the-magic-of-believing-the-classic-guide-to-unlocking-the-power-of-your-mind-by-claude-m-bristol

کتاب صوتی جادوی باور داشتن اثر کلود مایرون بریستول | دانلود رایگان

همرسانی کنید

کتاب صوتی جادوی باور داشتن

 

کتاب صوتی جادوی باور داشتن – اگر هنگام صحبت با تلفن و یا حتی فکر کردن روی کاغذ خط خطی می‌کنید. بهتر است از این به بعد از روش بریستول پیروی کنید و به جای کشیدن خط‌های بی معنی نشانه “دلار” بکشید و این یعنی یادآوری به خود که مهم‌ترین چیز در زندگی ثروتمند شدن است.

بریستول به شما می‌گوید که چگونه از آدمی سرخورده که فکر می‌کند هیچ چیزی برای کامیابی و موفقیت در اختیار ندارد به کسی تبدیل شوید که از دشواری‌های پیش روی خودش سکویی برای رسیدن به موفقیت می‌سازد.

شنیدن کتاب صوتی جادوی باورداشتن برای شما چه سودی دارد؟

کتاب جادوی باورداشتن در نه فصل ارائه شده است که بریستول با شرح تجربیات زندگی خود مطالب را برای شنونده ملموس‌تر می‌کند.

امروزه بسیاری از مردم در کشور ما با دیدن و خواندن سرگذشت افراد ثروتمند و توانمند و مشهور به این می‌اندیشند که آن‌ها چگونه توانسته‌اند از پله‌های پیشرفت بالا بروند و آیا شدنی است که او هم بتواند به فردی ثروتمند تبدیل شود. بریستول در جادوی باور داشتن کلید این گنج بزرگ را به شما می‌دهد. گنجی به نام فکر و باور که با شنیدن این کتاب می‌آموزید علم باور چگونه کار می‌کند و موتور شتاب دهنده آن به چه صورت توان بیشتری پیدا می‌کند.

با شنیدن این کتاب صوتی خواهید آموخت:

  • به ایده‌های منفی فکر نکنید.
  • افکار و اهداف خود را هماهنگ کنید تا انرژی‌ شما متمرکز شده و از این انرژی استفاده نمائید.
  • تکنیک آینه و کارت را به شما آموزش می دهد. همچنین اینکه چطور می توانید افکارتان را منتقل کنید.
  • می آموزید که نباید با تقلید، قربانی فکر دیگران شوید. فکر می تواند زندگی شما را دگرگون کند همانگونه که فکرهای نادرست شما را به عقب خواهد برد.
  • با ارده‌ای قوی از باور خود حمایت کنید تا تبدیل به انسانی تسخیرناپذیر شوید.

برای موفقیت هرگز دیر نیست. مهم نیست در چه سن و سالی هستید یک بار که جادوی باور داشتن را گوش دهید راه هایی را برای کنار گذاشتن باورهای پوسیده خود خواهید یافت و نتوانستن را از دایره واژگان خود پاک خواهید کرد و به جای آن با خط درشت می نویسید من فکر دارم، من باور دارم، پس من می توانم.

شما هم اکنون میتوانید کتاب صوتی جادوی باور داشتن اثر کلود مایرون بریستول را به صورت رایگان از سایت BestieIdeas داونلود کرده یا به آن به صورت آنلاین گوش دهید. کانال تلگرام

همرسانی کنید

12 دیدگاه دربارهٔ «کتاب صوتی جادوی باور داشتن اثر کلود مایرون بریستول | دانلود رایگان»

  1. احمد شهرکی

    فایل صوتی کوین ترودو واقعا عمل می کنه و من بعد انجام تمرینات و توصیه هاش دارم نتیجه ش رو می بینم. به دوستان پیشنهاد می کنم حتمن در لیست گوش کردناشون قرار بدن فایل آرزوی تو دستور توست.
    دو نکته کلیدی ایشون : اشتیاق به یادگیری و اشتیاق به تغییر

  2. سلام خداقوت فقط اومدم ازت تشکر کنم ن ی بار بلکه هزار بار بااینک دانلود ی سری فایلا برام مقدور نیست حتی بخاطر هزینه ها نمتونم آنلاین بعضیا رو گوش بدم اماااااااااا تو بی نظیری باور کن من فایلارو گوش میدادم جدای از تاثیرش بچچم کلی تغییر کرده کلی انرژی و انگیزش دادی بهمون واقعا ممنونم ازت در پناه حق باشی الهی همیشه تنت سلامت باش درود بر انسانیتت

  3. ادمین یه دونه ای
    تو یه گل نمونه ای
    لطفا پارت 3 قسمت 3 از فول پکیج سهیل رضایی رو هم واسمون بذار.
    اگه ممکنه فرمت دانلود کردن رو هم مثل فرمت این صفحه قرار بده (فرمت دانلود کردن از صفحه چگونه مثل یک بیلیونر فکر کنید از دونالد ترامپ، دانلود کردنش خیلی سخته)
    Tanx a million ??

  4. خییییلی خوب .یعنی فوق العادس.مخصوصا گویندش.میشه اسم گوینده رو هم نام ببرید من خیلی دنبال این گوینده هستم

  5. سلام ممنونم از کتابهای خوبتون
    در زمینه آموزش تله پاتی میشه یه کتاب خوب برامون در دسترس بذارید
    متشکرم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.