استر هیکس

کتاب صوتی قانون جذب رفاه و سلامتی مبانی آموزشهای آبراهام | دانلود رایگان

همرسانی کنید

بزرگ‌ترین راز زندگی انسان، قانون جذب است که طبق آن هر چیزی مشابه خودش را جذب می‌کند. این قانون یعنی شما در زندگی‌تان، تجربیات و شرایطی را جذب می‌کنید که شبیه افکار و خواسته‌های ذهنی‌تان است، یعنی شما آنچه را که مدام در فکر می‌پرورانید به‌زودی دریافت می‌کنید. «استر هیکز» و «جری هيكز» از طریق این قانون قدرتمند، در کتاب «قانون جذب رفاه و سلامتی» شما را راهنمایی می‌کنند که چگونه افکار فعلیتان را دقیقاً به آن چیزی که می‌خواهید تبدیل کنید.

درباره کتاب قانون جذب رفاه و سلامتی

کتاب «قانون جذب رفاه و سلامتی» نوشته‌ی «استر هیکز» و «جری هيكز» در سال 2006 منتشر شد که درباره‌ی تأثیر قانون نيرومند جذب بر رفاه مادي و سلامت جسماني صحبت می‌کند. این کتاب طی چهارفصل مسیر ما به‌سوی تجربه‌های آبراهام، قانون جذب، دانش آفرینش عمدی و هنر پذیرش به نگارش درآمده است و بر این باور است که قانون جذب نیرومندترین قانون در کائنات است و می‌توان به کمک آن به هر چیز ناممکنی دست یافت. این کتاب درباره‌ی چگونگی عملکرد و تأثیر قانون جذب صحبت می‌کند و معتقد است که اگر ما به‌خوبی فکر کنیم خوبی به سمتمان می‌آید و بالعکس زیرا قانون جذب به افکار ما واکنش نشان می‌دهد.

«استر هیکز» و «جری هيكز» در این کتاب از قدرت مغناطیسی افکار انسان صحبت و مثال‌های واقعی از تجربیات افراد بیان می‌کنند. آن‌ها انسان را فارغ از جسم مادی‌اش در نظر دارند و به بخش غیرمادی انسان می‌پردازند. این دو نویسنده از قابلیت ارتعاشی افکار صحبت می‌کنند و تحقق آرزوها و اهداف همراه قانون جذب را امری شدنی می‎دانند. آن‌ها در کتاب «قانون جذب رفاه و سلامتی» جامع و کامل درباره‌ی چگونگی به کار بردن این قانون توضیح داده‌اند و تمرین‌های کاربردی و اصولی هم ذکر کرده‌اند. آن‌ دو این اثر را به این دلیل به نگارش درآورده‌اند که قوانین کائنات و روندهای طبیعی که به‌طور دقیق و مشخص سبب شناخت حالت طبیعی و سلامتی می‌شوند را آموزش ‎‌دهند.

خرید این کتاب به صورت قانونی

«استر هیکز» و «جری هيكز» نویسندگان کتاب «قانون جذب رفاه و سلامتی» از نویسندگان کتاب‌های خودشناسی و موفقیت هستند که تا امروز بیش از چند اثر با هم به نگارش درآورده‌اند. برخی از آثار این دو به فارسی ترجمه شده‌اند که عبارت‌اند «از خدا بخواه او می‌دهد» و «بازی برنده‌ها، برنده‌ها برد می‌خواهند و بازنده‌ها نباختن».

ترجمه کتاب قانون جذب رفاه و سلامتی به زبان فارسی

کتاب «قانون جذب رفاه و سلامتی» نوشته‌ی «استر هیکز» و «جری هيكز» را انتشارات جاوید با ترجمه‌ی «ارغوان جولانی» در سال 1388 منتشر کرده است که در همین صفحه از فیدیبو برای خرید و دانلود موجود است. این کتاب مناسب افرادی است که به دنبال راه ‌و روشی برای بهره‌ بردن از انرژی‌های درونی‌شان هستند.

در بخشی از کتاب قانون جذب رفاه و سلامتی می‌خوانیم

به دلیل قدرت قانون جذب، هرچه می‌دهید – به دلیل ارائه‌ی ارتعاش – پس می‌گیرید… قانون جذب به‌درستی و هميشه همه‌چیز را طبقه‌بندی می‌کند و ماحصل فکر هر کس را به او بازمی‌گرداند. بنابراین وقتی فکر سلامتی در سر دارید.، معادل آن به شما بازمی‌گردد. هنگامی که فکر نفرت در سر شماست، قانون جذب نمی‌تواند عشق و محبت را به شما بازگرداند زیرا ضد قانون است.

مردم اغلب وقتی از دادن و گرفتن سخن می‌گویند، منظورشان هدایای عملی است. يا چیزهای مادی، اما قانون جذب به کلمات و افعال شما پاسخ نمی‌دهد. در عوض به ارتعاشی که پایه و اساس آن کلمات و کارهاست جواب می‌دهد.

گاهی کسی را می‌بینید که به چیزی نیازمند است. مثلاً پول یا غذا يا خودرو ندارد و به شما احساس اندوه دست می‌دهد. (زیرا شما به کمبود آن‌ها توجه کرده و آن را درون خود فعال نموده‌اید.) و در این موضع اندوه، شما به آن‌ها عمل پول یا غذا را ارائه می‌دهید و ارتعاشاتی که منتقل می‌کنید معمولاً به آن‌ها می‌گوید، این کار را برایتان کردم زیرا دیدم نمی‌توانید این کار را برای خود بکنید. ارتعاش شما عملاً بر کمبودی که آن‌ها دارند متمرکز شده و اگرچه از طریق عمل پول یا غذا به آن‌ها داده‌اید، بخشش شما فقر آن‌ها را تشدید کرده است.

پیشنهاد ما این است وقت صرف کنید و آن‌ها را در حالی مجسم نمایید که روزگار بهتری دارند. اندیشه‌ی موفقیت و شادی آن‌ها را در ذهن خود مجسم و تکرار کنید و هنگامی که این ارتعاش بر شما غالب شد، به هر عملی که فکر می‌کنید خوب است، اقدام نمایید. در این مورد به دلیل ارتعاشات غالب وجودتان، و به دلیل آن‌که آن‌ها را در مرکز توجه قرار داده‌اید، ارتعاشاتی همسان از آن‌ها دریافت می‌کنید که شما را هم به رفاه می‌رساند. به‌عبارت‌دیگر روحیه‌ی آن‌ها را بالا می‌برید. به آن‌ها کمک می‌کنید ارتعاشاتی پیدا کنند که با آرزوی آن‌ها برای رفاه همسان است و جای ارتعاشات فعلی آن‌ها را می‌گیرد. در دیدگاه ما، این تنها موردی از بخشایش است که ارزش دارد.

بنابراین سؤال این نیست، «کدام‌یک ارجحیت دارد، دادن یا گرفتن؟» سؤال این است «کدام‌یک ارجحیت دارد، تمرکز بر آنچه خواسته شده یا بر آنچه ناخواسته است؟»، کدام برتر است، «بالا بردن روحیه‌ی دیگری با اعتقاد داشتن به موفقیت او؟» یا «با یادآوری این که در کدام موقعیت هستند احساس ناامیدی آن‌ها را بیشتر کنیم؟»، کدام‌یک برتر است، «در اتصال بودن باوجود درونی و بعد دست به عمل زدن یا در اتصال نبودن و عمل کردن؟»، کدام‌یک برتر است «بر موفقیت کسی افزودن یا افزودن بر شکست او؟»

شما میتوانید کتاب صوتی قانون جذب رفاه و سلامتی مبانی آموزشهای آبراهام اثر استر و جری هیکس را به صورت رایگان از کانال تلگرام سایت Bestieideas دانلود کنید.

برای دانلود کتاب کلیک کنید. ارجاع به تلگرام

همرسانی کنید

2 دیدگاه دربارهٔ «کتاب صوتی قانون جذب رفاه و سلامتی مبانی آموزشهای آبراهام | دانلود رایگان»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.