The seven spiritual laws of success a practical guide to the fulfillment of your dreams by Deepak Chopra

کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت اثر دیپاک چوپرا | موفقیت | دانلود رایگان

همرسانی کنید

کتاب هفت قانون معنوی موفقیت

کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت به همراه کتاب های دیگر از طریق سایت BestieIdeas رایگان در دسترس است. همین حالا دانلود کنید یا به آن به صورت آنلاین گوش دهید.

 

نقد و بررسی کتاب هفت قانون معنوی موفقیت

اگرچه عنوان این کتاب هفت قانون معنوی موفقیت است، اما میتوان آن را هفت قانون معنوی زندگی نامید، زیرا همان اصولی را عرضه میکند که طبیعت برای آفرینش هر چیزی در بعد مادی-هر آنچه میبینیم و میشنویم و استشمام میکنیم، مزه میکنیم و لمس میکنیم- از آن‌‌ها سود میجوید.

درباره کتاب هفت قانون معنوی موفقیت اثر دیپاک چوپرا

دیپاک چوپرا موفقیت را «گسترش مدام شادمانی و تحقق فزاینده هدف‌های ارزشمند» تعریف میکند. او معتقد است که موفقیت توانایی برآورده سازی آرزوها به‌آسانی است. او در این کتاب ابتدا دربارهی لزوم اعتقاد به قانون معنوی سخن میگوید: «در دنیایی که امروزه تا این حد ماشینی و دیجیتال شده است لازم است انسانها به بخش معنوی روح خود بپردازند تا بتوانند از آن برای رسیدن به موفقیت و آرزوهایشان استفاده کنند.»

دیپک چوپرا قبل از توضیح قوانین موفقیت، دربارهی چیستی قانون حرف میزند. او مفهوم قانون را به این شکل بیان میکند: «قانون فرآیندی است که طی آن نامتجلی متجلی و ناظر، منظور میشود. فرآیندی که طی آن نظارهگر منظره میشود و رؤیابین رویای خود را متجلی میسازد.

همرسانی کنید

1 دیدگاه دربارهٔ «کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت اثر دیپاک چوپرا | موفقیت | دانلود رایگان»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.