مرد الفا

سابلیمینال قدرتمند طرز فکر مرد الفا – دانلود رایگان

همرسانی کنید

آیا شما رویای جذب کردن زنان متعددی را در ذهن خود دارید پس این مهم است که شما شخصیت یک مرد الفا را در خود توسعه دهید .

چند بار شما این جمله را از زنان شنیده اید که میگویند صحبت های شما بسیار خوب است اما من باید با دوستانم باشم…

آیا شما از تنهایتان خسته شده اید ایا شما نمیدانید در ان لحظه عاشقانه چه چیز اشتباه بود چرا آن اتفاق افتاد شاید اصلا قرار نبود که با او باشید اما شما تمام سعی خودتان را کردید .

اگر جوابتان به سوالات بالا مثبت است طرز فکر مرد الفا برای شما مناسب است.

جذب زن مورد نظر با توسعه طرز فکر مرد الفا

 1. ایجاد کردن مرد الفا درون شما
 2. متصل شدن با خواستهاي واقعيتان
 3. داشتن اعتماد به نفس و کاریزماتیک
 4. جذب طبيعي زنان مانند يک اهنربا
 5. دانستن ارزش های خود
 6. داشتن احساس راحتی هر جا که زنان وجود دارند

قبل از اینکه من برای شما اشکار کنم که در این جلسه چکار باید انجام دهید و چگونه یک مرد جذاب و کاریزماتیک باشید اجازه دهید به بررسی طرز فکر مرد الفا بپردازیم:

طرز فکر مرد الفا

 • درون یک طرز فکر مرد آلفا دروغ و دغل وجود ندارد. مرد الفا بسیار صادق و میدانید چه چیزهایی برایش ارزشمند است و میداند که مستحق یک زن مطابق با خواستهای خود است.
 • یک مرد جذاب میداند چه میخواهد مرز های خود را میشناسد و از گفتن انها شرمنده نمیشود. اگر او علاقمند به انجام کاری نیست ان را انجام نمیدهد و برایش مهم نیست که ایا زن مقابل او ناراحت شود یا نه طرز فکر مرد الفا اینگونه است که با نارحتیه دیگران او ارزش خود را از دست نمیدهد و میداند چه چیز برای او با ارزش است .
 • یک مرد جذاب عاشقانه است او فقط زمانی کاری را انجام میدهد که میخواهد نه زمانی که احساس کند موظف به انجام دادن ان است.چرا که طرز فکر مرد الفا صادقانه است پس حرکات عاشقانه او نیز از روی عشق و خواستن شدید است.
 • طرز فکر مرد الفا مستقل است: و هر گز به دنبال یک زن برای رفع تنهایی نمیرود چرا که اگر اینگونه رفتار کند گویی بخود میگوید من تنها هستم ، زندگی او پر از هیجان است و برای بدست اوردن کسی از اعتماد به نفس خود استفاده میکند.
 • یک مرد جذاب در عشق سقوط نمیکند: یک مرد الفا تا جایی پیش میرود که مطمعن شود زن با او اشنا شده است و او در مورد احساسات یک زن زمانی صحبت میکند که مطمعن شود زن در مورد خواستهای خود صحبت میکند.او خود را میشناسد و میداند با هر کسی که بخواهد میتواند باشد بنابراین میخواهد مطمعن شود که زن با او کاملا اشنا شده است.
مرد آلفا
مرد الفا روی چیزی که هست تمرکز میکند و نقش بازی نمی کند

طرز فکر مرد الفا دست یافتنیست

خبر خوب این است که شما لارم نیست یک مرد آلفا بدنیا امده باشید شما میتوانید طرز فکر یک مرد جذاب را برای جذب زنان در خود گسترش دهید.

مشکل این است که بسیار از مردان که طرز فکر مرد الفا را ندارند بر این باورند که به منظور جذب زنان باید دیوانه باشند یا اینکه پولدار یا معروف باشند و یا هر سه مرود. هر روز مغز ما از این پیام ها از طریق رسانه ها مورد حمله قرار میگیرد و این پیام ها در عمق ضمیر ناخودگاه ما ریشه میکند.

بنابراین اگر شما ناخودگاه باور دارید که مثلا :باید برای بدست اورن زن باید بدن ورزشکار داشته باشید هر چقدر تلاش کنید در چشم زن زیبا بنظر برسید ولی زن از اینکه با شما صحبت کند امتناع میورزد هرگز نمیتوانید ان زن را بسوی خود جذب کنید.

این البوم برای تبدیل شدن به یک مرد الفا با استفاده از برنامه ریزی ضمیر ناخوداگاه صورت میگیرد.

و به شما کمک خواهد کرد که اعتماد بنفس خود را حفظ کنید و زنان را بدون اینکه قرار باشد شهرت و یا ثروتی داشته باشید بسوی شما جذب شوند.

اگر فکر میکنید این حقیقت دارد بیاد بیارید افرادی که نه ثروتمند بوده اند و نه شهرتی داشته اند بلکه خیلی هم معمولی بوده اند اما راحت و بدون دردسر زنان را بسوی خود جذب کرده اند.به نظر شما انها چگونه موفق شده اند؟ انها از طرز فکر مرد الفا استفاده کرده اند انها صادانه باور دارند که سزاوار بهترین ها هستند واعتماد بنفس انها از درون انها را لایق زنان زیبا و جذاب میداند .

سابلیمینال طرز فکر مرد الفا چیست؟

البوم طرز فکر مرد الفا با پیام های پنهان و کدهای کوتاه ساخته شده است و شما هنگام گوش دادن نمیتوانید آنها را بشنوید اما انها در ناخوداگاه شما قرار میگیرند.

حتی اگر شما اگاهی لازم را برای ارتباط برقرار کردن نمیدانید این البوم به شما کمک خواهد کرد که بتوانید به خواسته خود برسید.تصور کنی چه میشود اگر مغزتان را در معرض این پیشنهادات قرار دهید مغز شما مسیر های عصبی جدیدی را برای طرز تفکر مرد الفا ایجاد میکند و ذهن ناخوداگاه بدون سوال کردم انها را میپذیرد.

این مدیتیشن یک ابزاربرای تغییر زندگی شما است وپیشنهادات خواب اور مسیر های جدیدی را ایجاد میکند و با وارد کردن باورهای جدید رفتار و احساسات شما تغییر و در نتیجه واقعیت زندگی شما به طور کلی عوض میشود.

و بطور ناگهانی شما شروع به رفتار های گوناگون و احساسات متفاوت بودن میکنید و بطور معجزه اسای شما از اینکه با یک خانم محترم صحبت کنید استرس نخواهید داشت زیرا شما میدانید انچه آرزوی آن را دارید در وجودتان است.

 

طرز فکر مرد موفق

یک مرد الفا خودش را ارزشمند می داند

 

شما متوجه خواهی شد زنانی که در گذشته همش در فکر اینکه چگونه با انها ارتباط برقرار کنید در حال حاظر خیلی ساده و راحت با شما ارتباط برقرار خواهند کرد .

از این البوم در هنگام خواب و همچنین در طول روز میتوانید استفاده کنید گوش دادن در یک بازه زمانی ۴ هفته تا زمانی که متوجه تغیرات شده اید لازم است.

این البوم مقاومت ذهنی شما را به یک مرد جذاب توسعه میدهد طوری که شما به این تغییرات معتاد خواهید شد .

تاکیدات پنهان طرز فکر مرد الفا:

من با اعتماد بنفس و قدرتمند هستم

زنی که با من زندگی میکند جذاب و طبق انتظارات من است

من از زندگی ام راضی هستم

من انتخاب کرده ام که با زنان بهتر از خودم باشم و پیشنهادات زیادی به من ارائه میشود

من بطور طبیعی و ازادانه زنان فوق العاده را جذب میکنم

زنان فوق العاده من را پیدا میکنند

من اجازه میدهم که مرد الفا در من رسوخ کند

من با مهارت و با استعداد هستم

من براحتی میتوانم خواسته هر زنی را پیش بینی کنم

زنان بسمت من مانند یک آهنربا کشیده میشوند

من بیش از صحبت کردن گوش میدهم

مهارت های جذاب من مردم را در ارتباط با من قرار میدهد

من برای زنان یک پاداش هستم

شما میتوانید سابلیمینال طرز فکر مرد آلفا را به صورت رایگان از سایت Bestieideas دانلود کرده یا به آن به طور انلاین گوش دهید.

همرسانی کنید

29 دیدگاه دربارهٔ «سابلیمینال قدرتمند طرز فکر مرد الفا – دانلود رایگان»

 1. سلام ادمین عزیز ممنون از این همه زحمای که می کشید میشه دوره تندخوانی نوروریدینگ سایت بیشتر از یک هم بذارین تشکر

 2. سلام
  اقا سایتتون ک عالیه حرف نداره
  ولی ی انتقاد دارم ک نمیدونم با هشتک فیدبک میزارین تو کانالتون یا ن
  بعضی فایلای صوتی رو نه تو کانال میزارین و دائمی تو سایت
  از طرفیم ویسا زیاده و زمان منم ک شاغلم کمه و دانلود هم مشکل داره
  یا مشکل دانلود رو حل کنین یا دائمی بزارین تو سایت باشه

 3. سلام ?
  خسته نباشید ?… خیلی خیلی ممنون بابت زحماتی که میکشید فقط اینکه شما یه رای گیری گذاشته بودید از اینکه چیز میز کنکوری بزاریم یا نه که متأسفانه نمیدونم چرا اونطور شد??
  ..فقط اگه میشه و میتونید به جای فایلای کنکوری و اون همه دردسر یه برنامه کنکور پنج ماهه تا چهار ماهه بزارید (تجربی)تو کانال یا سایت خیلی بهمون تو این پنج ماه کمک می‌کنه…و یه جورایی هم دلمون آروم میگیره…پس اگه ممکن هست یه برنامه ریزی کنکور⚡ تجربی ⚡پنج ماهه ? بزارید
  ممنون میشم و میشیم.

 4. سلام .
  جدیدا حسین ملت خواه خیلی داره معروف میشه . اگه میشه دوره قدرت الفا و عزت نفسش رو پابلیک کنید .

  ممنون از شما.

 5. ادمین قربونت عالی هستی اما من چون مدل گوشیم پایینه نمیتونم فایل هارو دانلود کنم لطفا این سابلیمینال مرد آلفا رو تو تلگرام بزار اون ماشین ثروت سوخت جت رو هم بزار عالی هستی کلی از بورس هات هم سود کردم

 6. سلام خسته نباشین
  لطفا در صورت امکان فایل سابلیمینال هارو تو چنلتون هم بزارین چون نمیتونیم دانلود کنیم
  ممنون?

 7. سلام. وقت بخیر.
  من نمیدونستم کجا باید با ادمین ارتباط برقرار کنم برای همین اینجا براشون پیام میزارم.
  من دوره های اموزشی زیاد دارم. درباره استرولوژی و طالع بینی که برای سایت اسطرلاب هستش و مبالغ میلیونی داره و خیلی چیزهای دیگه مشابه این مباحث دارم.
  اگر صلاح میدونید با من ارتباط بگیرید تا خدمتتون ارسال کنم تا بقیه دوستان هم داشته باشنش.

  فقط یک خواهش دارم. دوره پرایس اکشن اقای امینو را کامل کنید. چون مثل اینکه ناقص ارائه شده در کانال و یک سری مباحث قرار نگرفته.
  ممنون

  1. سلام
   لطفا در صورت امکان دوره مرد آلفا در چنل مستر پیکاپ آرتیست بگذارید چون ادامه دوره پسر جذاب است خیلی ممنون از زحمات شما …

  1. داداش شما یکبار در روز یا یک ساعت گوش کن زیادروی خوب نیست بعدش هم 10 لیوان به بالا آب بخور و گرنه جواب نمیده

   1. این که ۱۰ لیوان به بالا آب بخوریم فقط واسه این ساب جواب میده یا کلا هر سابلیمینالی ک جز اینم گوش میدیمم باید اینکارو بکنیم

 8. آقا سلام بی زحمت پک و دوره های کلاب آقایان هم برای ما بزارین دوره های خیلی خوبیه البته ممکنه خیلی ها ندونن چه دوره ایه ولی بازخورد مثبت بالایی میتونه اونم داشته باشه!!ممنون

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.