کتاب پی دی اف PDF

جذب کننده حرفه ای اثر گابریل برن استین کتاب صوتی + PDf دانلود رایگان

همرسانی کنید

جذب کننده حرفه ای بودن به این معنا نیست که دیگر با چالش های زندگی روبرو نمی‌شوم. اما به وضوح می‌بینم که تمام سختی ها و چالش های زندگی‌ام بخشی از یک برنامه بزرگتر است که باعث می شود ایمان من به این منبع الهی قدرتمندتر شود.

من تجربیات دشوار زندگی را به عنوان تکالیف معنوی برای رشد و بهبود خودم می دانم. من پذیرفته ام که هیچ اتفاقی تصادفی نیست.

 تجربیات دشوار فرصت هایی را فراهم می کنند که باعث درخشش من می شوند. جذب کننده‌ی حرفه‌ای بودن به این معنا نیست که همه چیز عالی و کامل است؛ جذب کننده‌ی حرفه‌ای بودن یعنی هر اتفاقی بیفتد، من با ایمان به زندگی خودم ادامه می دهم.

جذب کننده‌ی حرفه‌ای بودن یعنی:

آنچه که من باور دارم، همان چیزی است که دریافت می کنم.

 من می توانم با هم فرکانسی با احساسات خوب و هدایت آنها به سمت خواسته‌هایم،

دنیایی را که خواهان آن هستم، ایجاد کنم.

من می توانم از یک منبع نامحدود انرژی خلاق برای داشتن

ایده های الهام بخش، دریافت فراوانی، احساس آزادی

و از همه مهمتر، می توانم از این قدرت برای انجام خوبی‌ها در جهان استفاده کنم.

ایمان به این نیروی الهی به من کمک کرده تا در مواقع دشواری با صداقت، وقار و دلسوزی بیشتری در مقایسه با شرایط عادی حرکت کنم اینگونه زندگی کردن، من را به چیزی رسانده است که بیشتر از هر چیزی خواستار آن هستم: آزادی.

کتاب صوتی جذب کننده حرفه ای

می دانم که یک انرژی دائمی از عشق در درون من و اطرافم وجود دارد. می دانم که نیرویی الهی فراتر از من است که همیشه مرا هدایت می کند و این قدرت را دارم تا دنیایی را که خواهان آن هستم، ایجاد کنم.

پس از درک این موضوع که شما جذب کننده‌ای حرفه‌ای هستید، دیگر احساس ترس و وحشت نمی کنید. به یاد می آورید که شما روحی هستید که یک تجربه انسانی دارد. وقتی این مراحل را تمرین می کنید، به یاد می آورید که شما یک روح خردمند، قوی، سالم و مقدس هستید. وقتی این را بپذیرید، می توانید آزاد باشید.

من زندگی ام را وقف روند آرام شدن و هم فرکانسی مجدد با حضور این نیروی درونی کردم. با هر بار مراقبه، در یک فرکانس بالاتر شور و هیجان پیدا می کنم.

با هر بار دعا، تسلیم قدرتی بزرگتر از خودم می شوم. وقف کردن و ارادت من به قلمرو معنوی، آزادی را به من بخشیده است. من یک انسان استثنایی نیستم. شما هم قدرت ارتباط با این منبع الهی را دارید. در این کتاب، می خواهم نحوه‌ی اتصال به این قدرت را با شما در میان بگذارم. می خواهم که شما هم این نکته مهم را بدانید: شما هم یک جذب کننده‌ی حرفه‌ای هستید.

کتاب پی دی اف جذب کننده حرفه ای

افراد زیادی هستند که کتابهای رشد شخصی می خوانند، در سمینارهای انگیزشی شرکت می کنند، مراقبه می کنند و دعا می خوانند، اما هنوز هم احساس درجا زدن دارند. اغلب چنین سخنانی را می شنوم: «گابی، من همه کارها را درست انجام می دهم، اما هنوز هم احساس ناامیدی می کنم.

من دعا می خوانم، مراقبه می کنم و از جملات تاکیدی مثبت هم استفاده می کنم، اما هنوز چیزی را که می خواهم جذب نمی کنم. مشکل من چیه؟!»

مشکل این افراد چیزی است که به کائنات و ابزارهای معنوی زیادی ایمان دارند، اما به دلایلی ارتباط شان با منبع الهی قطع شده است. آنها به جای اینکه با قدرت واقعیشان هم فرکانس شوند، سعی در فریب دادن کائنات دارند.

این اشخاص تمام ابزارهای معنوی را دارند اما مهمترین بخش جذب را فراموش کرده‌اند: هم ارتعاشی با کائنات. می توانید هر روز جملات تاکیدی مثبت را تکرار کنید، دعا و مراقبه داشته باشید ولی هنوز هم جذب نکنید زیرا انرژی شما با خواسته تان هم فرکانس نیست.

به جای اینکه به خودتان اجازه دریافت دهید، می خواهید «بگیرید.» در این کتاب یاد می گیرید که مهمترین عنصر تجلی با کائنات تجسم انرژی عشق است. کتاب درستی را انتخاب کرده اید.

این کتاب به شما چه کمکی میکند؟

این کتاب به شما کمک می کند تا اهمیت زندگی در هم فرکانسی با جهان را درک کنید. من نمی خواهم زندگی معنوی تان از تجربیات روزانه شما تفکیک شود و جدا باشد.

می خواهم همیشه یک زندگی معنوی داشته باشید. از شما می‌خواهم هر روز و با رخ دادن معجزه ها احساس شگفتی داشته باشید.

می‌خواهم احساس ارتباط با یک قدرت معنوی را تجربه کنید. این همان قدرتی است که می‌توانید به آن تکیه کنید. می‌ خواهم خواسته‌های خود را جذب کنید و یک زندگی سرشار از هدف، شادی، فراوانی و صلح داشته باشید. من می خوام احساس آزادی کنید.

جذب کننده حرفه ای

پذیرش اینکه شما یک جذب کننده‌ی حرفه‌ای هستید همه چیز را تغییر می دهد. شما به یک منبع نامحدود فراوانی، انرژی، شادی و رفاه می روید.

این رفاه حالت عادی شما می‌شود و آن را به عنوان حق طبیعی خود در آغوش می گیرید. از همه مهم‌تر، به طور غریزی خواهید دانست که چگونه در زندگی خود را نشان دهید و نور بیشتری را به دنیای اطراف خود بیاورید.

این کتاب، سفر به یاد آوردن جایی است که قدرت واقعی شما در آن نهفته است. یاد خواهید گرفت که زندگی مورد نظر خود را ایجاد کنید.
شما می پذیرید که زندگی می تواند جریان داشته باشد، اینکه جذب سرگرم کننده است و لازم نیست برای رسیدن به خواسته هایتان به سختی کار کنید. و از همه بهتر، احساس خوبی خواهید داشت.

تمرین های این کتاب این قدرت را به شما می‌ دهند که هدف خود را زندگی کنید و فراوانی، شادی، سلامت و صلح را برای هر کسی که با آنها ارتباط برقرار کنید، تقویت کنید.

بعد از خواندن این کتاب، درک بیشتری از اهداف والای خود خواهید داشت و می دانید که چگونه وظیفه خود را انجام دهید: وظیفه شما این است که یک نیروی عشق در دنیا باشید.

حالا وقت آن است که قدرت خود را درک کنید. آماده اید شروع کنیم؟

 

نام کتاب: جذب کننده‌‌ی حرفه ای

نویسنده: گابریل برن استین
تعداد فصول: 11 فصل، 9 فصل آن فعلا در سایت Bestieideas در دسترس هست.
ترجمه: تیم ترجمه رویال مایند برای خرید قانونی کلیک کنید.
اسم کتاب و نویسنده به انگلیسی:

Super Attractor: Methods for Manifesting a Life Beyond Your Wildest Dreams
Book by Gabrielle Bernstein

به کانال تلگرام ما بپیوندید.

فهرست و کتاب صوتی به تفکیک فصل:

دانلود کامل این کتاب به صورت پی دی اف: Super-Attractor-Bestieideas.com-Full

همرسانی کنید

66 دیدگاه دربارهٔ «جذب کننده حرفه ای اثر گابریل برن استین کتاب صوتی + PDf دانلود رایگان»

 1. سلام داش عمار
  لطفا یه سابلیمینال درمان خارش کونم بذار
  یه دوستام رانندگی بلد نبود گفتم آخرش برداشتو عمه ماشینو نمود
  الانم یه هفتست عزا گرفته و منم گفتم مشکلت طبقه پایینته
  مشکل خیلیای دیگه هم همینه
  برادری پیگیری کن اینو گیر بیار داش

 2. ادمین جان سال نو مبارک…
  بابت همه ی زحماتتون ازتون ممنونیم..
  ادمین دوره ی قبل از رابطه ی اقاجانی رو یه بار دیگه قرار بدید..ایشالا سال دیگه خانوادگی بهتون تبریک بگیم:)?

 3. سلام خدمت ادمین عزیز لطفا اگه براتون مقدوره کتاب استراتژی معاملاتی با بیشترین احتمال موفقیت رابرت ماینر رو تو کانال بزارید ممنون از شما و کانال فوق العادتون

 4. درود ادمین گل خسته نباشید یه خواهشی دارم لطفا این دوره قبل از رابطه از آقای مهرداد آقاجانی میزارین داخل کانال در وب سایتتون نبود که دانلود کنم لطفا این دوره رو هم داخل کانالتون بزارین لطفا دوره های طلایی بازگشت به عشق علی عربی ?? ان شاء الله که همیشه سلامت و تندرست باشین و هر چی از خدا میخواین هزار برابر بهتون بده اونم بهترینش رو چون واقعا افرادی هستم مثل من که واقعا پول خرید همچین دوره هایی رو ندارن ولی شما این کمک رو به ماها میکنید ان شاء الله که هر چی از خدا میخواین هزار بو امید رو به ما میدین رابر بهتون بده اونم بهترینش رو اینو از ته قلبم براتون آرزو میکنم ? ?

 5. سلام و خدا قوت به آدمین
  اول از همه خیلی خیلی خیلی ممنون بابت زحماتتون و انشاللّه که هر چی از خدا میخوای بده بهتون?
  و دوم اینکه یه درخواست دارم:
  اگه میشه راحب نتورک هم مطلب و پکیج بذارید لطفا
  سایت های زیادی هستن که پکیج اموزشی دارن
  اگه بتونید که خیلی عالی میشه..
  بازم ممنون و قدر دان تک تک زحماتتون هستیم??

 6. وقتی سابلیمنال سینه های جذاب رو گذاشته بودید من هنوز عضو کانالتون نشده بودم الانم باز نمیشه ادمین عزیز میشه لطفا یه بار دیگه برامون بذارید تا بتونیم ازش استفاده کنیم. ممنون میشم این لطف رو بهمون کنید.

 7. سلام ادمین گرامی واقعا خیلی بزرگوارید. ممنون بابت تمام زحماتتان. ازتون یه درخواست دارم امکانش هست مجددا فقط برای یکبار هم که شده سابلیمینال سینه های جذاب که یکی از دوستان خریده بودن و در اختیارتون گذاشتن رو برامون بذارید؟ لطفا لطفا.چون فرمودید موثر بوده مطمئنا موثره. باز یه دنیا ممنون

 8. سلام ممنون از این کتاب لطفا کتاب روابط استر هیکس هم بزارین ممنون.یا کلا کتاب های استر هیکس بزارین چون فوق‌العاده هستن

 9. سلام ببخشید آقا امیر منظورم ادمین هستن امیدوارم درست گفته باشم میشه خواهش کنم دوره شیرینی پزی علی سلیمانی روهم بزارید مربی کیک و شیرینی هستن قیمتشون یک میلیون تومانه ممنون میشم اگه بزارید البته یه جوری بزارید که بتونیم با گوشامون دانلود کنیم مممممممنننننووووووونممممممم??

 10. سلام دوره کامل صمدپور بازار فارکس رو میشه بزارین کانال ممنون میشم این دوره ای ک گذاشتین گزارش هفتگی هستش و دوره آموزشی نبود
  ممنون از لطفتون

 11. سلام یکسری فایل های ویس به راحتی قابل دانلود هستن لطفا همه فایل های ویس رو به صورت قابل دانلود بگذارین ممنون بابت سایت عالی تون
  اگر بتونید امواج ذهنی رو و دیگر ویس ها رو هم داخل کانال هم قرار بدین عالی میشه ممنون بابت زحماتتون

 12. سلام

  خسته نباشید

  فایل های صوتی برای من دانلود نمیشن و فقط توی سایت پخش میشن. میشه راهنمایی کنید برای دانلود یا توی تلگرام آپ کنید؟

 13. سلام و وقتتون بخیر.خدارو شاکرم بخاطر این نعمت بزرگ. بابت نوشتن کتاب از نویسنده تشکرو قدردانی میکنم.وهم از زحمات شما که این امکانو برامون فراهم کردین تاترجمه بی نقص کتاب بدست مابرسه.بنده هم صوتی وهم pdf این گنجینه رم دان کردم.دستتون طلا.هرچی حس خوبه براتون آرزومندم

 14. سلام ادمین عزیز

  ممنون بابت لطفی که به ما میکنید.من قلبا قدرشناس این محبت شما هستم.

  لطف میکنین زحمت بکشین دوره سطح ۲ شبکه جهانی اطلاعات از کوین ترودو که سایت تخصصی کوین ترودو به فارسی دوبله کردنش برامون آپ کنید?

 15. سلام ممنون از سایت خوبتون.ببخشید من چجوری باید فایلهای صوتی رو دانلود کنم؟؟میشه یه نفر منو راهنمایی کنه.

 16. اقا دمت گرم بازدمتم خنک که فایل های صوتیشم گذاشتی.من پی دی افشو که دانلود کرده بودم 100 صفحه ایشو خوندم ولی چون چشمام ضعیفه اذیت میشم کتاب پی دی اف بخونم.حال کردم صوتیشو گذاشتی.ممنون.

 17. سلام الهی خددددددددددددددددا براتون خوب بخواد، الهی هرچی از خدا میخواید خدا بهتون بده، دمتون گرم، خیلی کارتون درسته، توروخدا اگه پیامم رو میخونید، لطف کنید از آموزش های بورسی ماهان پهلوان هم بگذارید خیلی پکیج اش گرونه نمیتونیم بخریم، ولی یکی از بهترین هاست خیلی قشنگ توضیح میده، توروخدا بگذارید……

 18. سلام.واقعا ممنون بابت کتاب صوتی و پی دی اف…خیلی خیلی فوق العاده این شما.خداروشکرمیکنم بابت وجود تیم عالیتون???
  ممنون میشم دوره جدید دانداپانی از سایت رویال مایند رو هم آپ کنید ادمین عزیز????

 19. سلام ممنون از زحماتتون میگن کافیه از خدابخوای جهانشو باهات هماهنگ میکنه آشنایی من باسایت شما واقعا خیلی خیلی اتفاقی بود شایدم همون ندای قلبم بازم ازت ممنونم برات بهترین هارو آرزو میکنم

 20. دوست بست ایده

  سلام و خسته نباشید.
  جسارتا چندتا موضوع رو خواستم مطرح کنم.

  (1)-اول اینکه کامنت های که همش غر میزنن و گله دارن رو کمتر به اشتراک بزارید، به جاش کامنت های تشکر رو قرار بدید، آدم وقتی کامنتهای گله و مسخره بازی رو میخونه، حس بدی نسبت به شما پیدا میکنه، یعنی مخالف های شما بلاخره مقداری تاثیر روی ما دارن. هر کاری موافق و مخالف داره، اما لطفا شما بهشون پر و بال ندید.
  ——————————–
  (2)-و دوم اینکه کاشکی میشد به روشی دوره های که تو سایت نیست و خواهان زیاد داره رو از کاربرها نفری هزار یا 2 هزارتومان جمع کرد مثلا 4 میلیون، باهاش یه دوره خرید و برای همه به اشتراک گذاشت. این روش مشکلات خیلی زیادی داره، اینکه بلاخره به سرنخ لو میره برای کسی که مالک این مجموعه‌س یا با این گروه داره فعالیت میکنه، اما اگه بشه روشی پیدا کرد، خوب میشه.
  در جواب درخواست بالا و در جواب اون بنده خدایی که گفته تبلیغات روبلاک کنید، شما بیاید باکسی برای پاپ آپ یا تبلیغ ثابت بزارید، و یه شمارنده، اگه تعداد کلیک اون باکس مثلا به یه حد نصاب خاصی برسه مبلغ و معادلش مثلا 5 میلیون تومان شد میتونید برای سایت خرید کنیم، بعد این رو برای دوره های که طرفدار زیاد داره و شما بهش دسترسس ندارید هزینه بشه،
  اینطوری حسن نیت به تبلیغات شما مثبت میشه و کاربرهاهم برای دسترسی به دوره های بیشتر ترغیب میشن که هم سایت رو باز کنن و هم تبلیغات رو ببینین.
  ——————————–
  (3)-سوما لطفا سیاست و روند بارگزاری دوره ها رو مقداری بهتر کنید. من واقعا دوره کارخانه تولید محتوا رو میخواستم، انقدر تیکه تیکه و بخش بخش گذاشتید که اصلا ندونستم چی شد و چی موند و چی نموند، حتما یه فکری برای این مورد بشه، یا یکجا برای دانلود بیاد یا بعد از دوره یکجا یکبار برای دانلود بیاد، یا حداقل لطف بکن این مورد رو برای بنده مهیا کن بتونم دان کنم(میدونم همه درخواست شخصی و توقع بیجا دارن، اما اگه راه داشت یه کاریش بکن).
  همون سیاست بالای که گفتم یه شمارنده تبلیغات بزارید، و با هر بار برآورده شدن شمارنده تبلیغات شما(رسیدن به سود موردنظرتون)، یک یا چندتا از خواست های مخاطبینتون رو قرار بدید. اگه این رو بکار بگیرید، دیگه سیاست اینکه کاربر رو مجبور کنید برای دوره های هر روز به سایت سر بزنه، دیگه اجبار نیست، بلکه اشتیاق میشه و روزی چند بار میاد تو سایت.

  آی دی تلگرام این حقیر (lavanweb) 🙁

  {{{{{ لطفا بخونید }}}}}

 21. درود بر شوالیه های فرهنگی. طبق فرمایش شما برای سایت رادیو مثبت، درخواست می کنم کتاب های زیر رو آپ کنید:
  1.کتاب صوتی قدرت ناخودآگاه ذهن(مورفی)
  2. کتاب صوتی قوانین موثر رشد و تغییر فردی (جان ماکسول)
  3. کتاب صوتی نترس انجام بده(ریچارد برانسون)
  4. کتاب صوتی جادوی باور داشتن(کلود مایرون بریستول)
  5. کتاب صوتی موفقیت، حقیقتی که از درون آغاز می شود(جان ماکسول)
  سپاس فراوان

 22. به نظرم تمام چیزهایی که توی این کتاب نوشته، نسخه کامل ترش توی دین خودمون هست.
  مراقبه و این چیزها لازم نیست.
  نماز خودمون اگر طبق اصولش و تلفظ صحیح خوانده شود، هزار برابر قوی تر از هر مراقبه ای است.
  اگه به دنبال قوانینی برای موفقیت در دنیا و دنیای دیگر هستیم، تمام این قوانین به طور کامل در دین و قرآن و احادیث آمده است.
  چرا راه را برای خودمان دور می کنیم؟

  1. سپاس از تلاشتون و امیدوارم همچنان پرقدرت ادامه بدید. اگه امکان داره کتاب “راهبی که فراری اش را فروخت”. هم از سایت رویال مایند آپلود کنید. ???

  2. شما خودت اگه دنبال همچین چیزایی نبودی الان تو این سایت نبودی، پس چیزی رو نگو که خودت هم بهش اعتقاد نداری. گوشمون از روضه های امثال تو پره.

 23. سلام
  چرا سایتتون مشکل داره من از کدوم قسمت این کتاب دانلود کنم
  یه زره به سایتتون رسیدگی کنید

 24. خیلی ممنون از زحمات شما
  فصل دهم و یازدهم مونده ، این دو فصل رو هم میذارید یا اینکه باید خریداری بشه
  ؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.