The Divine Matrix Book by Gregg Braden

کتاب ماتریکس الهی اثر گرگ برادن | دانلود رایگان

همرسانی کنید

“ماتریکس الهی” یا آن گونه که در عنوان فرعی آن ذکر شده “پلی میان زمان، فضا، معجزه ها و باورها” کتابی است نوشته ی “گرگ برادن” که خواننده را با مطالب خود شگفت زده خواهد ساخت. بین سال های 1993 تا 2000 میلادی، یک مجموعه از آزمایش های تکان دهنده مدارک قابل توجهی را آشکار ساخت.

درباره کتاب ماتریکس الهی اثر گرگ برادن

این مدارک در واقع نشانه هایی از یک شبکه ی انرژی بود که همه چیز را در زندگی و جهان ما به هم متصل می نمود؛ این شبکه ی انرژی “ماتریکس الهی” نامیده می شود. “ماتریکس الهی” پاسخی علمی به وجود قانون جذب بوده و اصول مطرح شده را با فیزیک کوانتوم پشتیبانی می کند.

ذهن و افکار ما، بزرگ ترین ابزاری است که در اختیار ما قرار گرفته و کتاب هایی همچون “ماتریکس الهی” اثبات می کنند که چطور جهت دادن به افکارمان در یک مسیر خاص، به ما کمک می کند آنچه را که می خواهیم به دست آوریم.

از ترمیم و شفای بدن هایمان گرفته تا موفقیت در شغل، روابط و صلح میان ملت ها، این مدارک جدید نشان می دهند که هر یک از ما توانایی این را در درون خود داریم که مستقیما با نیرویی که تمام کائنات را به هم متصل کرده، در مورد هر چیزی صحبت کنیم. چه می شد اگر قدرتی در درون شما وجود داشت که ایجاد لذت می نمود، رنج ها را التیام می بخشید و بین ملت ها صلح و آشتی برقرار می کرد؟

در صورتی که می دانستید چطور از این قدرت در زندگی روزمره خود بهره ببرید، آنگاه زندگیتان چقدر نسبت به حیات کنونی شما متفاوت می شد؟ به “گرگ برادن” ملحق شوید تا در این سفر که “پلی میان زمان، فضا، معجزه ها و باورها” خواهد زد، علم و معنویت و معجزات را از زبان “ماتریکس الهی” دریافت نمایید

شما میتوانید کتاب ماتریکس الهی اثر گرگ برادن را به صورت رایگان از سایت Bestieideas دانلود کنید.

matrix_Bestieideas.com

همرسانی کنید

4 دیدگاه دربارهٔ «کتاب ماتریکس الهی اثر گرگ برادن | دانلود رایگان»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.