سارا اسرار قانون جذب را یاد می گیرد اثر استرجری هیکس – داونلود رایگان

همرسانی کنید

سارا اسرار قانون جذب را یاد می گیرد اثر استر هیکس

سارا اسرار قانون جذب را یاد می گیرد به شما می آموزد چگونه همیشه احساس خوبی داشته و شاد باشید چگونه در مواجهه با بحران های زندگی تنش و نگرانی را از خود دور کنید و احساس آرامش را به سوی خود جلب نمایید.

مطالبی که در آموزش های سلیمان بیان شده هر کودک جوان یا فرد بالغی را به سوی شادی و نشاط صبح می دهد و نحوه مواجهه با مشکلات زندگی را به شما آموزش می دهد.

این مجموعه سه جلدی( کتاب صوتی سارا اسرار قانون جذب را یاد میگیرد ) با زبان ساده و به صورت داستانی جذاب شرح میدهد که چگونه با ایجاد خوشبینی و دور کردن افکار منفی میتوانیم خود را از شر بدبینیها ، استرسها ، نگرانیها  و فشار های عصبی دور کنیم.  این داستان برای تمام سنین نوشته شده است.

کتاب صوتی سارا اسرار قانون جذب را یاد میگیرد:

 

سارا دختر کمرو و گوشه گیر ده ساله ای است که شاد و پرشوق نیست، او برادری دلآزار دارد که پیوسته اذیتش میکند، همکلاسیهای سارا بیرحم و بی احساس اند.
سارا نسبت به انجام تکالیف اش بی اعتناست. او حالی خوش میخواهد، اما وقتی به اطرافش مینگرد، چیزهای زیادی پیدا نمیکند که او را شاد کند.
همة این حالتها وقتی تغییر میکند که او به «سلیمان» جغدی پیر و خردمند، برمیخورد. جغد به او می آموزد که چگونه با نگاهی سرشار از مهر و علاقه ای نامشروط، همه چیز را دیگرگونه ببیند.
او به سارا می آموزد که چگونه در فضایی پاک و آکنده از انرژی مثبت قرار داشته باشد. سارا برای اولینبار میفهمد که به راستی چه کسی است و به توان نامحدودش پی میبرد.
این کتاب روایت الهامشدة سفر تجربی دختری خردسال است در شناخت این مهم که، همه چیز زیبا، دوستداشتنی و نیکوست.

 

هم اکنون کتاب صوتی سارا قانون جذب را یاد میگیرد اثر استر هیکس به صورت رایگان از سایت BestieIdeas در دسترس دوستان عزیز قرار دارد. کانال تلگرام ما

داونلود: سارا قانون جذب میاموزد

همرسانی کنید

9 دیدگاه دربارهٔ «سارا اسرار قانون جذب را یاد می گیرد اثر استرجری هیکس – داونلود رایگان»

 1. سلام خدا قوت
  میشه یه توضیحات اضافه بشه که این فایل سایت اصلیش کجاست
  که من یه مقدار از اینو گوش دادم خوشم اومد برم فایل اصلی تهیه کنم

 2. رضا احمدی تلخابی

  سلام ادمین عزیز
  با تشکر فراوان از سایت خوبتون
  این فایل صوتی ۵۵ دقیقه ای ، کل کتابه؟
  ممنون

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *