کتاب صوتی قوانین نانوشته تجارت

کتاب صوتی قوانین نانوشته تجارت اثر دابلیو.جی.کینگ | موفقیت | داونلود رایگان

همرسانی کنید

مواردی که در کتاب صوتی قوانین نانوشته تجارت خواهید شنید تنها یک بخش از عوامل موثر در داشتن یک شغل موفق است.

هر مقدار که علاقه شما به رعایت قوانین و ضوابط بیشتر باشد، به شما کمک میکند تا قوانین بازی را در جهت تقویت موقعیت شغلی و گسترش روابط و قوانین مربوط به خود بهتر درک کرده و آن را به کار گیرید.

برای کسانی که علاقه مندند تا تاثیرات حرفه ای خود را تربیت کنند نه تنها آموزش های فنی بلکه مطالعه ی موضوعات مربوط به امور اجرایی و مدیریتی نیز توصیه می شود. اگر می خواهید این ویژگی های مختلف جزء امتیازات شما باشد باید عملا آنها را با سعی فراوان دنبال کنید.

کتاب صوتی قوانین نانوشته تجارت اثر دابلیو.جی.کینگ است که در سه فصل با عناوین مهارت های مدیران، مهارت های فردی و مهارت های تازه واردان به بررسی و ارائه ی نکاتی کاربردی در زمینه سرپرستی در سازمان ها، برخورد با مشتریان و همچنین رفتارهای فردی و … می پردازد.

دانستن قوانین تجارت یک اصل است اما گاهی اوقات قوانینی وجود دارد که هیچ کس از آن مطلع نیست و آن قوانین نانوشته تجارت می باشد که شاید تا به حال کسی به آنها فکر هم نکرده است.

هرکس در دنیای بیزینس، کارش را شروع می کند، جهت جلوگیری از مشکلات اداری و مشکلات مربوط به قوانین و مقررات کار، به این، نیاز دارد.

عالی است.

این کتاب صوتی  یک بنیان قوی برای شروع و حفظ یک حرفه ی تجاری موفق فراهم می کند. من بسیاری از این “قوانین” را در زندگی حرفه ای ام، با موفقیت بسیار، به کار برده ام.

در دنیای تجارت مجموعه ای از قوانین نانوشته وجود دارد که پیروی از تک تک آنها ضرورت ندارد. اما اگر از وجود این قوانین بی اطلاع باشید درست مثل این است که با چشم های بسته در بازی شرکت کنید.

شما هم اکنون میتوانید کتاب صوتی قوانین نانوشته تجارت اثر دابلیو جی کینگ رو به صورت رایگان از سایت BestieIdeas داونلود کرده یا به آن به صورت آنلاین گوش دهید.

همرسانی کنید

1 دیدگاه دربارهٔ «کتاب صوتی قوانین نانوشته تجارت اثر دابلیو.جی.کینگ | موفقیت | داونلود رایگان»

  1. باسلام وخسته نباشیدپس فایلهای کجاهستند من نمی تونم دانلود کنم لطفا لینک دانلود بفرستید یا لطفا بگویید حذف گردید با تشکر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.