دختری با هفت اسم

کتاب صوتی دختری با هفت اسم اثر هیئون سئو لی – دانلود رایگان

همرسانی کنید

معرفی کتاب دختری با هفت اسم

فرار از کره شمالی کتاب دختری با هفت اسم: فرار از کره شمالی نوشتۀ هیئون سئو لی، نگاهی فوق‌العاده به زندگی در یکی از بی‌رحم‌ترین و مخفی کارترین دیکتاتوری‌های جهان و ماجرای مبارزه هراس‌آور یک زن برای فرار از دستگیری و رساندن خانواده‌اش به آزادی است.

دختری با هفت اسم (The girl with seven names) در سال 2015 منتشر شد و خیلی زود جزو کتاب‌های پرفروش‌ نیویورک‌تایمز قرار گرفت. همچنین در همان سال نامزد جایزه بهترین اتوبیوگرافی به انتخاب گودریدز شد.

هیئون سئو لی (Hyeonseo Lee) که کودکی‌اش در کره شمالی سپری می‌شد یکی از میلیون‌ها نفری بود که در دام رژیم مخفی کار و ستمگر کمونیست روزگار می‌گذراندند. خانه کودکی‌اش در مرز چین او را در شرایطی فراتر از حدود کشور محصورش قرار می‌داد و وقتی قحطی دهه 1990 آمد او شروع به تفکر، پرسشگری و درک این نکته کرد که در سراسر عمرش شستشوی مغزی شده است.

با توجه به میزان فقر و بیچارگی اطرافیانش متوجه شد که کشورش نمی‌تواند چنان که می‌گفتند «بهترین کشور روی زمین» باشد. هنگامی که به سن هفده سالگی رسید تصمیم گرفت از کره شمالی بگریزد. در مخیله‌اش هم نمی‌گنجید که برای اینکه باز هم کنار خانواده‌اش باشد باید دوازده سال صبوری کند.

شما میتوانید کتاب صوتی دختری با هفت اسم، فرار از کره شمالی نوشتۀ هیئون سئو لی را به صورت رایگان از کانال یوتیوب WordTube دانلود کنید یا به آن به صورت رایگان گوش دهید.

ویدیو در یوتیوب قرار دارد، اگر بازدید کننده از ایران هستید، فیلترشکن خود را روشن نمایید.

دانلود رایگان کتاب پی دی اف دختری با هفت اسم – کلیک کنید.


منبع: کانال وردتیوب

همرسانی کنید

1 دیدگاه دربارهٔ «کتاب صوتی دختری با هفت اسم اثر هیئون سئو لی – دانلود رایگان»

  1. سلام خسته نباشین
    اجازه بدین اول از شما سپاسگزاری کنم بخاطر زحماتی که کشیدین و این کتابو گذاشتین.
    و دوباره ازتون اجازه میخوام یه انتقادی بکنم کتاب ناقصه!
    تا آخر گوش کردم ولی کتاب تموم نشده بود!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.