گابریل برن استین

دانلود رایگان: کتاب PDF کائنات هوایت را دارد نوشته گابریل برن استین

همرسانی کنید

درباره کتاب کائنات هوایت را دارد:

 

نام کتاب: کائنات هوایت را دارد
نویسنده: گابریل برن استین
تعداد فصول: 12 فصل
تعداد صفحات: 220 صفحه، فرمت پی دی اف PDF
اسم کتاب و نویسنده به انگلیسی:

The Universe Has Your Back: Transform Fear to Faith
by Gabrielle Bernstein

برای تهیه ی این کتاب به صورت قانونی از سایت رسمی رویال مایند کلیک کنید.

فهرست:

فصل اول: تو صاحب  نیرویی پنهان در وجود خود هستی
فصل دوم: تو خود رؤیای خویش را می‌سازی
فصل سوم: تو همیشه و در همه حال توسط نیرویی الهی هدایت می‌شوی
فصل چهارم: ارتعاش انرژی ساطع شده از جانب تو، مهم تر از هر چیز دیگری است
فصل پنجم: هنگامی که از زندگی  لذت می‌بری، کائنات سریع‌تر خواسته‌هایت را اجابت می‌کند.
فصل ششم: چالش ها میانبرهایی هستند که انسان را به سر منزل مقصود می‌رسانند
فصل هفتم : ایمان و یقین راه را برای رسیدن به خواسته‌ها هموار خواهد کرد.
فصل هشتم : خداوند از راه‌های اسرارآمیز با بندگانش ارتباط برقرار می‌کند
فصل نهم : وحدت و یگانگی با خداوند موجب رهایی انسان می‌شود
فصل دهم: رابطه کائنات با شما
فصل یازدهم: تسلیم مشیت الهی شوید
فصل دوازدهم: ساطع کننده عشق الهی باشید

 


خانم گابریل برن استین  به واسطه‌ی حضورش در شو تلویزیونی خانم اپرا وینفری به عنوان یک آموزگار معنوی نواندیش شناخته شده است. او بارها به عنوان یک کارشناس در برنامه‌ی تلوزیونی دکتر آز شرکت کرده است و از طرف نیویورک تایمز به عنوان یک الگوی رفتاری جدید به جهانیان معرفی شده است. کتاب “کائنات هوایت را دارد” به عنوان راهکاری برای گذر از ترس به سوی ایمان در سال 2017 به چاپ رسیده است. در ادامه مقدمه ای از این کتاب را خواهیم خواند:

شادمانی و لذت بردن از زندگی، حق طبیعی هر موجود زنده‌ای است که از بدو تولد در وجودش نهاده شده است. در واقع آن چیزی که مانع تجربه‌ی احساس شادمانی در شما می‌شود، دور افتادن از منبع عشق  است. به هر حال ما انسان‌ها اغلب منکر نیروی عشق شده و ترجیح می‌دهیم به جای آن، ترس و نگرانی را انتخاب کنیم. ما آگاهانه ترس و نگرانی را از طریق شنیدن اخبار در رسانه‌ها، مربیان مدرسه و اعضاء خانواده  به سمت خود جذب کرده و درگیر آن می‌شویم. در حقیقت با این کار، وجود نیروی عشق را انکار کرده و وجود ترس و نگرانی را باور می‌کنیم. ما کاملاً عشق را فراموش کرده‌ایم.

عبارتی در کتاب دوره‌ای در معجزات هست که می‌گوید:

« ظاهر شدن ترس در انسان  قطعاً  نشانه‌ی این است که شما تنها به قدرت خودتان متکی هستید.»

 

این عبارت حاوی یک پیام عمیق معنوی است. جدا افتادن از منبع عشق به معنی آن است که شما وجود یک نیروی برتر (حضور خداوند) را انکار می‌کنید، زیرا آموخته‌اید که برای داشتن احساس امنیت و آرامش باید تنها به نیروی خودتان متکی باشید. هنگامی که رابطه‌ی خود را با منبع عشق انکار می‌کنید، دیگر به هیچ وجه احساس آرامش، امنیت و حمایت نمی‌کنید. در مقابل، لحظه‌ای که با منبع عشق هم نوا و هم‌فرکانس شده و دست از متکی بودن به قدرت خویش بر می‌دارید، مسیر روشنی فرا روی‌تان گشوده خواهد شد. 

طی ده سال گذشته سعی کرده‌ام به منظور استحکام اتصال‌ام با نیروی عشق، تمرین های معنوی‌ام را ادامه دهم. نیرویی که من در اینجا از آن یاد میکنم برای بسیاری مترادف با واژه پروردگار، روح، حقیقت یا ضمیر برتر است. در حالیکه در فرهنگ لغات دنیای مدرن امروز از آن تحت عنوان “کائنات” یاد می شود. در خلال نگارش این کتاب بارها از این لغات به جای یکدیگر استفاده کرده‌ام. در واقع مهمترین اتفاق زندگی من برقرار کردن رابطه با این منبع انرژی بوده است. هر زمان که ارتباطم با این منبع انرژی قطع می شود احساس ناتوانی و سردرگمی کرده و نیازم به عشق  مشهودتر میشود. بنابراین سعی می کنم هر روز زمانی را به هم‌فرکانس شدن با عشق الهی آن هم از طریق مراقبه، دعا کردن و انجام تمرینات معنوی اختصاص دهم. به همین دلیل است که هنوز هم  پس از گذشت ده سال فعالیت در حوزه ی معنویت برای کسب آرامش سعی می کنم از طریق مراقبه هر روز به این منبع الهی متصل می شوم. این تنها التزام و تعهدی است که من برای تمام عمر برگزیده‌ام. و اما خبر خوب این است که شما هم می توانید به راحتی این شیوه زندگی را برگزینید .

 

میزان شادمانی، کامیابی و احساس امنیت  در شما بستگی به میزان هماهنگی و  هم‌فرکانسی تان با ارتعاش منبع یا همان نیروی عشق دارد.

 

بعضی ها فراموش کرده‌اند منبع اصلی شادمانی، کامیابی و احساس امنیت کجاست به همین دلیل اغلب احساس نارضایتی، ناکامی و عدم امنیت می کنند. به محض آنکه دریابید منبع نیرو کجاست دوباره با آن یکی خواهید شد و آن زمان است که به راستی می توانید از معجزه ی زندگی لذت ببرید و شادی شما می تواند تجلی آن شادمانی باشد که باعث ایجاد شور و نشاط در کل عالم هستی می‌گردد.

هدف از انجام تمرینات معنوی این کتاب این است که درنهایت به فردی آگاه و مهربان تبدیل شده که همچنان قادر است به نحو احسنت مراقبه کند. همچنین این تمرینات شما را در تسلیم شدن به مشیت الهی یاری خواهد رساند. این هدف اصلی این کتاب است.

تمرینات زیادی در این کتاب وجود دارد اما این به آن معنا نیست که شما مجبور هستید تمامی آنها را انجام دهید. می توانید هر کدام از این تمرینات را که با روحیه‌ی شما سازگار است برگزینید و آنها را انجام دهید.

چنانچه با ذهنی باز تمامی فصلهای این کتاب را مطالعه کنید خواهید دید تمام آنچه احتیاج دارید در اختیارتان قرار خواهد گرفت. آنچه شما احتیاج دارید تنها تمایل‌تان به رها شدن از چنگال موانعی است که سد راه شما در جهت هم‌فرکانس شدن با نیروی عشق است. همانطور که صفحات این کتاب را ورق میزنید به خودتان یادآور شوید که باید  ایده های مطرح شده در این کتاب را بدون هیچ گونه قضاوتی مطالعه کنید و چنانچه در پیمودن این مسیر از خودتان صبوری نشان دهید خواهید دید که کائنات نیز هوای شما را دارد و  حامی شما خواهد بود.

مهم این است که نیایش‌ها و مراقبه‌های این کتاب را هر روز به طور مرتب انجام دهید. آنگاه خواهید دید که چه رابطه‌ی عمیقی بین شما و خالق هستی و همچنین کائنات برقرار خواهد شد که در نهایت منجر به تحولی عظیم در زندگیتان می شود. با جدی گرفتن تعالیم الهی درج شده در این کتاب، می‌توانید به کمک ارتعاش بالای انرژی درونی‌تان، زندگی رؤیایی خویش را تجربه کنید.

شما میتوانید کتاب پی دی اف کائنات هوایت را دارد اثر گابریل برن استین را به صورت رایگان از سایت Bestieideas دانلود کنید. به کانال تلگرام ما بپیوندید.

دانلود: Kaenat-Bestieideas.com

همرسانی کنید

23 دیدگاه دربارهٔ «دانلود رایگان: کتاب PDF کائنات هوایت را دارد نوشته گابریل برن استین»

 1. سلام. ممنون بابت زحماتتون. این کتاب کائنات هوایت را دارد قابل دانلود نیست چون میگه صفحه پیدا نشد. میشه لطفا کتاب عبارت پنجم هواوپونوپونو از دکتر جو ویتالی و دکتر هیولن و کتاب های قدرت دعای ساده و چگونه راهنمایی ها و هدایت های خداوند را دریافت کنیم از جویس مایر رو برای دانلود بذارین. ممنون

 2. سلام،لطفا این کتابو چک کنید چرا دانلود نمیشه،وقتی کلیک میکنم میزنه صفحه پیدا نشد،اگر ممکنه دوباره آپ کنید

 3. سلام خیلی ممنون که هوامونو داری
  فقط من ۲۳ روش غلبه بر تنبلی میخواستم
  اگه امکانش هست ممنون میشم بزاری دوباره

 4. سلام
  آیا امکان داره این فایلها را مجدد بارگذاری کنید تا دوستانی که نتونستن دانلود کنند این امکان را داشته باشند؟
  فایل های صوتی کائنات هوایت را دارد
  ممنون میشم اگه این لطف را بفرمایید

 5. ممنون
  توی سایت رویال مایند یک فایل تصویری زیر نویس دار از سخنرنی ایشون دیدم که عالی بود
  اگر فایلهای تصویری از ایشون به پستتون خورد ممنون میشیم در سایت قرار بدین

 6. با عرض سلام و ادب خدمت ادمین زحمت کش سایت
  بخاطر تمام مطالب سایت کمال تشکر رو دارم
  اگه مقدوره دوره rewierd و کتاب کمال ذهن از دکتر جو دیسپنزا و کتاب اثر ماه عسل از بروس لیپتون رو آپلود کنید.
  با تشکر

 7. سلام و درود
  من هرکاری کردم موفق نشدم دانلود کنم کتاب کائنات هوایت را دارن را
  ممکنه برا تون رو جمیلم ارسال کنید فایلشو . یه دنیا ممنون میشم

 8. سلام وقت بخیرر خداقوتتون بده دراین ایام که اکثرا قرنطینه هستیم از مطالب سایت و کانال تلگرامی که دارین استفاده کردم مطالعه کردم مطالب و کتابهاتون خیلی خوب و اموزنده ومفید دمتون گررم مرسی از ایده های نو و خوبتون

 9. سلام ادمین عزیز زنده باشی اگه ممکنه 2 تا درخواست دارم یکی اینکه کتاب بیولوژی باورو بزارید ودوره rewierd از دکتر جو دیسپنزا بازم ممنون و موفق باشید

 10. دوست بست ایده

  آقا سلام و عرض ادب و سپاس از شما.
  یه حالی هم به دوره های سایت سوخت تراکتور(جت) بدید. خیلی از خود راضی شده

 11. واقعا ممنون از اینکه به درخواستهامون دقت میکنید.من اینو میخاستم و شما قرار دادید..واقعا مرسی????

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.