The Key: The Missing Secret for Attracting Anything You Want by Jack Canfield

کتاب صوتی کلید کاربردی قانون جذب اثر جک کنفیلد – دانلود رایگان

همرسانی کنید

وقت آن رسیده که با «کلید کاربردی قانون جذب» سنگین‌ترین و سخت‌ترین دروازه‌های زندگی‌تان را باز کنید.

«جک کانفیلد» در این کتاب کوچک، توانسته جادوی جذب و راز پنهان در جریان هستی را با ساده‌ترین روش‌ها و توصیه‌ها نشان دهد. با او همراه شوید و در مسیری زیبا و بدون زحمت، به بزرگ‌ترین و رویایی‌ترین خواسته‌های زندگی خود برسید.

در بخشی از کتاب کلید کاربردی قانون جذب می‌خوانیم

 

کتاب صوتی کلید کاربردی قانون جذب – عملکرد قانون جذب به این صورت است: مشابه، مشابه را جذب می‌کند. اگر احساس ذوق و شوق، سرحالی، شور و شر، شادی و لذت، قدردانی و وفور نعمت می‌کنی، به این معناست که از خودت انرژی مثبت ساطع می‌کنی.

از طرفی اگر احساس ملالت، نگرانی، تشویش، عصبانیت، دلخوری و غم و غصه کنی، انرژی منفی ساطع می‌کنی. کائنات از طریق قانون جذب، مشتاقانه در برابر هر دو نوع ارتعاش واکنش نشان می‌دهد. کائنات تعیین نمی‌کند که کدام یک به نفع توست و صرفا در مقابل انرژیی که خلق می‌کنی، واکنش نشان می‌دهد و مقدار بیشتری از همان انرژی را به تو برمی‌گرداند.

تو هر آن ‌چه را در طَبَق اخلاص بگذاری، به خودت برمی‌گردانی. در هر لحظه، هر فکر و احساسی که داشته باشی، به این معنی است که مقدار بیشتری از همان را درخواست کرده‌ای.

از آنجا که ارتعاشات انرژی تو، انرژی هم فرکانس را به سوی خودت جذب می‌کند، لازم است که مطمئن شوی به طور مداوم انرژی، افکار و احساساتی را بیرون می‌فرستی، که با هر آن‌ چه می‌خواهی باشی، انجام دهی یا تجربه کنی، هم‌طنین باشد.

کتاب صوتی کلید کاربردی قانون جذب

فرکانس‌های انرژی تو باید با هر آن چه می‌خواهی در زندگی جذب کنی، هماهنگ باشد. اگر خواستار جذب عشق و لذت هستی، پس فرکانس‌های ارتعاشی عشق و لذت همان‌هایی است که دلت می‌خواهد خلق کنی.

تو می‌توانی کنترل افکار و احساساتت را یاد بگیری و به جای واکنش نشان دادن در برابر اوضاع زندگی‌ات، ارتعاش مشابه اوضاع آرمانی‌ات را ایجاد کنی.

بیشتر ما مردم صرفا به طور خودکار و ناآگاهانه در برابر اوضاع و رویدادهای اطراف خود واکنش نشان می‌دهیم. شاید تو روزی سخت را سپری می‌کنی، لاستیک اتومبیلت پنچر شده یا شاید کسی غیرمنصفانه با تو برخورد کرده است. به عبارتی، تو با افکار و احساسات خودت، به این موقعیت‌ها واکنش منفی نشان می‌دهی.

تو عصبانی، سرخورده و ناراحت می‌شوی. در این مورد، به جای واکنش آگاهانه، ناآگاهانه در برابر وضعیت واکنش نشان می‌دهی و با افکار و احساسات منفی گرایانه‌ات، تجارب منفی مشابه بیشتری را به کائنات سفارش می‌دهی. برای خلق پیامد مثبت بیشتر، باید واکنش آگاهانه را به شیوه‌ای متفاوت و مثبت‌تر یاد بگیری.

شما میتوانید کتاب صوتی کلید کاربردی قانون جذب اثر جک کنفیلد را به صورت رایگان از سایت Bestieideas دانلود کرده یا به آن به طور آنلاین گوش دهید.

کتاب صوتی کلید کاربردی قانون جذب را به درخواست ناشر از سایت برداشتیم.

همرسانی کنید

2 دیدگاه دربارهٔ «کتاب صوتی کلید کاربردی قانون جذب اثر جک کنفیلد – دانلود رایگان»

  1. عباس محمدقاسمی

    سلام وقتتون بخیر
    هوش مالی پلاس تا دو را بصورت rar زحمت کشیدید گذاشتید. لطف کنید بعدیها را هم بصورت rar بگذارید.
    با تشکر از زحماتتون ???

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.