ویژگی کار آفرین موفق

دانلود رایگان دوره کارآفرین موفق توسط عباس منش | کسب و کار

همرسانی کنید

برخی ویژگی‌های کارآفرین موفق، مربوط به شخصیت او است مثل مهارت حل مسئله و تصمیم‌گیری یا مدیریت ریسک. برخی دیگر مربوط به نحوه مدیریت و دانش فنی است. کارآفرین موفق فردی خودساخته است و انگیزه درونی دارد که او را به سوی تلاش بیشتر سوق می‌دهد.

کارآفرینان موفق در یک چیز مشترک هستند و آن، رویاپردازی و قبول مسئولیت برای به واقعیت درآوردن رویایشان است. کارآفرینی ذاتی نیست بلکه نظمی است که برای رسیدن به اهداف کاری بر خود متحمل می‌کنید. در کسب و کار اگر به دنبال یادگیری بیشتر نباشید نمی‌توانید به یک کارآفرین موفق تبدیل شوید.

شما هم اکنون میتوانید همایش کار آفرین موفق که توسط عباس منش ارائه شده است را به صورت رایگان از سایت BestieIdeas ذاونلود کرده یا به آن به صورت آنلاین گوش دهید.

قسمت اول

قسمت دوم

قسمت سوم

قسمت چهارم

فایل ها رو پاک کردیم.

همرسانی کنید

9 دیدگاه دربارهٔ «دانلود رایگان دوره کارآفرین موفق توسط عباس منش | کسب و کار»

  1. سلام ادمين عزيز تا حالا نديدم توى سايتتون ويديو هاى اموزشى مثل يوگا يا اموزش ارايشگرى مثلا قرار بدين پس فكر كنم درخواستم يكم احمقانست اما مى خواستم درخواست كنم اگه براتون مقدوره ويديو اموزشى تتوى بدن هم توى سايت يا كانال قرار بدين خيلى خيلى ممنون كه هستين

      1. به هیچ صورتی دانلود نمیشه حتی با دیدن اون ویدیو که چگونه دانلود کنیم بابا یه لنک دانلود درست کردن دگه چی باشه که پروگرامر تون نتونه درست کنه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.