کتاب صوتی

دانلود رایگان کتاب صوتی کودکی یک رئیس اثر ژان پل سارتر

همرسانی کنید

شما میتوانید کتاب صوتی کودکی یک رئیس داستانی کوتاه، نوشته شده توسط ژان پل سارتر را از کانال یوتیوب سایت Bestieideas به طور آنلاین گوش دهید یا دانلود کنید.

 

معرفی کتاب صوتی کودکی یک رئیس

کتاب صوتی کودکی یک رئیس نوشته‌ی ژان پل سارتر، درباره‌ی زندگی کودکی است که در خانواده‌ای سرشناس و مرفه متولد شده و کل زندگی‌اش تحت‌ تاثیر همین موضوع قرار می‌گیرد، تا اینکه رشد می‌کند و خود به درک بزرگی از زیستن می‌رسد. داستان این کتاب بسیار تأثیرگذار و گیراست و مثل دیگر کتاب‌های سارتر، ذهن شما را تا مدت‌ها درگیر خود می‌کند.

کتاب صوتی کودکی یک رئیس نوشته‌ی ژان پل سارتر، اولین‌بار در سال 1939 انتشار یافت. این کتاب روایت‌گر چگونگی شکل‌گیری جهان‌بینی در افراد است. شخصیت اصلی این داستان، پسری به نام لوسین فلوریه، فرزند مرد کارخانه‌دار و ثروتمندی‌ است که به دنبال هویت و معنای زندگی‌اش می‌رود تا بفهمد چه اشکالاتی در وجودش دارد و مشکلش چیست. او پس از مدتی با یک شاعر، ارتباط نزدیک و کوتاه مدت برقرار می‌کند و سرانجام، در یک سازمان فاشیستی جوانان، عضو می‌شود و به همراه دیگر اعضای سازمان، یک مرد یهودی را می‌کشند که در حال خواندن روزنامه است و …

ژان پل سارتر در کتاب‌ کودکی یک رئیس سعی کرده تا هویت یک انسان را با سیری روانشناسانه از دوران کودکی تا جوانی‌اش به نمایش بگذارد. او این کتاب را در ادامه‌‌ی رمان تهوع نوشته است که به بیان تفاوت‌های چیزی می‌پردازد که دیگران می‌خواهند از ما بسازند و چیزی که خود می‌خواهیم از خودمان بسازیم و پریشانی انسانی را برای بدست آوردن هویت حقیقی خویش نمایان می‌کند.

همرسانی کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.