دانلود رایگان وبینار هفت روزه کلاب 5 صبح

کتاب و وبینار هفت روزه باشگاه 5 صبحی ها از رابین شرما | دانلود رایگان

همرسانی کنید

در این وبینار “رابین شارما” در راستای کسب عادات جدید و پتانسیل‌هایتان با شما سخن می‌گوید. طبق تحقیقات، مشخص شده است که ایجاد یک عادت فقط 21 روز زمان می‌برد و 66 روز تمرین روزانه‌ی عادی لازم است تا یک عادت جدید در ذهن شما حک شود که دانشمندان آن را «نقطه خودکار شدن» نامیده‌اند. بعد از 66 روز، انجام دادن عادت جدید راحت‌تر از انجام ندادن آن خواهد بود.

 

بدن ما به گونه‌ای است که خود را منطبق می‌سازد، اما اگر آن را تحت فشار نگذارید، به سوی رشد نمی‌رود. نباید بعد از هفت روز جا بزنید و ادامه ندهید. باید با این عادت جدید، این سال را به بهترین سال خود تبدیل کنید و برای نبوغ یا مهارت باید 10 هزار ساعت این عادت جدید را انجام دهید. با این کار است که افراد بزرگ تبدیل به افراد بزرگ شده‌اند. تمام تغییرات در ابتدا سخت، در میانه‌ی راه آشفته کننده و در پایان زیبا هستند. یک کاغذ بزرگ بردارید و با مداد شمعی نقشه‌ی راه سال‌تان را بر روی آن بکشید. مطمئن باشید که در پایان دوازده ماه به واقعیت خواهد پیوست. هیچ ایده‌ای جواب نمی‌دهد مگر اینکه روی آن کار کنید. حتماً این ویدئوها را ببینید. هر روز به مدت یک هفته به این ویدئوهای کوتاه نگاه کنید، در عرض 7 روز به طور اساسی تغییر خواهید کرد.

 

“رابین شارما” در روز دوم در مورد ساختار 20/20/20 صحبت می‌کند که همان کارهایی است که از ساعت 5 تا 6 صبح انجام می‌دهید. اگر سعی کنید هر روز ساعت 5 صبح بیدار شوید، 66 روز طول می‌کشد تا به صورت اتوماتیک بیدار شوید. شما یک مزیت رقابتی بلندپایه دارید، رقبایتان خوابند و در مسیرتان ترافیک کمتری دارید. افراد بزرگ و تاریخ‌ساز زمان بسیاری را به تنهایی صرف فکر کردن می‌کنند. چون نوابغ را «انزوا» به وجود می‌آورد. چون اعتیاد به حواس پرتی، موجب مرگ خلاقیت شما می‌شود. کلوب 5 صبح 66 روز به شما فرصت می‌دهد تا بیندیشید. در ویدئوی دوم در مورد این قانون بیشتر صحبت شده است. این کار را به مدت 66 روز انجام دهید. تعهد پاره وقت، نتایج نیمه کاره و ناقصی به بار می‌آورد.

 

در ویدئوی سوم در مورد حواس‌پرتی و قانون 1/90/90 صحبت شده است. برای 90 روز آینده، اولین نود دقیقه‌ی روز کاری خود را صرف تنها و مهم‌ترین پروژه‌ی خود کنید. اگر این کار را بکنید، به شما اجازه پیشرفت می‌دهد. اگر 90 دقیقه‌ی اول روز کاری‌تان را حفظ نکنید، تمرکز ذهنی و انرژی فیزیکی خود را از دست می‌دهید. با ارزش‌ترین ساعت‌های خود را صرف با ارزش‌ترین فعالیت‌های خود کنید.

“رابین شارما” در ویدئوی چهارم در مورد روش دور کردن خون‌آشام‌های انرژی و دزدان رویاهای زندگی‌تان و دایره‌ی نوابغ صحبت می‌کند. افکار، رفتار و احساسات شما توسط دوستان‌تان و دوستان دوستان‌تان مشخص می‌شود. این تئوری، “عمق سه لایه” نام دارد. شما این احساسات را می‌گیرید و این احساسات روی افکار شما تاثیر می‌گذارد. به افراد، مکان‌ها و حرفه‌هایی که شادی شما را می‌دزدند، توجه کنید و آن‌ها را از زندگی‌تان حذف کنید و برعکس، با افراد، مکان‌هایی و حرفه‌هایی زمان سپری کنید که به شما شادی می‌رسانند. این فن ساده، زندگی شما را در مابقی سال متحول می‌سازد.

با ادامه‌ی دیدن ویدئوی پنجم یاد می‌گیرید پیشرفت‌های کوچک روزانه اگر به طور دائمی انجام شوند، در طول زمان منجر به نتایج حیرت‌انگیزی می‌شوند که همان “زندگی” نام دارد. رفتارهای روزمره‌ی شما، بازتابی از باورهای عمیق‌تان است. باید بر روی چهار قلمروی درونی خود کار کنید و آن‌ها را ارتقا دهید. همین الان دست به کار شوید و آن را به تعویق نیندازید. روی طرز فکر، قلب، سلامتی و روحتان کار کنید. بر روی این سه کلمه متمرکز شوید: تغذیه، آب خوردن و مکمل. همین امروز، غذاهای فراوری شده را از زندگی‌تان خارج کنید. غذاهای فراوری شده بر روی ذهنتان تاثیر می‌گذارند و انرژی و سرزندگی را از شما می‌گیرند. با تغذیه‌ی ارگانیک طول عمر خود را افزایش دهید تا بتوانید پیشرفت کنید. حداقل روزی 2 لیتر آب بنوشید.

 

در روز ششم چالش 7 روزه از فرمول 2×3 صحبت می‌شود. یعنی سرمایه‌گذاری خود را در 2 زمینه 3 برابر کنید. بر روی چهار قلمروی خود عمل کنید. آن‌ها را تقویت کنید. نخست بر روی طرز فکر خود تمرکز کنید. چون آن‌طور که خودتان می‌بینید، رفتار روزمره‌ی شما را مشخص می‌کند. باید راه درست فکر کردن را بدانید و از شر روش‌های قدیمی رهایی یابید. در ادامه‌ی این ویدئو در مورد این قانون بیشتر صحبت شده است که یکی از مهم‌ترین قانون‌ها برای پیشرفت در زندگی است.

“رابین شارما” در ویدئوی آخر به هدف زندگی اشاره می‌کند. ذهن ما قابلیت نابغه شدن را دارد. بسیاری از مردم این را نمی‌دانند. آن‌ها با حواس‌پرتی زندگی می‌کنند و بهترین ساعات زندگی خود را صرف چک کردن گوشی موبایل خودشان می‌کنند. نمی‌توانند مطالعه کنند یا روی کارشان تمرکز کنند. تمام این ویدئوها برای این هستند که با تکیه بر قانون 66 روز، عادت‌هایی در خود بوجود بیاورید که زندگی شما را متحول می‌کنند. زندگی واقعاً کوتاه است پس از آن کمال استفاده را ببرید.

 

همین امروز تصمیم بگیرید و امسال را به بهترین سال زندگی‌تان مبدل کنید. بهترین‌ها همیشه روی رشد خودشان سرمایه‌گذاری می‌کنند. روی یادگیری خودشان سرمایه‌گذاری می‌کنند، زیرا می‌دانند هرچه بیشتر بدانند، کار بیشتری انجام می‌دهند. اگر فردا بهتر بود، پس‌فردا هم بهتر خواهد بود و این «مارپیچ بالارونده‌ی موفقیت» است. موفقیت‌های کوچک، روزمره‌ی شما را به تحول انقلابی 90 روزه هدایت می‌کند.

شما میتوانید وبینار هفت روزه کلاب 5 صبح از رابین شرما را با لینک مستقیم دانلود از سایت Bestieideas دانلود کنید.

همرسانی کنید

7 دیدگاه دربارهٔ «کتاب و وبینار هفت روزه باشگاه 5 صبحی ها از رابین شرما | دانلود رایگان»

  1. سلام مهندس جان . ممنون از سایت فوق العادتون. بنده سریال راز رو رفتم دان کنم از قسمت 1 تا 6 رو نمیشد ظاهرا دان کرد. اگر زحمتی نبود بذارید توی کانال تلگرام یا لینکش رو تو سایت دوباره قرار بدید.

  2. سلام ممنون ازکانال عالیتون.اگه ممکنه دوره ی ارزوی تودستور توست ازکوین ترودو رابصورت زیرنویسدار درکانالتون بزارید.باتشکر اززحمات شما

  3. سلام. ببخشید چند قسمت اول سریال راز رو نمیشه از سایت دانلود کرد. امکان داره قسمت 1 تا 6 رو بذارید توی کانال . ممنون

  4. سلام خسته نباشی لطفا دوره تله پاتی امیر همتی کاملش رو پاپ کن یه نظرسنجی تو کانال بزار فکر کنم خیلیا بخوان این دوره رو داشته باشن. عزیزی❤

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.