داونلود رایگان

اعتماد به نفس فوق العاده با هیپنوتیزم – دانلود رایگان

همرسانی کنید

اعتماد به نفس فوق العاده با هیپنوتیزم – اگر احساس میکنید که از توانایی های خود راضی نیستید و امور خود را مانند یک انسان کاملا معمولی مدیریت میکنید وقت آن رسیده که تبدیل به یک سوپر انسانی با اعتماد به نفس فوق العاده شوید .

خود هیپنوتیزم Super Self Confidence اعتماد به نفس فوق العاده و موثر را در ضمیر ناخودآگاه شما برنامه ریزی میکند اعتماد به نفس یک نگرش ذهنی است ، یعنی اینکه بسیار تابع و سازگار با هیپنوتیزم و خودهیپنوتیزم است.

اعتماد به نفس فوق العاده با هیپنوتیزم

شما ممکن است فکر کنید که احساس خودآگاه یا اضطرابی که در آن هستید طبیعی هستند ، در صورتیکه شما آموخته اید که به این صورت فکر کنید حتی شاید اینقدر این ماجرا برای شما پیش آمده که نمیدانید چرا و چگونه؟

حال خبر خوب این است که هر چه کد مخرب بصورت غیراردادی و ناخودآگاه در ذهنتان گنجانده اید براحتی می توانید آنها را لغو کنید.

با کمک این فایل صوتی بی نظیر ، شما می توانید آدرس هرگونه افکاری که در ضمیر ناخودآگاه تان جا خوش کرده و اعتماد به نفس شما را سست و تضعیف نموده همچنین عزت نفس تان را کاهش داده است برای همیشه پاک کرده و با افکار قدرتمندتر ، بهتر و مفیدتری جایگزین کنید.

اعتماد به نفس فوق العاده

محصول حرفه ایی و منحصر بفرد ما طوری طراحی شده اند تا به شما کمک کنند ذهن ناخودآگاه تان را “مجددا برنامه ریزی” کنید تا بتوانید با قدرت بیشتری برای بدست آوردن آنچه که می خواهید تلاش کنید. اعتماد به نفس فوق العاده اعتماد به نفس خود را با هپنوتیزم افزایش دهید!

 1. آیا شما حتی به فکر کردن به اینکه در جلوی یک جمع سخنرانی داشته باشید واهمه دارید و عصبی می شوید؟
 2. آیا تصور اینکه وارد اتاقی شوید که افراد حاضر در آن جمع را هیچگاه ملاقات نکرده اید شما را مضطرب می کند؟
 3. آیا از اینکه خودتان را در موقعیت اجتماعی ، یک احمق تصور کنید و یا دیگران به شما چنین برچسبی بزنند نگران هستید؟

اگر چنین است ، شما قطعا تنها نیستید! حتی اگر کمبود اعتماد به نفس شما را به شدت تحت تاثیر قرار نداده است ، با این حال هنوز هم دوست دارید احساس آرامش بیشتری در موقعیت های جدید و ناآشنا داشته باشید، اینطور نیست؟

عدم اعتماد به نفس

عدم اعتماد به نفس عبارت است از فقدان توانایی در ابراز توانمندیها و لیاقتهای فرد علیرغم دارا بودن آن توانمندیها.

عدم اعتماد به نفس در همه افراد می تواند دیده شود، برای مثال دختر زیبایی که علی رغم زیبا بودن در چشم دیگران باز هم خود را زیبا نمی داند ، یا ورزشکاری که علیرغم توانمندیهای جسمانی و فنی ، خود را در مقابل حریف ضعیف می بیند و یا دانشجویی که علیرغم تسلط بر مطالب درسی سر کلاس جرات پاسخ دادن به سوالات را ندارد.

معمولاً کمبود اعتماد به نفس افراد در جنبه های بخصوص هر فرد است. به طور مثال ، آنها که از لحاظ ظاهر اعتماد به نفس ندارند، زندگی اجتماعی برایشان بسیار دشوار خواهد شد.

این افراد تصور خواهند کرد که در مجامع عمومی کسی به آنها توجه نمی کند و مجبور می شوند که از اول تا آخر مجلس در گوشه ای تنها بنشینند.

نداشتن اعتماد به نفس در زندگی زناشویی

در زندگی زناشویی نیز ، عدم اعتماد به نفس مشکلات فراوانی ایجاد می کند. ممکن است شخص در رابطه ای که می داند بسیار برای وی ناسالم و خطرناک است باقی بماند. با این تصور که قادر نیست این وضعیت را بهبود بخشد.

عدم اعتماد به نفس در زندگی شغلی اشخاص هم تاثیر منفی بگذارد. کمبود اعتماد به نفس منجر به فقدان انگیزه و علاقه در فرد برای پیشرفت خواهد شد. فرد فاقد اعتماد به نفس ممکن است از انجام همه کارها سر باز زند و بی هدف باشد فقط به این دلیل که تصور میکند که توانایی انجام کاری را ندارد.

اما الان دیگر زمانش رسیده است که این رویه را تغییر داده و این را باور کنید که شما قادر به انجام هر کاری که می خواهید هستید.

زمانیکه در زندگی مان فقدان اعتماد به نفس داشته باشیم از زندگی به عنوان انجام یک “وظیفه” یا “فریضه” رنج می بریم، آنوقت زندگی یک سرگرمی و مسیر لذت بخش برای رسیدن به اهداف متعالی یکی پس از دیگری نیست که ما از آن لذت ببریم!

خرید این دوره به صورت قانونی

بنابراین وقت آنست که کمی توقف کنید دوباره خود و درون خودتان را بررسی کنید در مورد خودتان فکر کنید و تصمیم به تغییر مناسب برای تمام عمر بگیرید. وقت آنست که این تزلزل پذیری را از خود دور کنید و یک روش جدید از تفکر و احساس را تجربه کنید. این حق شماست که سرتان را بالا بگیرید و اعتماد به نفس را در وجودتان و تبلور و درخشش آن را اطرافتان ببینید.

چگونه اعتماد به نفس به دست بیاوریم؟

اما چگونه می توان بدستش آورد؟ برای تقویت اعتماد به نفس شما نیاز به تغییر افکار خود دارید، زیرا اعتماد به نفس فقط حالت ذهنی است. این شیوه ی تفکر اساسی و بنیادی است که اعتقاد و ایمان به گفته هایمان و امنیت لبخند مداوم ما را به ارمغان می آورد.

قدرت اعتماد به نفس مغناطیس و غیرقابل انکار است. با اعتماد به نفس بالا ما می توانید تمام افراد حاضر در یک جمع را متوجه سخنان خودتان کنید. به خصوص اگر سخنان شما آنقدر جذاب و چشمگیر نباشد! بله شما می توانید. همانطور که پیشتر نیز گفتیم، خبر خوب این است که “خود هیپنوتیزم” می تواند به شما در توسعه ی این مهارت کمک کند.

داشتن اعتماد به نفس

تصور کنید با داشتن اعتماد به نفس پس از تمرین با این فایل چه اتفاقات زیبایی برای شما می افتد:

لذت بردن بابت یافتن دوستان جدید و البته ارزشمند احساس آرامش بیشتر در شرایط اجتماعی ایمان آوردن به خودتان و توانمندیها و استعدادهایتان تاثیرگذاری هر چه بیشتر در جمع و دیگران پیشرو در کسب دانش و مهارتهای جدید کسب بهترین موقعیت های شغلی و درآمدزایی هیپنوتیزم حالت طبیعی و روزمره ی ذهن است.

این فایل صوتی طراحی شده ، به شما کمک می کند به این ذهن فوق العاده غنی ضربه و تلنگر بزنید و شک و تردیدهایی که بصورت سیل آسا به ناخوداگاه شما حمله می کنند را با افکاری بهتر و مفیدتر جایگزین کنید. در نتیجه شما می توانید احساس اعتماد به نفس بسیار قوی تر و ایمن تر از همیشه داشته باشید.

خود هیپنوتیزم

این فایل صوتی خود هیپنوتیزم تولید شده با بالاترین استانداردها، طراحی شده است تا به شما کمک کند اعتماد به نفس بیشتری در خود ایجاد کنید به طوری که شما در همه ی آنچه که انجام می دهید پیشرفت ، ترقی و کامیابی کسب نمایید.

با گوش دادن و تمرین به طور منظم، این جلسه ی هیپنوتراپی قدرتمند می تواند به شما برای ساختن مسیرهای جدید ذهنی کمک کند و قطعا اطمینان حاصل خواهید کرد که اعتماد به نفس شما در یک روند مترقی، دائمی و پایدار قرار دارد.

شما میتوانید دوره اعتماد به نفس فوق العاده با هیپنوتیزم را به صورت رایگان از سایت Bestieideas دانلود کرده یا به آن به طور آنلاین گوش دهید.

دانلود فایل ها

دانلود راهنمای استفاده از فایل ها

guide to use دانلود

همرسانی کنید

28 دیدگاه دربارهٔ «اعتماد به نفس فوق العاده با هیپنوتیزم – دانلود رایگان»

 1. سلام .چرا هیچ فایلی برای دانلود نیست ؟؟!!!
  ادمین عزیز لطفا به نظر بقیه هم اهمیت بده و فایل برای دانلود بزار .این همه آدم درخواست کردن کافیه پیامها رو بخونی . و دمتون گرم بابت سایت فوق العاده تون.

 2. سلام و درود
  کتاب لطفا همسر خوبی باشید از محمود نامنی رو پیدا نمیکنم جایی، نه pdf, نه صوتی، و حتی نه خود کتاب رو به صورت جلدی که بتونم سفارش بدم یا خرید کنم، اگر ممکنه این کتاب رو بذارید، متشکرم?

 3. سلام به دوستان عزیز..امیدوارم حالتون خوب باشه
  من این دوره رو دانلود کردم، هر که خواست پیام بده براش بفرستم
  دیگه اینقد جر وبحث نداره?
  بهتره با هم مهربون باشیم و به هم کمک کنیم?
  Salek99@ تلگرام

 4. درود ادمین گرامی،اول از همه ازتون تشکر میکنم ازبابت سایت عااالیتون؛دوم اینکه اصلا فایلی وجود نداره ک بخایم دانلود کنیم!والا وجود نداره بلا وجود نداره!فقط راهنمای فایل هست دیگه هیچ فایل دانلودی رو سایت نیست..

  1. اصلا این فایلا برای دفعه اول هم آپ نشدن چه برسه دفعه دوم! شما فایلی دیدی به ما هم خبر بده.

    1. اینکه با این اسم اومدی دلیل بر این نمیشه ما فکر کنیم مثلا تو ادمینی، بعدش هم کمی عفت کلام بد نیست، شما توهینی اینجا میبینی که اینجور جواب دادی؟! ایشون هم مثل من فایلی ندیده اگر نظرات پایین تر رو مشاهده کنی میبینی که بقیه هم فایلی برا دانلود ندیدن. من از روز اول که تو کانال زده بود این دوره آپ شده هرروز به سایت سرزدم ولی اصلا لینک دانلودی وجود نداشت.

 5. دوره مخ زنی مردان نداره ؟؟؟ ??? چرا شما مخ مارو بزنید ما مخ شما رو نزنیم این اصلا انصاف نیست دوره رو پاک کنید ???

 6. سلام آقا عماد
  ببخشید وقتتون رو میگیرم
  یه درخواست خدمتتون داشتم دوره هایی از دکتر شیری رو هم بارگزاری کنید
  واقعا کانالتون عالی هست و بی نظیر

 7. سلام و تشکر از سایت خوبتان
  فایلهای اعتماد به نفس رو مشاهده نکردم اگر قرار بدید ممنون میشم

 8. باتشکر فراوان
  ممنون ار یایت بسبار خوبتان
  فایلهای صوتی اعتماد لنفس را کی میرارید ؟

 9. سلام آقای عمار میشه بگید فایلهای صوتی این بخش کجا هست.نمیدونم واقعا کسی دانلود کرده؟اگر دوستان کسی میدونه به ما هم بگه.چون دیدم خیلی سوال کردن اما ادمین جواب نداده. با سپاس

 10. سلام.ظهر بخیر.من چند روز نت نداشتم فایل “اعتماد بنفس فدق العاده با هیپنوتیزم” رو دانلود نکردم. لطفا دوباره توی سایت قرار بدین

 11. سلام.ظهر بخیر.من چند روز نت نداشتم فایل اعتماد بنفس با هیپنوتیزم رو دانلود نکردم. لطفا دوباره توی سایت قرار بدین

 12. با سلام و تشکر فراوان. آیا فایل های صوتی کیفیت اصلی هستند یا برای سایت کاهش حجم داده شده اند؟ اگر حجمشون کم شده در صورت امکان ممنون میشم که کیفیت اصلیشون رو بگزارید چون این فایل ها با کیفیت اصلی بسیار کارآمد تر هستند. مجددا سپاسگذارم.

 13. باسلام وخسته نباشیدلطفا این فایلهارا برای دانلود قراردهیدمن واقعا بهشون احتیاج دارم اگه کارایی برای من داشت حتما پولش پرداخت میکنم ممنون از همکاریتون .شادومثبت باشید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.