The 5 Second Rule - Mel Robbins

کتاب صوتی قانون پنج ثانیه اثر مل رابینز – دانلود رایگان + PDF

همرسانی کنید

مل رابینز ابزار مفیدی را در کتاب «قانون 5 ثانیه» معرفی می­ کند که در همه­ زمینه ­های زندگی کاربرد دارد. قانون 5 ثانیه می ­تواند در هر لحظه از زندگی روزمره و در مواجهه با دشواری، عدم قطعیت و ترس موثر واقع شود.

این قانون ممکن است در بهبود وضعیت سلامت، افزایش بهره­ وری و مقابله با تاخیر­کاری کمک کند. رابینز به شجاع شدن و بیرون رفتن از منطقه­ راحتی کمک می­ کند و از همه مهم ­تر، او توضیح می ­دهد که کنترل و تغییر ایجاد کردن آسان است!

درباره کتاب صوتی قانون پنج ثانیه:

 

مل رابینز ابزار مفیدی را در کتاب «قانون ۵ ثانیه» معرفی می­ کند که در همه­ زمینه­ های زندگی کاربرد دارد. قانون پنج ثانیه می ­تواند در هر لحظه از زندگی روزمره و در مواجهه با دشواری، عدم قطعیت و ترس موثر واقع شود.

این قانون ممکن است در بهبود وضعیت سلامت، افزایش بهره­ وری و مقابله با تاخیر­ در کارها کمک کند. مل رابینز به شجاع شدن و بیرون رفتن از منطقه­ راحتی کمک می­ کند و از همه مهم­تر، توضیح می­ دهد که کنترل و تغییر ایجاد کردن آسان است!

کتاب قانون ۵ ثانیه در یک پاراگراف: قانون پنج ثانیه، ابزار ساده ای است که اغلبِ بهانه گیری ها و سلاح های روانشناسانه مغزتان را برای انجام ندادن کارها، خنثی می کند تا کمتر کارها را به تعویق بیندازید، شادتر زندگی کنید و به اهداف بیشتر و بیشتری دست یابید…

شما میتوانید کتاب قانون 5 ثانیه اثر مل رابینز را به صورت رایگان در فرمت های پی دی اف PDF و صوتی MP3  از سایت Bestieideas دانلود کرده یا به آن به طور آنلاین گوش دهید. آدرس کانال تلگرام ما: @Bestieideas

دانلود: قانون پنج ثانیه

دانلود به صورت پی دی اف PDF:
Bestieideas.com-The rule of 5 seconds

همرسانی کنید

1 دیدگاه دربارهٔ «کتاب صوتی قانون پنج ثانیه اثر مل رابینز – دانلود رایگان + PDF»

  1. سلام صوتی این کتاب رو نمیشه از سایت دانلود کرد در کانال تلگرام هم فقط یک فایلشو قرار دادین بقیش نیست

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.