چيزي كه افراد ثروتمند رو ثروتمندتر مي‌كند تمركز روي دارايي‌ها است. ثروتمندان در راستاي دستيابي به دارايي كار انجام مي‌دهند و بويسله دارايي جريان نقدي پول ايجاد مي‌كنند. جريان‌هاي مالي بهترين راه براي كسب درآمد مي‌باشند.

کتاب صوتی: شانس دوباره مردي كه توانست آينده را ببيند از رابرت کیوساکی | دانلود رایگان

همرسانی کنید

شانس دوباره؛ مردي كه توانست آينده را ببيند. خيلي‌ها امروزه براساس ايده‌هايي مالي كه تاريخ انقضاش گذشته دست به عمل ميزنند و از قوانين قديمي استفاده مي‌كنند؛ قوانيني مثل سخت كار كردن، پول پس‌انداز كردن، قبض پرداخت كردن و كم خرج كردن كه ديگه جواب نمي‌دهد و بدين طريق افراد روز به روز فقيرتر مي‌شوند.

چيزي كه افراد ثروتمند رو ثروتمندتر مي‌كند تمركز روي دارايي‌ها است. ثروتمندان در راستاي دستيابي به دارايي كار انجام مي‌دهند و بويسله دارايي جريان نقدي پول ايجاد مي‌كنند. جريان‌هاي مالي بهترين راه براي كسب درآمد مي‌باشند.

ثروتمندان نيازي به حقوق ماهيانه ندارند. چون بيشترين ماليات به حقوق ماهيانه تلق مي‌گيرد. شما هم بايد مانند ثروتمندان فكر كنيد، و به فكر دستيابي به دارايي‌هاي مختلف باشيد، نه به دنبال شغل‌هاي پردرآمد كه به آنها ماليات زيادي تعلق مي‌گيرد.

بايد هوشمندانه‌تر عمل كنيد و نياز به دانش‌هاي اقتصادي بيشتري داريد تا آينده مالي بهتري براي خود و خانوادتان بسازيد.

خرید این دوره به صورت قانونی

اسم کتاب صوتی شانس دوباره، مردی که توانست آینده را ببیند به انگلیسی:

Second Chance: For Your Money, Your Life and Our World

Book by Robert Kiyosaki

 • مدت زمان: یک ساعت
 • فرمت: ام پی تری MP3

شصت دقیقه ای که میتواند زندگی شما را دگرگون کند.

شما میتوانید کتاب صوتی شانس دوباره مردي كه توانست آينده را ببيند از رابرت کیوساکی را به صوت رایگان از سایت Bestieideas دانلود کرده یا به آن به طور آنلاین گوش دهید.

 

درباره کتاب صوتی شانس دوباره، مردی که توانست آینده را ببیند:

رابـرت کیـوسـاکـی در کتـاب صـوتـی شانـس دوبـاره، درباره‌ی دست‌یابی به موفقیت چشم‌گیر مالی در شرایطی که این موفقیت سخت و نشدنی به نظر می‌رسد، سخن می‌گوید.

‌❗️این کتـاب صـوتـی از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

‌‌‌‌رابـرت کیـوســاکـی می‌گوید: بسیاری از مردم امروزه براساس ایده‌های مالی که تاریخ انقضایشان گذشته است، دست به عمل می‌زنند و از قوانین قدیمی استفاده می‌کنند؛ قوانینی مثل سخت کار کردن، پول پس‌انداز کردن، قبض پرداخت کردن و کم خرج کردن که امروزه جواب نمی‌دهد و بدین طریق افراد روز به روز فقیرتر می‌شوند.

‌ ‌‌‌‌ چیزی که افراد ثروتمند را ثروتمندتر می‌کند تمرکز روی دارایی‌ها است.

ثروتمندان در راستای دست‌یابی به دارایی کار انجام می‌دهند و بویسله دارایی جریان نقدی پول ایجاد می‌کنند، جریان‌های مالی بهترین راه برای کسب درآمد است.

‌‌‌‌ثروتمندان نیازی به حقوق ماهیانه ندارند، چون بیشترین مالیات به حقوق ماهیانه تعلق می‌گیرد.

‌‌‌‌‌شما هم باید مانند ثروتمندان فکر کنید و به فکر دست‌یابی به دارایی‌های مختلف باشید، نه به دنبال شغل‌های پردرآمد که به آن‌ها مالیات زیادی تعلق می‌گیرد.

‌‌‌‌‌باید هوشمندانه‌تر عمل کنید و نیاز به دانش‌های اقتصادی بیشتری دارید تا آینده مالی بهتری برای خود و خانواده‌تان بسازید.

این کتـاب شانـس دوبـاره‌ ‌(Second chance)‌ است برای سوالات، زندگی و شما که به سه بخش گذشته، حال و آینده تقسیم‌بندی شده است:

 1. گذشته قرار است بحران‌های مالی را ارزیابی کند.
 2. حال دنیای امروز را مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌دهد.
 3. آینده فرصت‌های دوباره را برای شما جستجو می‌کند، سپس به شما می‌گوید که چگونه می‌توانید از این فرصت‌های تازه به خوبی استفاده کنید تا بتوانید به اهداف شخصی خود دست یابید.

‌‌‌‌‌رابـرت کیـوسـاکـی اقتصاددان پیشرو و صاحب تئوری‌های نوآورانۀ اقتصادی در دنیاست.

‌‌‌‌‌وی با نوشتن تفکرات ناب و دست اول اقتصادی در کتـاب خود با نام پـدر پـولـدار، پـدر بـی‌پـول تمامی علاقه‌مندان به مباحث اقتصادی و مالی را مبهوت خود کرده است.

همرسانی کنید

5 دیدگاه دربارهٔ «کتاب صوتی: شانس دوباره مردي كه توانست آينده را ببيند از رابرت کیوساکی | دانلود رایگان»

 1. سام الیک . اگه پکیج ویژه ی مانی ام اس را بیارید و من نتیجه ی دلخواه را بگیرم 250 هزار تومن کمک میکنم به جون خودم .

 2. با سلام و خسته نباشید،
  دست شما درد نکنه، خدا خیرتون بده که این همه مطلب خوب وعالی رو رایگان در دسترس میذارین???
  اگه امکانش هست کتاب “غلبه بر شیطان ” رو هم آپلود کنید.
  باتشکر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.