درمان زود انزالی

سابلیمینال صوتی فارسی رفع زود انزالی آقایان + سابلیمینال قدرتمند افزایش میل جنسی + هارمونی شفابخش (مردان) | دانلود رایگان

همرسانی کنید

اثرات این سابلیمینال:

 

 • رفع زود انزالی
 • شفادهی چاکراهاپ
 • علاقمند به معاشقه
 • افزایش میل جنسی
 • رابطه لذت بخش و طولانی
 • درمان کامل زود انزالی
 • کنترل هیجانات کاذب
 • کنترل ذهن
 • کنترل زمان در رابطه
 • سلامتی کامل ارگان های جنسی
 • تعادل رسانی هورومون های جنسی
 • هارمونیک و هماهنگی کامل اعضای بدن
 • افزایش اعتماد به نفس
 • محبوبیت و ارزشمندی
 • افزایش خلاقیت

دارای موسیقی شفابخش و آرامش بخش

توضیحات هارمونیک بدن:

آرامش عمیق و ایجاد هماهنگی بین هر هفت چاکرای بدن و هارمونی

موسیقی این سابلیمینال برای هارمونی ، بر روی فرکانس سلفژیو 432 هرتز تنظیم شده است. این فرکانس بهترین طول موج برای ارتعاش و هماهنگی تمام هر هفت چاکرای بدن می باشد.

در کنار این فرکانس، در آهنگ از امواج طبیعی دیگری نیز استفاده شده است که به این ایجاد هارمونی به شکل چشم گیری کمک خواهند کرد که از مهمترین آنها می توانیم به موج سینوسی با فرکانس 10000 هرتز اشاره کنیم. در ادامه با ویژگی های استثنایی و فوق العاده تاثیر گذار این ارتعاش برای ایجاد هارمونی آشنا خواهید شد.

همانطور که گفته شد، آهنگ این سابلیمینال فوق العاده آرامش بخش و تاثیر گذار و درمانی برای ایجاد هارمونی بر روی فرکانس سلفژ 432 هرتز که فرکانس پایه ای برای ایجاد ارتباط با طبیعت و ارتعاش و هارمونی تمامی هر هفت چاکرای بدن می باشد تنظیم شده است.

در این موسیقی از امواج دیگری مثل موج سینوسی 10000 هرتز نیز استفاده شده است. فرکانس موجی 10000 هرتز در موسیقی درمانی ، بهترین گزینه برای ترمیم و بازیابی کامل همه چاکرا های بدن می باشد و در این موزیک نیز همین وظیفه را بر عهده دارد. این طول موج می تواند در کنار فرکانس 432 هرتز بهترین گزینه برای ایجاد هارمونی و هماهنگی در همه چاکرا های بدن و در نتیجه آن عملکرد بهتر تمامی ارگان های بدن باشد.

در این سابلیمینال آرامش بخش برای داشتن یک رابطه جنسی سالم و عالی ایجاد هارمونی در چاکرا های بدن در کنار این دو موج از امواج دیگری با فرکانس های مختلف نیز استفاده شده است که به امواج هفت گانهNogier معروف می باشند.

این امواج هفت گانه فرکانس هایی هستند که در دهه 90 میلادی توسط دکتر Paul Nogierمتخصص در حوزه فرکانس و موسیقی درمانی مورد تحقیق و بررسی قرار گرفتند.

در این تحقیقات مشخص شد که این امواج هفت گانه که همان امواج طبیعی ارتعاش سلول های بدن هستند، با ایجاد تغییرات مثبت در بدن انسان، بطور شگفت انگیزی باعث هماهنگی سلولی و ارگانی و بالا رفتن توانایی کلی بدن می شوند.

وجود این فرکانس ها در این ساب نیز تاثیر گذاری فوق العاده درمانی جذاب و شنیدنی موسیقی برای هارمونی را بر بدن شما چندین برابر می کنند. در ادامه به اختصار با این فرکانس های فوق العاده تاثیر گذار آشنا خواهید شد.

?فرکانس های هفت گانه Nogier :

?فرکانس A – طول موج 294 هرتز : فرکانس طراوت، انرژی و سر زندگی سلولی

?فرکانس B – طول موج 587 هرتز : فرکانس تقویت متابولیسم تغذیه

?فرکانس C – طول موج 1174 هرتز : فرکانس ایجاد جنبش و حرکت

?فرکانس D – طول موج 2349 هرتز : فرکانس هماهنگی، توازن و تناسب

?فرکانس E – طول موج 4698 هرتز : فرکانس نیرو بخشیدن به رشته های عصبی

?فرکانس F – طول موج 73 هرتز : فرکانس ایجاد توازن در عکس العمل و پاسخ های عاطفی

?فرکانس G – طول موج 147 هرتز : فرکانس سازماندهی فکری

? در برابر تاثیرات فوق العاده عجیب این سابلیمینال جذاب بر بدن خود، شگفت زده خواهید

دیگر سابلیمینال های مشهور در سایت ما:

درباره نحوه عملکرد سابلیمینال ها و اینکه سابلیمینال ها چی هستن میتونید مقال: سابلیمینال چیست؟ آیا پیام های سابلیمینال کار میکنند را بخوانید.

شما میتوانید سابلیمینال رفع زود انزالی را به صورت رایگان از سایت Bestieideas دانلود کرده یا به آن به طور آنلاین گوش دهید. به کانال تلگرام ما بپیوندید.

توجه: نیم ساعت تا یکساعت گوش داده شود

همرسانی کنید

14 دیدگاه دربارهٔ «سابلیمینال صوتی فارسی رفع زود انزالی آقایان + سابلیمینال قدرتمند افزایش میل جنسی + هارمونی شفابخش (مردان) | دانلود رایگان»

 1. برای کاربرها ارزش قائل باش و به این همه کامنت جوابی بده! برای خیلی از فایل‌ها هیچ علامت دانلودی نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. سلام هیچ علامت دانلود برای فایلها وجود ندارد لطفا جایی که باید فایلها را دانلود کنیم نشانه گزاری نمایید مثلا من چطور فایل سابلمینال افزایش میل جنسی را دانلود کنم با موبایل لطفا راهنمایی نمایید دقیقا کجای نوشته علامت دانلود هست جواب را به ایمیل ارسال نمایید در صورت امکان فایل را به ایمیل ارسال نماییدباتشکر

  1. دوستان
   فقط در لحظه اول باز شدن صفحه، قبل از کامل شدن صفحه،
   علامت پلی روی فایل، برای چند ثانیه سه نقطه است که با زدن روی آن امکان دانلود میسر میشه، اگه نشد یه رفرش کنید و سریع سه نقطه و دانلود رو بزنید.
   این تنها راهیه که من تونستم ازش جواب بگیرم. تگ کامپیوتر ولی راحته.

 3. سلام هیچ علامت دانلود برای فایلها وجود ندارد لطفا جایی که باید فایلها را دانلود کنیم نشانه گزاری نمایید مثلا من چطور فایل سابلمینال افزایش میل جنسی را دانلود کنم با موبایل لطفا راهنمایی نمایید دقیقا کجای نوشته علامت دانلود هست جواب را به ایمیل ارسال نمایید باتشکر

  1. سلام علامت دانلود دقیقا کجای مطلب وجود دارد ما که چیزی پیدا نمی کنیم برای داند و سابلمینال افزایش میل جنسی دقیقا کجا ی صفحه میباشد لطفا بیشتر راهنمایی کنید

 4. سلام ضمن تشکر از سایت وکانال بسیار عالی ومفیدتون اگه امکانش هست دوره ها وکتاب های آموزشی مدیتیشن و کندالینی باز کردن چاکراهای بدن و انرژی درمانی رو هم در کانال یاسایتتون قرار بدید
  ممنونم

 5. سلام این ساب زود انزالی یه مقدار کیفیتش پایینه و خش داره فایل با کیفیت بالای این ساب رو اگر مرحمت بفرمایید ممنون میشم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.