ایجاد بارداری

دانلود رایگان: سابلیمینال بارداری موفق به همراه قدرت ذهن

همرسانی کنید
 • استفاده از قدرت ذهن در باردار شدن سالم و طبیعی
 • بهبود فرآیندهای داخلی موثر در داشتن بارداری موفق در هر زمان
 • بهبود کیفیت تخمک ها و وضعیت تخمدان
 • تسهیل شرایط درونی و بدنی برای تقویت تخمدان و بارداری سریع
 • بهبود شرایط بدنی برای بارداری با تلقین
 • ایجاد انرژی درونی مناسب برای بارداری سالم و آسان
 • ذیرا بودن و تقویت شرایط ذهنی و عاطفی برای بارداری موفق و فرزند آوری
 • استفاده از قانون جذب برای بچه دار شدن – تسهیل بروز علائم بارداری سالم و طبیعی
 • افزایش انرژی مثبت برای باردار شدنپ
 • سرشار از عبارات تاکیدی مناسب برای بارداری
 • سلامت غده تیروئید
 • نظیم وزن و توده بدنی
 • اصلاح عامل ژنتیک
 • اطمینان نسبت به داشتن فرزندان سالم و زیبا
 • دوری از نگرانی

سابلیمینال بارداری موفق (استفاده از قدرت ذهن در باردار شدن)

تا قرن اخیر و پیشرفت های قابل توجه در علم پزشکی، بارداری و فرزند آوری همواره یکی از مسائل بحرانی در زندگی زنان بود. خطر از دست رفتن مادر و فرزند در طول تاریخ همواره بسیار شدید بوده چرا که به دلایل آناتومیک این فرایند برای انسان سخت تر و طولانی تر از دیگر موجودات است.

البته در حال حاضر مراقبت های پیشرفته و اطلاعات بهداشتی این اتفاق را برای خانم ها آسانتر کرده است و ما با طراحی این سابلیمینال قصد داریم که باز هم با استفاده از تکنولوژی گامی در جهت کاهش این دشواری برداریم. این سابلیمینال با عبارات تاکیدی کلی و قوی شروع می شود.

این عبارات تاکیدی در زمینه ی سلامت کامل به طور کلی ، سلامت کامل جنسی، سلامت در بارداری و سلامت در وضع حمل می باشند که برای افزایش اثرپذیری ذهن شما و القای آرامش و اطمینان بسیار لازم است. این عبارت های تاکیدی همچنین شامل القای داشتن زایمان طبیعی و سزارین به صورت رضایتبخش و سالم است، چرا که این مسائل مایه نگرانی خانم هاست و این عبارت های تاکیدی برای رفع آن لازم است.

این عبارت ها همچنین به توانایی مادر برای حفظ و پرورش جنین در رحم و اهمیت و عملکرد درست درباره آن را با تاکیدی بیشتر برای ضمیر ناخودآگاه برنامه ریزی می کنند.

به تلگرام ما بپیوندید.

ویژگی های سابلیمینال حاملگی و باروری | رهایی از مشکلات زنانگی | آزادی از اعتقادات منفی علیه مردان

ویژگی مهم دیگر این سابلیمینال تاکیداتی مهم در زمینه ی سلامت تخمک است ، چرا که کوچکترین مشکل در این سلول می تواند خطراتی برای بارداری ، مادر و جنین پیش بیاورد. این عبارت های تاکیدی ذهن ناخودآگاه شما را تشویق می کنند که کیفیت تخمدان را ارتقا بدهد و آنرا از هر نظر به وضع عالی برساند، تخمک ها از ویتامین و مواد معدنی غنی باشند ، جریان خون سرشار از اکسیژن در تخمدان ها جریان یابد و تخمدان همواره جوان و فعال باشد.

عبارت های تاکیدی مکمل در این قسمت شامل مراقبت کامل تخمدان از تخمک ها، جوان و سالم و بارور شونده بودن تمام تخمک ها و از دور خارج شدن هر هورمون اضافی می باشند. همچنین ذهن ناخودآگاه شما تشویق می شود که سیستم هدایتگر درونی بدن شما را در جهت مدیریت سطح هورمون ها برای داشتن باروری موفقیت آمیز مدیریت کند.

عبارت های تاکیدی روی توازن کامل هورمونی و به خوبی صورت گرفتن فرایند لقاح تاکید دارند. در این سابلیمینال همچنین عبارت های تاکیدی خاصی وجود دارد که بسیار بهتر است که آن ها را در سطح ناخودآگاه بپذیرید حتی اگر ” فعلا ” واقعیت نداشته باشند. شما باید ایمان داشته باشید که این تاکیدات در حال حاضر به واقعیت پیوسته اند.

تاکیدات سابلیمینال بارداری موفق چه میگویند؟

این تاکیدات می گویند که شما و تمام افراد خانواده شما همواره از لحاظ باروری در سلامت کامل و عملکرد عالی بوده اید و نسل شما شامل انسان هایی سالم و نیرومند و زیبا خواهد بود. این تاکیدات همچنین ذهن شما را برای پذیرش بقیه ی پیام ها نیز آماده تر می کند.

قسمت دیگر عبارات تاکیدی مربوط به سلامت عمومی روحی و جسمی شماست که یک فاکتور حیاتی در تعیین موفقیت و سلامت بارداری است. از آنجا که تغییرات هورمونی در خانم ها ممکن است حالت غم و اضطراب تولید کند ، بنابراین عبارات تاکیدی در زمینه ی کنترل کامل بر احساسات اضطراب و استرس، آرامش مداوم و تمایل نسبت به انجام مراقبه و ریلکسیشن در طول بارداری در این سابلیمینال گنجانده شده است.

به علت اینکه وزن کمتر از حد طبیعی یا اضافه وزن هر دو برای مادر و جنین خطرناک است، عبارت‌های تاکیدی ذهن شما را تشویق می کنند که وزن و توده ی بدنی شما را در حد طبیعی نگهدارد و چربی های اضافه را تجزیه و مصرف کند. عادتهای صحیح تغذیه و دوری از عادات ناسالم هم به این ترتیب در ذهن شما نهادینه می شود.

همچنین ذهن شما شروع به سالم سازی غده ی تیروئید شما می کند. قسمت خاص این سابلیمینال ، عبارات تاکیدی است که در زمینه ی اصلاح عامل ژنتیک در آن وجود دارد. در مورد ژن ها این را می دانیم که از بین نمی روند ، ولی شرایط محیطی روی اینکه کدام ژن باید بروز کند، تاثیر مستقیم دارد.

بنابراین این پیام ها با القا کردن اینکه هر ژن ناسالم و نامطلوب غیرفعال شود ، سرشار بودن تخمک ها از ژن هایی که فرزندان سالم و زیبا درست میکنند، و پاکسازی تخمک ها از ژن های منفی ، به اصلاح عامل ژنتیک برای بارداری موفق کمک بسیاری می کند.

قسمت آخر این عبارات تاکیدی در مورد ارتقای روحیه ی شماست و تمایل درونی شما را برای داشتن فرزند تقویت می کند. همچنین در شما اطمینان نسبت به داشتن فرزندان سالم و زیبا، ایمان نسبت به اینکه مادر خوبی خواهید بود، و آمادگی ذهنی و احساسی برای مادر شدن ایجاد میکند.

همچنین پیام هایی در زمینه ی سپری شدن دوران بارداری سالم و کامل برای داشتن فرزندان نیرومند و زیبا به ذهن ناخودآگاه شما القا می شود.

سابلیمینال بارداری موفق ( بارداری سالم ) ابزاری فوق العاده برای کمک به بارداری آسانتر و داشتن فرزندانی سالم و زیبا می توانید هر زمان که مایل بودید و مشغول فعالیتهای روزانه بدون تمرکز بالا هستید فایل را پلی کنید و احتیاجی به تمرکز و دقت در هنگام گوش دادن نیست و شما باید تنها در محیطی قرار بگیرید که این فایل در حال پلی شدن می باشد.

فایلهای پیام های پنهان طوری طراحی شده اند که شنوایی عادی ما تنها زمزمه هایی از یک سری جملات را حس می کند ولی ضمیر ناخودآگاه ما تمام آنها را به خوبی درک می کند و به عنوان واقعیت جدید جسمی یا ذهنی می پذیرد و شروع به پیاده سازی آن می کند.

شما میتوانید سابلیمینال بارداری موفق را به صورت رایگان از سایت Bestieideas دانلود کرده با به آن به طور آنلاین گوش دهید.

همرسانی کنید

4 دیدگاه دربارهٔ «دانلود رایگان: سابلیمینال بارداری موفق به همراه قدرت ذهن»

 1. سلام
  اين سابليمينال پخش نميشه چه برسه به دانلود
  تروخدا زودتر از يه جايي دوباره آپلود كنيد
  ممنون

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.