اولین چیزی که باید بدانید این است که ترس واقعی نیست، بلکه کاملاً ساخته ذهن است. تنها چیزی که می‌تواند شما را بترساند، تفسیری است که ذهن‌تان از آن چیزها دارد. ترس پدیده‌ای است که در مغز ساکن می‌شود. این ذهن است که از آن تفسیر می‌کند. ترس به تنهایی وجود ندارد. زمان آن است که سیستم عامل مغزتان را به روز رسانی کنید و بر ترس خود غلبه کنید. اولین کاری که باید انجام دهید این است که واقع‌بین باشید.

مجموعه 6 قسمتی شکست ترس از دارن هاردی | دانلود رایگان

همرسانی کنید

امروز دارن هاردی بر روی صندلی می نشیند که زمانی جایگاه کلمنت استون و ناپلئون هیل بوده است. بیش از شانزده سال است که دارن هاردی به عنوان یکی از سردمداران علم موفقیت و رشد شخصی در سطح بین المللی شناخته شده است. همچنین او به عنوان یکی از سرشناس ترین کارآفرین ها در سطح بین الملل شناخته شده است به صورتی که در سن هجده سالگی درآمدی بالغ بر صدهزار دلار داشت و در سن 24 سالگی درآمد سالانه او بیش از یک میلیون دلار بوده است و در سن 27 سالگی شرکتی را راه اندازی کرد که سالانه بالغ بر پنجاه میلیون دلار سود دهی داشته است.

او به عنوان مشاور در امر مدیریت شرکت های مطرح صنعتی فعالیت داشته است. هم اکنون او به عنوان ناشر و مدیر مسئول مجله موفقیت از جایگاه منحصر به فردی برخوردار است. جایگاهی که شرایطی را برای او فراهم کرده است که با کارشناسان حوزه موفقیت و رشد شخصی به صورت مستقیم مصاحبه کند. همچنین این جایگاه امکان مصاحبه با مدیران و کارآفرینان سرشناس، ورزشکاران و قهرمانان المپیک و بازیگران معروف را فراهم کرده است. به همین دلیل او توانسته است اصول مشترک بین تمام افراد فوق موفق را پیدا کند و آنها را به اشتراک بگذارد. دارن هاردی همواره در حال یافتن بهترین روش ها و استراتژی ها در زمینه موفقیت و رشد شخصی است. او خود را متعهد کرده است دیگران را یاری کند تا بتوانند به بالاترین سطح توانایی های خود دست یابند.

آنچه در این مجموعه خواهید دید:

ترس به همان اندازه‌ای که اجازه می‌دهید عمیق می‌شود. ترس جزء جدایی‌ناپذیر از وجود همه‌ی ما است. نباید اجازه دهیم ترس ما را کنترل کند. اگر بر ترس‌های‌تان غلبه نکنید، این ترس‌ها شما را از زندگی عقب نگه می‌دارند. اکثر مردم زندگی را که تجربه می‌کنند، تنها ذره‌ای از زندگی است که واقعاً می‌توانند داشته باشند. تنها چیزی را که آن‌ها را متوقف می‌کند، ترس است. ترس می‌تواند پتانسیل‌های شما را نابود و دفن کند. تمام افراد موفق با ترس شروع کرده‌اند. شجاعت یعنی اینکه کارتان را با وجود ترسی که احساس می‌کنید انجام دهید. در این دوره 5 روزه، “دارن هاردی” به 5 راهکار برای مواجه شدن و غلبه بر ترس اشاره می‌کند:

راهکار شماره 1:

اولین چیزی که باید بدانید این است که ترس واقعی نیست، بلکه کاملاً ساخته ذهن است. تنها چیزی که می‌تواند شما را بترساند، تفسیری است که ذهن‌تان از آن چیزها دارد. ترس پدیده‌ای است که در مغز ساکن می‌شود. این ذهن است که از آن تفسیر می‌کند. ترس به تنهایی وجود ندارد. زمان آن است که سیستم عامل مغزتان را به روز رسانی کنید و بر ترس خود غلبه کنید. اولین کاری که باید انجام دهید این است که واقع‌بین باشید. باید واقعیت را از خیال جدا کنید و دیدگاه خود را نسبت به مسائل تغییر دهید. قبل از هر ترس از خودتان بپرسید: اگر این کار ار انجام دهم، آیا خواهم مُرد؟ اگر جواب‌تان نه باشد، پس ترسی ساختگی دارید.

 

راهکار شماره 2:

تنها چیزی که ما باید از آن بترسیم، خود ترس است. ترس فقط یک توهم است که در ذهن ساخته می‌شود. ترس نامعلوم و بی‌دلیل مانع پیشرفت شما می‌شود. خود عمل واقعی نیست که باعث ترس شما می‌شود. بلکه ترس از ترس است که مانع مهمی محسوب می‌شود. در واقع، پیش‌بینی از عمل است که باعث ترس شما می‌شود. ترس، محصول افکاری است که شما می‌سازید. وقتی که تمام حقایق را جمع‌آوری کردید، تصمیم خودتان را بگیرید و باور کنید خطر واقعی وجود ندارد، تمام ترس‌های‌تان را خاموش کنید و راه خود را ادامه دهید.

 

راهکار شماره 3:

چگونه ترس را از بین ببریم؟ چگونه این چرخه‌ی ترس را از بین ببرید؟ ترس نوعی توهم است، اما در واقع بلایی که بر سیستم عصبی و قلبی و رفتار شما می‌آورد کاملاً واقعی است. پاسخ این است: با ترس‌تان مواجه شوید. برای مواجه با ترس لازم نیست شجاع باشید. مغزتان را خاموش کنید، چشم‌های‌تان را ببندید و نفس‌تان را حبس کنید و کاری که هر کدام از سیگنال‌های عصبی‌تان اصرار دارد و می‌گوید نکنید، همان کار را انجام دهید. کاری که بیشتر از آن می‌ترسید، کارهایی هستند که می‌توانند باعث موفقیت‌تان شوند. به تمام کارهایی که می‌توانید انجام دهید فکر کنید.

 

راهکار شماره 4

مغز شما یک «ملکه‌ی درام» است. فوراً به بدترین شکل می‌رسد و از کاه، کوه می‌سازد. “دارن هاردی” به آن اثر ذهن پیچ‌خورده می‌گوید. راه‌حل این نیست که اتفاق‌های مهم را نادیده بگیریم، بلکه باید روی مسئله بدون بزرگنمایی تمرکز کنیم. نباید بر روی نتیجه و شرایط تمرکز کرد. فقط بر روی وظیفه‌ای که دارید تمرکز کنید.

 

راهکار شماره 5:

گبرای اینکه زندگی‌تان را سرعت ببخشید، باید بزرگ‌ترین ضعف‌تان تبدیل به نقطه‌ی قوت‌تان شود. برای هر ترسی که برای رسیدن به اهداف دارید، بارها و بارها کارهایی که از آن‌ها می‌ترسید را انجام دهید طوری که مغزتان بفهمد چیزی وجود ندارد که بخواهید از آن بترسید. با این کار، ترس تمام قدرتش را از دست می‌دهد. این ترس می‌تواند تبدیل به چیزی شود که باعث موفقیت شما می‌شود. تنها چیزی که مانع از تشخیص استعداد و توانایی ذاتی می‌شود، ترس است. ترس را تبدیل به چیزی سرگرم‌کننده کنید. آنگاه هیچ‌چیز نمی‌تواند شما را متوقف کند.

 

شما میتوانید مجموعه 5 قسمتی شکست ترس از دارن هاردی را به صورت رایگان از سایت Bestieideas دانلود کنید.

همرسانی کنید

4 دیدگاه دربارهٔ «مجموعه 6 قسمتی شکست ترس از دارن هاردی | دانلود رایگان»

  1. با سلام خدمت ادمین گرامی ،تشکر می کنم از همه اطلاعاتی که در اختیارمون قرار دادید ،امکان داره مرحله ۴علم ثروت رو هم قرار بدید.??

  2. ادمین تروخدا صفحه واموزش کلاسهای هلاکویی یارمزعلی واسه ارز دیجیتال برامون جور کن بدجور محتاج سیگنالیم

  3. سلام مرسی از سایت خوبتون واقعا ب همچین چیزی نیاز داشتم لطفا مدیتیشن دیدن زندگی های گذشته راشل هم قرار بدید ممنون

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.