تغییر رنگ چشم سبز در ۲۹ روز (تضمینی)

سابلیمینال تغییر رنگ چشم سبز در ۲۹ روز (تضمینی) – دانلود رایگان

همرسانی کنید

سابلیمینال تغییر رنگ چشم سبز با البوم بیوکنزی تغییر رنگ چشم سبز در ۲۹ روز چشمان سبز دلخواه خود را داشته باشید.

 

مطالعات پشت چشم های سبز

چشم های سبز یک رنگ چشم بسیار نادر است.برای داشتن رنگ چشم سبز یک شخص باید بافت بنیادی مایل به زرد رنگ داشته باشد .تمایل پذیری به رنگ سبز با توجه به پراکندگی رایلی مشاهده میشود که همین دلیل این است که چرا اسمان رنگ ابی به خود میگیرد. پراکندگی رایلی  نوعی پراکنش کشسان نور یا سایر امواج الکترومغناطیس است که به وسیله ذرات کوچکتر از طول موج، حتی اتم‌ها یا مولکول‌ها اتفاق می‌افتد.

 

بیوکنزی تغییر رنگ چشم سبز
کریستین استورات: بازیگر

 

بیوکنزی تغییر رنگ چشم ابی

بیوکنزی تغییر رنگ چشم سبز

بیوکنزی تغییر رنگ چشم کهربایی با طلایی

 

دو نوع ملانین متفاوت وجود دارد ، ملانین سیاه سفید و ملانین زرد ، چشم بدون ملانین یا سیاه میشود یا زرد و ابی. اما چشم های سبز توسط سطح پایین ملانین سیاه سفید و سطوح بالاتر ملانین زرد ایجاد میشود.

 

 

بچهایی که چشمان سبز دارند با چیمان ابی و خاکستری به دنیا می ایند مثل بچهای هند و اروپا. چشمان سبز بلافاصه ظاهر نمیشوند و برای ظاهر شدن معمولا چند ما طول میکشد. چشم گیر ترین تغییرات رنگ چشم نوزاد معمولا پس از شش ماهگی رخ میدهد اما این تغییرات میتواند برای چند سال هم به طول انجامد.

 

چشم سبز

چشمان سبز از کجا می ایند؟

چشمان سبز برای هزارن سال وجود داشته است چشمان سبز در سیبری وجود داشته است اما در اروپا و افرادی که نژاد اروپایی دارند بسیار شایع تر است.در اروپا چشمان سبز بسیار بیشتر از چشمان قهوه ای هستند .گفته شده است در ایسلند ۸۰% مردم چشمان ابی و سبز دارند.اما در ایسلند چشمان سبز در زنان شایع تر از مردان است .یک مطالعه نشان داد ۱۷% از زنان در مقایسه با ۸% مردان دارای چشمان سبز بودند البته نتایجی مشابه به این در هلند نیز پیدا شده است.در سرار جهان چشمان سبز در مردان بسیار نادر است.

 

اروپایی های با چشمان سبز با اصل  نسب کاملا المانی هستند . چشمان سبز در ایرلند معمولا با موهای قرمز اتشین ترکیب میشود.

 

 

چشمان سبز را میتوان در بسیاری از مکان های دنیا پیدا کرد از جمله ایالات متحده، اروپا ،اسیای جنوبی ، امریکای جنوبی ،و شمال افریقا.تخمین زده شده است تنها ۲۰% مردان دارای رنگ چشم سبز هستند.

GREEN_EYES
دیوید بکهام با چشمان سبز

 

شخصیت های معروف با چشمان سبز:

نادر بودن چشم سبز این افراد را بسیار خاص میکند به ویژه وقتی انها یک هنرمند هم باشند .بسیاری از افراد معروف دارای این رنگ چشم زیبا هستند. ابی کورنیش در نقش خود یک ستاره بسیار درخشان با چشمان سبز زیبا است. کریستین کروک  ستاره سریال Smallville نیز دارای چشمان سبز است. افراد مشهور دیگر با چشمان سبز عبارتند از:

 

 

چنینگ تیتوم ، Tyra Banks ، ونسا ویلیامز ، سارا میشل گلر ، تام کوروز ، درو بریمور ، لیندزی لوهان ، کریستین کروک ، جسیکا بیل ، درک جتر ، تایلر هوچلین ، Jude Law ، اسکارلت جوهانسون ، مدونا ، آدل ، دیوید بکهام ، کریستن استوارت ، Harry Styles ، و هایدن پانتیر .اگر چه این رنگ چشم بسیار نادر است اما در میان افراد مشهور بسیار شایع است.

بیوکنزی تغییر رنگ چشم سبز
Harry Styles

 

افسانه ها و تصورات غلط در مورد چشم سبز:

چشم های سبز بسیار نادر است به همین دلیل خیلی مرموز شناخته شده اند.افراد با چشم ها سبز بسیار مورد توجه قرار گرفته میشوند و بسیار باهوش و کنجکاو هستند.رنگ سبز رنگ حسادت است و افراد با چشمان سبز یک رگه حسادت قوی دارند.

 

 

افرادی با چشمان سبز ممکن است یک عامل بد هم برای انها باشد . در دوران اولیه تکامل انسان رنگ چشم سبز با موهای قرمز را جادوگر خطاب میکردند و او را به مرگ محکوم میکردند .دلایل پشت این اسطوره چشم سبز شناخته شده نیست اما برخی میگیوند رنگ سبز گربه مانند است و جادوگران و گربه ها گره خورده اند که به نظر میرسد خرافات انسان های دوران اولیه بوده است.

 

 

 

اقلیت چشم های سبز:

چشم های سبز در هر فرهنگی نادر است اما بیشتر در میان افراد تبار آسیایی افریقایی رواج دارد .یک روستا در غرب چین وجود دارد که ساکنان آن با موهای بلند و چشمان سبز هستند .رنگ چشم روستاییان چینی مشخص نیست چطور رخ داده است اما با تست دی ان ای نشان داد ۳/۲ انها مبدا قفقازی یا هند اروپایی داشته اند.

 

اعتقادات بر این است که ارتش رم در این روستا در زمان های قدیم ساکن شدند و این باعث پیدایش چشمان سبز در چین شده است. به طور معمول انهایی که از نژاد افریقایی آسیایی با چشمان سبز و ابی رابطه ای دارند از هر دو خانواده دو طرف حتی انهایی که فامیل دور هستند احتمال دارد یک جهش جدید در DNA  انها رخ دهد.

 

GREEN_EYES
چشم های سبز در هر فرهنگی نادر است

 

آرایش چشمان سبز:

چشم های سبز چشم های خیره کننده ای هستند و احتمالا به دلیل نادر بودن این رنگ چشم است اما با آرایش مناسب میتوان یک رنگ چشم را زیباتر و خیرکننده تر کرد.رنگ سبز چشم به خصوص با سایه طلایی ،گرم و براق توضیه میشود .رنگ بنفش را میتوان برای کمرنگ کردن نور روز مورد استفاده قرار داد.

 

 

تغییر رنگ چشم شما به قدرت ذهن شما بستگی دارد. کنترل ذهن شما توسط خودتان میتواند روی تمامی جنبه های زندگی تاثیر گذار باشد که در این البوم این قدرت به شما داده میشود .

 

بیوکنزی تغییر رنگ چشم سبز
نادر بودن چشم سبز افراد با رنگ چشم سبز را بسیار خاص میکند

توجه :

جهت دریافت نتایج تضمینی از آلبوم بیوکنزی تغییر رنگ چشم سبز در ۲۹ روز طبق دستورالعمل داده شده در ویدئو پیش بروید و نتایج خود را در همین صفحه به اشتراک بگذارید.

 

بروس لیپتون
شما ژنهایتان را کنترل میکنید
 •  موسیقی: پیام های پنهان + امواج مغزی + ضربه های دوگوشی
 •  زمان فایل: 60 دقیقه
 •  هدفن: اختیاری
 •  جزئیات فایل: بالاترین کیفیت 320kbps
 •  فرمت فایل: rar
 •  حجم فایل: 1.70 GB

شما میتوانیدسابلیمینال تغییر رنگ چشم سبز در ۲۹ روز (تضمینی) را به صورت رایگان از کانال تلگرام سایت Bestieideasدانلود کنید.

دانلود فایل از کانال تلگرام ما، کلیک کنید.

همرسانی کنید

29 دیدگاه دربارهٔ «سابلیمینال تغییر رنگ چشم سبز در ۲۹ روز (تضمینی) – دانلود رایگان»

 1. من از سابلیمینال رنگ چشم سبز دارم نتیجه میگیرم رنگ چشمام باز شده دورش سبز شده ولی فعلا کلا سبز نشده خطهای سبز افتاده داره زیاد میشه به همه جاش پخش میشه من ۷ ماهه گوش میدم

 2. سلام من دسترسی به تلگرام ندارم ، اگه کسی میتونه برام تو واتساپ بفرسته اینو خیلی ممنونش میشم .
  شمارم اینه 09337710586

 3. سلام چرا هرچی میگردم سابلیمینال تعغیر چشم به سبز رو توی سایتتون پیدا نمیکنم؟ میشه کمکم کنید؟

  1. سلام ، توی سایت نیست لینک تلگرام توی سایت ، قرار داده شده ، باید از اونجا دانلود کنید
   منم دسترسی به تلگرام ندارم نتونستم دانلود کنم ، ای کاش توی سایت میذاشتن ،
   اگر دانلود کردید از تلگرام ، اگر لطف کنید به من و توی واتساپ به منم بدین واقعا ممنون میشم 09337710586

   1. من تلگرام دارم ولی هرچی گشتم سابلیمینال چشم سبز رو داخل کانال پیدا نکردم
    باشه اگه پیدا کردم میفرستم

  1. آره من از ساب استفاده کردم و اگه واقعا قبولش داشته باشی صددرصد تاثیر میزارع خیلیییی خوبه

 4. آقا سلام و خسته نباشید. داداش خدا وکیلی فایل 900 مگی تغییر رنگ چشم ب آبی 29 روز تضمینی از مانی ام اس رو بزارید خیلی بیشتر از سبز طرفدار داره ممنون

 5. سلام ادمین
  یه دوره واسه چشم ابی گذاشتین غیر از اون من یه دوره ای ای میخوام
  “”سابلیمینال تغییر رنگ چشم (آبی) در ۲۹ روز (تضمینی)””
  اینو هم لطف کنید بزارید حجمش 900 مگابایته
  راستی تلگرامتون رو پیدا نکردم یه آلبوم ” سابلیمینال شوخ طبعی خریدم “میخوام به شما بدم ♥️♥️

 6. سلام خسته نباشی دوست خوب من نیمدونم کی هستی ولی خیلی باحالی دمت گرم بابت خیلی از فایلهای که باید پول میدادم و نمی دونستم حتی کار میکنه یا نه؟ ولی الان رایگان دانلود کردم بهرحال از تو دوست خوبم ممنونم و از همینجا یک دنیا عشق رو برات آرزو میکنم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.