افزایش قدرت تمرکز

فایل صوتی افزایش قدرت تمرکز | دانلود رایگان

همرسانی کنید

تمرکز، یکی از موضوعات بسیار مهم در رسیدن یک فرد به موفقیت است. تحقیقات مختلف نشان میدهد که بصورت میانگین، مغز یک انسان در عصر حاضر نمیتواند بیش از 5 یا حداکثر 10 ثانیه روی یک موضوع متمرکز شود و این فاجعه است !

این دقیقا علت اصلی همان آشفته بازاری است که در حال حاضر در زندگیتان میبینید، و در حقیقت عدم تمرکز، مانع اصلی رسیدن شما به موفقیت های بزرگتر و رویاهای شما بوده است.

اگر سالهاست خواسته ای را در ذهن خود دارید اما هنوز به آن نرسیده اید، احتمالا شما نیز تمرکز کافی را نداشته اید. و این نبود تمرکز مشکلی است که افراد در سطوح مختلف رشد، یعنی حتی افراد بسیار موفق را نیز به میزان کم یا زیاد درگیر خود کرده و از بازدهی بسیار بالای آنها میکاهد.

این فایل صوتی متمرکز روی اسرار بسیار نایاب و خاص درباره تمرکز، و نحوه متمرکز شدن عمیق روی یک موضوع، برای زمانهای طولانی است. اگر در تمرکز روی یک موضوع مشکل دارید و دوست دارید تمرکز خود را به شدت بالا ببرید، این فایل و توجه ویژه به نکات آن، تنها چیزی است که به آن نیاز دارید.

همچنین موضوع تمرکز، در جذب خواسته ها با قدرت فکر و ارتعاشات فکری نیز اهمیت بسیار بالا دارد و به همین علت این فایل به نحوه استفاده از آن برای جذب یک خواسته با قدرت فکر یا همان قانون جذب نیز پرداخته است.

شما هم اکنون میتوانید فایل صوتی افزایش قدرت تمرکز را به صورت کاملا رایگان از سایت BestieIdeas داونلود کرده یا به آن به صورت آنلاین گوش دهید.

همرسانی کنید

2 دیدگاه دربارهٔ «فایل صوتی افزایش قدرت تمرکز | دانلود رایگان»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.