عباس منش

همایش ویژگی های افراد موفق ارائه شده توسط عباس منش | موفقیت | دانلود رایگان

همرسانی کنید

افراد موفق از روش‌های متفاوتی برای حرف زدن، تفکر و برخورد با چالش‌ها و مشکلات مختلف استفاده می‌کنند. هر فردی می‌توان برای دست یابی به موفقیت، از شیوه‌های رفتاری آن‌ها الگو بگیرد، چرا که موفقیت همانند دیگر مهارت‌ها اکتسابی است. با یوکن همراه باشید.

برای رسیدن به موفقیت کافی است از تفکر و رفتارهای افراد موفق پیروی کنیم. موفق‌ها آن طوری که بیشتر مردم تصور می‌کنند نیستند. در ادامه خصوصیات رفتاری آن‌ها را بیان می‌کنیم. پس ببینید کدام یک از خصوصیات در شما وجود دارد؟ کدام یک را باید در خود به وجود آورید؟

افراد موفق تفکر “من می‌توانم” دارند

افراد موفق و سخت کوش، تمام کارها را قابل انجام می‌بینند. آن‌ها از عبارت‌هایی چون “باید انجامش دهم”، “این مشکل را حل می‌کنم” و “از پسش بر می‌آیم” استفاده می‌کنند و به این باور رسیده‌اند که برای هر مشکلی راه حلی وجود دارد. آن‌ها همه چیز را با دید مثبت می بینند و دائماً به دنبال راه حل برای رفع مشکلات هستند.

افراد موفق باور دارند “می‌توانند راه حلی پیدا کنند”

شاید کار سختی جلوی راهتان باشد و مطمئن نباشید که از پسش بر می‌آیید، اما باز هم به خود اعتماد کنید و بگویید “راه حلی پیدا می‌کنم”. افراد موفق هم ممکن است کاری را بلد نباشند اما به خود قول داده‌اند به دنبال راه حل بروند یا از کسی بخواهند کمکشان کند.

به دنبال فرصت‌های بهتر هستند

افراد موفق هر شرایطی را یک فرصت برای خود می‌دانند. این در حالی است که افراد معمولی در برخورد با مشکلات تنها سختی‌ها را می‌بینند، اما موفق‌ها می‌دانند حل مشکلات آن‌ها را به موفقیت‌های مالی جدیدی می‌رساند. آن‌ها باور دارند موفقیت با حل مشکل و چالش‌ها به دست می‌آید. پس هیچ وقت بدون مواجهه با مشکلات و سختی‌ها نمی‌توان به موفقیت رسید.

چالش‌های را دوست دارند و از آن‌ها بهره می‌برند

خیلی از افراد از چالش‌ها متنفرند و همیشه از آن‌ها دوری می‌کنند، اما موفق‌ها از چالش‌ها استقبال می‌کنند. چالش‌ها سبب می‌شود تا توانایی فرد تقویت شد. افراد موفق هر چالشی را موتور محرکه‌ای برای خود می‌دانند و این مسئله سبب می‌شود تا به موفقیت‌های بیشتری برسند.

شما میتوانید همایش ویژگی افراد موفق ارائه شده توسط گروه تحقیقاتی عباس منش را به صورت رایگان از سایت BestieIdeas دانلود کرده یا به صورت آنلاین به آن گوش دهید.

فایل ها رو پاک کردیم.

همرسانی کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.