین مقاله و کار با استادهای دانشگاهی ایران بهم ثابت کرد ک به دلایل زیاد همیشه یک جای قصه میلنگه و درس کار نشده… به هیچ وجه اساتید ایرانی دوره و … نبینید و دورشون خط بکشید. به نظرمن سعی کنید فقط کتاب با ترجمه معتبر از نویسندههای خارجی در حوزه مورد نظر بخونید یا حداقل دوره اساتید خارجی رو تهیه کنید و بدونید اولا هرچی اینا میگن تو کتابا صریح کامل و موشکافانه تر نوشته شده است و سخن پایانی اینک اول و آخرو تلاش خودتون تعیین میکنه و قانون اول و آخر اینه که منطقی تلاش کنید و نتیجه بگیرید و کسی که زحمت خوندن یک کتاب رو به خودش نمیده یا نمیتونه درک کنه ک دوره های آموزشی و موفقیت ایرانی یک کپی از دوره ها و کتب اساتید خارجیه هیچ وقت نمیتونه موفق باشه.

 62. قوانینی که تو این دوره ها گفته میشه کاملا درسته و چیز جدیدی نیست . مطمئنا باور ها و افکار ما تاثیر داره در زندگی ما . ولی بحث سر اینه که مردم ما چون تنبل هستن و دنبال مطالب فست فودی و اماده هستن برا این چیزا پول میدن چون تموم این مطالبی که براش میلیونی پول میدن رو با یه سرچ ساده تو نت میشه پیدا کرد یا با مطالعه چند کتاب. اصل مطلب اینه که باورهایی که مانع تو و هدفت هستن رو تغییر بدی و احساست خوب باشه اینم نیاز به زمان داره ولی نتیجش صد در صده. بقیه حرفا دیگه رنگ و لعابه

 63. سلام
  تشکر می کنم از مدیر کانال و دوستانشون … کمتر کسی این روزها پیدا میشه بیاد ، به این شکل ، رایگان ،پکیج دوره های آموزشی رو در اختیار همگان قرار بده … مشخصه طبق هر معیاری ، در ابتدا ، زنار بند هستی شدن و کمر به خدمت به خلق بستند …درود بر شما… واقعا از وقتی با این کانال آشنا شدم ، هر روز در حال یادگیری ام … و وقتی برای مسائل دیگه پیدا نمیکنم … بهترین ها رو براتون آرزومندم …

 64. سلام من یک فراماسون ام،به عنوان کسی که در راس قدرت از تجربه ی خودم میگم،برای موفقیت نیازی به خیال پردازی و رویا پردازی نیست،تا زمانی که ب خودت باور و ایمان نداشته باشی،هزاران بار هم پکیج موفقیت گوش بدی،به موفقیت نخواهی رسید،چونکه شما فقط رازهای موفقیت های دیگران را تقلید می کنید،راز موفقیت خودت رو فقط خودت میدونی کشف کنی،نه پکیج های اموزشی دیگران،تو خودت خالق دنیای خودت هستی،تنها دعای من توی زندگیم این بود که خدا بهترین نعمت رو عقل بود عطا کرد تا دیگر محتاج به دعای اضافی نباشم،من به خودم باور داشتم به هر انچه که توانایی دارم میرسم،و رسیدم،ضمنا اگه کسی هم به موفقیت واقعی برسه،حقیقت مطلب رو هیچ وقت نمیفروشه،این ادم هایی که موفقیت رو میفروشند بلکه دروغگویان حقیقت هستند،راز موفقیت در درون هر انسانی نهفته است و متفاوت تر از بقیه است،هر انسان موفقی رو توی یک قبر نخواهند گذاشت،این پکیج های اموزشی فقط می تونند تلنگری برای تفکر انداختن شما باشند،نه منبعی برای کسب موفقیت و ثروت.مادامی که به ارزش های وجودی خودت اگاه نباشی،موفقیت هیچ وقت برات رقم نخواهد خورد،خیلی از این مدرسان حتی بازیگران توانمندی هستند،می تونند ادم های به ظاهر درب و داغون از قبل برنامه چیده شده برای فریب چشمان ادم ها استفاده کنند بعد از چندماه،طرف رو به ظاهر موفق نشون بدند آری ما توانستیم این انسان را موفق کنیم در حالی همان انسان رفیق مدرس بوده،مدرس واقعی موفقیت هیچ وقت موفقیت های واقعی رو نمیفروشه،بلکه برای انسانیت،باید رایگان در اختیار ملت خودش قرار بده،پس این مدرسین جز شیادان بی پول فلک زده ایام جوانی خودشان بیش نیستند،و روانشناسی قدرت هم این رو ثابت کرده،ادم های ضعیف همیشه برای خریدن نداشته هاشون شروع به فروختن دروغ هاشون می کنند،مثل همیشه مردم،مردم است،و ظاهر بین و زودباور فریب این افراد رو میخورند.اگه میخوای موفق باشی،کاری انجام بده که برای مردم ات خیری داشته باشه،نه جیب شون خالی کنی،بیل گیتس یا ادیسون و…. این ها برای اینده ی مردم تلاش کردند برای همین موفق بودند،اما پکیج فروش ها اینده های دروغین برای اذهان مردم ساختن،دنبال مهارت باشید،برنامه نویس باشید،ربات بسازیدو…. شاید ده ها سال هیچ پولی نداشته باشیداما حرفه ای شدن در یک موضوع،باعث میشود شما خالق کوچک اینده ای بزرگ شوید،استیو جابز نمونه ی خوبی برای موفقیت است،ماهان تیموری و بصیری و…. انسان های حرافی بیش نیستند به علم و دانش شما نمی افزایند بلکه محرک ذهنی شما میشوند برای دست کشیدن از تنبلی،چونکه انسان وقتی پول گزافی به این پکیج ها می دهد ناچارا به عمل وا داشته می شود تا جبران پول از دست رفته در جستجوی موفقیت گردد،اما گوش دادن به این اساتید خوب است چونکه دیدگاه های متفاوتی در اندیشه شما شروع به سوال کردن خواهد کرد که من کیستم و چ می کنم و چرا باید موفق باشم و… تلاش تلاش تلاش . ضمنا اگه میخواهید موفقیت عظیم و جهانی داشته باشید کار بزرگ برای تعداد زیادی از مردم انجام دهید،چون موفقیت و ثروت های شما در گرو دیدگان مردم است.پایان

  1. سلام و درود بر شما دوست گرامی.
   کلام زیبای شما را خواندم و لذت فراوان بردم و چون همسو با تفکرات خودم بود بر دلم نشست.

 65. کاملا کاملا این مقاله در نهایت صداقت و درستی نوشته شده .من اشخاصی رو دیدم که بعد ده سال نشستن پای حرف های این جماعت کذاب هنوز هم در خواب غفلت هستن و نمیخان ک بفهمن یک عمر سرشون کلاه رفته و با واقعیت روبرو شن.
  بجای وقتی ک پای حرف های این احمق ها میگذرونید بلند شین و اهدافتان رو عملی کنین

 66. سلام دوستان مرسی از یادداشت خوبی که گذاشتید تلنگر خوبی برای کسانیه که توی این پکیج ها غرق میشن اما تجربه خودمو میذارم شاید به دردتون بخوره، من حدود ۵_۶سال دوستام در مورد جذب میگفتن به شدیدترین شکل برخورد میکردم چون اصلا باور نداشتم، اولین بار ۹۷ از یوتیوب شروع کردم توی اوج مشکل و گرفتاری بودم،اصلا استادهای ایرانی رو نمیشناختم ولی از لحاظ روحی خیلی بهم کمک کردند
  مخصوصا دوره کوین ترودو
  از ایرانی ها فقط امیرشریفی رو ی دوره کوتاه همون اوایل گوش کردم و بعد ماهان تیموری
  باب پراکتور یه حرف جالب میزد میگفت شما از آتیش میتونید ۲ جور استفاده کنید
  باهاش غذا بپزید یا باهاش خودتونو بسوزونید!
  این واقعا بستگی به خودتون داره که از این پکیجها چه استفاده ای میکنید
  نه انقدر مضر و بدن که بهشون بگیم مجرم و کلاهبردار ، نه انقدر خوبن که همه چیزو رها کنید کاملا خودتونو بهشون بسپارید
  در نهایت شمایید که تصمیم میگیرید چیکار کنید
  در مورد هزینه ها هم میتونید فکر کنید قسطیه ?‍♀️اگه واقعا براتون ارزش داره و جواب میده به نظرم میشه بجای اینکه الان پول ندارید برید کار کنید بیایید دوره بخرید این سایت این کارو کرده بردارید استفاده کنید بعدا پولدار شدید برید پرداخت کنید
  اینم به خودتون بستگی داره
  مرسی از تیم خوبتون???

 67. سلام

  فکر کنم بیشتر نظرات اینجا رو خود اساتید اومدن گفتن یا نماینده های فروششون تا بازم پکیجها بیشتر فروش (دانلود بشه) بره ??

  1. نه نه همه‌اشون نه الان مثلاً همین ندا زن سابق منه همیشه میاد با کامنت های من مخالفت میکنه، از وقتی که دوره مستر پیکان رو دیدم دیگه فقط دختره که دارم جذب میکنم و به شدت مشکل دفع دارم و خیلی اذیتم میکنه! نتیجه اخلاقی اینکه رو زن سابق من ریپلای نزن دستپختش مثل سمه، اصلاً مشکل دفع من هم از همون جا شروع شد دیگه!

 68. من هیچوقت از آموزش ضرر ندیدم و روزی که شروع کردم از پنجاه هزارتومن در ماه شروع کردم و الان بعد دو سال رسیدم به شصت میلیون تومن درماه.
  اگه این اساتید نبودن چه خارجی چه داخلی من چطوری باید به این درآمد می‌رسیدم؟
  فرقی نداره تو هرجا بری شاگردی کنی باید آدم عملگرایی باشی ولی خب همیشه انتقاد کردن راحت ترین کار دنیاست. خیلی از ماها حتی نمیتونیم از تجربیات این اساتید استفاده کنم و به یک دهم حرفاشون عمل کنیم چه برسه خودمون بریم تجربه کنیم اون هارو.
  اگه میخواید رشد کنید دست از انتقاد بردارید و دل بدید به آموزش. گوربابای تک تک این اساتید تو از هرجا دوست داری یاد بگیر و عمل کن.
  تو یوتیوب این همه آموزش رایگان هست اونا که پکیج فروش نیستن رفتیم عمل کنیم؟ یا بحث همون انتقاد کردنه؟
  بابک بختیاری هم کلاس داره جناب جهانگیری هم کلاس داره این همه آموزش راجع به فارکس و ارز دیجیتال هست که دقیقا معامله گری رو یاد میده آیا رفتیم دنبالش؟
  تا این عادت انتقاد کردن رو ترک نکنیم و عادت نکنیم که سرمون تو کار خودمون باشه بخدا پیشرفت نمی‌کنیم
  یکی از نکات ویژگی این اساتید دقیقا همینه که سرشون تو کار خودشونه و تمرکزشون رو مشتری هدف خودشون

  1. من هم یه دوره 6 ماهه گلدوزی رو گذروندم و هیچ ضرری ندیدم، صحیح و سالم شکر خدا گوش شیطون کرد بیا و ببین، فقط مشکلم اینه که هیچ سودی هم ندیدم ولی دوره های صفره آرایی رو شنیدم مرگ مغزی هم داشته! شما چطور؟ از آموزش هیچ ضرری ندیدی که هیچ تا الان چند تا بنز خریدی؟

 69. سلام
  قطعا این فایل ها خوبه و بسته به ذهن هر کس داره
  خوب برداشت کنی زندگیت عالی میشه و بد برداشت کنی هم …
  دوستان لطفا لطفا لطفا با قدرت و ایمان کامل انجام بدید مطمئن باشید نتیجه میگیرید
  خدایی به حرفهای استاد بصیری گوش بدید همینجوری حال آدم خوب میشه و نزدیک شدن به خدا قطعا نتایج شگفت آوری توی زندگی آدم ها داره قطعا

  1. الان شما خوب برداشت کردی؟ عکس بنزتو بفرست ببینیم، دوروغ چرا من هم خیلی دلم میخواست بجای خوب گذاشت دادم میتونستم خوب برداشت کنم که نشد دیگه! همونطور که قبلاً هم گفتم زبون استاد شفاست فقط باس هواسمون باشه توف نزنه!

 70. دوستان قانون جذب یک مقوله ی کاملا واقعی هست
  و حداقل تنها استادی که میدونم درآمدش از طریق سایت های گردشگری و این چیزاست (نه صرفا فروش دوره) استاد امیرشریفی هست
  رفقا باور باور باور…نمیدونم چطوری انقد قدرت داره لعنتی ولی باور..پاکسازی میکنی تا باورت عوض بشه..فایل گوش میدی تا باورت عوض بشه پیش رمالم بری میگه اعتقاد داشته باش تا نتیجه بگیری این ینی باور قدرتمند ترین رکن و اساس هست..فقط ی چیزی اونم اینه که دچار وسواس نشین تو قانون جذب..ی ایرادی که تمام اونایی که نتیجه نگرفتن دارن اینه ما فایل گوش میدیم و عمل نمیکنیم..تمرینای اساتید رو واقعا عمل نمیکنیم تهش یک ماه بعد سریع میگیم این که نشد زندگی ولش کن!!!
  بعد میریم سراغ ی فایل دیگه از ی استاد دیگه میگیم بذار حالمو فقط خوب کنه بعدش چی میشه؟
  هیچی عالم بی عمل به چه ماند؟ به زنبور بی عسل!
  بچه ها تمرین تمرین تمرین تمرین
  حداقل ی بار توی زندگیت به خودت بگو اقا به خودم ثابت میکنم این قانون وجود داره یا نه
  تمرین کن ی ۳ ماه اون مدلی که هراستادی که میگه فکر کن نتیجه نگرفتی اصلا ولش کن به همون شیوه قبل ادامه بده
  اما یادت نره جهان منظمه و خود خدا هم جهان رو به مرور به تکامل رسونده پس انتظار نداشته باش یهو چوب فرشته ی سیندرلا بیاد بگه اجی مجی توام از ی خدمتکار با لباس پاره بشی پرنسس قصر شاهزاده
  پیشرفت های ریزت رو بنویس و سپاسگزار باش و یادت باشه بعد ۳ ماه اصلا شبیه اون آدم قبلی نیستی فقط لطفا از نتایجت انتظار منطقی داشته باش
  یهو نخواه از ماهی ۱ میلیون بشی ماهی ۴۰ تومن
  اینجاست که ناامید میشی و قانون رو ولش میکنی!
  و یادت باشه خود خدا هم تو قرآن گفته و من یتوکل علی الله فهو حسبه
  هرکس به خدا توکل کند خدا برایش کافیست
  بچه ها قانون خود خداست…..
  پس ناامید نشین

  1. الان من به کی گله کنم؟ بعد از زن سابقم ندا که کلاً تو کامنت باهام مخالفت میکنه همه کراشم رو تو بود گلسا، الان فهمیدم تو هم اسمت ممدکاظمه الکی نوشتی گلسا منو دق بدی، حالا یه عکس از بنزت بفرست ببینیم چه رنگیشو جذب کردی از کائنات؟

  1. سلام بانو میشه بگین از کدوم دوره استاد جواب گرفتن؟ منم یه حادثه برام پیش اومد که سلامتیمو از دست دادم میخوام درمان کنم خودمو ممنون میشم بگی

   1. آرزوی تو دستو توست کوین ترودو
    فقط فقط فقط اینو گوش بده کارایی که میگه بکن…….امکان نداره زندگیت زیرورو نشه

  1. گرگ اینستاگرام جاوید مقدم دوزار نمی ارزه و چیزی جز جفنگیات تحویلتون نمیده!!! ادعای ایشون اینه چون ساعت آموزشی زیاده هزینه دوره هم بالاس در صورتی ولی همش چرندیاته که بعد چند جلسه دیگه حوصلتون به شنیدن و ادامش نمیرسه!!

  2. دوست عزیز من یک پیشنهاد دوستانه به شما میدم
   تو حوزه اینستاگرام و بلاگری همه اساتید 99 درصد مشابه هستند و کسی نیست که بیاد ادعا کنه من مطالب خاصی رو درس میدم و هیچ کی بهتون اینا رو نمیگه ( حتی اگه ادعا کرد دروغ گفته ) فقط تفاوت توی شیوه ی بیانه . برای همین یک پیشنهاد بردرانه من اینه که یک استاد که پکیجش هست رو انتخاب کنید و شروع کنید ، نباید دنبال چیز عجیب غریب باشید فقط استمرار داشته باشید ، دوره آقای جاوید مقدم واقعا متوسطه و اصلا کاربردی نیست دوره آقای کلاته هم هنوز شروع نشده و البته همون جلسات ضبط شده اش هم پابلیک شده

 71. گنه کرد در بلخ آهنگری…
  به شوشتر زدند گردن مسگری

  عزیزم شما که همه رو به یه چوب روندی حتما کارت خیلی درسته?
  اولا نمیشه گفت کسی کلا دون اشکاله
  ولی اینطور سیاه نمایی انصاف نییست

  من شخصا دوره اعتماد بنفس شیری و سهیل رضایی گوش دادم کلی اخلاق گندی ک داشتم برام.مشخص شد حالا یواط یواش دارم کار میکنم برا بهبودش ولی دیگران رو.مقصر نمیدونم( چون این اساتید از پروفسور یونگ ک یحور ریشه یابی مشکلات هست ن صرفا انرژی مثبت تو خالی)
  ساده ش اینه هر چی تاحالا ناز پرورده بودی همه شو میشکونه و خودساخته بار میای…

  اما
  در مورد قانون جذب و غیره، حداقلش اینه آم مثبتی میشی
  بنظرم یه دوره گوش کنید با جودیپنزا و موین ترودو …زیر بنا که مثبت شد حتما با اخلاق خوبت ادمایی رو جذب میکنی که موفق بشی

  مولوی میگه
  با هر که نشینی خوی او گیری….

  پس این حرف ها کشک نیست

  اما خوش خیالی نشه ک بشینی و کره ماه جذب کنی…
  پس اول روحیه ثبت با یه استاد معروف ففط یکی…
  بعد سهیل رضاییی و شیری قشنگ کاربردی میبرتت بین نقطه ضعف هات)

  شخصیتت ک درست شد

  هر مهارتی یاد میگیری بگیر، اگر خودت مهارت داری میتونی با دوره های مذاکره و فروش بهتر بفروشی، یا با این ایسنتاگرامی ها قشنگ آنلاین پول در بیاری از مهارتت…مشکل اینجاس ما مهارت نداریم میریم دوره فروش میبینیم ، بعد فک میکنیم کشکه…
  حالا مهارتی نداری بیرون، میتونی اینجا چنتا گذاشتن یکی از اینارو کار کنی…

  پس دوست خوبم
  حری مفت زدن راحته، بجاش چنتا جوون رو.امیدوار کن
  من راهشو گفتم..
  ( کار کردن رو شخصیتت…بعد مهارتی یاد بگیر..بعد با این آموزش ها توسعه بده) …
  دم این کانالم گرم لاقل طرف فیلمو میبینه بعدا نمیگه پول دشتم.الان وارن بافت میشدم میبینه …خیلی گشاده ماتحتش و الکی بهونه نمیاره دنیا مال پولدرااس…نه داداش دنیا مال خداس اولا ، شمام به قدر تلاشت میتونی سهمی ببری

  “آب دریا را اگر نتوان کشید
  هم به قدر تشنگی باید چشید”

  1. جالبه بدونی روش یونگی مبنای علمی نداره توضیحاتت مثل این میمونه یارو عنبر نسا بخوره کروناش خوب بشه که شایدم بشه اما آیا قابل اثبات هست اگر صد نفر عنبر نسا بخورن کروناشون خوب میشه اینجاست که پای اثبات میاد وسط که کار این شیادان میلنگه

 72. ادمین عزیز با تشکر ازت ک باعث شدی خیلی چیزهایی ک باید بابت امتحان کردنش هزینه میدادیم رو در اختیار همه گذاشتی ولی نکته مهم تمام این اموزشها یک چیزه خودباوری و تلاش با فکر مثبت
  جماعت ایرانی ب لطف اموزش اخوندها دچار پوچ گرایی و وحشت از خدا و زندگی شدن به حدی که ترجیح میدادیم بمیریم ولی یک وقت ی چیز ساده رو تحربه نکنیم از ترس جهنم
  تمامی این اساتید چ خوب چ بد یاد دادن خدا مهربونه و دنیا خیلی هم وحشتناک نیس
  بقیش همت و عمل و امید ب خدا و اینده س
  بازم تشکر از کمک بی دریغت

 73. همه رویافروش نیستن!
  همه کلاهبردار نیستن!
  کاری با آدمای کلاهبردار و شیاد ندارم، اما کسی که میتونه یه تاثیر مثبتی روی زندگی دیگران بذاره باید سکوت کنه؟
  اگه بابت آموزشهاشون پولی نگرین چطور میتونن برای تولید محتوا وقت بذارن؟ یا هزینه کنن؟
  تو همه جای دنیا مدرسای زیادی هستن که دانسته هاشون رو یاد میدن. تو ایران هم هستن!
  مشکل ایرانیا اینه که عادت دارن به مفت خوری. حاضر نیستن یک ریال برای آموزش خرج کنن اما با کمال میل میلیونها تومان برای دانشگاه ها و کلاسای کنکور خرج میکنن تا هیچی نفهمن و در توهم دانستن گرفتار بمونن!

  1. من خودم دوره‌های میلیونی حرفه‌ای ملیله دوزی دارم ولی چون سوزن داره میترسن جذبش کنن، حالا شما که نتیجه گرفتی بنز چه رنگی جذب کردی از کائنات؟

   1. من بنز ندارم. تویوتا دارم.
    کسی که دوست داشتم تو زندگیم داشته باشم رو دارم.
    خونه ای که میخواستم رو دارم.
    سلامتی بدنم که از دست داده بودم رو دارم.
    خوشحالی تو این روزای تلخ رو دارم.
    و خیلی چیزای دیگه که برای توی منفی باف رویا هستن رو دارم.
    و اینا رو از راه تسلط بر ذهن به دست آوردم. از آموزشهای هر کسی هم استفاده کردم چه بد چه خوب چیزی بهم یاد دادن.
    مگه تو دانشگاه تمام اساتید خوبن که تو اینترنت همه اساتید خوب باشن؟
    اگه نمیتونی چیزی یاد بگیری به خودت فکر کن نه کسایی که سعی میکنن چیزی یادت بدن

 74. سلام من هم با این متن واقعگرانه که در سایت قرار دادین موافقم اساتیدی مثل عرشیانفر و خیلییای دیگه که اسمشون رو دکتر و استاد گذاشتند
  آدم هایی بودند که آه در بساط نداشتند و با فروش این پکیج ها که همش کپی برداری از اساتید خارجی هست به نون و نوایی رسیدند و اصلا پولدار واقعی که از این قوانین استفاده کرده باشند کله پوکشون بکار بیفته و کسب و کاری راه بندازند نیستند همه اینها با فروش این پکیج ها با قیمت نجومی و تبلیغات خودشون رو مطرح کردن عوض اینکه این عراجیف رو از این استادهای داخلی بشنوید برید فایل های کوین ترودو رو گوش کنید که نه کپی رایت هست و نه عراجیف عین واقعیت و اصله

 75. سلام پکیج شروع قدرتمند بورس اپدیت کرده محرابی معجزه نوسان گیری هم بهش اضافه کرده ترو خدا بزار جدیدشو

 76. سلام. آدما خوبه با قوانینی که در جهان و کائنات هست(جهان شناسی) آشنا بشند ولی مهم عمل کردنه.
  موفقیت زمینی تلاش زمینی هم می خواد و موفقیت آسمانی(معنوی) فقط شاهدی می خواد
  ماها یاد گرفتیم برای خدا هی نذر و نیاز و تلاش کنیم و برای کارهای زمینی همش یه گوشه بشینیم و منتظر باشیم همه چیز خودش درست بشه

 77. با یه حساب کتاب ساده و بر اساس قانون احتمالات میشه فهمید از هر هزار نفر، کلا چند نفر در زندگی شون به درآمد خیلی بالا می رسند
  حالا این رو هم در نظر بگیرید هر کدوم از این کلاه بردارا در ماه دارند یکی دو هزار تا پکیج میفروشن، خیلی خب معما حل شد:
  اون چند نفری که به درآمد بالا می رسند به علت اشتباه شناختی نتیجه گیری میکنند کلاه بردارا باعث موفقیت شون شدند درحالی که تلاش خودشون بوده
  پول تون رو تو جوب نریزین، والسلام

 78. به نظر من تنها کسی که تونست واقعا خودش از هیچ به همه چیز برسد فقط و فقط استاد عباسمنش هست .بعد از عباسمنش تمام کسانی که اومدنذ از عرشیانفر گرفته تا شریفی و بصیری و غیره و غیره که مثل قارچ هر روز رشد می کنند تو 99/9% تکرار حرف های استاد عباسمنش هست. من خودم از پکیج های عباسمنش در زمبنه ثروت و ثروت سازی نتیجه قطعی نگرفتم دلیلش هم اینه که هر بار خواستم به تمرین ها عمل کنم وسط راه دلسرد شدم در واقع علت اینکه بیشتر افراد از این پکیج ها نتیجه نمیگیرند اینه که مثل من انتظار دارند در عرض دو سه ماه باورها و ذهنشون نسبت به همه چیز عوض بشه.از سال93 با استاد عباسمنش آشنا شدم ولی قسم میخورم هر بار با جدیت تمرینات پکیج ها رو انجام دادم وضعم بهتر شد ولی هم اینکه قطع کردم اوضاع به حالت اول و شاید بدترم برگشت. به جز مسائل مالی نتایج زیادی از جمله رابطه بینظیربا همسرم، آرامش فوق العاده در زندگی و . . . گرفتم که همش مرهون پکیج های استاد عباسمنش است.

  1. اشتباه میگی تمام این اساتید از هیچ به همه چیز رسیدن حتی من به صحبتهای عباسمنش هم گوش دادم که هیچی نداشته راننده تاکسی بوده و تو سمینارهاش تا مرز ورشکستگی رفته و باورهاشو در مورد ثروت درست کرده و به ثروت رسیده خود عباسمنش میگه از راه سمینار و فروش پکیج به ثروت رسیده حرف من و خیلی های دیگه این هست که اول فقیر بودن و چند سالی با مطالعه قانون جذب کار و شغلی برای خودشون ایجاد کنند و به ثروت برسند اون موقع بعد از چند سال بیان راز موفقیت خودشون که قانون جذب هست را بگن اونم میتونن بگن ما رفتیم کتابهای فلان استاد را مطالعه کردیم و عمل کردیم و به ثروت رسیدیم و شما هم برید اون کتابها را با قیمت ناچیز بخرید یا الان که تو اینترنت رایگان هست بگیرید مطالعه کنید عمل کنید و ثروتمند بشید این اساتید که خودشون چیزی را اگر حقیقت هم داشته باشد کشف نکرده اند فقط سخنان اساتید خارجی را دوباره تکرار میکنند و با قیمت مثلا ده میلیون میفروشن خوب اگه تو ۸۰ میلیون ایرانی پنج هزار نفر هم بخره میشه ۵۰ میلیارد معلومه که باید ثروتمند بشن خخخ حرف من اینه شخصی مثل بیل گیتس یا اشخاصی مثل اون بیان راز ثروتمند شدنشون بگن راز ثروتمند شدن عباسمنش که فایلهاشو دیدم جیب ما ایرانی هاست و فروش پکیج هاش و هیچگاه مثلا کارخونه ای نداشته تاکسی داشته یا کارگر بندرعباس بوده با تاکسی یا کارگری به ثروت رسیده

 79. سلام وقت بخیر
  انواع سابلیمینال رو که گفتید ( ایزوکرونیک و باینرال )چجوری متوجه بشیم اونیکه گوش میکنیم از کدوم نوعه؟

  1. وایی همیشه فکر میکردم که خدایا آخه کدوم خانوم دکتری به این صابلیموناد ها گوش میده که خیلی زود تونستم جوابم رو از کائنات جذب کنم!

 80. اصل موضوع درسته اینکه از بچگی تو چه خانواده ایی باشی و چه چیزهایی رو راجع به خودت باور کرده باشی رو تمام ابعاد زندگیت تاثیر میزاره البته همه اساتید ایرانی حتی روانشناس هامون از اساتید اونور تقلید کردن و هیچی از خودشون ندارن ولی اگه واقعا روی طرز فکر خودمون کار کنیم همه چیز درست میشه

 81. بله من گفتم حضوریم استاد اوردن خانم فکنم اسمشون سهرابیو دخترشون ک دکترا ازش قطع امید کرده بودنو با تمرینات استاد عرشیان طی ۶ماه کم کم بلند شد خوده استاد حضوریم اوردنشون تو لایف کوچینگ تو دوره هاش چنبار گفته استاد ازشون

 82. استادعباسمنش و امیرشریفی جاشون تو این لیست نیس من باهردو خدا رو شناختم وخودم رو بیشتر باور کردم. کسی ومجبور نمیکنن ب زور بخرن یا گوشکنن اونکه دلش ب تغییره تغییرمیکنه.. اینکه اون خانوم گفتن طلاق. مشکل برداشت منفی وافراطی کارکردن ایشونه ن بحثای اساتیدی مث عباسمنش ک خودشناسی ویادمیدن. منم گوش کردم الان زندگی زناشویی دارم ک ارزومه همه جوونا داشته باشن… همه چی مطلق نیس من وهمسرم شاگردای استادشریفی وعباسمنشیم وزندگیمون روزبروز داره بهتر میشه…. عباسمنش داره نشونمون میده کاربرد آموزشا ی دوره هاشو تو زندگی خودش ورفتارش و پاسخ محیط بهش. پس اگه ما اشتباه برداشت میکنیم از اشتباه بودن آموزش اونا نیس…. کسی ومجبور نکردن بره بخره. ما از اموزشای رایگاشون زندگیمون روزبروز داره عالیتر میشه چون باعث شدن خودمون خدامون وباورامونو بهتر بشناسیم….

  1. با نظر شما در مورد استاد عباسمنش کاملا موافقم منم به شخصه خیلی ها رو دیدم که با جدیت آموزه های استاد رو دنبال کردند و به خواسته هاشون رسیدند یکی از شاگردای ایشون خانم شکوفه یوسفی هست که از چه بدبختی و فلاکتی به چه زندگی رسیدند میتونید برید تو پیچ تلگرامشون ببینید و بشنوید که چه با افتخار خودش رو شاگرد استاد عباسمنش میدونه.

   1. دقیقا وخیلیای دیگه. خانم شکوفه یوسفی ورزشکازمحترمی هستن ودیدم پیجشونو… ولی هیچی قطعی نیس انصاف نی ک ماخودمون راه رو اشتباه بریم، برداشت بد کنیم وبذاریم گردنه اونی ک آموزش میده وخداروشکر تو ایران تنها چیزی ک یاد گرفتیم این بوده ک همه مقصرن الاخودمون

 83. وای تورو خدا اینجوری نگین من انسان تر از استاد عرشیان ندیدم ک زندگیمو عوض کرد و زتدگیه هزاران نفرو هرروزم دعاش میکنم اگ اینک یدختر فلجی ک هزاران دکتر ازش قطع امید کردن با تمرینات استاد بعد شش ماه بلند شده و الان تردمیلم میره رویا فروشیه من عاشق ابن رویافروشیم دمش گرم❤

 84. همه چیز برای بدست آوردن پول هست. میشه گفت بیشتر کارهای خیرخواهانه هم در باطب برای پول هست. اینها هم راه پول درآوردنشون همینه حالا شاید آموزشاشون تاثیر داشته باشه شاید هم نه. بعضی ها میگن تاثیر و نتیجه گرفتن بعضی میگن نه
  ولی به نظر من عنصر تلاش کردن در کنار این آموزش ها هم باید باشه که ازون چیزی نمیگن تا راحت تر فروش کنن.
  مثلا شما هم در کنار هدفت برای مردم که به این آموزش ها برسن این هست که از تبلیغات و خیلی روش های دیگه برای خودت کسب درآمد داشته باشید “که این هدف تقریبا همه هست. «درآمد»”

  1. سلام
   به نظرم دوره های کسب و کار مثل فتوشاپ ، ایلاستریتور ، افترافکت از سایت clicksite رو بزارید از محمود سهرابی ، استاد خوبیه و توضیحاتش عالیه ، دوره های هنری دیگر از خنیاگر مثل پیانو رو بزارید کلا برای کسب درآمد یا باید هنر یاد بگیرید یا مهارت، اینکه فقط از صبح تا شب بشینی فایل موفقیت گوش کنی به تنهایی به درد نمی خوره ، هم باید ذهن تغییر کنه و هم عملکرد و الا نتیجه نمی گیریم

   1. منم نظرم همینه باید یه هنری هم داشته باشیم برای کسب درامد، لطفا آموزش گیتار سایت خنیاگر رو هم بذارید ممنون میشم

 85. همین رویافروشا باعث شدن زندگی منو همسرم از هم بپاشه،اونقد ک گفتن فقط خودتون مهمید و دیگران اگر ازتون ناراحت میشن مشکل خودشونه و یک مشت ادم خودخواه و خودشیفته تحویل جامعه میدن که انتظار زندگی رویایی دارند و بهش نمیرسند و اونقدر افسرده میشن که ارزوی مرگ میکنن

 86. درود بر شما
  دوره های سایت خنیاگر خانم هانیه کیان عالین
  اگر لطف کنید بقیه قسمتهاش رو هم تو تلگرام بزارین برای دانلود

 87. سلام،من تا الان پکیجی نخریدم از این اساتید،اما خب صحبتهاشون رو نمیشه گفت رویا فروش،اصلا موضوع که باید دریافت کرد چیز دیگس، ،،
  زمانی که با کوین ترودو آشنا شدم سه سال پیش بود،و تمرین تمرین تمرین،و دریافت و درک نکته های ریز،
  بعد از سه سال جایی هستم که فکرشم نمیکردم از لحاظ مالی،،مطمینم بعد از سه سال دیگه باز جایی باشم که بازم توی رویامم نمیدیدم،و اینو مطمینم.
  البته من هنوز و همیشه در حال یاد گیری ام،
  اما میخوام اینو بگم به دوستانی که وارد این موضوع قانون ها میشن،چون قانون جذب یکی از اون ها س،اینه که از کوین ترودو شروع کنن و دکتر جو دیسپنزا ،این دو تا استاد عزیز ،مکمل هستن،اول ببینید چی میگن دقیق بعد شروع کنید،
  من سه سال یاد گرفتم تازه بعدش ،توی ۹ماه که شروع کردم اندازه ده سال کارکرد دراوردم،و همیشه دارم یاد میگیرم ،می دونید چرا این اساتید ایرانی چرا پیح دارن و پکیج دارن،حالا در آمدش به کنار ،و اینکه دارن موضوعی رو برای ما یادآوری میکنن به کنار،
  یه موضوعی هست اینه که شما دایم باید راجع این سیستم حرف بزنی و یاد بدی و یاد بگیری،
  من حرف زدن دائم رو با همسرم انجام میدیم،و همسرمم داره اپلای آمریکاش خدارو شکر اوکی میشه ایشالا،رفتم آمریکا پکیج دادم شاید خخخخ.
  خلاصه میگم نکته های ریز داره این سیستم ،
  ما اسمشو سیستم گذاشتیم،حرف زدنت باید رو سیستم باشه،راه رفتنت باید رو سیستم باشه،فکر کردنت باید رو سیستم باشه،
  اون کسی که ۲۰سالته داری حرفمو گوش میدی،سه سال هیچ توقعی نداشته باش فقط کوین ترودو و جو دیسپنزا گوش کن همین
  انگار داری فیلم میبینی یا پی اس بازی می کنی کارهای روزمرتم انجام بده ،
  موفق باشید،اولین بار بود کلا توی اینترنت نظر میدادم. یه تشکرم از ادمین این کانال تلگرام کنم ،این کانال نقش همون دایم حرف زدنرو داره،و همش تو ذهنت حرف این سیستمه، پرویز

  1. سلام واقعا مقاله ی قشنگ و درستی بود. با تقریبا همه مطلب موافقم به جز دکتر شیری و سهیل رضایی
   تنها کسایی که از تو کانال دانلود کردم و گوش دادم و حتی حالمم بدتر شده!! ولی فهمیدم که مشکلاتی بوده از کودکی که تصور نمیکردی پاشنه آشیلت بشه تو بزرگسالی.
   اگر قصه گو هم باشن بر پایه ی مکتب روانشناسی یونگ جلو میرن و حرف چرتی رو نمیزنن ( مثال افرادی که فقط رویافروش ـن و انگیزه واهی میدن)
   سوالی که شاید پیش بیاد اینه آقااا خودت نتیجه گرفتی که سنگ اونا رو به سینه میزنی؟ باید بگم که دید ـم به زندگی از خیلی از ابعاد عوض شده و تغییر خیلی از چیزایی که از اول باهات بوده کاری سخت ولی شیرین ـه و نیازمند زماااان
   همه ی حرفمو میخوام اینطوری جمع بندی کنم: خودشناسی به نظرم مهم ترین کاری که هر انسان باید انجام بده و شیری و رضایی برای من راهنما تو این مسیر بودن

   پ.ن:سهیل رضایی همیشه میگه من دکتر نیستم معلمم
   دکتر شیری قبلا مطب داشته و الان کار آموزشی انجام میده

 88. ناموسا به جای این پکیج های رویا فروشی پکیج های کاربردی کسب و کار بزار مثل بورس و برنامه نویسی و… کل کانال رو فقط پکیج های رویا فروشی برداشته

 89. سلام
  در دنیای واقعی و معمول کشور تازه بعد از ۱۶سال تحصیل تازه اگه خوش شانس باشین میرین سرکاری که ۲تا۴تومن درماه بهت میدن اگه سالم جسمی اخلاقی و حرف گوش کن و صبح تاشب کارکنی برای کسی و دوستان چطور توقع دارند بدون تغیییر و یاد گیری روش زندگی جدید و تبدیل شدن به شخصیت و ادم جدید زندگیشون عوض بشه من خودم از زندگی گوهی و ورشکستگی با گوش دادن به عباس منش و عرشیان در ۲سال رسیدم به ماهی ۶۰میلیون درامد تازه تو کاری که اصلا تخصص نداشتم وقتی الهام شد ۶ماه گیر دادم و یاد گرفتم و تمام افراد لازم امد و الانم شبو روز گوش میدم واقعا درسته .دوستان فکر میکگن با گوش دادنه نه باعمل کردن من اوایلش روزی ۳۵۰۰۰قدم راه میرفتم گاهی تو بازار دوستان

 90. سلام تو رو خدا چجوری فایل هارو استخراج کنیم ؟منکه هر کاری کردم نشد.مثلا قسمت اموزش خوشنویسی با خودکار….کمک کنید باتشکر از سایت خوبتون

 91. اینها متکلمان بسیلر خوب وقوی هستن و هرچیزی بخوان القا میکنن. فکر کنم پکیج فروشان خوشبختی و سخنرانهای انگیزشی یه شاخه جدا شده از آخوند ها و ملا ها باشن. بهرحال به لطف خودت که خیلی مشتی هستی ماها که یک ریال بابت هیجی پول نمیدیم لنتی اطلاعات ناسا هم اینجا مجانی پیدا میشه. باورت نمیشه سرچ کن هشتک ناسا میاد بالا ??‍♂️

 92. سلام
  من تازه شروع کردم به گوش دادن صحبتها اینچنینی. از استاد عباس منش شروع کردم….
  حداقل چیزی که میتونم بگم گیرم اومده تو این مدت کم ، نزدیکی به خدا بوده. خدایی که تا حالا طور دیگری میشناختم. ..شناسانده بودن‌!!! خدایی خشک با قوانین سخت گیر وحشتناک و احساس گناه و عذاب وجدانی همیشگی تبدیل شده به خدایی عاشق و همراه و خیرخواه و همیشه حامی….

  حالا بماند که ما این ماه یک چک ۴ونیم میلیونی داشتیم یک ریال هم براش پیش بینی نکرده بودیم…. یعنی واقعا مونده بودیم چطور پاس کنیم… به فکر گرفتن وام بودیم…. گاهی هم می گفتیم از چند نفر قرض بگیریم…..
  اما با استفاده از گفته های استاد عباس منش بخدا توکل کردیم و باورهامون رو تغییر داریم…. چنان خودش پول رو جور کرد که زبانم قاصر هس…. ایمانم صد برابر شده…

  ممنون از استاد عباس منش و ممنون از ادمین سایت کانال
  خدایا شکرت.

 93. با سلام سپاس از انتشار این مطلب
  در متن از روش های صحیح زندگی سالم صحبت شد، میشه لطفا کمی توضیح بدین، روش های زندگی صحیح از دید شما چیست؟
  سپاس

 94. با سلام خدمت به شما عمار گرامي
  من با نوشته ي شما به صورت كلي موافقم ولي به صورت تخصصي 100% مخالف بوده
  اين اساتيد كاملا محترم هستن و كاري ندارم كه ايا واقعا دكتر دارند يا خير ايا واقعا شخصي مثل عباسمنش فرار كرده يا نه
  يا مثل تيموري ماشين كرايه كرده يا نه
  من هدفم ثروته همه ما ميدونيم كه ما خيلي چيزها از همين اساتيد ياد گرفتيم اطلاعاتشون عالي بوده كاري ندارم من.
  من فقط به اين توجه ميكنم كه اطلاعاتي كه دريافت ميكنم بايد سريع به عملكرد تبديلش كنم وگرنه ميسوزه اصلا مهم نيست كه اينها پكيج فروش هستن مهم اينه منو هدايت كردن به سمت افراد درست تري (كوين “جول”و خيلياي ديگه) و بهم ياد دادن كه چيكار بايد بكنيم كسي كه اين مطلب را نوشته احتمالا دل پري داشته از اينها
  خب شما گوش نده
  به همين راحتي
  من خودم بعد گذشت 9 ماه تازه دارم نتايج ميگيرم بله حرف اينها درسته كه ميگن بعد از گذشت دوماه نتيجه مي گيري ولي من بعد از گذشت يه هفته نتيجه ديدم درسته هيچ كس هنوز متولد نشده بعد از گذشت دو ماه سوار ماشين بشه يا خونه بخره ولي همه ما ميدونيم بزرگ ترين نعمت براي موفقيت صبره
  ان مع العسره يسرا تنها ايه اي در قران كه تكرار شده دوبار
  خلاصه بگم دوستان نااميد نشين به راه تون ادامه بدين قطعا موفق مي شين من شخصا به تك تك تون افتخار ميكنم

 95. آخ که حرف دل من و خیلیا که سالهای سال عمرمو صرف گوش دادن به جلسات قانون جذب و موفقیت این آقایون بعلاوه خیلیای دیگه که خوشبختانه اسمشون رو فراموش کردم شد، رو زدین. بذارید قانون رو بهتون بگم باور مهمترین نکته ست. فقط مشکل اینه که با کاغذ و هزار بار روش نوشتن نمیشه تغییرش داد، باید پرده ضمیر خودآگاه کنار بره و باورهای جدید به ضمیر ناخودآگاه تلقین بشه. برای این منظور به پکیجی که آماده کردم سر بزنید که ۳ و نیم جلسش رایگانه و تو همون هم اگر زرنگ باشید میتونید راهشو پیدا کنید. ^_^

   1. دوره خاصی ندارم ولی چیزی که خودم واقعا واقعا ازش نتیجه گرفتم سابلیمینال بوده حالا اونم انواع داره که نوع ایزوکرونیک از بقیه بهتره. چون باینرال معمولا خیلی سریع جواب نمیده و بعضی مواقع مغز بهش عادت میکنه تاثیر گذاریش کم میشه. مورد بعدی پاکسازی چاکرا و مدیتیشن هست. خب اینا برای درون بود برای بیرون هم شروع کنید به یه کاری مثلا فارکس، مثلا دیجیتال مارکتینگ، اینستاگرام و… و مرتب روحتون رو پرورش بدین کارتون اتومات اوکی میشه

    1. من با سابلیمینال رنگ چشمام رو از قهوه ای به سبز تغییر دادم این کارو هم فقط به این خاطر کردم که ببینم سابلیمینالها واقعا تاثیر دارن یا نه و تاثیرش روی ناخودآگاه شگفت انگیزه

     1. سلام خانوم
      من قهوه ایه چشمام
      میخاستم بدونم چجوری استفاده کردی که نتیجه داده؟
      من مدلینگ کار میکنم و واقعا نیاز دارم
      تلگرام اگر تشریف بیارید ممنون میشم
      @mohsen6804

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.