دانلود کتاب 17 قانون موفقیت

دانلود رایگان: کتاب صوتی 17 قانون موفقیت از ناپلئون هیل

همرسانی کنید

در این کتاب 17 قانون موفقیت اثر ناپلئون هیل راز و رمز‌های موفقیت افراد متنفذ، مقتدر و غول‌های صنعت و بازرگانی را بخوانید. نام این شخصیت‌های بزرگ همیشه به نیکی یاد خواهد شد و یاد و کارشان در تاریخ زنده خواهد ماند. نابغه‌هایی که بهانه نمی‌آورند و غر نمی‌زنند.

معرفی کتاب 17 قانون موفقیت

کتاب 17 قانون موفقیت (Success: The Best of Napoleon Hill) حاصل یکصد مصاحبه و گفت‌وگوی ناپلئون هیل با غول‌های تجاری و موفق زمانش است؛ افرادی که ذهن‌هایی بزرگ و پویا داشتند و جزو بزرگان تاریخ تجاری امریکا به شمار می‌رفتند. آنان افکار و شخصیت بزرگی دارند.

اغلب کارهایی انجام می‌دهند که دیگران از انجام آن‌ها اظهار ناتوانی می‌کنند. بی‌شک آنان افرادی توانمند و مانند دیگران هستند و جزو قدیسان نیستند. ما بیش از هر زمان دیگر، به خرد و تدبیرشان نیاز داریم. آنان الگو و اسطوره‌اند. آنان روزگاری اسرار و رموز بالا رفتن از نردبان جادویی موفقیت را فاش کردند. حاصل آن مصاحبه‌ها به 17 قانون موفقیت مشهور و کاربردی تبدیل شد که پیشگامان موفق عرصه‌ی تجارت، مستقیم و غیر‌مستقیم به زبان‌ آورده بودند.

چگونه افرادی همچون «اندرو کارنگی، الکساندر گراهام‌بل، هنری فورد و پی‌.تی. بارنم» به موفقیت‌هایی شگرف دست یافتند؟

نکته‌ی عجیب و تأمل‌برانگیز این است که بسیاری از آنان در فقر و تنگدستی زاده شدند. آنان چه کیمیا یا قدرت جادویی داشتند که باعث شد سرنوشت محتومشان دگرگون شود و مس وجودشان به طلای خالص و ناب تغییر ماهیت دهد؟

چه چیزی از این افراد فقیر و درمانده‌، برنده ساخت؟ افرادی که موفق‌ شدند سرنوشت خود و بسیاری از افراد دیگر را نیز تغییر دهند؟

ناپلئون هیل، نویسنده کتاب هفده قانون موفقیت:

یکی از همین افراد که وضعیت مشابهی داشت، تصمیم گرفت پاسخی برای این پرسش اساسی پیدا کند. او کاری را انجام داد که پیش‌تر هیچ‌کس به آن اقدام نکرده بود و به راز و رمز‌هایی در این خصوص پی‌ برد: او پاسخ را از همان افراد موفق‌ گرفت.

او از آنان علت پیشرفت و موفقیتشان را جویا شد. در کمال تعجب، او خودش در این فرآیند به فردی موفق و برنده تبدیل شد. او شروع به نوشتن مطالب انگیزشی کرد و با این ابداع، سرانجام خود را در فهرست افرادی همچون «مارکوس اورلیوس، رالف والدو امرسون و بِن فرانکلین» و هم‌رتبه‌ی آنان یافت.

آن مردِ 160 سانتی‌متری کسی نبود جز ناپلئون هیل (Napoleon Hill).

در زندگی هیچ‌چیز نتوانست او را مغلوب و تسلیم کند. فقر و نداری یا دوری از میهن نیز او را ناامید و رنجور نکرد. ناپلئون هیل برای تمام افراد موفق، راهنما و مرشد بود.

او نویسنده‌ی پرفروش‌ترین کتاب انگیزشی تمام دوران با عنوان «بیندیشید و ثروتمند شوید» شد. شاید بسیاری افراد بدون خواندن آن به موفقیت‌های امروز خود دست نمی‌یافتند.

شاید اگر ناشرش بر نام انتخابی خود برای کتاب اصرار می‌ورزید و نام آن را «بیندیشید و ثروتمند شوید» در نظر نمی‌گرفت، این کتاب به موفقیت خیره‌کننده‌ی امروز دست نمی‌یافت. (نام اولیه‌ و انتخابی ناشر برای کتاب چنین بود: «از کله‌ی پوک خود برای کسب پول بیشتر استفاده کنید!»)

این کتاب، در حقیقت سرآغازی برای موفقیت کتاب «بیندیشید و ثروتمند شوید» است. شاید بدون این کتاب، آن کتاب نیز به چنان شهرت و موفقیتی دست نمی‌یافت.

در بخشی از کتاب 17 قانون موفقیت می‌خوانیم:

فیلسوفی متمول و ثروتمند به نام کروزوس، مشاور رسمی کوروش کبیر بود. او که فیلسوف دربار بود، جملات حکیمانه و خردمندانه‌ی زیادی می‌گفت که از جمله‌ی آن‌ها چنین بود: «اعلی‌حضرت، زندگی این نکته را به من آموخته است که چرخی وجود دارد که امور انسان‌ها بر روی آن می‌چرخد. سازوکار آن طوری است که مانع می‌شود فردی همواره روی دور خوش‌شانسی و خوش‌اقبالی باشد.»

به‌واقع همین‌طور است. نوعی تقدیر نامرئی، یا چرخ، وجود دارد که در زندگیِ همه‌ی ما در حال چرخش و گردش است. گاهی برایمان تقدیر و اقبال خوب رقم می‌زند و گاهی بد. و این وضعیت به‌رغم هر کاری است که ما انسان‌ها در زندگی خود می‌توانیم انجام دهیم.

اما این چرخ از قانون حد وسطی تبعیت می‌کند، بنابراین به ما اطمینان می‌دهد که به‌طور دائمی و مستمر بداقبال نخواهیم بود. اگر امروز دچار بداقبالی شویم، این امیدواری وجود دارد که با چرخش و گردش بعدی این چرخ، فردا یا پس‌فردا خوش‌اقبالی به سراغمان آید و شانس به ما رو کند.

خلاصه کتاب 17 قانون موفقیت ناپلئون هیل

شکست از سودمندترین بخش‌های تجربه‌ی انسان است. زیرا پیش از اینکه فردی در کاری موفق شود و به موفقیت برسد، باید درس‌های زیادی یاد بگیرد؛ درس‌هایی که هیچ آموزگاری جز شکست و ناکامی به او نخواهد آموخت. شکست همواره نعمتی است در لباسی مبدل به نام نَقمت، مشروط بر اینکه به ما درس‌های ارزشمند و مفیدی یاد دهد که بدون آن یاد نمی‌گیریم!

شکست همچون کوره‌ای است که سفال‌ها را در دل خود می‌پزد. شکست انسان را آبدیده و مقاوم می‌کند، هرچند که باعث عصبانیت، دلسردی و افسردگی‌اش می‌شود و به‌طور مقطعی او را ناامید می‌کند.

میلیون‌ها انسان این اشتباه را می‌کنند که شکست را پایان راه در نظر می‌گیرند، درحالی‌که شکست هم همچون بیشتر رخدادها و وقایع دیگر زندگی گذرا و موقت است. به همین علت، نباید پایان راه در نظر گرفته شود. افراد موفق باید یاد بگیرند که بین شکست و مغلوب شدن مقطعی تمایز قائل شوند.

شما میتوانید کتاب صوتی 17 قانون موفقیت از ناپلئون هیل را به صورت رایگان از سایت Bestieideas دانلود کنید.

همرسانی کنید

7 دیدگاه دربارهٔ «دانلود رایگان: کتاب صوتی 17 قانون موفقیت از ناپلئون هیل»

 1. ادمین عزیز بی نهایت از کانال و سایتتون سپاس و از اینکه وقت می ذارید و کار بسیار ارزشمندی رو انجام می دین . کانال و سایت خیلی زیاده اما از انتخاب شما برای محتوا بی نهایت سپاس تقاضا داشتم البته که در اینجا بی ربط هست ..مدیتیشن کارهای رابطه و مدیتیشن کارمای اجدادی از راشل رو لطفا بذارید سپاس فراوان

 2. وقت بخیر.
  خیلی ممنون از این همە مطالب بەروز و درجە یک.تنها کاری کە برای حمایتت میتونم انجام بدم همە تبلیغاتهارو کلیک میکنم، بە نظرم روش جدید و خیلی خوبیه برای کسب درآمد.
  امیدوارم بقیه دوستان هم برای حمایتتون همین کارو انجام بدن.

 3. سلام و عرض خدا قوت به شما ادمین عزیز ممنون از محبت شما ، سپاسگزارم
  لطفاً پکیج آموزش محاسبه ی چرتکه ای رو هم قرار بدید
  تشکر

 4. سلام ادمین محترم من چند تا سوال خصوصی از شما دارم واینکه یه دوره هک تند خوانی دارم که تا حالا پاب نکردی فقط چطوری میشه باهات تماس گرفت ودوره را فرستاد ممنون

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.