برتری خفیف اثر جف اولسون

کتاب صوتی برتری خفیف اثر جف اولسن | موفقیت | داونلود رایگان

همرسانی کنید

کتاب صوتی «برتری خفیف» نوشته جف اولسن ( – 1958) دانش‌آموخته بازاریابی و سخنران انگیزشی است.
کتاب «برتری خفیف: راهنمایی برای تبدیل اقدامات منظم ساده به موفقیت و خوشبختی نامحدود» تلاشی برای پیدا کردن سطوح بالاتری از تعالی شخصی و استقلال مالی است.

از نخستین سال انتشار در 2005 تا سال 2015 که هشتمین ویرایش این اثر منتشر شد، کتاب همچون شعله‌های آتش به همه‌جا سرایت کرد و صدها هزار نفر آن را خواندند و به دیگران معرفی کردند. کتاب صوتی «برتری خفیف» نخستین اثر ترجمه‌شده از جف اولسن به زبان فارسی است.

کتاب صوتی « برتری خفیف » دو بخش اصلی دارد: ” نحوه عملکرد برتری خفیف ” و ” زندگی کردن با برتری خفیف ” که هر بخش در برگیرنده 9 فصل است.
در بخشی از کتاب صوتی « برتری خفیف » می‌شنویم:

«آیا در حال بالا رفتن از منحنی موفقیت هستید یا در حال سقوط کردن از منحنی شکست؟ … آینده همانند گذشته نیست. در حقیقت همزمان نمی‌توانید در هر دو مسیر باشید.

شما یا می‌توانید پایین را نگاه کنید یا بالا را. یا می‌توانید پشت سرتان را نگاه کنید یا پیش رویتان را … تمامی اطلاعاتی که برای موفقیت نیاز دارید در اینجا وجود دارد. در منحنی بالایی یا همان مسیر موفقیت قدم بگذارید و می‌بینید که با گذر زمان در هر حوزه‌ای از زندگی که بخواهید به موفقیت می‌رسید و این موضوع می‌تواند در کمتر از زمانی که تصور می‌کنید به وقوع بپیوندد.»

جان کلام نویسنده این است که برای رسیدن به فردا باید در امروز زیست و برنامه‌ریزی کرد. از این‌رو در فصل ششم از بخش دوم کتاب صوتی «برتری خفیف» می‌شنویم:

یک روزی ” هرگز از راه نمی‌رسد. در زندگی واقعی، چشم به راه ماندن برای  یک روزی استراتژی کسب موفقیت نیست، بلکه راهی برای طفره رفتن است. جالب‌تر این‌که اکثر مردم در تمام زندگی‌شان از این موضوع پیروی می‌کنند.

” یک روزی ” وجود خارجی ندارد. نه هرگز وجود داشته است و نه هرگز وجود خواهد داشت. هیچ “یک روزی” وجود ندارد. فقط امروز وجود دارد. وقتی فردا از راه برسد، آن‌ هم امروز دیگری خواهد بود؛ روز بعد از آن نیز همین‌طور.

همه‌ آن‌ها این‌طور خواهند بود. هرگز چیزی جز امروز وجود ندارد … شما همین حالا تمام چیزهای لازم را دارید تا به همه‌ آنچه که می‌خواهید، دست پیدا کنید. فقط نمی‌توانید آن‌ها را ببینید. چرا؟

زیرا جای اشتباهی را جست‌وجو می‌کنید. شما در جست‌وجوی یک پیشرفت ناگهانی هستید؛ یک جهش کوانتومی. شما در جست‌وجوی بلیط برنده‌ بخت‌آزمایی هستید؛ آن هم در بازی‌ای که اصلاً بخت‌آزمایی نیست.

افراد موفق به حقیقتی دست یافته‌اند که شرکت‌کنندگان بخت‌آزمایی‌ها از آن بی‌خبرند: موفقیت یک پیشامد تصادفی نیست. زندگی یک مسابقه‌ بخت‌‌آزمایی نیست.

شما هم اکنون میتوانید این کتاب صوتی زیبا را از سایت BestieIdeas.com به صورت رایگان داونلود کرده یا به آن گوش دهید.

 

 

قسمت اول

قسمت دوم

قسمت سوم

قسمت چهارم

قسمت پنجم

قسمت ششم

قسمت هفتم

قسمت هشتم

قسمت نهم

قسمت دهم

قسمت یازدهم

قسمت دوازدهم

قسمت سیزدهم

قسمت چهاردهم

قسمت پانزدهم

قسمت شانزدهم

قسمت هفدهم

قسمت هیجدهم

قسمت نوزدهم

قسمت بیستم

قسمت بیست و یکم

قسمت بیست ودوم

قسمت بیست و سوم

قسمت بیست و چهارم

قسمت بیست و پنجم

قسمت بیست و ششم

قسمت بیست و هفتم

قسمت بیست و هشتم

قسمت بیست و نهم

قسمت سی ام

قسمت سی و یکم

همرسانی کنید

4 دیدگاه دربارهٔ «کتاب صوتی برتری خفیف اثر جف اولسن | موفقیت | داونلود رایگان»

 1. با سلام و احترام

  ممنون از سایت عالی تون
  متاسفانه فایل های صوتی نه پخش می شوند و نه دانلود، ممنون میشوم به صورت یکجا در سایت یا کانال تلگرامی تون آپلود بفرمایید

  با تشکر

 2. با سلام و تشکر فراوان

  شما فصل های مختلف رو به صورت فایل های جدا آپلود کردید و دانلودشون جدا جدا یک مقدار طول میکشه. آیا می تونید تمام فایل ها را به صورت یک فایل کامل آپلود کنید تا راحت تر بشه دانلود کرد؟

  1. سلام دوست عزیز، آپلود فصل فصل برای کسانی که به طور آنلاین گوش میدن بهتره وگرنه برای ما کاری نداره به صورت یه فایل آپ کنیم یا چند فایل.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.