قدرت جذبه

کتاب صوتی قدرت جذبه اثر برایان تریسی | دانلود رایگان

همرسانی کنید

مشخصات این کتاب صوتی

اسم کتاب: کتاب صوتی قدرت جذبه؛ چطور در هر موقعیتی برنده باشیم.
نویسنده: برایان تریسی
نوع فایل: کتاب صوتی، دوبله فارسی، MP3
اسم کتاب و نویسنده به انگلیسی:

The Power of Charm: How to Win Anyone Over in Any Situation
Book by Brian Tracy

درباره کتاب صوتی قدرت جذبه

کتاب صوتی قدرت جذبه«راز های» افراد خوش صحبت و مشهور اصلاً راز نیستند؛ این رازها روش‌های ساده ثابت شده‌ای برای تعامل با دیگران هستند که باعث می‌شوند افراد با شما ارتباط برقرار کرده و پیام‌تان را دریافت کنند. در نتیجه، آنها بیش از پیش تحت‌تأثیر قرار می‌گیرند، از شما خرید می‌کنند، وارد روابط تجاری و خصوصی با شما می‌شوند و نظر مثبتی نسبت به شما پیدا می‌کنند.

توانایی شما برای این که فردی با جذبه و کاملاً دوست‌داشتنی و خوش‌رو باشید، بیش از هر خصوصیت دیگری درهای موفقیت را به روی‌تان خواهد گشود. بیشتر مردم شما را دوست داشته و رفتار صمیمانه‌ای با شما خواهند داشت، تمایل آنها به دیدار شما بیشتر می‌شود، به صحبت‌های شما گوش می‌دهند، در جمع شما حضور پیدا کرده و شما را به جمع خود دعوت می‌کنند.

با آموختن حقایق ساده درباره جذبه و تمرین تکنیک‌هایی که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت، می‌توانید تأثیرگذاری و بهره‌مندی از تعاملات خود با دیگران را به طور چشمگیری افزایش دهید، از خانواده خود شروع کنید و آن را به تمامی افرادی که ملاقات می‌کنید، گسترش دهید. شما موفق‌تر خواهید بود، درآمد بیشتر، پیشرفت سریع‌تر و فروش بیشتری خواهید داشت، در اکثر مذاکرات پیروز خواهید شد و هنگام برخورد با دیگران قانع‌کننده‌تر و بانفوذتر خواهید بود.

شما میتوانید کتاب صوتی قدرت جذبه اثر برایان تریسی را از سایت Bestieideas به صورت رایگان دانلود کرده یا به آن به طور آنلاین گوش دهید. با پیوستن به کانال تلگرام ما، فایل ها را با خود به همراه داشته باشید.

فایل های این کتاب را به درخواست ناشر از سایت برداشتیم.

همرسانی کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.