راز

دانلود رایگان: کتاب صوتی راز نوشته شده توسط راندا برن – قانون جذب

همرسانی کنید

در این بخش از سایت Bestieideas برای شما کتاب صوتی راز اثر راندا برن را تهیه کرده ایم. شما میتوانید این کتاب صوتی را به صورت رایگان دانلود کنید یا به آن به طور آنلاین گوش دهید. همچنین با پیوستن به کانال تلگرام ما میتوانید کتاب های صوتی سایت را در آپ تلگرام دریافت کنید.

اسم این کتاب به انگلیسی:

The Secret
Book by Rhonda Byrne

معرفی کتاب صوتی راز

با کتاب صوتی راز نوشته راندا برن، می‌توانید هر آنچه می‌خواهید را به دست آورید. این کتاب صوتی شما را با اسرار راز آشنا مى‌‌کند و در می‌یابید که بر هر کارى توانا هستید و هیچ مانعى نمى‌تواند شما را از آرزوهایتان محروم کند. کتاب راز شما را با خویشتن راستین خویش آشنا مى‌کند. با کشف راز، شکوه انسانى خود را کشف خواهیم کرد.

بزرگ‌ترین راز زندگى، قانون جذب است. قانون جذب مى‌گوید هر چیز مشابه خود را جذب مى‌کند. بنابراین، وقتى فکر مى‌کنى، آن فکر، فکرهاى مشابه خود را جذب مى‌کند. فکرها مغناطیس‌اند و امواجى تولید مى‌کنند. وقتى فکر مى‌کنید، در واقع، آن‌ها را به جهان مخابره مى‌کنید و آن‌ها در مسیر خود همه‌ى چیزهاى متناسب با فرکانس خود را جذب مى‌کنند. هر آنچه ارسال مى‌شود، به مرکز باز مى‌گردد به شما.

شما یک برج مخابراتى انسانى هستید و با فکرهاى خود سیگنال‌هایى به عالم مى‌فرستید. اگر مى‌خواهید در زندگى خود چیزى را دگرگون کنید، با دگرگون کردن فکرهاى خود، سیگنال‌هاى ارسالى زندگی‌تان را دگرگون کنید. فکرهاى کنونى شما آفریننده‌ى زندگى آینده‌ى شماست. آنچه مدام فکر شما را مشغول مى‌کند و شما را وا مى‌دارد مدام به آن فکر کنید، روزى تبدیل به واقعیت زندگی‌تان مى‌شود. فکرهاى شما به واقعیت تبدیل مى‌شوند.

قانون جذب، قانون طبیعت است. قانون جذب درست مانند قانون جاذبه بى‌طرف و غیرشخصى است. قانون جذب، ظریف و بسیار دقیق است.

هر کاری دوست دارید انجام دهید. اگر نمی‌دانید چه چیزی شما را خوشحال می‌کند، از خودتان بپرسید: «چه چیزی برای من لذت بخش است؟» و بعد خود را به انجام آن متعهد کنید. با ‌این کار دریایی از شادمانی برای خود به ارمغان خواهید آورد و خوشحالی از شما تشعشع می‌کند.

در کتاب راز (The secret) از آموزه‌هاى ژرف بیست و چهار استاد بزرگ بهره برده‌ شده است. آموزه‌هاى آن‌ها را گردآوردی شده و با شگفتى می‌توان دید که دیدگاه همه‌ى آن‌ها یکى‌ست. کتاب راز شامل حرف‌هاى استادان راز است و نیز حکایت‌هاى گوناگون از سراسر جهان درباره معجزه‌ى راز.

راندا برن (Rhonda Byrne) درباره کتاب راز می‌گوید: پرتویى از «راز بزرگ» بر دلم تابیده بود و درکى اجمالى از آن به دست آورده بودم راز زندگى. این پرتو از کتابى بر دلم تابیده بود که قدمتى یکصد ساله داشت. این کتاب توسط دخترم هایلى به دستم رسیده بود. سرنخ راز را به دست گرفتم و در گذرگاه تاریخ راه افتادم و به دنبال آن به گذشته‌هاى دور رفتم. باورم نمى‌شد این همه آدم از راز باخبر بوده باشند؛ با شگفتى از خود مى‌پرسیدم: «چرا این راز را همه مردم نمى‌دانند؟» اشتیاقى سوزان براى سهیم شدن این راز با همگان شعله‌ورم کرده بود. جستجویى را آغاز کردم براى یافتن کسانى که زنده بودند و از این راز باخبر.

آن‌ها یکى یکى کشف مى‌شدند. من آهن‌ربا شدم: به محض آنکه جستجو را آغاز کردم، استادان بزرگ و زنده‌ى دنیا یکى پس از دیگرى به سوى من کشیده مى‌شدند. فکر اینکه راز را در فیلمى به جهانیان عرضه کنم از خاطرم گذشت و دو ماه بعد تیم تولید تلویزیونى راز آماده‌ى کار بودند. لازم بود هرکدام از اعضاى تیم از ماهیت راز به طور کامل آگاه باشد، زیرا بدون این آگاهى، کوشش ما براى انتقال راز بى‌نتیجه می‌ماند.

حتى یک استاد را هم نداشتیم که از حضورش در فیلم مطمئن باشیم. با وجود این، به راز اطمینان کامل داشتیم. ما هر چیز و یا هر کسى را که نیاز داشتیم به سوى خود جذب مى‌کردیم. هشت ماه بعد فیلم راز پخش شد. فیلم به تدریج در سراسر دنیا پخش مى‌شد و حکایت معجزه‌هاى گوناگون سیل‌وار جارى مى‌شد: هزاران گزارش به ما رسید حاکى از آن که عده‌اى بسیار راز را به کار بسته بودند و به ثروت هنگفت و سلامت و شادمانى رسیده بودند. چک‌هاى برگشتى بسیارى به طور غیرمنتظره وصول شده بود.

من راز را ساختم تا مایه‌ى شادمانى و سعادت میلیاردها نفر در سراسر جهان شود. گروه سازنده‌ى فیلم راز هر روز از سراسر جهان میلیون‌ها نامه‌ى رضایت و قدردانى دریافت مى‌کنند. آن‌ها از ملیت‌هاى گوناگون و داراى کیش‌ها و آیین‌هاى گوناگون‌اند. آرى، با دانستن این راز، دیگر هیچ کارى غیرممکن نیست. مهم نیست کجا هستى و در چه وضعیتى هستى، راز مى‌تواند تو را به همه‌ى خواسته‌هایت برساند.

کتاب «راز» تاکنون به 46 زبان زنده‌ دنیا ترجمه شده است و این به معنای موفقیتی جهانیست. حالا هزاران نفر در جهان با این کتاب شگفت‌انگیز به موفقیت‌های عجیبی رسیده‌اند، کتاب راز در کشورمان نیز طرفداران زیادی دارد، به دلیل همین محبوبیت جهانی بود که مستندی هم از این کتاب تولید شد.

راندا برن، نویسنده و تهیه‌ کننده مجموعه راز است. وی را بیشتر بخاطر مستند راز و کتابی که با همین نام چندی بعد به چاپ رسید، می‌شناسند. وی در سال 2007 از سوی مجله تایم به عنوان یکی از 100 نفر تاثیرگذار در دنیا معرفی شد.

در قسمتی از کتاب صوتی راز می‌شنویم:

 

«قانون جذب واقعاً تابع فکر توست. هنگامى که به چیزى فکر مى‌کنى که آن را مى‌خواهى و همه‌ىِ توجه خود را به آن معطوف مى‌کنى، آنگاه قانون جذب دقیقاً همان چیزى را به تو مى‌دهد که تو مى‌خواهى. هنگامى که بر چیزى تمرکز مى‌کنى که آن را نمى‌خواهى «نمى‌خواهم دیر برسم، نمى‌خواهم دیر برسم»

قانون جاذبه عدم تمایل تو به دیر رسیدن را نمى‌شنود. قانون جذب به فکرهاى تو تجسم بیرونى مى‌بخشد. به همین دلیل، تو مدام دیر مى‌رسى. قانون جذب دربند خواستن و نخواستن تو نیست. هنگامى که بر چیزى متمرکز مى‌شوى، صرف‌ نظر از اینکه آن چیز چیست، تو آن چیز را به زندگى خویش دعوت مى‌کنى. به تعبیر دیگر، فکر تو واقعیت پیدا مى‌کند.

هنگامى که فکرهاى خود را متمرکز مى‌کنى بر چیزى که مى‌خواهى، و این تمرکز را تداوم مى‌بخشى، آنگاه با عظیم‌ترین نیروى جهان خواسته‌ىِ خود را به سوى زندگى خود فرا مى‌خوانى. قانون جذب با واژه‌هاى نفى مانند «نمى‌خواهم» و «نمى‌شود» و «نیست» کار نمى‌کند.

قسمت اول

قسمت دوم

قسمت سوم

قسمت چهارم

قسمت پنجم

قسمت ششم

قسمت هفتم

قسمت هشتم

قسمت نهم

قسمت دهم

قسمت یازدهم

قسمت دوازدهم

قسمت سیزدهم

قسمت چهاردهم

قسمت پانزدهم

قسمت شانزدهم

قسمت هفدهم

قسمت هیجدهم

قسمت نوزدهم

همرسانی کنید

14 دیدگاه دربارهٔ «دانلود رایگان: کتاب صوتی راز نوشته شده توسط راندا برن – قانون جذب»

 1. سلام و خداقوت.لطفا کتاب رویاهایی که رویا نیستند رو بذار.من خیلی دنبال این کتابم.اگه داری و نمیشه سایت بذاری ایمیل کن عزیز.

 2. ادمین خیلییی گلی ، دمت گرم لطفا دوره vip درآمد بیش از حد از اینستاگرام احمد کلاته رو که تازه اومده رو هم بزارین ? ، شخصا خودم ۱۰۰ نفر ادد واقعی میزنم ⁦♥️⁩?

 3. سلام عزیز دل
  تازه با سایتت اشنا شدم فقط میتونم بگم برگام
  برادر یا خواهر نمیدونم کدوم فقط میتونم بگم دستت طلا
  ی سوال فنی هم چون تازه اشنا شدم نمیدونم
  چرا یسری لینک هارو حذف کردی؟تو کانال هم نذاشتیشون؟
  خو من گناه ندارم?

 4. سلام و تشکر از کانال بسیار خوبتون
  میخواستم بگم که میشه لطفاً دوره های آقای آزمندیان را بزارید
  ممنون

 5. سلام بابت تک تک کتابها و فایلا ازتون ممنونم برای اونایی ک سواد زیاد ندارن واقعا عالیه همیشه دعات میکنم و آشنایی با سایت شما واقعا معجزه بود چون من بشدت معتقدم با همخوانیا فقط حیف نمیش دانلود کرد کاش میشد تلگرام بزارید تا بشه دانلود کرد خداخیرت بده

 6. با سلام بسیار بسیار عالی بود .از شما سپاس گذارم بابت قرار دادن این کتاب و موزیک بسیار بسیار زیبا وودلنشین که جذب وتاثیر کلمات و جملات رو بسیار زیباتر کرد….واقعا خدارو شکر میکنم که به این راحتی و آسانی کتاب به این خوبی رو تونستم مطالعه کنم اون هم بخاطر زحمت خالصانه شما که ترجمه ی این کتاب رو در اختیار مردم قرار دادی..از خانم رقیه هم سپاس گذارم که خیلی زیبا وبی عیب و نقص کتاب رو خوند و صدای دلنشینی داشت.خدایا شکرت

 7. جوادمحرم پور

  سلام متاسفانه نمیشه کل فیلهارادان کردخواهش میکنم دان شده کتاب رادرتلگرام قراربدهیدممنونم ازلطف شما

 8. ممنون بازخوانی کتاب مفید تون ، اما نمی دونم چرا باید هر کتاب صوتی موزیک متن داشته باشه. تمرکز رو موزیک به هم میزنه.

  موفق باشید

  1. سعی میکنیم که کمتر موزیک استفاده کنیم توی فایل ها . یا اونا رو ادیت کنیم و موزیک ها رو برداریم از روی کتابا. اما خب سلیقه ها متفاوته، بعضیا دوست دارن آهنگ بکگراوند حین مطالعه داشته باشن.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.