The 7 Habits of Highly Effective People Book by Stephen Covey

کتاب صوتی 7 عادت مردمان موثر اثر استفان کاوی – دانلود رایگان

همرسانی کنید

بررسی کتاب صوتی 7 عادت مردمان موثر

 

کتاب صوتی هفت عادت مردمان موثر نوشته استفان کاوی (استیون کاوی)، در بردارنده اصول و مفاهیم بنیادینی است که با بکارگیری و نهادینه کردن آنها می‌توان، زندگی شخصی و حرفه‌ای خود را تا حد بسیار بالایی ارتقا بخشید. این کتاب در بیش از ۳۰ میلیون نسخه و به بیش از ۳۵ زبان دنیا چاپ و منتشر گشته است.

این کتاب صوتی توسط نویسندگان و شخصیت های تاثیرگذار بسیاری تحسین و توصیه شده است. ریس‌جمهور سابق ایالات متحده، بیل کلینتون، اظهار می‌دارد که اگر مردم آمریکا به رهنمودهای استفان عمل کنند، ظرف مدت کوتاهی، بهره‌وری آمریکا به طرز قابل توجهی بالا خواهد رفت.

عده‌ای کاوی را برای آمریکایی‌ها، همپای سقراط می‌دانند و مفاهیم و مطالب موجود در کتاب وی را یک راه‌حل عملی و کافی برای سعادت جامعه خود می‌دانند.

مجله تایم استیفان کاوی را یکی از ۲۵ فرد تاثیرگذار آمریکا در قرن معاصر معرفی و کتاب صوتی هفت عادت مردمان موثر را مهم‌ترین و تاثیرگذارترین کتاب صوتی قرن ۲۱ در حوزه ارتقا شخصی و بازرگانی دانسته‌است.

هنگامی که مجله معروف فورچون، ۵۰۰ شرکت برتر دنیا را معرفی کرد، مشخص شد که شرکت مشاوره‌ای استفان کاوی به بیش از دو سوم این شرکتها، مشاوره داده‌است! استفان تمامی این موفقیت‌ها را نتیجه هماهنگی و همراهی خود با اصول و مفاهیم تشریح‌شده در این کتاب می‌داند.

مروری بر فصل‌های کتاب هفت عادت مردمان موثر

کتاب صوتی هفت عادت مردمان موثر با مقدمه‌ی مفصل استفان کاوی آغاز شده است. او در این مقدمه تلاش کرده است ذهن مخاطب را برای مطالب کتابش آماده کند و با بیان و بررسی چالش‌ها و نیازهای بشر سعی کرده است هدفش از نگارش این کتاب را با خواننده در میان بگذارد.

پس از این مقدمه‌ی مفصل، هفت عادت مردمان موثر در چهاربخش اصلی نوشته شده است که هرکدام به زیر بخش‌های مختلفی تقسیم شده‌اند. عناوین بخش‌های اصلی این کتاب به شرح زیر است:

  1. بخش اول: قانون‌ها و الگوها
  2. بخش دوم: پیروزی فردی
  3. بخش سوم: پیروزی همگانی و هماهنگی
  4. بخش چهارم: نوسازی

پس از پایان بخش‌های اصلی کتاب استفان کاوی بخشی به نام «سخن آخر» آورده است که در آن به یک سری پرسش که اغلب از او پرسیده می‌شد پاسخ داده است. بیشتر این پرسش‌ها به اثرگذاری کتاب و عادت‌هایی که در آن آموزش داده می‌شود پرداخته است.

دانلود رایگان کتاب صوتی هفت عادت مردمان موثرگ

 

شما میتوانید کتاب صوتی 7 عادت مردمان موثر اثر استفان کاوی را از سایت BestieIdeas به صورت رایگان دانلود کرده یا به آن به صورت آنلاین گوش دهید.

همرسانی کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.