دوره جامع عشق و مودت در روابط

دانلود رایگان: دوره روش حل مسائل از استاد عباس منش

همرسانی کنید

به درخواست رسمی سایت عباسمنش از سایت حذف شد.

 

“راهکار برای مسائل شما” بیش از آنکه یک بخش پاسخ به سوالات اساسی و پرتکرار دوستان باشد، بخشی است برای درک بهتر قوانین کیهانی و کسبِ توانایی نگاه کردن به هر بخش از زندگی مان‌، با ذره بین قوانین کیهانی و یاری گرفتن از این قوانین برای خلق زندگی دلخواه مان.

روش حل مسائل از استاد عباسمنش:

در این بخش، به سوالات اساسی و پرتکراری که در طی سالها از گروه تحقیقاتی عباس منش پرسیده شده است، پاسخ هایی منطبق بر قوانین کیهانی و منطبق بر آموزش های استاد عباس منش ارائه شده است.

این بخش شامل دسته بندی های مختلف درباره تمام جنبه‌های زندگی است و  راهکاری ارائه شده به هر مسئله در هر بخش‌، بر اساس آموزش ها، راهکارها و تمرینات دوره‌ی آموزشی مرتبط با آن موضوع است.

به عنوان مثال، اگر سوال مطرح شده درباره موضوعی مثل برانگیختگی در روابط باشد، پاسخ آن مسئله به کمک آموزش های استاد عباس منش در دوره “عشق و مودت در روابط پاسخ داده شده است.

هر کدام از این پاسخ ها حکم یک کتاب عالی است که می تواند راهنمایی باشد در مسیر اهداف تان و در حکم ورودی هایی مناسب باشد برای ایجاد باورهای قدرتمندکننده در آن جنبه از زندگی‌تان.

کتابهایی که باید آن را بارها خواند و با اجرای راهکاری‌شان‌، باورهای قدرتمندکننده و هماهنگ با آن خوسته‌ها را ساخت.

باورهایی که موجب ورود نعمت ها، برکت ها، ایده های و فرصت هایی به زندگی‌مان می شوند که با باورها، نگاه و شناخت کنونی مان، نمی توانیم ایده ای برایش داشته باشیم.

شما میتوانید سه جلسه دوره روش حل مسائل از استاد عباسمنش را به صورت رایگان از سایت Bestieideas دانلود کرده یا به آن به طور آنلاین گوش دهید. به کانال تلگرام ما بپیوندید.

قسمت اول:

 

قسمت دوم

 

قسمت سوم

فایل های این دوره رو از سایت برداشتیم.

همرسانی کنید

3 دیدگاه دربارهٔ «دانلود رایگان: دوره روش حل مسائل از استاد عباس منش»

  1. سلام و یک دنیا عشق به دوستای گلم ،می دونم هر کس یه چیزی میگه و خواسته متفاوتی داره ولی من ممنونتون هستم که فایل هارو تو سایت می زارید ،من تلگرام ندارم و بنا به دلایلی دسترسی هم ندارم .خیلی دوستون دارم ،مراقب خودتون باشید.????‍♀️

  2. سلام ازتون متشکرم که دوره ها رو توی تلگرام هم می ذارید که بتونیم دانلود کنیم. خیلی خیلی ممنونم. دو تا خواهش دارم اول اینکه لطفا دوره از جدایی تا تعالی سوده هروی رو هم آپلود کنید. و دوم اینکه لطفا بقیه دوره های آقای سهیل رضایی رو هم آپلود کنید. مثل دوره سفر قهرانی زن و دوره دوره شناخت اسطوره های زن و مرد و..

    دوره عقده مادر خواهی سهیل رضایی تعدا جلساتش کامل نیست من دوره رو گوش دادم و متوجه شدم که این دوره تعداد جلساتش بیشتر از چهارتاس.
    باز هم ازتون تشکر میکنم. بخصوص باری دوره های بورس که آپلود میکنید من خیلی دلم می خواست کلاس برم اما متاسفانه اصلا هزینه شو نداشتم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.