ماهان تیموری

دانلود رایگان: هدف گذاری به سبک GPS ماهان تیموری

همرسانی کنید

اگر سری به کتاب فروشی‌ها بزنید و یا نگاهی به تیتر روزنامه‌ها و مجلات بیندازید، خواهید دید که روزانه بیش از نیمی از محتوای تولید شده درحوزه مطبوعات و رسانه‌ها به افزایش کیفیت زندگی مردم مربوط می‌شود. آری! زندگی هدفمند، راز و شاکله یک زندگی موفق را برای هر انسانی در هر سطح، فراهم می‌کند.

این روزها هدفمندی زندگی، یکی از معضلات جوامع است. جوامع مختلفی بر روی این قضیه سرمایه گذاری می‌کنند که در سیستم‌های آموزشی و سازمان‌ها، هدف‌گذاری را آموزش داده تا بتوانند در بلند مدت، سرمایه ای از نیروها و انسان‌های هدفمند در اختیار داشته باشند. با همین رویکرد می‌توان نتیجه گرفت که ارتقای سطح زندگی جوامع و کیفیت آن کاملا وابسته به یادگیری مهارت هدف‌گذاری و برنامه ریزی است.

مبحث هدف‌گذاری، مبحث بسیار چند بعدی و پیچیده ای است. چرا که ما به تعداد انسان‌هایی که در کره زمین داریم و به تعداد رفتارهایی که هر کدام از این افراد در خصوص برخورد با موقعیت‌های زندگی دارند، قادر به طرح درس نامه ای برای هدف‌گذاری هستیم. پس برای هدف‌گذاری تنها نمی‌توان به یک نسخه اکتفا کرد و گستردگی انسان‌ها نیز، تئوری ایجاد یک نسخه جامع را نیز از بین می‌برد. پس تکلیف چیست؟ چگونه می‌توان هدف‌گذاری را آموزش داد که در عین صرفه جویی در زمان، جامعه گسترده ای از انسان‌ها را نیز در بر بگیرد؟

برترین راه برای آموزش مهارت هدف‌گذاری این است که به جای آموزش مباحث تئوری، تمرکز خود را بر روی این نکته معطوف نماییم که چگونه می‌توانیم مهارت هدف‌گذاری را با تکیه بر مهارت‌های عملی هدف‌گذاری ترکیب کرده و آن را تبدیل به یک نسخه شخصی برای هر فرد نماییم. ما برای این کار نیاز داریم که ذهنیت، مهارت و شخصیت هر فرد را با توجه به الگوی شخصی خود آن فرد شناسایی کنیم و سپس از او بخواهیم که با استفاده از تکنیک‌های موجود، شروع به یک هدف‌گذاری عملی کنیم.

مستر دوره هدف‌گذاری GPS، دوره ایست که پیش از هر چیزی مهارت، ذهنیت و شخصیت شما را بررسی می‌کند و تلاش می‌کند تا با استفاده از مدل شخصیتی شما، مهارت هدف‌گذاری و برنامه ریزی را در اختیارتان قرار بدهد. هیچ انسانی نمی‌تواند بدون هدف زندگی کند و هر کسی که معتقد است هدفی ندارد، باید به این نکته آگاه شود که او هدف دارد اما به آن آگاه نیست. به یاد داشته باشید هر بادی که در دریا می‌وزد برای کشتی که بدون در نظر داشتن مقصد به دل دریا زده است، باد مخالف به حساب می‌آید و نه تنها سرعت کشتی را زیاد نمی‌کند بلکه باعث سردرگمی‌کشتی در دریا می‌شود. انسانی هم که به هدف خودش آگاهی ندارد و برایش مشخص نیست که می‌خواهد به کجا برود همین شرایط را دارد و زندگی خود را در سردرگمی‌می‌گذراند و چون هدفش مشخص نیست با هر پیشنهادی که در آن صحبت از موفقیت و پول می‌شود وسوسه شده و به دنبال آن راه می‌افتد، اما طولی نمی‌کشد که یک پیشنهاد دیگر دریافت می‌کند و آن کار قبلی را رها کرده و مشغول به انجام پیشنهاد جدید می‌شود و این روند مدام تکرار می‌شود. در دوره هدف‌گذاری به سبک GPS شما به هدف‌های درونی خودتان آگاه می‌شوید و آنگاه می‌توانید آن را بر اساس مدل شخصی زندگی خود شخصی سازی کنید و به هر آنچه که می‌خواهید برسید.

در این دوره استاد ماهان تیموری تمام تمرکز خود را بر روی این مسئله گذاشته است که شما بتوانید در کمترین زمان ممکن و با استفاده از بیشینه کردن انرژی، به اهداف بزرگ خود برسید و نتیجه گرایی را در زندگی تان بالا ببرید. همچنین شما در این دوره می‌توانید راز هدف‌گذاری استاد ماهان تیموری را نیز از زبان خود او بشنوید و یک مدل حقیقی از روش هدف‌گذاری به سبک GPS را آموزش ببینید.

این دوره علاوه بر اینکه هدف‌گذاری را به شما آموزش می‌دهد، برنامه ریزی را نیز به شما آموزش داده و این فرصت را در اختیار شما قرار می‌دهد که بتوانید با توجه به سبک زندگی خود، تمام تمرکز خود را بر روی اهداف بگذارید و بدون اخلالی در نظم زندگی، به نتیجه دلخواهتان دست پیدا کنید.

کنترل کردن خود و یا به عبارتی مهارت خود کنترلی یکی دیگر از موارد ضروری برای رسیدن به هدف می‌باشد. کنترل کردن و بررسی کردن خودتان در مسیر رسیدن به هدف از این جهت از اهمیت ویژه ای برخوردار است که باعث می‌شود شما بتوانید سرعت حرکت خودتان را در این مسیر بررسی کنید و عواملی که موجب سرعت بخشیدن به شما می‌شود و یا عواملی که از سرعت شما می‌کاهد و به نوعی بازدارنده شماست را به خوبی تشخیص دهید و در نهایت عوامل بازدارنده را از برنامه خودتان حذف کنید. شما در دوره هدف‌گذاری به سبک GPS یاد می‌گیرید که چطور و با چه روش‌هایی میزان پیشرفت خودتان در راستای رسیدن به هدف را بررسی کنید و از طریق چه معیارهایی سرعت خودتان در این مسیر را مشخص کنید.

شما میتوانید دوره هدفگزاری به سبک GPS را به صورت رایگان از کانال سایت Bestieideas دانلود کنید.

همرسانی کنید

2 دیدگاه دربارهٔ «دانلود رایگان: هدف گذاری به سبک GPS ماهان تیموری»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.